Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon LG K30 Dual Sim za kartę Citi Simplicity (II edycja)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.02.2020

Telefon LG K30 Dual Sim za kartę Citi Simplicity (II edycja)

Citibank odpalił drugą edycję promocji, w której do wzięcia jest telefon LG K30 Dual Sim.

Telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW za kartę Citi Simplicity
To nagroda gwarantowana przewidziana za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty kredytowej Citi Simplicity (stosując się do niżej opisanych zasad, oddać będzie należało dokładnie tyle samo ile z karty zostanie wydane; udział w promocji będzie więc można zamknąć zyskiem "na czysto" równym wartości telefonu).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Telefon LG K30 Dual Sim za kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma oraz co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (takich, jak np. konto osobiste, pożyczka czy rachunek firmowy) na szczęście nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w promocji i zgarnięcia telefonu.

Nagroda. Na osoby biorące udział w promocji czeka telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW. Zgodnie z informacjami podanymi na stronie promocji, główne cechy tego urządzenia to:
Ekran: 5.45” FullVision HD+, 
Procesor: Qualcomm Snapdragon™ 425, 
Aparat główny: 8MP, 
Pamięć: 2GB / 16GB + slot microSD, 
Bateria: 3000mAh, 
Trwałość: Standard Militarny MIL-STD 810G, 
NFC: płatność telefonem, 
DUAL SIM + SD card.

Otrzymany telefon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby opis postępowania reklamacyjnego znajdziesz w 13. punkcie regulaminu promocji - linkuję do niego na samym końcu niniejszego wpisu).
💡 Jeśli bardziej niż telefon odpowiada Ci inna nagroda, to możesz sprawdzić alternatywne promocje karty kredytowej Citi Simplicity, w których (przy podobnych warunkach do spełniania) do wzięcia czeka: karta prezentowa o wartości 400 zł do sklepów Lidl lub bon Allegro o wartości 400 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja II" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 31.03.2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak złożone wnioski kwalifikują do udziału w promocji);
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody, zawrzyj umowę o kartę i ją aktywuj; 
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie) co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł (może to być jedna lub wiele płatności - ważne, by tyle wydać w sumie).

Na wykonanie transakcji kartą Citibank w praktyce daje ponad 3 miesiące (płatności można wykonywać już w miesiącu wyrobienia karty). Dzięki temu spełnianie warunku płatności na sumę min. 2000 zł można rozłożyć w czasie. Aczkolwiek czym prędzej wydasz wspomnianą sumę, to tym szybciej otrzymasz nagrodę.

O przyznaniu telefonu Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. A nagroda zostanie wysłana kurierem maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania telefonu. Pamiętaj przy tym, by do momentu przyznania nagrody nie rezygnować z karty wyrobionej w promocji.

Płatności kartą Citi Simplicity na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych (a więc w dowolnych sklepach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw itp.) i/lub w internecie (np. na Allegro). Do sumy min. 2000 zł Citibank uwzględni jedynie te płatności kartą:
"• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniem/ami przelewu krajowego w złotych (...), 
• nie będą Transakcjami zwróconymi"

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcja szczególna to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Citibank wyeliminował więc transakcje, które pozwoliłyby dokonać duży obrót na karcie bez realnych zakupów. Swobodnie można jednak płacić w sklepach i miejscach, które już wcześniej wymieniłem.


Warunki uzyskania karty kredytowej w Citibanku 


Osoba wnioskująca o kartę kredytową w Citibanku musi spełniać poniższe kryteria:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu bank akceptuje także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?


Karta wydawana jest za 0 zł. Citibank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej). Nie ma przy tym konieczności wykonywania jakichkolwiek płatności czy spełniania innych warunków. Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można więc odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów.

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? 


Banki co rusz przygotowują nowe propozycje. Ale samodzielnie nie musisz ich wyszukiwać. Pozwól, że ja zrobię to za Ciebie i wybiorę te najlepsze: zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Można wybrać kolor obudowy telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma możliwości wyboru koloru (wspomina o tym regulamin).

   Usuń
 2. Co oznacza "nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku"? Mam kk BP. Czy mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowa o limit kredytowy dla tej karty jest zawarta na Ciebie, to jesteś posiadaczem głównej karty kredytowej w Citibanku (bez względu na to czy to Simplicity, BP Motokarta, Mastercard World czy inna).

   Posiadaczem głównej karty kredytowej jest osoba, która musi wykazać się zdolnością kredytową i na nią zawierana jest umowa, więc i na niej spoczywają zobowiązania (do spłaty wykorzystanych środków). Taka osoba może jednak wydać dodatkową kartę (do swej głównej karty kredytowej) dla bliskiej i zaufanej osoby, by ona mogła korzystać z limitu głównej karty. Za spłatę środków wykorzystanych dodatkową kartą odpowiedzialność nadal ponosi posiadacz głównej karty.

   Usuń
 3. Czy zamykal ktos ostatnio karte kredytowa citi? Jak to najlepiej zrobic? Czy orientujecie sie czy proponuja cos aby zatrzymac klienta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wypowiedzenie złożyłem wiadomością w bankowości CitiOnline.

   Usuń
 4. Zaproponują Ci moneyback 10% nie wiecej niż 100 zł jednorazowo przez okres bodajże 3 miesiecy kiedy juz bedziesz na wypowiedzeniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie dzwonili 2 tygodnie temu. Oferta moneybacku 10% do max. 200 PLN :)

   Usuń
 5. Witam,
  wiecie może, czy ten bank akceptuje dochody związane z dietą radnego (wynoszą nieco ponad 1200 zł, więc kwotowo jest ok)? I jaki dokument trzeba tam pokazać, czy może to być zwykły wyciąg z banku?

  OdpowiedzUsuń
 6. W jaki sposób dostarcza się bankowi dokumenty potwierdzające dochód składając wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załączając we wniosku albo dosyłając mailem.

   Usuń
 7. Czy zapłata podatku kartą w kasie gminy lub urzędu miasta będzie spełniała warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli zapłacisz korzystając z terminala w kasie to tak (wykluczone są przelewy z karty)

   Usuń
 8. jak sprawdzic czy było logowanie bo bank zarzuca mi ze nie było logowania w lutym

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...