Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł + do 760 zł zwrotów z kartą kredytową Impresja lub Alfa w Banku Millennium

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.02.2020

Bonus 200 zł + do 760 zł zwrotów z kartą kredytową Impresja lub Alfa w Banku Millennium

Bank Millennium niezmiennie serwuje nowe edycje promocji, w których premiuje wyrobienie karty kredytowej.


Zyskaj z kartą kredytową Millennium
I tak jak w poprzednich, tak i teraz do wzięcia czeka bonus 200 zł na start. A że w promocji wyrobić można kartę Alfa lub Impresja, to jeszcze można korzystać z 5-procentowego zwrotu za płatności u wybranych partnerów banku (dzięki czemu rocznie można uzyskać dodatkowo do 760 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Z promocji karty kredytowej z bonusem 200 zł na start skorzystać mogą tylko osoby, które posiadają dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej Millennium). Bowiem wyłącznie w taki sposób złożone wnioski kwalifikują do promocji. W praktyce trzeba więc być klientem Millennium, np. posiadającym konto osobiste. Zresztą teraz opłaca się je założyć, bo jeśli takowego jeszcze nie masz, to do wzięcia czeka też premia 200 zł za Konto 360º lub 360º Student.

Bank Millennium: bonus 200 zł za kartę kredytową


Dla kogo promocja "Zyskaj z kartą kredytową Millennium"? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie kwalifikujesz się do promocji Millennium albo dzięki wyrobieniu karty kredytowej chcesz zyskać więcej, to sprawdź inne promocje: Citibank daje 400 zł do wykorzystania na Allegro lub 400 zł na zakupy w sklepach Lidl, a w przypadku Credit Agricole można uzyskać zwroty do 300 zł.

Nagroda. Bank Millennium zamierza wypłacić bonus na rachunek karty kredytowej, więc tak wypłacona nagroda spłaci ewentualnie wykorzystany limit kredytowy lub spowoduje nadpłatę na karcie. W tym drugim przypadku nie zapominaj jednak, że taką nadpłatę środków na karcie lepiej wydać, wykonując płatności kartą, niż wypłacać gotówkę w bankomacie bądź wykonywać przelew z karty kredytowej (bo tego typu operacje sporo kosztują).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz też obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:
Przy okazji - jeśli chcesz być na bieżąco z takimi filmikami poradnikowymi - subskrybuj Bankobranie na YouTube:


Limit nagród. Na udział w promocji załapać się może nie więcej niż 10 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 11.02. do 31.03.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową. W przypadku wyczerpania puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zyskaj z kartą kredytową Millennium" i zdobyć bonus 200 zł:
 • do 31.03.2020 r. (ale pamiętaj o możliwości przedterminowego zakończenia promocji) poprzez bankowość internetową bądź aplikację mobilną złóż wniosek (bądź wyślij tam formularz kontaktowy) o kartę kredytową MasterCard Impresja, Visa Impresja lub Visa Alfa z limitem wynoszącym minimum 3 000 zł;

  (uwaga: w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); 
 • przez 3 kolejne okresy (w każdym z tych okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł - a okresy te uzależnione są od tego, kiedy zawnioskujesz o kartę. Dokładnie wygląda to tak:
"a) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lutym 2020 r.: 
  a. I okres: do 31.03.2020 r., 
  b. II okres: 01.04. – 30.04.2020 r., 
  c. III okres: 01.05. – 31.05.2020 r., 
b) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w marcu 2020 r.: 
  a. I okres: do dnia 30.04.2020 r., 
  b. II okres: 01.05. – 31.05.2020 r., 
  c. III okres: 01.06. – 30.06.2020 r"

  Płatności kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Unikać warto jednak kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, gdyż do transakcji w tych miejscach Bank Millennium dolicza prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Bonus 200 zł ma zostać wypłacony do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Do tego czasu posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem. Przykładowo: jeżeli o kartę zawnioskujesz w lutym, to transakcje na potrzeby promocji będzie należało wykonywać w okresie od otrzymania karty do maja, a bonusu będzie należało spodziewać się do końca czerwca 2020 r.

  Karta kredytowa w Millennium - szczegóły oferty


  Uczestnik akcji z bonusem 200 zł jednocześnie załapuje się też na na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykona co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej opłata miesięczna za kartę Alfa lub Impresja jest do uniknięcia, ale dopiero po wykonaniu co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

  Wspomniane już karty Alfa oraz Impresja wydają się najlepszym wyborem, ponieważ właśnie z tymi kartami można uzyskiwać moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów).

  Zwroty zgarniać można tylko za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem.

  Moneyback przy płatnościach kartą Alfa zostanie naliczony u następujących partnetów:
  Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

  W przypadku karty Impresja lista jest nieco dłuższa, gdyż obejmuje:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Zwroty Bank Millennium wypłaca na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
  💡 Jeżeli chcesz otrzymywać moneyback za wszystkie płatności (bez wykluczeń) sprawdź propozycję Santander Consumer Banku, gdzie uzyskać można comiesięczne zwroty (do 30 zł) za płatności kartą w dowolnych miejscach.

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  14 komentarzy:

  1. W regulaminie pisze,że promocja jest do 10 lutego.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dzięki za czujność. Link prowadził do regulaminu poprzedniej edycji. Teraz powinno być prawidłowo.

    Usuń
  2. Osobiście w żadnym z wymienionych sklepów nie kupuję. Wolałbym już 2% zwrotu ale za to wszędzie.

   OdpowiedzUsuń
  3. Zawnioskowałem o kartę. Została mi przyznana. Jeśli dostanę ją w lutym to mogę już w tym miesiącu płacić czy zaczekać bo będzie się liczyło od marca?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Marzec, kwiecień, maj wykręcasz kartą 3 x po 200 zł aby załapać się na premię, natomiast nie ma chyba żadnych przeciwwskazań aby używać karty wcześniej.

    Usuń
   2. Można zacząć płacić już w lutym, bo mowa o płatnościach w okresie do 31.03.2020 r., a dopiero później 1.04. – 30.04.2020 r. i 1.05. – 31.05.2020 r. (czyli konkretnie w tych dwóch miesiącach).

    Choć oczywiście warto te transakcje rozłożyć w czasie (by choć jedną wykonać w marcu, ale to już w celu uniknięcia opłaty za kartę).

    Usuń
   3. Uczestnicy promocji są chyba zwolnieni z opłaty za kartę na okres 12 miesięcy. Ale pewności nie mam bo jestem nowy na bankobraniu i mogłem nie do końca zrozumieć regulamin promocji.

    Usuń
   4. No są zwolnieni, ale przy jednej płatności hahahaha ;)

    Usuń
  4. Czy po otrzymaniu tych 200 zł (i spłaceniu karty oczywiscie) można natychmiast kartę zamknąć?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Kartę należy posiadać do momentu wypłaty premii. Co później z nią zrobić, to już wybór klienta ;)

    Usuń
  5. Witam czemu nie ma mozliwosci pozostawienia nr do kontaktu zeby z infolinii zadzwonili z oferta karty kredytowej? Pierwotnie byla mozliwosx zalozenia karty kredytowej rowniez dla osob ktore nie sa klientami banku - czy cos w tym temacie sie zmienilo?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Niestety i w tej edycji jedynie przez bankowość internetową lub w aplikacji należy wysłać wniosek lub formularz kontaktowy.

    Usuń
  6. Nie wiem jak u Was ale ja już otrzymałem 200 zł za kartę kredytową :D czas według promocji był do 31.07, czyli nagroda przyznana przed czasem

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. A ja nadal nie otrzymałem a powinienem otrzymać do końca czerwca. Zareklamowałem tą opieszałość banku.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...