Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "800 zł z kartą kredytową Visa" Akcja Pajacyk w Santander Banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.02.2020

Promocja "800 zł z kartą kredytową Visa" Akcja Pajacyk w Santander Banku

Santander Bank płaci duuuże pieniądze za wyrobienie karty kredytowej.

800 zł z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w Santander Banku
Zdobyć można aż 800 zł z kartą kredytową Visa Akcja Pajacyk. Wypłata gratyfikacji została jednak rozłożona na kilkanaście transz, w tym - w sporym zakresie - na zwroty 1% za płatności kartą.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Na początku przypomnę, że to nie jest jedyna obecnie dostępna promocja w Santander Banku: za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków do wzięcia czeka co najmniej 350 zł, a jeśli ktoś prowadzi działalność gospodarczą, to z kontem firmowym zdobyć może nawet 1050 zł. Gdy do tego wszystkiego dodać program poleceń konta osobistego w Santander Banku (z premiami do 500 zł) oraz poniższą promocję, to okazuje się, że łącznie zdobyć można nawet... 3000 zł (choć to oczywiście teoretyzowanie, bo w praktyce wycisnąć da się mniej, aczkolwiek ciągle bardzo dużo).

800 zł z kartą kredytową Visa Akcja Pajacyk Santander Bank


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 31.01.2020 r. nie posiadała karty kredytowej Visa Akcja Pajacyk w Santander Banku. I to właściwie jedyne wykluczenie - posiadanie innych produktów tego banku (konta osobistego czy nawet karty kredytowej ale innego typu) nie jest przeszkodą do skorzystania z poniższej propozycji.

Nagrody. W promocji uzyskać można bonusy pieniężne, wśród których do zdobycia jest:
 • do 600 zł w postaci zwrotu za płatności kartą Visa Akcja Pajacyk - Santander Bank oddawać będzie 1% sumy transakcji wykonanych kartą (przez rok, w każdym miesiącu kalendarzowym zdobyć można maksymalnie 50 zł);
 • 150 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver Akcja Pajacyk (bonus dotyczy wyłącznie dodatkowych kart wydanych do głównej karty kredytowej Visa Akcja Pajacyk, wyrobionej w niniejszej promocji - jeśli więc kartę Visa Akcja Pajacyk było Ci dane wyrobić już kiedyś, to teraz za wyrobienie do niej dodatkowej karty nie ma co liczyć na bonus); 
 • 50 zł za zawarcie umowy o kartę mobilną do głównej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk, o którą umowę zawrzesz w niniejszej promocji.

Czym jest dodatkowa karta kredytowa? Posiadaczem głównej karty kredytowej jest osoba, która musi wykazać się zdolnością kredytową i na nią zawierana jest umowa, więc i na niej spoczywają zobowiązania (do spłaty wykorzystanych środków). Taka osoba może jednak wydać dodatkową kartę (do swej głównej karty kredytowej) dla bliskiej i zaufanej osoby, by ona mogła korzystać z limitu głównej karty. Za spłatę środków wykorzystanych dodatkową kartą odpowiedzialność nadal ponosi posiadacz głównej karty.

Wypłata nagród. Zwroty za płatności, jak i bonusy mają być wypłacane na rachunek głównej karty kredytowej, więc spowodują spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu kredytowego lub spowodują nadpłatę karty. W tym drugim przypadku pamiętaj, że te środki lepiej wtedy wydać (wykonując płatności kartą), niż wypłacać gotówkę w bankomacie lub wykonywać przelew z karty kredytowej (bo to po prostu dużo kosztuje).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, sprawdź poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Zasady promocji 800 zł z kartą kredytową Visa Akcja Pajacyk


By wziąć udział w promocji:
 • najpóźniej do 31.05.2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk i w ww. terminie zawrzyj umowę o tę kartę; 
 • podaj bankowi swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych oraz wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną i na elektroniczny kanał kontaktu.

Za samo skorzystanie z karty kredytowej jeszcze nic nie uzyskasz, ale otworzysz sobie drogę do nagród.

Zwrot 1% za płatności kartą Visa Silver Akcja Pajacyk


Nagroda za płatności ma być przyznawana przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych (maksymalnie 50 zł na miesiąc), zaczynając od daty zawarcia umowy o główną kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk.

Przykładowo: dla umowy zawartej 20.03.2020 r. zwrot ma być naliczany za płatności wykonane w okresie od 20.03.2020 do 28.02.2021 r. Zatem umowę o kartę warto zawierać na początku miesiąca kalendarzowego, bo wtedy jest więcej czasu na wykonywanie transakcji  w pierwszym miesiącu kalendarzowym.

Do naliczania zwrotu 1% Santander Bank uwzględniać będzie płatności wykonywane kartą główną, dodatkową, jak i mobilną, realizowane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, ale są dwa wykluczenia. Na zwrot nie ma co liczyć w przypadku poniższych transakcji:
"a) płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi Cash), 
b) płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket"

Wypłata zwrotu ma następować do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania płatności kartą.

Bonus 150 zł za kartę dodatkową do karty Visa Akcja Pajacyk


Umowę o kartę dodatkową zawrzeć należy najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o główną kartę kredytową VIsa Silver Akcja Pajacyk. By to zrobić, z osobą dla której ma być wydana dodatkowa karta, wybrać należy się do placówki Santander Banku.

Wypłata bonusu ma nastąpić w październiku 2020 r. (warunkiem jest nie rozwiązywanie umowy o kartę co najmniej do 30.09.2020 r.).

W promocji zdobyć można tylko jeden taki bonus (bez względu na liczbę wydanych kart dodatkowych).

Bonus 50 zł za kartę mobilną


By skorzystać z tej propozycji, niezbędne jest posiadanie telefonu z systemem Android (w wersji min. 4.4) wyposażonego w NFC (czyli z możliwością płatności zbliżeniowych).

By wyrobić kartę mobilną, w aplikacji mobilnej w menu wybierz 'Karty', a dalej w części 'Zamów w aplikacji" kliknij w opcję "Karta mobilna Visa lub MasterCard" i tam wybierz kartę mobilną dla swej karty kredytowej.

By zgarnąć ten bonus, umowę o kartę mobilną do karty Visa Silver Akcja Pajacyk zawrzeć należy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o główną kartę kredytową. To także nagroda jednorazowa, którą bank wypłaci w październiku 2020 r. (by uzyskać bonus, do 30.09.2020 r. nie zamykaj karty mobilnej).

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk?


Regulamin promocji zawiera bardzo korzystny zapis dla  uczestników promocji:
"W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku oraz opłat miesięcznych za kartę w drugim roku."

Zatem w tym okresie posiadacz karty kredytowej nie musi się niczym martwić. Standardowo za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk Santander Bank nalicza opłatę roczną (w pierwszym roku korzystania) oraz miesięczne w kolejnym roku. Dzięki promocji tych kosztów nie będzie. Czy karta kredytowa będzie używana, czy nie, to bank nie będzie pobierać za nią opłaty przez dwa pierwsze lata.

Regulamin promocji nie wskazuje konkretnego sposobu składania wniosków o kartę kredytową w promocji, więc można to zrobić np. przez bankowość internetową (jeśli ktoś już posiada dostęp do takowej) albo w placówkach Santander Banku.

Czy to się opłaca? Alternatywne promocje karty kredytowej


Bonusy 150 zł (za dodatkową kartę) i 50 zł (za kartę mobilną) można uznać za bułkę z masłem. Można je zdobyć bez dużego zaangażowania i w praktyce bez wykonywania płatności kartą. Ale schody robią się przy zwrotach za płatności, bo moneyback wynosi 1%. Tym samym by zgarnąć całą pulę, to miesięcznie wydawać trzeba by 5 000 zł, a przez cały okres promocji wymagałoby to wykonania transakcji na sumę aż 60 000 zł. Owszem można wydać mniej, ale wtedy i zwrot będzie niższy. Promocja jest więc w praktyce podobna do tej, w której Credit Agricole daje zwroty za płatności kartą kredytową. Bank ten oddaje 3%, a zgarnąć można do 300 zł. By z Santander Bankiem zdobyć 300 zł, uwzględniając bonusy (150 i 50 zł) trzeba wydać 10 000 zł. Tyle samo dla uzyskania 300 zł należałoby wydać w Credit Agricole, więc mamy realne warunki 1:1.

Ostatnio trwa ofensywa banków w serwowaniu promocji z kartą kredytową w roli głównej (bo Bank Millennium płaci za to 200 zł, a ING Bank Śląski premiuje wyrobienie karty kredytowej kwotą do 160 zł). Jednak już patrząc na kwoty gratyfikacji, czy na warunki do spełniania, to nie podlega dyskusji, że liderem w tych promocjach niezmiennie pozostaje ich prekursor, czyli Citibank. Tam właśnie za wyrobienie karty Citi Simplicity czeka bon Allegro o wartości 400 zł (za wykonanie płatności kartą na sumę zaledwie 1500 zł, więc efektywność zdobycia tej nagrody jest bardzo duża).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie oraz Czytelnikom Rafałowi i Krzyśkowi.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

68 komentarzy:

 1. Dodatkowa karta i mobilna są dodatkowo płatne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mobilna darmowa. Wiem bo mam.

   Usuń
  2. Dodatkowa też jest bez opłat.

   Usuń
 2. Ile bank dostaje procent za płatność jego kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 0,3% od kart kredytowych, 0,2% od debetowych.

   Usuń
  2. To jaki w tym interes ma bank, żeby dokładać? Bo nie zarobi nawet jak klient dużo płaci to przez zwrot 1% będzie w plecy. No chyba że ktoś wyda więcej nic 5000 zł/mies. ale pewnie takich osób będzie niewiele.

   Usuń
  3. Bank liczy, że spóźnisz się ze spłatą całości, albo spłacisz pewnego razu tylko kwotę minimalną, albo będziesz miał kartę dłużej niż rok i sobie odbije na opłacie rocznej, sposobów trochę jest. ;-) W międzyczasie może zadzwonią z jakimś ubezpieczeniem czy kredycikiem...

   Usuń
  4. W sensie dosłownym to pewnie żadna promocja się nie opłaca. Ale trzeba jakoś zdobywać klientów.

   Usuń
  5. Jako pracownik banku zdradzę, że bank ma w tym internes. I to duży. Tak jak kolega wyżej, prawdopodobieństwo udzielenia kredytu i sprzedania innych produktów, gdy klient ma już np. taką kartę kredytową w danym banku, jest zdecydowanie większe. Gwarantuje że nie jest to rodzaj charytatywnej działalności :)

   Usuń
  6. A i w przypadku tej karty to jeszcze część dochodu odpalają na rzecz Pajacyka!

   Usuń
 3. Czyli jeśli mam kartę kredytową MC jeszcze z czasów BZ WBK to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
 4. Karta kredytowa 123 to od 1 do 3% więc się nie postarali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale karta kredytowa 123 to zwroty za transakcje w wybranych miejscach:
   1% w obiektach sportowych, kręgielniach, klubach sportowych, parkach rozrywki, klubach członkowskich, za usługi rekreacyjne;
   2% za odzież i obuwie;
   3% w restauracjach i fast foodach.

   A tu jest 1% ale za to wszędzie (z wykluczeniem buka, reevoluta itp.)

   Usuń
  2. Najlepsze jest to, że kupuję karnety na basen i lodowisko, a mam 3% zwrotu a nie 1%. Widocznie te kody MCC w tych obiektach mają ustawione na jedzonko a nie rekreację ;-) W każdym razie było to dla mnie miłe zaskoczenie. Promocja z 2% zwrotem za paliwo z Circle K się niestety skończyła i liczę teraz na rozpoczęcie jakieś innej fajnej promocji.

   Usuń
 5. Czy ja mogę wziąć kartę główna i dodatkowa dla danej osoby, a ta sama osoba może wziąć główna i dodatkowa dla mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeszkód. Regulamin tego nie wyklucza. Na krzyż będzie 2 x 150 zł 😊

   Usuń
 6. Kartę mobilną wystarczy założyć, nie potrzeba nią robić żadnych transakcji, aby otrzymać 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba nic płacić ani mobilną, ani dodatkową, ani główną 😉 jeśli chce się dostać 200 zł. Trzeba płacić tylko przy zwrotach.

   Usuń
 7. czy płatność u zielonego przyjaciela zakwalifikuje się do zwrotu? Nie mogę znaleźć listy wykluczeń kodów MCC

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie wykluczen nie ma oprócz opisowo podanych. Można by spróbować.

   Usuń
  2. zielony przyjaciel? jakaś podpowiedź? :)

   Usuń
 8. Czyli mogę zgarnąć bonus 200zł w październiku bez obracania kartą?

  Dla tych co obserwują bloga: były lepsze promocje na kredytówki z Santandera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba lepszej nie było. Ostatnio było 90 zł. Po złotówce dziennie przez 90 dni jak się zrobi 1 płatność dziennie. Wyrobiłem ale to upierdliwe.

   Usuń
 9. Wiem że zasilenia kont/kart typu REVOLUT nie wliczają się w 1% Moneyback, ale czy od takich zasileń z karty kredytowej są od razu liczone odsetki jak od wypłaty gotówki w Bankomatach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za wypłatę gotówki w bankomacie naliczają 4%, min 10 zł.

   Usuń
 10. Czy posiadanie karty Visa o statusie zastrzeżona uniemożliwia wzięcie udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to "zwykła" Visa, a nie Visa Silver Akcja Pajacyk (bo tylko posiadanie takiej może wykluczyć z promocji), to droga otwarta.

   Jeśli jednak zastrzeżona jest karta Visa Silver Akcja Pajacyk, to zastrzeżenie dotyczy tylko plastiku, a nie umowy i ta jest niezmiennie ważna (co by wykluczało z promocji).

   Usuń
 11. Czy mogę zlikwidować obecną inna kartę w banku i założyć te w promocji. W opisie promocji na stronie banku jest wykluczenie w przypadku likwidacji obecnej karty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W par. 4 widzę zapis: "Nagrody wypłacane są na rachunek głównej karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” pod warunkiem obowiązywania umowy o główną kartę kredytową Visa Silver „Akcji Pajacyk” w okresie trwania promocji".

   Chyba, że chodzi Ci jeszcze o jakiś inny punkt?

   Usuń
 12. czy trzeba mieć konto w santander aby skorzystać z promocji? jest jakis link do promocji? nie widze w artykule jak zawnioskować o tą kartę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wskazuje konkretnego sposobu złożenia wniosku o kartę, więc można przez bankowość (jeśli dostęp do takowej się posiada) lub w dowolny sposób (infolinia, placówka).

   Można posiadać samą kartę kredytową (bez otwierania konta osobistego) w Santander Banku.

   Usuń
 13. A czy muszę wyrobić dodatkową kartę na inną osobę?czy może być druga dla mnie?Nie chce nikogo po bankach ciągać..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg konsultanta Santander'a - mozna wyrobic karte dodatkowa na swoje dane. Rowniez zastanawiam sie nad oferta tej kredytowki i ja rowniez nie zamierzam z nikim biegac po oddzialach.

   Usuń
  2. A jednak nie, inny konsultant jednoznacznie sprecyzowal, ze w tej promocji konieczne jest wyrobienie dodatkowej karty dla innej osoby, na siebie nie mozna wziac. Dla mnie promka jest slaba. Pisalem tu juz w innej wypowiedzi:
   - dodatkowa oplata za zestawienie miesieczne dla karty dodatkowej 2zl, czego nie da sie uniknac, jedyna opcja to podpisanie pozno umowy na karte glowna i pozno na dodatkowa. Wtedy mozna zalapac sie na 1-2 oplaty typu 2zl i potem wypowiedziec dodatkowa
   - nie ma mozliwosci wyboru dnia generowania zestawienia dla karty glownej, mozna co prawda zlozyc reklamacje od oplaty gdy data bedzie finalnie inna niz we wniosku, ale to i tak slabo. Wolalbym sam zdecydowac kiedy chce miec ow zestawienie a kiedy nie (zmiana daty to wg tabeli 20zl, w pozniejszym okresie)
   - cashback jest malo realny, bo trzeba mielic co miesiac 5k przez rok by miec 600zl (realnie obstawialem u siebie ok >=100zl z tego tytulu)

   Szkoda, bo zalezalo mi na karcie kredytowej Visa w Santanderze u nich gdzie mam ror, ale nic na sile.

   Usuń
 14. Przy karcie dodatkowej są jakieś szczególne wymogi co do tej drugiej osoby: wspólność majątkowa, stopień pokrewieństwa (dzieci/rodzice)?

  Innymi słowy - czy można kartę dodatkową założyć np. dla kolegi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nic o tym nie mówi, znakiem tego można. Ja na ten przykład załatwiłam dodatkowa kartę dla siostry. Minus tej zabawy jest taki, że trza dymać do banku z tą osobą i podpisać umowę czy cóś. Ale 150 zeta zrekompensuje z nawiązką tę fatygę.

   Usuń
  2. Nie ma znaczenia komu dajesz taką kartę. Tylko że lepiej by była to osoba zaufana która cię nie porobi. No i prawdą jest, że można to załatwić tylko w oddziale więc trzeba razem iść.

   Usuń
 15. Hm, zainteresowany bylem ta karta ale widze coraz wiecej minusow.

  Wypelniajac formularz (w przypadku Mastercarda 123 jest to samo, Platinium maja widze 4 daty do wybru juz), nie mam mozliwosci wyboru dnia generowania zestawienia. Na ta chwile jest to 7 dzien miesiaca, ktory mi kompletnie nie odpowiada. Rozmawialem z konsultantem, stwierdzil, ze wyboru nie ma ale data jest zalezna od daty generowania wniosku. Zakladam wiec, ze za kilka dni pewnie bedzie inna data. Jesli nie to bez sensu zupelnie. To istotne o tyle, ze zmiana daty w pozniejszym okresie to 20zl, wg tabeli oplat.
  Kolejna sprawa to nie widze powyzej w minusach w art, informacji, ze zestawienie operacji dla karty dodatkowej, wg tabeli oplat i prowizji Santandera dla tejze karty, wynosi 2zl.
  I nie ma mozliwosci wylaczenia tej oplaty, jesli chodzi o forme zestawienia papierowego czy elektroniczna. Jesli to prawda, to 24zl rocznie oplaty za karte, ktorej w ogole bym nie uzywal, i ktora troche na sile jest wciskana Klientowi.
  Cashback 600zl to tez chyba tylko po to aby zrobic wrazenie kwota 800zl profitu, bo zakladam, ze gros ludzi nie bedzie mielic miesiecznie 5k aby te 50zl uzyskac, miesiac w miesiac. Choc oczywiscie realne.

  Zatem, o ile da sie zmienic date generowania zestawienia, skladajac w innym okresie wniosek (jesli to nie farsa zupelna, prownujac do konkurencji), to oplata za karte dodatkowa, ktora jest obligatoryjna do promki juz wyglada slabo.
  Jesli jednak karta dodatkowa musi byc tylko do wrzesnia aktywna, to mozna podpisujac umowe na glowna karte np w maju i wnioskujac o karte dodatkowa max 3 miesiace pozniej, tj w sierpniu, lapiemy sie na 1-2 oplaty po 2zl, a pozniej mozna wypowiedziec dodatkowa, po otrzymaniu bonusu (jak i glowna, rzecz jasna).
  Tak czy siak warto to odnotowac, albo zanegowac - jesli ktos ma wiarygodne informacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego zestawienia transakcji dla karty dodatkowej nie trzeba wybierać.

   Usuń
 16. Czy w artykule nie ma błędu? "By wyrobić kartę mobilną, w aplikacji mobilnej w menu wybierz 'Karty', a dalej w części 'Zamów w aplikacji" kliknij w opcję "Karta kredytowa Visa lub MasterCard" Nie powinno być być karta mobilna Visa lub MasterCard? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. karta mobilna Visa lub MasterCard to zwykła karta do konta. A trzeba wyrobić mobilną do karty kredytowej Visa

   Usuń
 17. Wpadł zwrot 1%

  OdpowiedzUsuń
 18. Santander obiecuje sporo kasy, ale ja jeszcze nie uczestniczyłem w żadnej ich promce, żebym nie musiał później pisać szeregu reklamacji - strata czasu!

  OdpowiedzUsuń
 19. Data płatności to data operacji kartą czy data jej księgowania? Zapłaciłam kartą 31.08, data księgowania tej operacji to 02.09, więc zwrot będzie za sierpień czy wrzesień?

  OdpowiedzUsuń
 20. Ktoś dostał juz zwrot za transakcje w sierpniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. I tak samo nie ma na karcie 123

   Usuń
  2. o, pardon! Na 123 już jest. Coś przeoczyłem. Nie ma na Pajacyku.

   Usuń
 21. Czy aby otrzymać 150 zł trzeba aktywować karty?

  OdpowiedzUsuń
 22. Jakby co to kasa wpadła! Są zwroty i jest premia :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Coś nadal nie ma zwrotu za grudzień :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano nie ma.

   Usuń
  2. Też jeszcze nie dostałam. Mają czas do końca miesiąca ale przyzwyczaili, że wypłacane jest wcześniej.

   Usuń
 24. I nadal nic. Zaczynam się tym niepokoić.

  OdpowiedzUsuń
 25. Nowy tydzień, a zwrotu nie ma/

  OdpowiedzUsuń
 26. Dziś w końcu pojawił się zwrot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też wpadł ale błędnie naliczony. Poszła reklamacja.

   Usuń
 27. Tydzień temu dostałem ostatni zwrot. Czaję się do rezygnacji ale pytanie mam do was czy coś oferują by wycofać wypowiedzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, oferują moneyback.

   Usuń
  2. Aktualnie nie zaoferowali mi niczego na zatrzymanie. Szkoda.

   Usuń
  3. No to szkoda, bo wcześniej oferowali. I ja przymierzam się do rezygnacji.

   Usuń
  4. Złożyłem wypowiedzenie tydzień temu. Dzwonili nawet zapytać się o powód ale niczego nie zaoferowali. Zatem karta do definitywnego zamknięcia.

   Usuń
 28. Dzisiaj dzwoniłam z wypowiedzeniem. Konsultant nic poza zwolnienie z opłaty na 6 m-cy nie potrafił zaoferować. Karta zamknięta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rezygnowałaś pierwszy raz?

   Usuń
  2. Kilka miesięcy temu skończył mi się moneyback 2%.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...