Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zimowa edycja BIZnest Konto z premią nawet 600 zł od Nest Banku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.02.2020

Zimowa edycja BIZnest Konto z premią nawet 600 zł od Nest Banku

Nest Bank przygotował promocję, w której premia za konto firmowe wynosi nawet 600 zł.

Zimowa edycja BIZnest Konto z premią nawet 600 zł od Nest Banku
"Zimowa edycja BIZnest Konto z premią nawet 600 zł" daje możliwość uzyskania tytułowej premii za konto firmowe w Nest Banku prowadzone dla osób posiadających jednoosobową działalność gospodarczą.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla firm.]

Zimowa edycja BIZnest Konto z premią nawet 600 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą z siedzibą w Polsce.

Z uczestnictwa w promocji wykluczone są osoby, które posiadają lub w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji posiadały rachunek firmowy w Nest Banku. Wykluczenie obejmuje też osoby, które złożyły wniosek o konto firmowe w Nest Banku i aktualnie jest on rozpatrywany przez bank.

Nagroda. W promocji uzyskać można gratyfikacje pieniężne na sumę 600 zł. W skład tej kwoty wchodzą
 • Premia za aktywność - to 4 bonusy po 50 zł każdy oraz 
 • Premia za terminal, która wynieść może od 100 do nawet 400 zł.

Limit wniosków. Nest Bank przygotował jedynie 300 wniosków o konto objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, na stronie promocji ma się pojawić stosowna informacja. Na szczęście jednak, zgodnie z regulaminem:
"Zakończenie Promocji nie będzie miało wpływu na prawa osób, które przystąpiły do Promocji przed jej zakończeniem"
Oznacza to, że wszyscy przedsiębiorcy, którzy złożą wniosek o konto przed wyczerpaniem puli (nawet jeśli nie zdążą jeszcze z podpisaniem umowy), załapią się na promocję (i mogą spełniać warunki, by otrzymać premię).

Zasady promocji z premią do 600 zł za BIZnest Konto


By wziąć udział w promocji:
 • do 9.03.2020 r. (ale miej na uwadze, że promocja może zakończyć się wcześniej) złóż wniosek o BIZnest Konto (do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na tej stronie promocji);
 • najpóźniej do 20.03.2020 r. zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie konta oraz umowę ramową.

No i dalej przyjdzie już zdobywać poszczególne nagrody.

Premia za aktywność (do 200 zł)


Aby zdobywać premie za aktywność (4 x 50 zł): 
 • najpóźniej do 30.04.2020 r.: 
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 2 000 zł oraz 
  • w tym samym miesiącu kalendarzowym wykonaj z konta przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub przelew zaliczki podatku dochodowego do US; 
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowym następujących po pierwszym miesiącu, w którym spełnisz wyżej opisane warunki (wpływy na konto + przelew do ZUS lub US): 
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 2 000 zł oraz 
  • wykonaj przelew do ZUS lub US.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, Nest Bank naliczy Ci premię 50 zł. Ma być ona wypłacana do 20. dnia roboczego następnego miesiąca. Do momentu otrzymania premii nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.
💡 Przykładowo więc: jeśli już w marcu zapewnisz pierwsze wpływy na konto na sumę min. 2 000 zł oraz wykonasz przelew min. 250 zł do ZUS lub przelew do US, to na wykazanie się aktywnością (wpływ 2 000 zł oraz przelew do ZUS lub US) będzie należało przewidzieć kwiecień, maj i czerwiec. Premie po 50 zł każda będziesz otrzymywać od kwietnia (za spełnienie warunków w marcu) do 20. dnia roboczego lipca, czyli do 28.07.2020 r. (za spełnienie warunków w czerwcu). 

A czym dla Nest Banku jest wpływ? To:
"suma uznań (m.in. wpłata gotówkowa, przelew, zwrot Operacji dokonanej Kartą) na Rachunku Firmowym pomniejszona o wartość środków pochodzących z: 
(i) przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami bankowymi (indywidualnymi lub firmowymi) klienta w Banku lub z innych rachunków bankowych klienta prowadzonych przez dostawców innych niż Bank, 
(ii) kredytów klienta lub 
(iii) lokat klienta"

W regulaminie promocji bank zastrzega sobie możliwość poproszenia o udokumentowanie (na co da 7 dni) wysokości należnej zaliczki podatku. Wskazuje także, że w przypadku kwartalnych rozliczeń z US, uczestnik promocji, chcąc spełnić warunki promocji, powinien wykonać przelewy do ZUS.

Premia za terminal płatniczy (do 400 zł) 


Ta premia zainteresować może już tylko część osób, bo nie każdy przedsiębiorca ma potrzebę korzystania z terminala płatniczego.

By załapać się na tę premię: 
 • we wniosku o BIZnest Konto (lub później poprzez bankowość elektroniczną) zgłoś chęć nabycia terminala płatniczego First Data Polska; 
 • najpóźniej w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto, zawrzyj również umowę z First Data Polska w zakresie obsługi i rozliczania płatności kartami za pomocą terminala płatniczego w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego (który to nawet przez 12 miesięcy pozwala korzystać z terminala na preferencyjnych warunkach; z programu skorzystać mogą jednak wyłącznie przedsiębiorcy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowali płatności bezgotówkowych); 
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o BIZnest Konto zapewnij na te konto wpływy z First Data Polska z tytułu rozliczenia transakcji kartami w terminalu płatniczym. 

Za spełnienie powyższych warunków na Twe konto wpłynie jednorazowa premia pieniężna, której wysokość zależeć będzie od zadeklarowanego przez Ciebie czasu użytkowania terminala płatniczego (im dłuższy okres wybierzesz, tym wyższą premię otrzymasz). I tak zdobędziesz 100, 200, 300 albo 400 zł, jeśli zadeklarujesz okres odpowiednio 12, 24, 36 bądź 48 miesięcy.

Wypłata premii przewidziana jest do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu jej otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem. 

Regulamin akcji zastrzega, że powyższa promocja nie łączy się z alternatywną propozycją "Terminal płatniczy z Nest Bankiem" (w tej promocji do wzięcia byłoby jednak maksymalnie 100 zł). 
💡 Biorąc udział w promocji z kontem firmowym w roli głównej, pamiętaj, że uzyskana premia stanowi przychód z działalności gospodarczej i to uczestnik promocji ma obowiązek rozliczenia podatku.

BIZnest Konto - szczegóły oferty


Takie konta, jak konto firmowe w Nest Banku, to lubię omawiać, bo warunki są proste i klarowne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN *w tym także za przelewy do ZUS i US) zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie pierwszej karty do konta oraz 0 zł miesięcznie za jej użytkowanie (bez warunków);
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Do udziału w promocji z premią do 600 zł za BIZnest Konto kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z czterech poniższych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku (możliwe jest to jednak wyłącznie z niektórych banków, do których należą: Alior, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku istotne jest, by dane przy przelewie idealnie pasowały do tych, które wpiszesz we wniosku o konto; 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję, we wniosku możesz dodać adres miejsca podpisania umowy (inny niż zamieszkania czy korespondencyjny - może być to np. miejsce swej pracy); 
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku lub 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku, wskazując odpowiadającą sobie lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj jednak, by doradca w placówce kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji), a nie przyjmował kolejnego.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. czekam i czekam aż nest bank rzuci jakaś promocje za konto osobiste i się doczekać nie mogę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie działa strona, error....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to może coś chwilowego. Bo w chwili obecnej działa. Jeśli sytuacja się powtórzy sugeruję zastosować jedno z rozwiązań: wyłączenie AdBlocka, wyczyszczenie plików cookies, otwarcie strony promocji w trybie incognito lub zmianę urządzenia/przeglądarki. Powinno pomóc.

   Usuń
 3. Można zadeklarować terminal na 48 miesięcy a wypowiedzieć z końcem trwania umowy o konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stawiam że First Data ma jakieś obwarowania (opłatę za zerwanie umowy lub coś podobnego).

   Usuń
 4. Czy dobrze rozumiem, że nie mogę przelewać co miesiąc min 2000 z własnego konta w innym banku ale mogę wpłacać tą kwotę we wpłatomacie aby spełnić warunki premii za aktywność.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z wpłatomatem to ciekawa sprawa, ale nie wiem czy przejdzie. Jest inny sposób - wystaw proformę i niech ktoś z rodziny / znajomych wpłaci. Proforma nie jest nigdzie udostępniana, tak więc może być nawet za tarcie chrzanu ;) W tym samym dniu w którym wpłynie kasa robisz zwrot za proformę, tak więc nie musisz wystawiać FV. Jedyne co zostaje to dwa wpisy w historii rachunku - wpłata i zwrot, nie ma się do czego przyczepić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy może ktoś z rodziny lub znajomych wpłacić w/w kwotę?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...