Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku 3 promocji konta w BNP Paribas ("Zyskuj jesienią", "Mikołajki z bankiem" lub "Premia na zimę"): czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.02.2020

Uczestniku 3 promocji konta w BNP Paribas ("Zyskuj jesienią", "Mikołajki z bankiem" lub "Premia na zimę"): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników niektórych promocji konta w BNP Paribas.

Finalizacja 3 promocji konta w BNP Paribas
Minął już termin, jaki organizator tych promocji dał sobie na przesłanie maili powiadamiających o przyznaniu pierwszych bonusów pieniężnych. I teraz na tę wiadomość należy zareagować - trzeba zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku do wypłaty nagrody.

Każdą z promocji, rzecz jasna, szczegółowo omawiałem już na blogu, we wpisach:

Dziś jednak każdą z tych promocji pokrótce przypomnę, dodając też informacje niezbędne do finalizacji udziału (przynajmniej w zakresie wypłaty pierwszego z gwarantowanych bonusów). Robię tak, by nikomu z Czytelników (którzy wzięli udział w promocji) ten ważny moment nie umknął. Zdarza się bowiem, że na niektórych skrzynkach mailowych zasypywanych mailami reklamowymi, ciężko wychwycić jedną (choć pewnie wyczekiwaną) wiadomość. A zwłaszcza jest to ciężkie, gdy wpada ona do spamu lub innych folderów, niż główny.

Dodatkowo o finalizacji promocji sygnalizuję także mailowo, więc jeśli nie chcesz, by w przyszłości umknęły Ci podobne przypomnienia (dla innych, najpopularniejszych promocji opisywanych na blogu), a także chcesz być na bieżąco z powiadomieniami o nowościach, zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

"Zyskuj jesienią" z bonem Allegro (50 zł) oraz z premią do 300 zł


Uczestnicy tej promocji pierwszą z nagród (czyli bon Allegro) już powinni otrzymać (bo miała przyjść mailem do 13.12.2019 r. Teraz jednak czas na uzyskanie dwóch bonusów pieniężnych (50 i 100 zł). By je zgarnąć, należało:
 • uprzednio spełnić warunki uzyskania wspomnianego już bonu Allegro o wartości 50 zł;
 • w grudniu 2019 r.  wykonać min. 6 płatności kartą wydaną do konta;
 • w styczniu 2020 r. wykonać 10 płatności kartą oraz zapewnić wpływy na konto na sumę min. 1000 zł.

Teraz, najpóźniej do 25.02. należy zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych uzyskanych w mailu) i podać tam numer rachunku konta w BNP Paribas założonego w niniejszej promocji. Przelew bonusów (50 zł za spełnienie warunków w grudniu i 100 zł za realizację wytycznych ze stycznia) ma nastąpić do 29.02.2020 r. Pamiętaj jeszcze o spełnieniu warunków dla uzyskania kolejnego, już ostatniego bonusu 150 zł (wypłata do 30.04.).

Jeśli nie znajdujesz maila powiadamiającego o przyznaniu bonusu i zawierającego dane do logowania, wskazówki na temat tego co robić w takiej sytuacji, znajdziesz na końcu niniejszego wpisu.

"Mikołaj bankiem": z bonem do H&M oraz z premią 250 zł


Ta ultra krótka promocja, bo dostępna zaledwie przez 3 dni, już dla uczestników powinna zaowocować bonem H&M o wartości 100 zł. Organizator miał czas na jego przesłanie do 3.01.2020 r. By zdobyć pierwszy z bonusów pieniężnych (100 zł), poza spełnieniem warunków uzyskania bonu, trzeba było:
 • w styczniu wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 250 zł.

Kto ten warunek spełnił, ten teraz powinien zareagować na otrzymany mail i najpóźniej do 25.02.2020 r. na stronie promocji uzupełnić numer rachunku kontA założonego w BNP Paribas w promocji, bo to właśnie na ten rachunek ma być wypłacony bonus (do 29.02.2020 r.). No i pozostanie jeszcze spełnianie warunków uzyskania drugiego z bonusów (150 zł), który będzie wypłacony do końca marca.

Jeśli nie znajdujesz maila powiadamiającego o przyznaniu bonusu i zawierającego dane do logowania, wskazówki na temat tego co robić w takiej sytuacji, znajdziesz na końcu niniejszego wpisu.

"Premia na zimę" w wysokości 250 zł


W tej grudniowej promocji uczestnicy zgarnąć mogli wyłącznie bonusy pieniężne. By uzyskać pierwszy z nich (w wysokości 125 zł) należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i do 20.12.2019 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej, by najpóźniej do 7.01.2020 r. zawrzeć z bankiem umowę; 
 • w styczniu wykonać 4 przelewy z konta (za pomocą bankowości internetowej lub poprzez aplikację mobilną) oraz zapewnić wpływ(y) na sumę min. 1000 zł.

Teraz pozostaje uzupełnienie danych na stronie promocji (najpóźniej do 25.02.), gdzie podać należy numer rachunku konta założonego w promocji. Organizator promocji przeleje bonus do 29.02.2020 r., a Ty w lutym pamiętaj jeszcze o spełnieniu warunków uzyskania drugiego bonusu 125 zł.

Nim podpowiem co robić, jeśli nie znajdujesz maila powiadamiającego o nagrodzie, to napiszę jeszcze o dodatkowych okazjach do zarobku (w tym także w BNP Paribas!).

Jak zyskać jeszcze więcej, będąc już klientem BNP Paribas?


Nawet jeśli - jako uczestnik którejś z powyższych promocji - posiadasz już konto w BNP Paribas, to możesz z tym bankiem zyskać jeszcze więcej. Aktualnie przez ten bank premiowane jest wyrobienie karty kredytowej - do wzięcia czeka 200 zł w bonach Allegro, Douglas, H&M, RTV Euro AGD (lub inne nagrody do wyboru).

Więcej bonusów w innych promocjach


Jeśli spodobał Ci się udział w promocji konta w BNP Paribas i chcesz zarobić w podobny sposób, a często nawet prościej, to sprawdź propozycje innych banków. Obecnie wybór jest bardzo duży, a do najpopularniejszych należą akcje, w których do wzięcia czeka:
 • bardzo łatwa premia 200 zł za konto w Millennium + 2,7% dla oszczędności - to promocja w niezmienianym już od dłuższego czasu wydaniu, która cieszy się ciągle dużym wzięciem ze względu na prostotę warunków (i także poprzez konto oszczędnościowe, które promocyjną stawkę teoretycznie oferuje przez określony czas, ale w praktyce pozwala korzystać z podwyższonej stawki z edycji na edycję);
 • bonus 200 zł za konto w Banku Pekao + 3% dla oszczędzających - o tej promocji można napisać tyle, że - przynajmniej w mym odczuciu - jej warunki są prawie bliźniaczo podobne do tych z Millennium, więc o zgarnięcie nagrody jest bardzo prosto.

I to tyle jeśli chodzi o promocje kont osobistych, ale spory wybór jest jeszcze wśród kart kredytowych. I tu można zgarnąć sporo:

A jeśli masz firmę, to możesz zyskać do 1050 zł za konto firmowe w Santander Banku (kumulacja tych promocji kończy się już 23.02.).

Brak maila od organizatora. Co robić?


By uzupełnić dane do wypłaty bonusów, niezbędny jest mail powiadamiający o przyznaniu nagrody, bo w nim znajdziesz kod do zalogowania na stronie promocji. Jeśli wyczekiwanej wiadomości nie znajdujesz w głównej skrzynce odbiorczej, to sprawdź jeszcze spam oraz foldery typu "oferty", "zakupy" lub "inne". Ale gdy i tam maila nie będzie, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (acz tu nawet nie o weryfikację spełnienia warunków może chodzić, ale o samo dotarcie maila). Co oczywiście zawsze warto zrobić. A proces reklamacyjny, zgodnie z regulaminem ("Zyskuj jesienią", "Mikołajki z bankiem", "Premia na zimę"), wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: (w promocji "Zyskuj jesienią") zyskujjesienia@bnpparibasplus.pl lub (w promocji "Mikołajki z bankiem") mikolajkizbankiem@bnpparibasplus.pl lub (w promocji "Premia na zimę") premianazime@bnpparibasplus.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


5 komentarzy:

 1. Czy po podaniu numeru konta przychodzi jakiś mail z potwierdzeniem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, lecz kasa wchodzi na konto bez problemów.

   Usuń
 2. Bank bez nowości to jest antyk antyk . Tak tak nie zakładajcie tam konta. Jutro wytłumaczę ten bezsens.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O czym ty piszesz? Bank z 9 miesięczną karencją i premiami rzędu 350-400 zł, to na chwilę obecną najlepszy bank dla bankobiorców.

   Usuń
  2. Tak "najlepszy" chyba dla zupełnie nowych klientów, bioracy pierwszy raz udział w promocji a nie dla satarych wyjadaczy. Poziom obsługi na infolinii, czy kompentencji w odpowiedzi na reklamacje mówi wiele za siebie. Ja zreszta tez czekam na karte juz ponad miesiac, zeby aktywowac konto a warunki musze juz spelniac od marca dlatego juz im podziekuje za taki wspaniały bank.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...