Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 300 zł w promocji "Konto w lutym" w BNP Paribas

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

4.02.2020

Premia 300 zł w promocji "Konto w lutym" w BNP Paribas

Pojawiła się nowa promocja konta w BNP Paribas. Tym razem z premią pieniężną.

"Konto w lutym" z premią 300 zł za konto w BNP Paribas
W promocji "Konto w lutym" do zgarnięcia czeka nawet 300 zł za spełnienie prostych warunków. Bowiem na potrzeby promocji nawet nie trzeba płacić kartą. Promocja to bardzo krótka i z ograniczoną pulą rejestracji, więc przy tej prostocie warunków z udziałem nie warto zwlekać!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas].

"Konto w lutym": premia 300 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie ma i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków. Udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają trzy bonusy pieniężne w wysokości 50, 150 i 100 zł, które wpływać będą na konto założone w BNP Paribas. Środki te będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Konto w lutym" przygotował się na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z racji łatwości warunków w tej promocji, z udziałem nie warto zwlekać.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 16.02.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 29.02.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.

Już za samo spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus w wysokości 50 zł.

By uzyskać drugi bonus, tym razem już w wysokości 150 zł, w marcu 2020 r.:
 • wykonaj 4 przelewy z konta (za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub GoOnline albo poprzez aplikację mobilną GoMobile; mogą być to przelewy na dowolne kwoty i na dowolne konto - nawet Twój własny rachunek w innym banku) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

No i do wzięcia pozostanie jeszcze jeden bonus (100 zł). By go uzyskać, w kwietniu i maju (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj 4 przelewy z konta oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł.

Dla tych przelewów i wpływów obowiązują takie same wytyczne, jak wyżej.

By uzyskać każdy kolejny bonus, niezbędne jest spełnienie warunków uzyskania bonusu poprzedniego.

Kiedy otrzymasz bonusy w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 20.03. (o bonusie 50 zł za otwarcie konta);
 • do 20.04. (o bonusie 150 zł za spełnienie warunków w marcu) oraz
 • do 20.06. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w kwietniu i maju).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.03. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. A terminy wypłaty bonusów są następujące: do 30.03. (50 zł), do 30.04. (150 zł) oraz do 30.06.2020 r. (100 zł). Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Konto w lutym"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ Przelewy, które należy wykonać na potrzeby promocji, można wykonać na dowolne kwoty i na dowolne konta:
"z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych".
▶️ Wpływy na konto (te na kwotę 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Najłatwiej będzie wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Ponadto pamiętaj, że wpływ oznacza tylko pojawienie się w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie, na którego trzeba zareagować, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta wybrać można jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie (bo na potrzeby promocji płatności wykonywać nie trzeba, więc wystarczy tylko ta, by mieć darmową kartę).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

219 komentarzy:

 1. jeśli konto zamknąłem 10 maja 2019 roku. To mogę skorzystac z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 10.02. droga do wzięcia udziału otwarta :) Pamiętaj jedynie, że te 9 miesięcy należy liczyć od zamknięcia konta (przez bank), a nie od złożenia wypowiedzenia.

   Usuń
 2. 4 przelewy muszą być na 4 różne konta czy mogą być na jedno to samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jakiś obwarowań w tym zakresie. Znaczenia ma tylko liczba przelewów.

   Usuń
 3. Kiedy będzie można zamknąć takie konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dostaniesz ostatnią premię to możesz zamykać. Najpóźniej 30.06.

   Usuń
  2. Dzięki.

   Usuń
 4. Jak można sprawdzić kiedy zamknąłem konto? Bo wypowiedzenie gdzieś mi się zawieruszyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj na infolinii. A jak się nie uda to w oddziale powinni sprawdzić.

   Usuń
 5. najgorszy bank z jakim miałam do czynienia , po przejęciu raiffa zaoferowali na zatrzymanie zwrot za płatności od września do lutego. Mamy luty a ja dopiero 31.01.2020 po ciężkich bojach wyszarpałam zwrot za październik i listopad. Kolejna reklamacja poszła za brak wpływu za grudzień i tak co miesiąc. Ten bank to porażka przedłużają rozpatrywanie reklamacji do 60 dni i dłużej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie narzekam. Konto już 2 razy założone, a do tego karta kredytowa w promocji. Łącznie zarobiony 1000 zł.

   Usuń
 6. jaka firma kurierska dowozi umowy ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Precyzyjniej to nie tyle umowę co tylko papierek do potwierdzenia tożsamości i kartę. A umowa zawierana jest SMS-em.

   Usuń
 7. Mam limit odnawialny allegro w tym banku. Czy dyskwalifikuje mnie to we wzięciu udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie masz konta to nie powinien. Złóż wniosek. Jak przejdzie to znaczy że wszystko będzie w porządku.

   Usuń
 8. A co wiadomo o organizatorze promocji? Bo jakoś firma z kapitałem 5000 zł do mnie nie przemawia? Szczerze mówiąc trochę się boję udostępniać im dane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To firma, która działa na zlecenie BNP Paribas i w praktyce ma monopol na organizację promocji konta osobistego w tym banku już od kilku dobrych lat. Właściwie nie robi nic więcej poza obsługą promocji (nie trzeba wyrażać zgód marketingowych, bo takich nawet nie ma poza tymi niezbędnymi do rozliczenia udziału w promocji i wypłaty premii).

   Usuń
 9. A co jeśli złożę wniosek i okaże się że będę 3001.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma ryzyka. Jeśli pula się wyczerpie, to na stronie promocji zostanie wyłączona możliwość rejestracji. Innymi słowy: każdy kto zdąży się zarejestrować, ten nagrodę (po spełnieniu swych warunków) otrzyma.

   Usuń
 10. Nigdy nie zakładałam konta przez kuriera. Umawiam się z kurierem na konkretny dzień? Czy dostaję dzień ustalony przez bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po złożeniu wniosku firma kurierska odbiera umowę przygotowaną przez bank i dostarcza ją do podpisania przez klienta w terminie do kilku dni w godzinach i miejscu pasującym obu stronom. Nihil novi :)

   Usuń
 11. A jak rozumieć pojęcie "umowa ramowa"? Czy jeśli nie mam konta od 9 miesięcy ale cały czas mogę się zalogować do bankowości elektronicznej to czy właśnie nie jestem stroną umowy ramowej i nie mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co rozumiem, to brak rezygnacji z dostępu do bankowości internetowej jest tożsamy z posiadaniem umowy ramowej.

   Usuń
  2. Dokładnie. Z bankowości też trzeba zrezygnować. Ale karencja 9 miesięcy nie liczy się od zamknięcia dostępu bo to przerabiałem. Jedynie czas zamknięcia konta ma znaczenie.

   Usuń
  3. Czyli jeśli mam dostęp do bankowości internetowej A konto mam zamknięte rok temu to żeby skorzystać z promocji i dostać nagrodę muszę najpierw zamknąć dostęp do bankowości?

   Usuń
 12. Jeśli mam w tym banku tyko kartę kredytową, ale nie mam konta, to kwalifikuję do skorzystania z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zaś chodzi o kartę kredytową w BNP Paribas to... regulamin powyższej promocji konta wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z posiadaną kartą kredytową), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje (mimo posiadania karty kredytowej). Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  2. Wniosek został odrzucony.

   Usuń
 13. Cześć,
  Czy jak miałem konto w BGŻ i przeniesiono je do BNP (teraz mam jakby w BNP...) to mogę złożyć ten wniosek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej jesteś już pełnoprawnym klientem BNP Paribas i w tym banku posiadasz konto, więc niestety nie.

   Usuń
  2. Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie ma i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbank. BGŻ został przejęty przez Parobas od Rabo Bank ponad 9 m-cy temu.

   Usuń
  3. Czyli mnie ta promocja nie obejmie z tego co widzę ?

   Usuń
  4. Dokładnie.

   Usuń
 14. witam zamkniecie konta nastapilo z 1.5 roku temu bylem 3 lutego w banku pytac sie o zamkniecie karty kredytowej nastapilo 15 kwietnia wypowiedzenie zlozone 15 marca w 2019 skladalem 2 razy wniosek o konto niestety odrzucone nie posiadam konto w zadnym z wymienionych w regulaminie kont pisalo jedynie ze musze jechac do banku w celu wyjasnienia konto musze zalozyc tylko przez internet z gory dze za odpo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nadal masz dostęp do bankowości elektronicznej czyli umowę ramową?

   Usuń
  2. Co to jest ta umowa ramowa?

   Usuń
  3. Wygląda na to, że to jest ta ichnia słynna bankowość.

   Usuń
  4. Umowa ramowa jest o konto w pakiecie z kartą i bankowością internetową. Można zrezygnować np. z karty i konta ale nadal mieć umowę ramową więc i dostęp doo bankowości.

   Usuń
  5. Czy jest możliwie zamknięcie dostępu do tej bankowości bez rezygnacji z konta?

   Usuń
  6. Można mieć konto bez dostępu do bankowości. Ale po co?

   Usuń
  7. Jak dostęp do bankowości można mieć bez karty, to i kartę bez dostępu bankowości również - toż to bank zmieniającego się świata, no nie :)

   Usuń
 15. Czy przy wypełnianiu wniosku trzeba załaczyć dwie strony dowodu osbistego (skan czy zdjęcia z telefonu wystarczą) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być zdjęcia. U mnie przeszły. Muszą być obie strony.

   Usuń
 16. A wpłaty i wypłaty biorą 5 zl w odziale A lokaty na nowe środki 1 procent

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No oprocentowanie tu to tragedia ale nie po to zakłada się to konto 😉

   Usuń
 17. Hej, jak wygląda sprawa opodatkowania "promocji bankowych"?

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak dobrze rozumiem, muszę zaznaczyć zgody przy rejestracji w promocji, natomiast zgodny na przetwarzanie danych podczas zakładania konta już nie muszę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Przed rejestracją wszystko bo dalej przejść się nie da. W samym wniosku zgody są dobrowolne.

   Usuń
 19. czy zamówioną kartę trzeba mieć aktywną przez cały okres oczekiwania na nagrody? jakoś nie widzę tej informacji we wpisie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tylko tyle że trzeba być posiadaczem karty do dnia wypłaty premii.

   Usuń
 20. Te 4 przelewy są z własnego konta? Bo nie wiem co to jest bankowość internetowa pl@net

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pl@net czy GOonline to nazwy bankowości internetowej BNP Paribas (tak, jak Millennium ma Millenet, a PKO BP udostępnia iPKO). Przelewy będą z konta Konta Otwartego na Ciebie założonego w powyższej promocji.

   Usuń
 21. Mój wniosek o założenie konta został odrzucony, dostałam informacje, że mogę złożyć wniosek w placówce banku. Czy promocja wtedy nie przepadnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepadnie. Może masz jeszcze dostęp do bankowości internetowej?

   Usuń
  2. Niestety nie posiadam, nie miałam nigdy konta w tym banku.

   Usuń
  3. Jesteś jedną z bardzo niewielu osób w Polsce, która u nich jeszcze nie miała konta :)

   Usuń
  4. U mnie taka sama sytuacja, nigdy nie miałam żadnej styczności z bankiem a wniosek odrzucony

   Usuń
  5. Być może miałaś styczność z Sygma albo Raiffeisen, nie?

   Usuń
 22. Witam, jeśli mam konto biznesowe (biznesplanet) moge skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czyli jeśli mam dostęp do bankowości internetowej A konto mam zamknięte rok temu to żeby skorzystać z promocji i dostać nagrodę muszę najpierw zamknąć dostęp do bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ja właśnie wróciłem z oddziału, bo wczoraj na infolinii mi zablokowali dostęp zamiast zamknąć. Niestety straciłem na to co najmniej 2 godziny, gdyż przekonywanie pracownika i jego 'menedżerki' o różnicy pomiędzy blokadą i zamknięciem oraz uzupełnianie mojej karty osobowej klienta po czym składanie REKLAMACJI właśnie tyle trwało. Teraz jestem zmuszony czekać do 30 dni na rozpatrzenie reklamacji - cyrk to mało powiedziane!

   Usuń
  2. Spoko, odpowiedź będzie szybciej - u nich niemal połowa personelu jest zatrudniona w dziale reklamacji :)

   Usuń
  3. Słowo stało się ciałem - zamiast zamknąć mój dostęp do bankowości dzisiaj dostałem SMS z wiadomości o jej odblokowaniu oraz dość kuriozalny e-mail:

   "Witamy!

   Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą BNP Paribas Bank Polska S.A.
   Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi dokumentami:

   1. Ogólnymi Warunkami Umowy Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu;
   2. Taryfą Prowizji i Opłat Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu dla klientów detalicznych;
   3. Komunikatem do Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu"

   Festiwal niekompetencji trwa :)

   Usuń
  4. Identyczna wiadomość e-mail otrzymuje każdy komu właśnie otworzono konto ... dość dziwne :)

   Usuń
  5. Dobrze,że zaczełam czytać te wpisy-konto zostało zamknięte z datą 30.01.2020-wcześniej na infolinii miałam zamkniety/zablokowany dostęp do bankowości elektronicznej (nie pamiętałam już jak to się nazywa-dla mnie to znaczy to samo,ale jak czytam to nie to samo..) Zadzwoniłam przed chwilą na infolinię i okazało się ,że mój dostęp jest tylko zablokowany,a żeby to zamknąć to albo infolinia w dni powszednie,albo placówka banku... A to wszystko już z myślą o kolejnych promocjach...

   Usuń
  6. Mnie udało się zamknąć moje konto w trybie natychmiastowym ze względu na zmianę TOiP 29. stycznia. Nawiasem mówić nie było łatwo, gdyż musiałem to wyperswadować pracownikowi oddziału, który zablokował mi dostęp zamiast go zamknąć.

   Niestety teraz są jedynie dwie opcje:
   - odblokowanie dostępu i rezygnacja, lub
   - złożenie reklamacji, tak jak w moim przypadku.

   Reklamację przyjęto 31. stycznia pod numerem circa 21000, a to dopiero pierwszy miesiąc tego roku!

   Usuń
  7. Moja reklamacja z piątku ma numer już o 500 wyższy.

   Usuń
  8. Na pytanie o status zamknięcia dostępu do bankowości odpisali:

   "Szanowny Kliencie,

   uprzejmie informujemy, że Twoja reklamacja została zarejestrowana pod numerem 2020/xxxxx. Dołożymy wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ustawowym terminie.

   Zasady rozpatrywania zgłoszeń dostępne są na stronie: www.bnpparibas.pl/repozytorium/reklamacje

   Z poważaniem,
   Zespół Obsługi Reklamacji i Opinii Bankowych"

   Czy tylko ja mam takiego pecha?

   Usuń
 24. Czy kurier kartę zostawi domownikowi czy muszę być ja osobiście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz być osobiście, bo musisz złożyć wzór podpisu.

   Usuń
  2. A kurier dzwoni żeby się umówić?

   Usuń
  3. Do mnie kurier dzwonił. Ale to pewnie zależy od człowieka.

   Usuń
  4. W interesie kuriera leży to, żeby klient był osiągalny, nie?

   Usuń
 25. A co jeżeli posiadałem i zlikwidowalem kartę kredytową i nie minął rok od likwidacji(z tego co pamiętam była podpisywania tam umowa Ramówka)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karnencja liczy się od zamknięcia konta a nie od karty kredytowej.

   Usuń
 26. Witam,
  Czy jako posiadacz karty kredytowej WIZZ Raiffeisena i przymusowo przeniesiony z tą kartą do BNP kwalifikuję się na promocję? Żadnego konta tam nigdy nie miałem, natomiast nie uśmiecha mi się przesyłanie zdjęć dowodu żeby się dowiedzieć potem, że się nie kwalifikuję.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższym opisie Złotówy do tej promki czytamy: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie ma i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków. Udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima"

   Usuń
 27. Czy mając kredyt, umowę o kredyt odnawialny w BNP Paribas na Allegro spełniam warunki uczestnictwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy 4 lutego 2020 13:40 już o to pytał wyżej.

   Usuń
 28. Z tymi 4 przelewami chodzi o to żeby po prostu z tego naszego otwartego konta w tym banku zrobić przelewy na dowolne kwoty do innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki: "wykonaj 4 przelewy z konta (za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub GoOnline albo poprzez aplikację mobilną GoMobile; mogą być to przelewy na dowolne kwoty i na dowolne konto - nawet Twój własny rachunek w innym banku)"

   Usuń
 29. Czy po złożeniu wniosku jeszcze ktoś dzwoni z banku czy już tylko czekać na kuriera? Bo widzę że w każdym banku to jest inaczej. W Santanderze od razu przyjechał kurier, konto już aktywowane a z banku nikt się nie odzywał w ogóle. W Getinie dzwonili i przed kurierem i jak już konto zostało otwarte.

  OdpowiedzUsuń
 30. Jeśli zamknę konto w BNP w lutym i okres wypowiedzenia jest 30dni to rozumiem ze w marcu trzeba zrobić transakcje kartą aby nie naliczyli opłat za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Należy też zwrócić uwagę, żeby podczas przyjmowania dyspozycji zamknięcia w oddziale nie zmienili metody otrzymywania wyciągów z elektronicznych na papierowe - to nie szmonces!

   Usuń
  2. Opłata nie jest pobierana jeśli w poprzednim miesiącu wykonana była 1 transakcję. Czyli jak mają ci zamknąć w marcu to wystarczy transakcja w lutym.

   Usuń
 31. Ja wypełniłem wniosek otrzymałem potwierdzenie otwarcia konta wraz z umową ramową, odebrałem kartę od kuriera ale zanim zdążyłem otworzyć kopertę z kartą otrzymałem sms że wniosek został anulowany, na infolinii otrzymałem wiadomości że błędnie aktywowałem PIN do Karty, ale ja nawet nie otworzyłem koperty z kartą a już miałem anulowane konto. Nie mogę wypełnić nowego wniosku bo mam informację że dane zostały już wykorzystane, co teraz zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 32. A jak sprawdzić kiedy zamknęło się konto? można takie info uzyskać na infolinii?
  Niestety dokumenty przepadły (prawdopodobnie zagubiły się w piecu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii informują, iż nie mają dostępu do takich danych jak data zamknięcia konta.

   Usuń
  2. Ja dowiedziałem się na infolinii, kiedy zamknąłem konto. Zadzwoń jeszcze raz, może trafisz na kogoś bardziej ogarniętego.

   Usuń
  3. Ja też dowiedziałem się bez problemu przez telefon. W oddziale można sprawdzić, jeśli oczywiście jest blisko.

   Usuń
 33. Wypełniłem wniosek, wszystko co trzeba i w trakcie weryfikacji dało komunikat że trwa to dłużej niż normalnie i przyjdzie info na maila. To samo u żony. Minęło kilka godzin i cisza. Miał tak ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak było ale po okolo 10 godzinach przyszedł e-mail

   Usuń
 34. W związku z nadchodzącym terminem rozliczania podatku mam pytanie: Czy premie wypłacane przez banki w ramach promocji podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym?

  OdpowiedzUsuń
 35. czy paribas miewa promocje za polecanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Maja tylko premie za otwieranie kont albo KK.

   Usuń
  2. Odkąd pamiętam, to programu poleceń w tym banku nie było.

   Usuń
 36. Pomocy!!! Właśnie zarejestrowałam się do promocji, w trakcie otwierania konta pnmyliłam się przy ładowaniu zdjęcia i strona mi się zamknęła. Kiedy próbuję wejść od nowa,nie mogę, bo, oczywiście jestem już zarejestrowana. Jak dokończyć cały proces?👏

  OdpowiedzUsuń
 37. Pomocy!!! Właśnie zarejestrowałam się do promocji, w trakcie otwierania konta pnmyliłam się przy ładowaniu zdjęcia i strona mi się zamknęła. Kiedy próbuję wejść od nowa,nie mogę, bo, oczywiście jestem już zarejestrowana. Jak dokończyć cały proces?👏

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii 'doradca' może anulować ten wniosek i wtedy możesz zawnioskować ponownie.

   Usuń
  2. Niepotrzebnie wpadłam w panikę.😀Automatycznie otrzymałam maila z prośbą o dokończenie.

   Usuń
 38. U mnie przy dokończ wniosek jest Error 404

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam
  Chcę się upewnić czy dobrze rozumiem:) Chodzi o wpływ na konto. Liczy się suma wpływów czy musi to być jednorazowy wpływ 1000 pln? Wpływy mogą być z jednego lub różnych rachunków bankowych?
  Pozdrawiam
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być mniejsze wpływy. Ważne by w miesiącu wyszla suma min. 1000 zł.

   Usuń
 40. Mam pytanie czy do 4 przelewów zalicza się spłatę rat w innym banku ?

  OdpowiedzUsuń
 41. Szanowni, czy jeśli spłacam raty do BGŻ nie posiadając tam konta to czy mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy mogę skorzystać z promocji jeżeli mam zaciągnięty kredyt z BNP Paribas?

  OdpowiedzUsuń
 43. Rzutem na taśmę, wniosek złożony, umowa podpisana. 300 PLN po drodze wszak nie chodzi :).

  Dziwi mnie, że na 1 dzień przed zamknięciem promocji limit wniosków jeszcze się nie wyczerpał, przy tak prostych warunkach do spełnienia i całkiem niezłej kasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocji mają i mieli już tyle że teraz chyba już mało kto nie ma konta w Paribasie :)

   Usuń
 44. Załapałam się na promocję, otrzymałam kartę debetową i ... niestety zaczęły się schody. Do aktywacji karty bank wymaga wysłania SMS-a na numer 4884. Mój telefon nie obsługuje tego numeru. Zgłosiłam to do operatora, miał zdjąć blokadę, ale nadal nie mogę nic wysłać. Co lepsze do bankowości internetowej też nie mogę się zalogować. Czy ktoś z Was miał podobne problemy? Jeśli tak to jak sobie poradziliście? Jak tak dalej pójdzie to będę musiała odstąpić od umowy z bankiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankowość aktywujesz po nadaniu pinu. Bo tak bank weryfikuje czy ty to ty. tzn czy karta dotarła do twych rąk i dopiero jak aktywujesz to odblokowują możliwość p-wszego logowania do bankowości. A w jakiej sieci masz ten problem?

   Usuń
  2. W Multimediach.

   Usuń
  3. Uff... Po długich bojach udało się aktywować wysyłanie wiadomości na numer 4884. Okazuje się, że numer ten traktowany jest jako premium, czyli numer o podwyższonej opłacie. Jeśli ktoś będzie miał taką samą sytuację jak ja to opcje są dwie:
   1. Sprawdzić w ustawieniach telefonu czy nie został zablokowany dostęp do SMS-ów specjalny.
   2.Poprosić ooperatora o zdjęcie blokady na połączenia premium.

   Usuń
 45. Wypełniłam wszystkie dokumenty online i niby DHL przysłał kuriera. Ale nie było mnie w domu bo kurier dzień dzień przychodził rano. Nie ma jak zmienić adresu. Bo w takich przesyłkach DHL mówi że nie można. Co teraz zrobić? Konto jest aktywne?

  OdpowiedzUsuń
 46. Proszę podpowiedzieć jak mam zrobić... Wypełniłam formularzi następnie zaczęłam proces rejestracji i w punkcie gdzie trzeba było dodać zdjęcie dowodu.. nie było takiej możliwości- nie było aktywnego linku..zrezygnowałam z tego a potem zobaczyłam że mailem przysłano mi numer mojego wniosku i wiadomość żebym dalej dokończyła wniosek o konto... Czy mam wejść na tym mailu w aktywny link dokończ.. czy będzie to uznane za założenie konta przez podane linki promocyjne??? To bardzo ważne bo właśnie dzisiaj trzeba to dokończyć Bardzo proszę o odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to będzie kontynuacja. Miałem podobną sytuację kiedyś. Wszystko było okey i premia wypłacona.

   Usuń
 47. Szybkie pytanie: czy wniosek o konto zostanie odrzucony jeśli ktoś nie ma pełnych 9 miesięcy karencji? Czy po prostu założą konto ale premia 300 zł nie będzie się należała?
  Pytam, bo nie wiem czy spełniam warunek karencji, a nie mam jak to sprawdzić, bo jest niedziela, a na dodatek ostatni dzień promocji.
  Czy ktoś na szybko pomoże?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek przejdzie. Na tym etapie nie odbywa się weryfikacja spełnienia warunków udziału w promocji.

   Usuń
  2. Dzięki. Ale jak się okaże jutro - bo zadzwonię na infolinię - że jest brak odpowiedniej karencji i np. wypowiem umowę (bo podpisuję ją od razu dziś sms-em), to karencja zacznie biec od nowa, a ja będę kilka miesięcy w plecy?

   Usuń
  3. Możesz odstąpić od umowy. To wtedy karencja będzie po staremu.

   Usuń
 48. Czy jako przedsiębiorca muszę rozliczyć premię bankową czy jest jakiś limit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz każdą. Ale to nie dotyczy kont osobistych jak tutaj, ale tylko firmowych.

   Usuń
 49. W lutym nie muszę uskutecznić przelewu zasilającego na 1000 zł. i 4 przelewów wychodzących? Ten wymóg dotyczy tylko marca i kwietnia??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I wpływy i przelewy trzeba wykonywać w marcu, kwietniu i w maju.

   Usuń
 50. Czy wymagane przelewy muszę zrealizować tylko w marcu i kwietniu, czy już w lutym??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W lutym nie. Trzeba od marca do maja.

   Usuń
 51. Konto założyłem 6 lutego, podpisałem przez autenti. Tego samego dnia otrzymałem email, że wniosek został pozytywnie zweryfikowane i mam oczekiwać na wizytę kuriera z kartą, który zweryfikuje tożsamość. Do dnia dzisiejszego kurier nie pojawił się.
  We wtorek napisałem do nich maila na adres konto@... z prośbą o informację co się dzieje. Otrzymałem info, że przekazano do odpowiedniego departamentu i cisza.

  A jak u Was ?? Był już kurier ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kurier był w poniedziałek. Wniosek z 8.02

   Usuń
  2. Podobno jest problem z "powracającymi klientami". Wniosek tez złożony 6 lutego, a karty nadal brak mimo informacji na maila, że takowa została przekazana do wysyłki.

   Usuń
 52. Mam pytanie do osób, które wcześniej posiadały konto w BNP lub BGŻ czy otrzymaliście kartę? Osoby, które nie miały konta otrzymują kartę w ciągu kilku dni. Natomiast osoby, które już kiedyś posiadały (nawet rok temu) chyba nie. Pomimo maila, że karta przekazana do kuriera nadal nie wysłana (od 6 lutego). Na infolinii mówią różnie, a to że wysyłka pójdzie automatycznie do wszystkich w ciągu kilku dni, a komuś powiedzieli, że może to potrwać od 3 do 6 m-cy. Macie jakieś info??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wróciłem po 10 mies. I kartę dostałem ok. tyg. po otwarciu konta.

   Usuń
 53. Trzeba już w lutym zrobić jedną płatność kartą, aby ta karta była bezpłatna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zrobiłem 1 płatność bo ktoś pisał że mogą pobrać opłatę.

   Usuń
 54. Mr. Złotówa,gdzieś natknęłam się na Pana wpis o przelewaniu środków z konta oszczędnościowego na inne konto i tego samego dnia z powrotem na k.oszczęd. Czy to nie przerywa ciągłości odnośnie naliczania oprocentowania? Pozdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe polega na tym, że się nie traci odsetek, ani obowiązującego tam oprocentowania. W każdej chwili środki można dopłacać i tak samo część lub całość wypłacać. Bank nalicza odsetki zgodnie z faktyczną liczbą dni (a w praktyce przenocowania) środków na koncie oszczędnościowym. Pzdr

   Usuń
 55. Wniosek o konto złożyłam 14 lutego i nadal nie mam karty...Dostaję maile i smsy przypominające o tym, że mam nadać PIN i aktywować konto. Pisałam oczywiście maile w tej sprawie do banku, ale zero odpowiedzi, na infolinii twierdzą, że widza tylko, że jest wysłana. Jak u Was? Czy wszyscy dostali już kartę?
  PS. Ja z tych powracających po 10-ciu miesiącach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem. Złóż reklamację z żądaniem rozwiązania sprawy do czasu w którym masz spełnić warunki, a w przypadku nie zrealizowania tego zażądaj rekompensaty w wysokości 300 zł.

   Usuń
 56. Te 4 przelewy nie mogą być natychmiastowe to jasne, ale ten przelew zasilający (wpływ) 1000 zł może być natychmiastowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia jaki jest przelew przychodzący. Byle był.

   Usuń
 57. Zastrzegłam tę pierwszą kartę i zawnioskowałam o nową na infolinii. Właśnie przyszła, nadałam PIN smsem i teraz próbuję się zalogować do bankowości internetowej, ale nie mogę, bo nie mam hasła - tylko login. Jak się zalogować po raz pierwszy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hasło do pierwszego logowania przyjdzie SMSem dopiero po wpisaniu loginu na stronie logowania do bankowości.

   Usuń
 58. "Jedna płatność na dowolną kwotę" - a jakie są wykluczenia? Poczta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do zwolnienia z opłaty za kartę nie ma żadnych wykluczeń.

   Usuń
 59. Czy ktoś dostał już maila od organizatora z prośbą o podanie nr konta? Czas jest co prawda do 20.03.
  Czy w poprzednich promocjach mail był również na ostatnią chwilę (dzień)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie otrzymałem e-mail od organizatora promocji o przyznaniu pierwszej nagrody.

   Usuń
 60. No ja nadal czekam na maila i cisza ?!?!

  OdpowiedzUsuń
 61. Ponawiam zapytanie poprzednika maila brak do dziś ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie, czekam spokojnie.

   Usuń
  2. Nic jeszcze nie przyszło. Czekamy

   Usuń
  3. tak samo, czekam, coś czuje , że dojdą dopiero w piatek

   Usuń
  4. Ja również nie mam maila :(

   Usuń
  5. Nadal nima

   Usuń
 62. Dostał już ktoś tego maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal cisza niestety....

   Usuń
  2. Ja właśnie otrzymałem e-mail od organizatora promocji o przyznaniu pierwszej nagrody.

   Usuń
 63. Dziś 20.03. a maila brak. Dostał ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promce "Przedświąteczny szał" wczoraj był mail więc pewnie rozsyłają po kolei.

   Usuń
  2. Ja też nie mam, napisałam do nich na kontakt, ale jeszcze nie odpowiedzieli :(

   Usuń
  3. dalej nie ma maila..

   Usuń
 64. Jeszcze nie,czekam.

  OdpowiedzUsuń
 65. Też nie dostałem żadnego maila. Dziś wysłałem reklamację na maila kontowlutym@bnpparibasplus.pl .Wam też polecam ;) Trzeba walczyś o swoje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też wysłałam maila w tej sprawie rano. Na razie cisza

   Usuń
  2. Ale na spokojnie. Mają czas do końca dnia. Na reklamacje przyjdzie czas od jutra. Jak ktoś chce to może słać zaraz po północy.

   Usuń
  3. Dostalem

   Usuń
  4. Dostałem:)

   Usuń
 66. Również nie dostałem mail, wysłałem reklamację i czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 67. Trochę się pospieszyliśmy z reklamacją, ale to nie zaszkodzi ;) Może nastepnym razem wcześniej będą informować a nie na ostatnią chwilę. Mail przyszedł dzisiaj przed godz. 17
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 68. Mail przyszedł przed chwila pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 69. Moja żonka właśnie otrzymała maila.

  OdpowiedzUsuń
 70. Mail przyszedł ale zaskoczyła mnie konieczna liczba przelewów koniecznych do otrzymania nagrody. Miało byc chyba 4, tak?A napisali tak:
  Aby otrzymać drugą Nagrodę należy w każdym miesiącu marzec i kwiecień wykonać następujące warunki:

  - wykonać min. 5 Przelewów za pomocą GOmobile, GOonline lub Planet

  - otrzymać Wpływ/y na konto na min. 1000 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już przyszedł mail ze sprostowaniem.

   Usuń
  2. Przyszło sprostowanie. Mają być 4 przelewy.

   Usuń
  3. wysłali sprostowanie, że popełnili błąd z tymi 5 przelewami, więc wszystko jest tak jak miało być tj. jak w artykule powyżej: 4 przelewy plus 1000zł wpływu.

   Usuń
 71. Mail przyszedł o 16:46, wszystko ok. Logujemy się na podanej w mailu stronie swoim mailem i unikalnym kodem podanym w mailu, a następnie podajemy nr konta bez spacji.

  OdpowiedzUsuń
 72. Dostałem @ o 16.46 🤭, sprawdźcie skrzynki

  OdpowiedzUsuń
 73. Mail się u mnie pojawił o 16:46. Ciekawa informacja w treści że aby dostać drugą premię trzeba zrobić 5 przelewów, a nie 4 jak w powyższym artykule. Nie wiem po której stronie jest błąd ale dla pewności dodatkowy przelew zrobić nie zaszkodzi :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowni Państwo,


   Przepraszamy za błąd, który wkradł się w mailu z informacją o 1 Nagrodzie. Warunki jakie należy spełnić aby otrzymać 2 Nagrodę to w marcu:

   - Wykonać min. 4 przelewy za pomocą GOmobile, GOonline lub Planenet

   - otrzymać Wpływ na min. 1000 zł.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Konto w lutym”

   Usuń
  2. Już przyszedł mail ze sprostowaniem.

   Usuń
  3. Przyszedł kolejny mail korygujący błąd z pierwszej wiadomości, prawidłową jest liczba 4 przelewów.

   Usuń
 74. Przyszedł mail do uzupełnieniu numeru konta.

  OdpowiedzUsuń
 75. Dostałem maila. Numer konta uzupełniony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłata też pewnie 31.03 ostatnią sesją Elixir...

   Usuń
 76. To czekamy na 50 zł tez pewnie o 23:59 ostatniego dnia miesiąca ;)

  OdpowiedzUsuń
 77. Witam, spełniłam warunki promocji, a nie dostałam maila 20.03. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? Co zrobić w takim wypadku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o pomoc ☺️

   Usuń
  2. Tu masz info co i jak:
   https://bankobranie.blogspot.com/2020/03/finalizacja-4-promocji-konta-w-bnp-paribas.html

   Usuń
  3. Do mnie też nie przyszedł mejl. Napisałem na adres kontowlutym@bnpparibasplus.pl, że nie dostałem mejla. Dzisiaj przyszła odpowiedź z wszystkimi danymi do zalogowania się, aby podać numer rachunku do wypłaty

   Usuń
 78. Dzisiaj wypłata pierwszej premii :)))

  OdpowiedzUsuń
 79. Dostał już ktoś pieniążki?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...