Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 150 zł za konto w mBanku (bez karencji dla byłych posiadaczy konta!)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

7.02.2020

Bonus 150 zł za konto w mBanku (bez karencji dla byłych posiadaczy konta!)

Za konto w mBanku do wzięcia czeka łatwy bonus 150 zł (i dodatkowo do 250 zł dzięki programowi poleceń).

Bonus 150 zł za eKonto osobiste w mBanku
Okazja do bankobrania to szczególna, bo już dawno nie było tak wysokiego bonusu za eKonto osobiste w mBanku, a do tego jeszcze udział w promocji wziąć mogą byli posiadacze konta w tym banku, bo okres wykluczenia jest w praktyce żaden! Liczba wniosków objętych promocją jest jednak limitowana, więc warto się spieszyć.

[Promocja zakończona. W związku z wyczerpaniem promocyjnej puli akcja została zakończona. Kto jednak zdążył złożyć wniosek o konto, ten w promocji udział bierze - nie ma znaczenia kolejność zawierania umów. Ale zawarcia umowy nie warto odkładać w czasie, bo wniosek o konto ważny jest przez 30 dni.

💡 Jeśli nie masz konta w mBanku co najmniej od 1.01.2017 r., to ciągle premię 150 zł możesz zdobyć w promocji "eKonto z premią – VIII edycja" albo nawet 300 zł za mKonto Intensive.]

W poniższym wpisie:
 • Dowiesz się, jak uzyskać gwarantowany bonus pieniężny 150 zł za otwarcie eKonta osobistego w mBanku.
 • Znajdziesz szczegółowe omówienie warunków prowadzenia konta zakładanego w promocji.
 • Poznasz sposób na jeszcze większy zarobek (nawet o dodatkowe 250 zł), dzięki programowi poleceń towarzyszącemu promocji z bonusem 150 zł na start za eKonto osobiste.

  Bonus 150 zł za eKonto osobiste w mBanku


  Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która na dzień 3.02.2020 r. nie posiadała, ani nie współposiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku.

  Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta jest baaaardzo krótki! Jest więc to okazja na powrót także dla byłych klientów mBanku.

  Dobrą wiadomością jest również to, iż z promocji nie wyklucza posiadanie innych produktów w mBanku. Jeśli masz np. pożyczkę, kartę kredytową, lokatę lub konto firmowe w mBanku, to możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć bonus 150 zł za konto osobiste.

  Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowany bonus pieniężny 150 zł za konto osobiste w mBanku. To nagroda, która zostanie wypłacona na konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

  Limit wniosków objętych promocją. Udział w promocji wziąć może maksymalnie 3 000 osób. Ale na szczęście z kwitkiem nikt nie odejdzie. W przypadku przedterminowego wyczerpania puli wniosków objętych promocją, na stronie promocji ma się pojawić stosowny komunikat i kolejne rejestracje nie będą już możliwe.

  Jak uzyskać bonus 150 zł za konto w mBanku?


  By wziąć udział w promocji i zgarnąć bonus 150 zł:
  • do 31.03.2020 r. (ale pamiętaj o tym, że promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli) zarejestruj się na stronie promocji i po potwierdzeniu rejestracji (kliknięciem w link otrzymany mailem) w następnym kroku, na tej samej stronie złóż wniosek o eKonto osobiste w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą, podając we wniosku ten sam adres mailowy, co podczas rejestracji;

   we wniosku o konto (ani przy zawieraniu umowy) mBank nie wymaga załączania skanu czy przekazywania kserokopii dowodu osobistego;
  • do 15.04.2020 r. (aczkolwiek pamiętaj, że sam wniosek o konto ważny jest tylko przez 30 dni) zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z kartą i nie rozwiązuj jej, ani nie wypowiadaj do 30.06.2020 r.;
  • w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu eKonta (marzec-kwiecień lub kwiecień-maj) wykonaj 5 transakcji - mogą to być płatności kartą w punktach handlowo-usługowych i/lub BLIKiem, i/lub płatności internetowe, i/lub przelewy na konto do innego banku).

  I to już wszystko! O przyznaniu bonusu 150 zł organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 17.06. Wówczas, najpóźniej w ciągu 7 dni od otrzymania tej wiadomości, będzie należało zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku konta założonego w promocji. To właśnie na ten rachunek, najpóźniej do 30.06.2020 r. zostanie wypłacony bonus 150 zł.

  W graficznym uproszczeniu przebieg tej łatwej promocji wygląda następująco:
  Terminarz promocji: bonus 150 zł za konto w mBanku

  Jeśli nie chcesz zapomnieć o ważnym terminie, jakim jest moment uzupełnienia danych do wypłaty bonusu, zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga (w nim donoszę o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach):

  eKonto osobiste - szczegóły oferty mBanku


  Konto osobiste zakładane w mBanku na potrzeby powyższej promocji charakteryzuje się następującymi cechami:
  • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą (na dowolną kwotę); 
  • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł w dowolnych bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł); darmowe są wypłaty BLIKiem (bez względu na wypłaconą kwotę).

  Jak otworzyć konto w mBanku? 


  By załapać się na promocję z bonusem 150 zł na start, wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji. We wniosku będziesz mieć możliwość wyboru sposobu zawarcia umowy o konto. Można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

  Kurier z umową do podpisania przyjeżdża na koszt banku. Kartę do konta otrzymasz odrębnie listem (za 0 zł; w czasie składania wniosku o konto jest możliwość wyboru kuriera jako sposobu dostarczenia tej karty, ale to uważaj, bo kosztowałby Cię 25 zł - informacja o tym jest widoczna we wniosku).

  Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy w placówce mBanku, pamiętaj o tym, by dopilnować zawarcia umowy dla wniosku już złożonego. Przed tym ostrzegam, by w ramach niezrozumienia sytuacji, pracownik placówki nie próbował składać nowego wniosku (który do uzyskania bonusu 150 zł już by nie kwalifikował). Jak się przed tym ustrzec? To proste. Po złożeniu wniosku, na maila dostaniesz wiadomość z numerem wniosku. Wystarczy go sobie zapisać i podczas wizyty w placówce podać pracownikowi, tak by właśnie dla tego wniosku została zawarta umowa.

  Program poleceń: 50 zł za skuteczne polecenie


  Promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" towarzyszy program poleceń, dzięki któremu osoba polecająca zgarnąć może 50 zł za skuteczną rekomendację konta w mBanku. Osoba polecona może z kolei liczyć na bonus 150 zł wynikający z zasad powyższej promocji.

  Polecającym może być wyłącznie osoba, która skorzysta z promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (tj. weźmie w niej udział, otwierając konto i spełniając warunki uzyskania swego bonusu 150 zł; zatem rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości: polecającymi w tym przypadku nie mogą być obecni posiadacze konta w mBanku, którzy nie biorą udziału w niniejszej promocji).

  Osoba polecona musi też spełnić warunki uczestnictwa w tej akcji (a więc te wymienione na wstępie niniejszego wpisu w częściach: "Dla kogo promocja?" i "Jak uzyskać bonus 150 zł za konto w mBanku?").

  Polecenie odbyć się może wyłącznie w oparciu o link, który udostępniony jest dla uczestników promocji po zalogowaniu na stronie promocji (nie ma tu konieczności podawania jakiegokolwiek kodu polecenia - to rozwiązanie znane z innych promocji, ale w tym przypadku wystarczy, by polecony złożył wniosek po Twym linku).

  Polecać można do 31.03.2020, ale należy mieć na uwadze, że program poleceń może zakończyć się wcześniej (wraz z wyczerpaniem limitowanej puli wniosków objętych promocją z bonusem 150 zł).

  By otrzymać premię za skuteczne polecenie, osoba polecona musi spełnić wszystkie warunki uzyskania bonusu 150 zł. Osoba polecająca maksymalnie może zyskać 250 zł, co oznacza, że organizator zapłaci polecającemu nie więcej niż za 5 skutecznych rekomendacji. Wypłata premii za polecenia nastąpi razem z bonusem 150 zł (do 30.06.2020 r.).

  Przydatne dokumenty:

  345 komentarzy:

  1. Czy zakładając konto w tej promocji mam też 2,6 proc. na oszczędności? Bo taka promocja mi ostatnio mignęła, a w tekście nic nie widzę na ten temat

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie, w powyższej promocji nie ma 2,6% na koncie oszczędnościowym. Plusem jest karencja (4 dni).

    W alternatywnej promocji konta w mBanku ("eKonto z premią – VIII edycja" - linkuję do prześwietlenia) z premią 150 zł i oprocentowaniem 2,6% na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł) karencja jest długa: nie można mieć konta w mBanku co najmniej od 1.01.2017 r.

    Usuń
  2. Pożądana wiadomość. I takie karencje powinny być wszędzie :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Też tak uważam ;) Żona właśnie wysłała wniosek i powróci do mBanku! :)

    Usuń
  3. Dwa dni. Tyle mnie dzieliło od ponownego posiadania konta w mBanku ;-)

   OdpowiedzUsuń
  4. Nie do końca zrozumialem kwestię związaną z poleceniami. Jeśli konto chciałbym założyć i ja i żona, to jak to najsprawniej zrobic, żeby ona założyła z mojego polecenia? Czy ten link będę mógł jej przesłać dopiero jak otworzę konto czy będzie on dostępny od razu po złożeniu wniosku, jeszcze przed faktycznym otwarciem konta?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Po rejestracji będzie możliwe pobranie linku. Wtedy żona może już działać z otwarciem konta. Byś dostał 50 zł za otwarcie konta z polecenia przez żonę, ważne by finalnie mieć spełnione warunki uzyskania swego bonusu 150 zł (w wyznaczonych terminach).

    Usuń
   2. Gdzie dokładnie ten link można znaleźć

    Usuń
   3. Skąd ten link ( z banku czy z strony firmy promującej konto ) i jak go technicznie połączyć z tą promocją.

    Usuń
   4. po zalogowaniu na swojej stronie jest u góry PROGRAM POLECEŃ

    Usuń
   5. Czy polecony też ma szansę na 150zł?

    Usuń
   6. Czyli trzeba mieć już konto aktywne?

    Usuń
   7. Tak, polecony ma szansę na 150 zł za otwarcie konta z polecenia, o ile spełni warunki uczestnictwa. I wręcz musi spełnić te warunki, by polecający otrzymał premię 50 zł za polecenie.

    By polecać, nie trzeba mieć już aktywnego konta (ale by ostatecznie uzyskać 50 zł za polecenie, to trzeba konto założyć i spełnić warunki uzyskania swego bonusu 150 zł).

    Usuń
   8. witam,

    nie bardzo rozumiem jak to zrobic. Mam juz konto zalozone w promocji, wchodzę w program poleceń "polecam mbank" i tam mam do wyboru kilka kont do polecenia. 50 zl dostaje sie tylko za "ekonto mozliwosci" ktore jak rozumiem jest dla dzieci (13-18 lat) za pozostale konta dostaje sie wiecej, ale tez nigdzie nie ma informacji ze osob polecona dostanie 150 zl.

    Usuń
   9. No właśnie ja zdurniałam, bo po zalogowaniu do banku też jest program poleceń. Ale tu chodzi o link z tego ebrokera, tak?

    Usuń
   10. Nie chodzi o program poleceń banku (dostępny poprzez bankowość internetową i opierający się na identyfikatorze/kodzie poleceń), bo ten nie łączy się z powyższą promocją (z bonusem 150 zł i krótkim okresem karencji), ale chodzi o program poleceń powiązany z powyższą promocją. Na stronie promocji (dla uczestników tej promocji) jest możliwość pobrania linku polecającego (i tylko on kwalifikuje do promocji z bonusem 150 zł przy jednocześnie krótkiej karencji od 3.02.2020 r.).

    Usuń
  5. Jakiś limit przelewu wypłaty by konto było darmowe?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Konto jest darmowe bez warunków. Nie ma konieczności zapewniania jakiś określonych wpływów.

    Usuń
  6. Czy ma znaczenie którą kartę wybiorę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można wybrać dowolną kartę (ze standardowym wizerunkiem poziomą lub pionową albo z grafiką WOŚP). Jedynie karta z indywidualnym wizerunkiem wiąże się z opłatą, ale jest to dość dokładnie opisane we wniosku.

    Usuń
  7. Są wymagane zgody marketingowe?

   OdpowiedzUsuń
  8. We wniosku jest informacja że kurier to 25 zł.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To w przypadku wyboru sposobu dostarczenia karty. Opcje są dwie: standardowa, czyli 0 zł za dostarczenie karty listem albo (dobrowolnie; z woli klienta) dostawa karty kurierem, ale wtedy dodatkowo płatna.

    W przypadku wybrania kuriera jako metody zawarcia umowy, to kurier przyjeżdża na koszt banku (0 zł dla klienta).

    Usuń
  9. Wniosek złożony. Piękne dzięki za ten cynk. Kilka dni temu marudziłem na absurdalną karencję w mBanku, a teraz taka odmiana. Miło. :)
   W

   OdpowiedzUsuń
  10. Po wypełnieniu wniosku miałem do wyboru podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce. Wybrałem placówkę, dostałem na sms i email zaproszenie do oddziału, ale nigdzie nie ma info ile mam czasu od wypełnienia wniosku do zgłoszenia się do placówki. Ktoś wie? No chyba że do 15.04.20.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wniosek jest ważny przez 30 dni. Pytałem właśnie na infolinii.

    Usuń
  11. Właśnie zadzwoniłam na infolinię do mbanku i okazało się , że osoby posiadające konto po01.01.2017 roku są wykluczone z udziału w promocji. Coś tu nie gra w takim razie...Wolałam się upewnić, bo już miałam takie sytuacje w tym banku.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Konsultant zapewne odniósł się do promocji "eKonto z premią – VIII edycja" (którą opisuję tutaj). Tak, tam obowiązuje karencja od 1.01.2017.

    W powyższymi wpisie mowa jednak o innej promocji ("Twoje Konto z Bonusem i Premią"), w której okres karencji liczony jest od 3.02.2020 r. :)

    Usuń
   2. Czytaj co jest napisane w regulaminie, a nie słuchaj konsultantów.

    Usuń
  12. Można zamknąć konto zdalnie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W przypadku mBanku jest całe spektrum możliwości: placówka, list, wypowiedzenie przez bankowość internetową, na infolinii lub poprzez połączenie online, audio lub video.

    Przy okazji polecam wpis o tym jak zamknąć konto w banku? Tam podpowiadam jak to wygląda w poszczególnych bankach.

    Usuń
   2. mBank chyba jako jedyny przysyła potwierdzenie zamknięcia konta. Mailem i SMSem. Co należy pochwalić.

    Usuń
   3. Jeszcze Santander przesyła SMS-a

    Usuń
   4. Alior również, ale jakie to ma znaczenie w tej promce z tak groteskowo krótkim okresem karencji?

    Usuń
  13. Orientujesz się czy w tej promocji można założyć konto przez strony partnerskie które dodatkowo zapłacą nam za założenie konta?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To akcja specjalna organizowana z jedną firmą, więc w innych sieciach nie będzie dostępna.

    Usuń
  14. a ja zamknąłem konto 31 stycznia 2020r. + miesięczny okres wypowiedzenia od złożenia dyspozycji, wiec chyba tym razem sie nie załapię, jesli dobrze rozumiem? :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Niestety nie, bo wciąż konto posiadasz (w okresie wypowiedzenia). Musiałoby już być zamknięte przed 3.02.2020 r.

    Usuń
  15. Karte można zamknąć po wykonaniu transakcji czy trzeba ją utrzymywac do konca ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Warunek w regulaminie promocji brzmi:

    "zawrzeć z Bankiem Umowę o eKonto wraz z kartą debetową, na podstawie ww. wniosku i nie rozwiązać lub nie wypowiedzieć jej do 30.06.2020 r."

    Na szczęście utrzymanie karty za 0 zł nie jest uciążliwe, bo wystarczy wykonać jedną płatność miesięcznie (na dowolną kwotę).

    Usuń
   2. ... nie rozwiązać lub nie wypowiedzieć - umowy czy karty? też chciałbym się pozbyć karty i nie zamulać sobie głowy 1 płatnością o której mogę zapomnieć.

    Usuń
   3. W każdym miejscu w regulaminie pojawia się pojęcie "Umowa o eKonto wraz z kartą debetową". Także przy tym, by tej umowy nie wypowiadać do 30.06. (zatem razem z kartą).

    Usuń
   4. Dziękuję bardzo za wykład.

    Usuń
  16. zarejestrowałam się mail nie przyszedł, nie ma go w spamie i innych folderach, co mam dalej zrobić? Ponowna rejestracja niemożliwa bo jest komunikat, że już jest w bazie taki nr tel. :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zaczekaj. U mnie był po 2-3 minutach.

    Usuń
   2. U mnie to samo. Poczta o2.

    Usuń
   3. Poczta na Onecie lub Interii? Tam zdarza się "zamrażanie" wiadomości i opóźnienia w ich dostarczaniu (nawet do kilku godzin). No i może się zdarzyć, że wiadomość ukryje się w spamie lub w folderach typu "Oferty", "Zakupy" lub tym podobnych. Jeśli jednak maila dłużej nie będzie, to albo pozostaje próba ponownej rejestracji (na inny mail - najlepiej na Gmailu oraz inny nr tel.) albo kontakt z organizatorem (bonus@ebrokerpartner.pl) z prośbą o ponowne przesłanie maila.

    Usuń
   4. dzięki, doszedł :) Złożyłam wniosek, a teraz skąd wziąc ten link do polecanie drugiej osobie?

    Usuń
   5. Faktycznie u mnie mail też dotarł z poślizgiem jakieś 10 minut.

    Usuń
  17. Czy ten link na tej stronie zalicza się do tego programu poleceń?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Indywidualny link do poleceń można znaleźć w zakładce "Program polecający".

    Usuń
   2. Chce założyć dopiero konto i zostac osoba poleconą . Czy ktoś udostępni link?

    Usuń
   3. W opisie promocji masz link do strony promocji. Zapewne to link Złotówy.

    Usuń
   4. Link do strony promocji udostępniony w powyższym opisie promocji, jest linkiem kwalifikującym do udziału w promocji z premią 150 zł :)

    Usuń
  18. Czy jak juz kiedys rejestrowalam sie na tym bonus ebroker partner( któraś wczesniejsza promocja to mam mam juz konto i mam sie nie rejestrować czy zarejestrowac sie na jakis nowy adres e-mail ??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Każda promocja wymaga odrębnej rejestracji (może być na te same dane).

    Usuń
  19. Będzie udostępniony link od osoby polecającej?

   OdpowiedzUsuń
  20. A jak to jest z tym programem polecającem? Jak inna osoba otworzy konto z tego Linka to jednocześnie może załapać się na ten dodatkowy Bonus w promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wręcz nie może a musi. Bo dostaniesz 50 zł tylko jak ona dostanie 150 zł.

    Usuń
  21. Czy jeśli chodzi o otwarcie konta stacjonarnie w placówce to mKiosk również się zalicza ? (ma dłuższe godziny otwarcie :) )

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak jest we wniosku wybór mKiosku to też.

    Usuń
   2. W trakcie składnia wniosku pojawia się pull-down menu do wyboru oddziału do podpisania umowy - kioski również.

    Usuń
  22. Rozumiem, że osoba polecona może uzyskać jedynie 150 zł (nie otrzyma 150zł + 150zł, chyba, że po otwarciu z naszego linka też poleca i wtedy otrzymuje za każde polecenie 50 zł)?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, każda osoba bonus 150 zł zdobywa jeden raz. No i może po 50 zł za polecenia.

    Usuń
  23. założone 3 konta :) moje i dwóm osobom poleconym, szybka akcja.
   Bardzo dziękuję Mr. Złotówa :) ze 40 minut pracy i wpadnie 475 zł

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. 475 zł? Skąd taka liczba?

    Usuń
   2. Pewnie z numeru jednego z założonych kont :)

    Usuń
  24. Czy po wniosku jeszcze ktoś dzwoni? Czy czekać na kuriera? Bo nie wiem na co przygotować babcię i dziadka.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Niedawno konto zakładałem. Nikt już do mnie nie dzwonił. Tylko kurier zadzwonił rano kiedy może przyjechać.

    Usuń
   2. Dostałam sma, że w poniedziałek będzie do mnie dzwonił kurier. Babcię i dziadka nie angażuj albowiem to Ty musisz podpisać umowę.

    Usuń
   3. Pewnie na babcię i dziadka konta pootwierał...

    Usuń
  25. Jak sprawdzić czy konto zostało poprawnie założone? Omyłkowo po rejstracji w programie kliknąłem w link w mailu a nie w napis Aktywuj konto. Następnie Złożyłem wniosek. Czy również będzie on się kwalifikował do wypłaty premii?

   OdpowiedzUsuń
  26. Czy udostępni ktoś link polecający?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Link do strony promocji udostępniony w powyższym opisie promocji, jest linkiem kwalifikującym do udziału w promocji z premią 150 zł :)

    Usuń
   2. tak, ale chodzi mi o to by być dla kogoś osobą poleconą, to chyba ktoś mi musi udostępnić link? Tak przynajmniej zrozumiałam

    Usuń
   3. Link polecający od uczestnika programu poleceń nie daje nic osobie poleconej. Zyskać może tylko osoba polecająca (50 zł).

    Bonus 150 zł jest dla każdego (nieważne czy otwiera konto z polecenia czy bez polecenia).

    Usuń
  27. Gdy chcę polecić znajomego, to jaka jest kolejność zakładania konta? Musi założyć na początku konto w Bonus, czy od razu klikając w link ode mnie zakłada konto w banku, a później dopiero w Bonus...

   diego

   OdpowiedzUsuń
  28. Czy jak zamknąłem konto przed tym 03.02, ale nadal mialem konto walutowe w mBanku i zamknięte zostało 06.02 to mogę skorzystać z promocji, czy to mnie wyklucza ??
   Niby "konto osobiste" jest napisane, ale nie rozumiem do końca, więc proszę o info..

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Walutowe nie wyklucza. Wyklucza tylko ROR w PLN.

    Usuń
  29. Ciekawe kiedy wyczerpie się pula 3k wniosków? Pewnie już dziś po południu :)

   OdpowiedzUsuń
  30. By polecać trzeba założyć konto w tej promocji, czy mając konto w mBanku od dawna można byc polecającym w tej promocji ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. W tej promocji polecać mogą wyłącznie uczestnicy tej promocji.

    Usuń
  31. Złotówa, wysłałem osobie polecanej link polecający do rejestracji. Gdzie można potwierdzić, że został on zaakceptowany w systemie organizatora czyli Rankomat?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Chyba nie ma możliwości weryfikacji w panelu (regulamin też tego nie przewiduje).

    Usuń
   2. Jedyne potwierdzenie to komunikat jaki pojawia się osobie poleconej przy rejestracji - coś w stylu: "Wygląda na to, że rejestrujesz się z linku polecającego".

    Usuń
   3. Osoba polecana to moja partnerka i nic takiego się nie pojawiło gdy ją rejestrowaliśmy ani w trakcie otwierania konta, mimo że do rejestracji wykorzystała link do polecenia, który wygenerowałem już po aktywacji mojego konta ... dziwne.

    Usuń
   4. @Anonimowy 7 lutego 2020 17:33
    Pewnie nie zauważyliście tego komunikatu, bo to tylko jedna linijka tekstu gdzieś na górze strony.
    PS. W sumie nie ma się czym przejmować, bo idzie tylko o te 50 zł - po 150 i tak dostaniecie (jeśli spełnicie warunki).

    Usuń
   5. Pozostaje chyba tylko kontakt z organizatorem.

    Usuń
  32. Link przeszedł, zaproszony do placówki, by podpisać umowę, więc chyba konto walutowe tu nie miało znaczenia, ale konto osobuste faktycznie ;-)
   Jak to orzejdzie to mega !!!
   Dzięki Mr Złotówa :-D
   Warto mieć subskrypcję, by szybko skorzystać z promocji;-)
   G.

   OdpowiedzUsuń
  33. Potrzebny numer dokumentu przy wypełnianiu wniosku ? Bo jestem w trakcie wyrabiania dowodu osobistego. A stary stracił ważność.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, we wniosku trzeba podać numer i serię dowodu osobistego, więc bez nowego dokumentu ani rusz niestety.

    Usuń
  34. Jest jakaś minimalna kwota płatności kartą?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Płatności mogą być na dowolne, nawet bardzo drobne kwoty.

    Usuń
   2. Revolut też?

    Usuń
  35. złożyłem wniosek, ale po ponownym logowaniu na stronie promocji nie ma takiej informacji. Można gdzieś potwierdzić, że złożony wniosek bierze udział w promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma takich informacji. Z poprzednich promocji kojarzę że było podobnie.

    Usuń
  36. Mój wniosek już odrzucony.Podali,że promocja nieaktualna,czyli limit wyczerpany

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Promocja jest nadal dostępna. Pula (jeszcze) się nie wyczerpała.

    Miałem wiadomość od Czytelniczki, która dostała maila o odrzuceniu wniosku, ale po kilku minutach przyszedł kolejny mail informujący, że wniosek przyjęty. Skontaktowała się z infolinią i rzekomo ten p-wszy mail był błędem. Sugeruję więc kontakt i wyjaśnienie sprawy (skąd/od kogo ta informacja, że promocja nieaktualna?).

    Usuń
  37. to samo co w euro banku maja byc przejeci to moze lepiej poczekac na cos lepszego

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma jednej strategii. W Eurobanku do końca (nawet przed sprzedażą) jakiś spektakularnych promocji nie było.

    Jeśli chodzi o mBank, to w sytuacji, gdy ktoś w ogóle nie miał konta w tym banku albo zamknął je przed 1.01.2017 r., to może się nie spieszyć, bo dostępna jest chociażby promocja "eKonto z premią 150 zł - VIII edycja" (nielimitowana pulą wniosków, ale właśnie z dłuższą karencję).

    Jeśli jednak chodzi o taką okazję, jak ta powyższa, czyli w praktyce bez karencji, to tego typu promocje zdarzają się ultra baaaaaardzo rzadko.

    Usuń
   2. Powód jest dość prozaiczny - mBank jest na sprzedaż :)

    Usuń
   3. Zapewne jesienią będzie częścią Pekao SA :)

    Usuń
  38. Warunkiem zawarcia Umowy jest:
   1. akceptacja wymaganych przez Bank oświadczeń Klienta oraz wyrażenie przez Klienta zgody na ujawnienie przez Bank na rzecz Centrum Bezpieczeństwa informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową;

   Czy ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową na rzecz Centrum jest bezpieczne??!!

   OdpowiedzUsuń
  39. W takim razie mogę wykonać 5 przelewów z mBanku na moje konto w innym banku i mam zaliczony warunek 5 transakcji ??? Proszę o potwierdzenie ??

   OdpowiedzUsuń
  40. Wniosek wysłany i właśnie przed chwilą umowa podpisana w placówce obok pracy. Piękna sprawa bo konto zamknięte zaledwie w listopadzie 2019 r.

   OdpowiedzUsuń
  41. Jeśli miałem już kiedyś konto w mBanku to po założeniu teraz konta w promocji, będę mógł założyć lokatę dla nowych klientów na 3,5% do 10tys. na 3 miesiące? Nie ma jakiegoś wykluczenia?

   OdpowiedzUsuń
  42. Czy można skorzystać z programu poleceń konta, jeszcze przed podpisaniem fizycznie umowy o konto z bankiem

   OdpowiedzUsuń
  43. w regulaminie jest zapis ; wykonać 5 przelewów na inne konto - czyli mogę przelać 5 x 1zł i to się zaliczy do wypłaty bonusu ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. dokładnie tak

    Usuń
   2. Możesz przelać nawet 5 x po 5 groszy :)

    Usuń
  44. Czyli na końcu wniosku: zgoda na komunikację elektroniczną, zgoda na marketing spółek AXA, oświadczenia dotyczące programu mOkazje są dobrowolne?

   OdpowiedzUsuń
  45. Jak to wygląda od technicznej strony? złożyłem wniosek który został odrzucony z uwagi na niezgodność danych. Powtórnie go złożyłem z dedykowanego linku i poszło ok. Czy anulowanie tamtego wniosku może mieć wpływ na wypłatę premii i koniecznośc składania reklamacji, czy raczej liczy się fakt zamknięcia danego wniosku poprzez podpisanie umowy? Jak widać można wniosek po wniosku składać z tego linku.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli bank go anulował a kolejny przyjął to bym się nie przejmował. Może można kolejne wnioski składać ale zaliczą ci tylko ten jeden.

    Usuń
   2. Ja mam dokładnie to samo....odrzucono wniosek z uwagi na niezgodność danych...złożyłam drugi i czekam. Ciekawe czy jeśli przejedzie będzie to miało jakieś znaczenie ze z jednego konta bonus wysłane zostały dwa wnioski ??? Mr. Zlotowa co o tym sądzisz? Czy nie potrzebnie złożyłam drugi wniosek? Czy trzeba było próbować wyjaśniać ten pierwszy?

    Usuń
   3. U mnie brak wpisania drugiego imienia spowodował niezgdność danych i odrzucenie wniosku. Niestety ani w oddziale, ale na infolinii nie mogli modyfikować pierwotnego wniosku. Dobrze, ze konsultant na infolinii skasował wniosek. To umożliwiło wprowadzenie nowego z promocyjnego linku i już tym razem dostałem i maila i sms z zaproszeniem do oddziału do podpisania umowy.

    Usuń
   4. Niewpisanie drugiego imienia spowodowało niezgodność danych i odrzucenie wniosku? Niezgodność z czym? Jakim cudem bank mógłby wiedzieć, że masz dwa imiona?

    Usuń
   5. Klient mbank sprzed dwóch lat, nawet to samo id dostałem

    Usuń
   6. W mBanku (ale nie tylko, bo w kilku bankach jest tak samo) klienci cały czas mają ten sam login.

    Usuń
  46. Sam już nie wiem z tym walutowym, bo regulamin mówi, że osoba, która niw posiadala konta o charakterze rozliczeniowo-oszczednosciowym na dzień 03.02.2020, osobistego nie miałem, ale walutowe mi zamykano z opoznieniem i zamknieto dopiero 06.02 i nie wiem, co teraz, bo wniosek przeszedł i konto założone, ale czy wtedy skorzystam tak naprawde z premii, czy przeleci mi koło nosa ?? Ktoś coś z tego rozumie ?
   Pozdrawiam serdecznie założyciela bloga i 'bankobiorących' ;-)
   G.

   OdpowiedzUsuń
  47. mBank: Dziekujemy za zlozenie wniosku o otwarcie konta. W najblizszy dzien roboczy skontaktuje sie z Toba kurier, aby umowic sie na spotkanie. Tylko ja z 4 osób w rodzinie odebrałem takiego smsa. Mr.Złotówa Twoja żona też dostała takiego smsa?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. U mnie Smsa też brak. Dostałem tylko maila.

    Usuń
   2. Może jest jakaś graniczna godzina i wnioski złożone przed nią są realizowane w bieżącym dniu, a złożone po niej realizowane są w następnym?

    Usuń
  48. Jeśli miałem nadal dostep do bankowosci internetowej i mobilnej, nie wiedząc tym, i zalozylem to konto przez wniosek promocyjny, to jest szansa, ze cos z tego będzie ??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ważne tylko że nie masz konta. Dostęp w niczym nie przeszkadza.

    Usuń
  49. Mam konto oszczędnościowe czy mogę skorzystać z promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak nazwa wskazuje. Rachunek oszczędnościowy to nie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowe. Możesz brać udział.

    Usuń
   2. Niestety konto oszczędnościowe wyklucza z promocji.

    Posiadasz już konto w mBanku, dlatego każde kolejne możesz otworzyć w serwisie transakcyjnym. Już teraz zaloguj się do mBanku, wejdź do Pasażu i złóż wniosek o nowe konto. Możesz także zadzwonić na mLinię lub pójść do najbliższej placówki banku.

    Usuń
  50. Były już kiedyś promocje z taką karencją? Bo ja spotykam się z tym pierwszy raz. Tak to zawsze karencje ssą długie po 2-3 lata. No może w Paribasie wyjątek bo 9 miesięcy ale to co zrobił mBank to totalny szok!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bank jest w dobrej pozycji i przygotowywania pod sprzedaż trwają. Morawiecki już dawno okazał zainteresowanie mBankiem, twierdząc odwrotnie w mediach żeby nie podbijać ceny (kolejny zrepolonizowany bank do dawania odpraw i rozkradania pieniędzy to powód do radości). Nie jestem znawcą, ale jak zapytasz panów z DM mBanku albo kogoś kto zna się dobrze na warszawskim parkiecie to Ci wytłumaczą, dlaczego taki transfer rozkłada się w czasie i co na to wpływa. Być może ta promocja to znak, że Pekao jeszcze przed wakacjami przejmie mbank. Pożyjemy, zobaczymy.

    Usuń
   2. Była jedna w Credit Agricole prawie bez karencji.

    Usuń
  51. Czy ta pula 3000 osob dotyczy liczby osob ktore zarejestruja sie na bonus ebroker partner? Czy liczy osob ktore już złożą wniosek? Jeśli np. zarejestrowalam sie na bonus broker i aktywowalam konto ale nie złożyłam jeszcze wniosku to czy jestem tzw. bezpieczna?:)i w kazdej chwili do tego 31.03 moge ten wniosek złożyć? Czy ta liczba dotyczy wyslanych wniosków?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Sama rejestracja u organizatora (eBrokerPartner) to jedynie 1-szy krok do złożenia wniosku w banku i to właśnie liczba tych wniosków jest limitowana do 3 tys. sztuk.

    Usuń
  52. Czy jak kliknąłem sobie w link z bloga i zarejestrowałem się na stronie bonus ebroker parner ale nie aktywowalem jeszcze konta to czy mogę jakoś to anulować? Chodzi o to, ze znajomy przysłał mi link z polecenia a ja kliknąłem na ten link z bloga gdyż myślałem na początku że to bez znaczenia. Zastanawiam się czy z innego maila ale z tym samym numerem telefonu by przeszło?????Czy już po tzw. " ptokokach":)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Spoko, zarejestruj się ponownie pod innym adresem e-mail.

    Usuń
   2. Cytat powyższego opisu Złotówy do promki: "Udział w promocji wziąć może maksymalnie 3 000 osób. Ale na szczęście z kwitkiem nikt nie odejdzie. W przypadku przedterminowego wyczerpania puli wniosków objętych promocją, na stronie promocji ma się pojawić stosowny komunikat i kolejne rejestracje nie będą już możliwe" - sama rejestracja to jedynie pierwszy krok do złożenia wniosku.

    Usuń
  53. Użytkownik o podanym numerze telefonu już istnieje... Dopiero co próbuję się zarejestrować, więc co znaczy taka inr=formacja?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To może być tzw. 'błąd systemowy' :)

    Usuń
  54. Ebroker podaje, że warunkiem jest "akceptacja wymaganych przez Bank oświadczeń Klienta"... których niby? Podania danych do umowy? Przeczytania dokumentu dot. opłat za konto? Bycia świadomym, że Bank przetwarza nasze dane?
   W końcowym etapie wniosku, czyli "Zaakceptuj oświadczenia, których potrzebujemy, by otworzyć konto", zaznaczenie "nie" dla komunikacji elektronicznej, AXA i mOkazji automatycznie odznacza nam jedyne pole dotyczące zaakceptowania oświadczeń. Chyba,że przejście dalej bez nich jest równoznaczne z zaakceptowaniem tych bliżej nieokreślonych "wymaganych oświadczeń"... Albo jest to jakoś dziwnie skonstruowane, albo jest już późno i się czepiam.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Moja metoda jest taka, że we wnioskach zawsze wyrażam dla wszelkiego spokoju wszystkie dane, a nazajutrz po przytuleniu premii zamykam konto i cofam wszystkie zgody - works like a charm!

    Usuń
   2. To oczywiste że chodzi tylko o zaznaczenie tego co jest wymagane czyli np. o rezydencji podatkowej, akceptacja regulacji itp. itd. Ale ośw. zgód na marketing czy jakieś usługi dodatkowe to już co kto chce.

    Choć tak jak pisze Anonimowy wyżej ja też zawsze zgody na marketing wyrażam by nie płakać jak coś się pojawi gdy bank wyśle zaproszenia do klientów do jakiejś promocji lub coś. A później wycofuję.

    Usuń
  55. Kocham Mbank mąż i ja i polecenie 350 zł w jeden weekend

   OdpowiedzUsuń
  56. Rozumiem, że jest jeszcze dostępna promocja skoro nie ma oficjalnej informacji na stronie partnera?

   diego

   OdpowiedzUsuń
  57. Czy otwierając konto w tej promocji będę mogła przystąpić do programu poleceń i stać się później polecającym dla kogoś kto chciałby otworzyć konto w promocji" ekonto z premia - VIII edycja" Bo tam jest 100 zł za polecenie a tutaj tylko 50 a akurat znajomy nigdy nie mial konta w mbanku wiec dla niego obojetne czy skorzysta z tej czy tamtej promocji - w obu dla niego jest tylko 150 zl. Bo jak rozumiem program poleceń łączy się z ta promocja VIII edycja????

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Polecającym może być wyłącznie osoba, która skorzysta z promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" (tj. weźmie w niej udział, otwierając konto i spełniając warunki uzyskania swego bonusu 150 zł; zatem rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości: polecającymi w tym przypadku nie mogą być obecni posiadacze konta w mBanku, którzy nie biorą udziału w niniejszej promocji)."

    Usuń
  58. Jedna płatność kartą dla zwolnienia z opłaty za nią jest wymagana już w pierwszym miesiącu ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wm-cu otwarci akonta nie ma konieczności kupowania nawet bułki tą kartą :)

    Usuń
  59. Wczoraj złożyłem wniosek o konto z podanego linka. Dzisiaj poszedłem do kiosku mBank i zawarłem umowę do tego wniosku (numery się zgadzają). Pani w okienku dała mi ulotkę jakie muszę spełnić warunki by uzyskać 150 zł. Zasilić konto 1000 zł i wykonać 5 transakcji kartą i w kolejnym miesiącu to samo. Rozumiem, że jest to inna promocja. Teraz pytanie czy jak spełnię warunki jednej i drugiej promocji to uzyskam 2 razy po 150 zł? Jeśli nie, to które warunki muszę spełnić by uzyskać premię? Nigdy wcześniej nie miałem konta w mBank więc jakieś karencje itp mnie nie dotyczą.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. A może się uda 2 razy po 150 zł?

    Usuń
   2. Nigdy, przenigdy nie słuchaj tego co mają do powiedzenia 'konsultanci' oraz wszelkiej maści 'doradcy' bankowi. Jeśli złożyłem wniosek o konto z podanego linka i zawarłeś umowę, to obowiązują Cię zasady opisane bardzo klarownie powyżej przez Złotówę. Amen!

    Usuń
   3. Pewnie gdyby się dało z obu skorzystać już ktoś by to opisał 😀

    Usuń
  60. Odnośnie polecania, to na stronie ebroker partner jest taki zapis:
   "Prześlij osobie poleconej skopiowany link. Po kliknięciu pojawi się komunikat na stronie rejestracji, że osoba polecona korzysta z linku polecającego."

   U mnie po skorzystaniu z linka nie pojawia się żaden komunikat, czy ktoś taki komunikat widział u siebie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. też to kminiłem ,ale niestety dwa polecenia : i oba nie generowały takiego komunikatu.
    ciekawe czy to zatrybi ???

    Usuń
   2. Ja również nic nie widziałem i dlatego wysłałem do nich od razu zapytanie w tej kwestii. Czekam na odpowiedź.

    Usuń
   3. Ja widziałem. Było już o tym w komentarzach wyżej.

    Usuń
   4. Niepojawienie się takowego komunikatu może być np. kwestią rodzaju używanej przeglądarki. Zresztą regulamin tej promki absolutnie o tym nic nie mówi:

    §5. Program Polecający i prawo do Premii

    2. Za pośrednictwem Profilu Uczestnika w zakładce "Program Polecający", Uczestnikowi zostanie udostępniony indywidualnie wygenerowany Link polecający, który Uczestnik udostępnia Poleconemu Klientowi w celu rejestracji przez niego własnego Profilu Uczestnika oraz złożenia Wniosku o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową za pośrednictwem tego Profilu Uczestnika.

    Uwaga: Uczestnik może rozpocząć aktywny udział w Programie Polecającym jeszcze zanim sam spełni wszystkie warunki uprawniające do otrzymania Bonusu, jednakże nie jest możliwe otrzymanie Premii bez ich spełnienia przez Uczestnika zgodnie z Regulaminem.

    Usuń
   5. z mojego linku były otwierane 4 konta i zawsze był taki komunikat

    Usuń
   6. Złotówa, czy pojawienie się takiego komunikatu jest warunkiem koniecznym do wypłaty premii za polecenie?

    Usuń
   7. Z regulaminu to nie wynika. Ważne, by był wykorzystany link i tyle ;)

    Usuń
  61. Czy 150 zł obowiązuje tylko poprzez pośrednika?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, premie sa wypłacane przez organizatora znaczit Rankomat.

    Usuń
  62. Czy we wbiosku o otwarcie rachunku musi byc podany rowniez ten sam numer telefonu co przy rejestracji ebroker bonus? Czy chodzi tylko o to zeby byl podany ten sam e-mail.???

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nr tel. służy do kontaktu pracownika z banku, w przypadku gdy coś pójdzie nie tak jak powinno, a później do wysyłania SMS do autoryzacji operacji.

    Usuń
   2. Regulamin wymaga podania tego samego adresu mailowego (przy rejestracji na stronie promocji i we wniosku o konto). O numerze telefonu nie wspomina.

    Usuń
  63. Coś tu jest nie tak - gdzie jest ten link? Wchodzac w link z tego brokera sa zupełnie inne warunki promocji - m.in. wpłata 1000 zł na konto...

   OdpowiedzUsuń
  64. Bo już chyba koniec promki wyczerpała się pula.

   OdpowiedzUsuń
  65. Szybko poszło..jak myślicie,są szanse, że wznowią promocję?

   OdpowiedzUsuń
  66. Informujemy, że Akcja Bonus "Twoje konto z Bonusem i Premią" zakończyła się 2020-02-09 13:49:24. Dziękujemy za wzięcie udziału oraz zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych organizowanych akcjach i promocjach.

   OdpowiedzUsuń
  67. Według mnie zgodnie z Regulaminem Poleceń otrzyma się 100 zł a nie 50 zł (100 zł gdy osoba polecona skończyła 18 lat a 50 zł gdy nie skończyła 18 lat)
   Program Polecam Bank edycja 2/2019 trwa od 2.09.2019 r. do 1.03.2020 r. : Czwarty i piąty myślink:

   100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto lub 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto, jeśli:
   - Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek eKonto lub/i mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji), a który w dniu składania wniosku o ww. rachunek skończył 18 lat, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).
   50 zł Premii otrzymasz jeśli:
   - Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek eKonto (w ofercie standardowej lub w promocji), w dniu składania wniosku nie ukończył 18 lat i wpisze w nim Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. PolecamBank to inny program poleceń. Bezpośrednio dostępny w mBanku, Ale on nie łączył się z promocją "Twoje Konto z Bonusem i Premią", czyli z tą powyższą dostępną od piątku do niedzieli, gdzie do wzięcia był bonus 150 zł z krótką karencją (od 3.02.2020 r.). By polecić komuś konto w mBanku i udział w tej krótkiej promocji, to należało korzystać z linka polecającego dostępnego tylko w ramach tej promocji i wtedy z premią 50 zł dla polecającego.

    Usuń
   2. Mr. Złotówa a powiedz mi, czy jeśli otworzyłam konto w powyższej promocji to czy teraz mogę przystąpić do tego programu polecam mBank 2/2019, który dostępny jest w mBanku i czerpać też profity z tytułu polecenia banku osobie, która nigdy nie posiadała konta w mBanku, a która chciałaby założyć konto w tej cały czas aktualnej drugiej promocji ( w której też jest 150 zł)?Chodzi o to czy jeśli przystąpie do programu poleceń 2/2019 i podam kod polecenia innej osobie i uzyskam 100 złotych za skuteczne polecenie czy przez to mogę nie dostać tego bonusu 150 złotych z tej promocji??? Zastanawiam się czy organizator będzie to jakoś weryfikował i czy będzie to miało wpływ na wypłatę bonusu. Pozdrawiam serdecznie.

    Usuń
   3. Każdy może zarejestrować się w tym programie poleceń bez względu na to kiedy założy(ł) konto (te polecenia nie łączyły się jednak z powyższą promocją z krótką karencją).

    Usuń
   4. Rozumiem, że się nie łączyły. Ale czy jak się teraz zapisze do tego programu i jutro dam kod polecenia znajomej , która otworzy sobie konto np w tej nowej promocji konta mintensive i ja za to dostanę kase za polecenie to czy przeze to mogę nie dostać potem tej premi 150 złotych z tej promki, w ktorej ja wzielam udzial czyli tej powyżej. Boje sie zeby później nie bylo tak ze np. dostane kase za polecenie a rankomat sp.z o o, który jest organizatorem tej promocji stwierdzi ze nie dostane bonusu 150 zlotych bo wzięłam udział w innej promocji ( czyli w tym programie polecen)

    Usuń
  68. Mama poszła dziś do banku podpisać umowę i jej próbują wcisnąć ta druga promocje z kontem oszcz 2,6% niby ze ta zakładała a innej nie widzą, a jestem pewna i mam potwierdzenie, bo sama zakładałam. Ja ZadWonilam w sprawie swojej umowy (czekam na kuriera). Nic nie jest w niej podobno napisane ze to promocja z bonusem. Gdzie można to zweryfikować w takim razie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Potwierdzeniem złożenia wniosku jest mail, który bank przesyła. Tam można znaleźć numer wniosku, który najlepiej podać pracownikowi banku.

    Promocja z dodatkiem w postaci 2,6% na koncie oszczędnościowym to dłuższa karencja, nieco więcej warunków do spełnienia i nie łączy się z poleceniem w ramach powyższej promocji (jeśli Ty mamie poleciłaś konto albo mama Tobie w ramach wyżej opisanej promocji).

    Przy podpisywanych dokumentach nie ma informacji o promocji - to jednak powszechne rozwiązanie (liczy się sposób złożenia wniosku o konto i to kwalifikuje do wzięcia udziału w promocji; pracownik placówki czy infolinii niekoniecznie musi mieć do tego wgląd).

    Usuń
  69. Jezeli zalozylam konto na stronie organozatora, ale nie zfazylam zlozyc wniosku o konto w mbanku moge jeszvze cos zvtym zrobic?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nic. Na szczęście nie zamyka to drogo do wzięcia udziału w kolejnej edycji promki mBanku nawet gdyby organizatorem był znowu eBroker. To, że kolejna będzie niebawem jest niemal pewne - główny akcjonariusz mBanku czyli Commerzbank jest w trakcie negocjacji z Pekao SA, który najprawdopodobniej przejmie wkrótce mBank..

    Usuń
  70. dziś już był kurier, konta aktywne :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To znaczy za późno na tą promkę?

    Usuń
   2. Nie. Liczy się, że wniosek złożony.

    Usuń
  71. 8/02/2020 złożyłem wniosek i zarejestrowałem się w promocji. Dziś podpisałem umowę przy kurierze - czy zostanę objęty promocją, która zakończyła się 9/02/2020?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, kwalifikujesz się. :) Ważne, że udało się złożyć wniosek - kolejność zawieranych umów już nie ma znaczenia.

    Usuń
  72. Jest szansa, że wznowią akcję?

   OdpowiedzUsuń
  73. czy jeżeli otworzyłem i uaktywniłem Konto w lutym to te 5 płatności, transakcji, przelewów
   mam wykonać w MARZEC-KWIECIEŃ czy można też LUTY-MARZEC ?

   OdpowiedzUsuń
  74. Czy jeśli zawarłem i uaktywniłem Umowę w lutym 2020
   to czy te 5 transakcji, płatności, przelewów mam wykonać MARZEC-KWIECIEŃ czy może też LUTY-MARZEC ?

   OdpowiedzUsuń
  75. A u mnie odrzucili wniosek podając jako powód „ z powodu negatywnej weryfikacji danych w bazach państwowych”. To bardzo dziwne bo dowodu nie zmieniałem, żadnych danych również, kredytów nie mam, nigdy dowodu nie zgubiłem ani nie zastrzegłem. Wie ktoś czym może to być spowodowane? I jak rozwiązać ten problem?

   OdpowiedzUsuń
  76. Prawdopodobnie drugie imię. Ja miałem taki przypadek. Zadzwoniłem na infolinię i mnie konsultant na to pokierował. Złożyłem wniosek jeszcze raz i poszło.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tylko, że nie posiadam drugiego imienia, plus byłem już klientem mbanku w 2018roku więc tym bardziej mnie to zastanawia

    Usuń
  77. Jeżeli aktywowałem kartę w lutym, to jedna transakcję musze zapłacić jeszcze w lutym czy dopiero od marca, żeby nie bylo opłaty za karte ?

   OdpowiedzUsuń
  78. Zgodnie z Taryfą prowizji z dn.28.11.2019 prowizja 0 zł od wypłaty gotówki (w kwocie co najmniej 100zł) tylko z bankomatów mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Santander Bank Polska S.A.na terenie Polski a nie "w dowolnych bankomatach".

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Źle patrzysz. Wypłaty PLN w bankomatach są za 0 zł.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...