Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Korzystaj i zdobądź 200 zł: łatwa premia za konto w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.02.2020

Korzystaj i zdobądź 200 zł: łatwa premia za konto w Banku Millennium

Rekordowo popularna i sprawdzona promocja konta w Banku Millennium powraca, tym razem pod nową nazwą.

Klienci Banku Millennium biorący udział w promocji "Korzystaj i zdobądź 200 zł" za kontoAkcja "Korzystaj i zdobądź 200 zł" pozwala w łatwy sposób zgarnąć tytułową premię. A piszę, że to łatwy sposób, bo warunki promocji w praktyce idealnie pokrywają się z tymi, które sprawiają, że konto i karta są darmowe.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

W poniższym wpisie dowiesz się:
 • kto może wziąć udział w promocji "Korzystaj i dobądź 200 zł" oraz co należy zrobić, by uzyskać gwarantowaną premię;
 • jaka jest propozycja Banku Millennium dla oszczędzających (bo ta, jak na obecne czasy, jest bardzo dobra);
 • jak założyć konto w promocji z premią 200 zł i zapewnić sobie darmowe prowadzenie konta w Banku Millennium. 

Korzystaj i zdobądź 200 zł


Dla kogo promocja? W całej promocji konta w Banku Millennium to właśnie wyjaśnienie kto może brać udział w promocji jest najtrudniejsze (zwłaszcza gdy porównać z prostotą warunków do spełnienia, o których piszę niżej).

Udział w promocji "Korzystaj i zdobądź 200 zł" wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 7.02.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. (wliczają się do tego też klienci Eurobanku, czyli banku który niedawno został przejęty przez Bank Millennium). 

Na premię 200 zł za konto w Banku Millennium nie załapią się też użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczyciele kredytów. 

Uczestnikiem promocji "Korzystaj i zdobądź 200 zł" nie może zostać też osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Ale jeżeli wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale założone bez jakiejkolwiek promocji, to teraz premia 200 zł za konto w Millennium może być Twoja. 

Wykluczenie z promocji obejmuje też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto, więc środki te będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji "Korzystaj i zdobądź 200 zł"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć tytułową premię:
 • do 27.03.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon; 
 • do 31.03.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem [Aktualizacja w dn. 24.03.2020 r.: czasu stosunkowo jest niewiele, ale mam dobrą wiadomość z Millennium - w obecnej sytuacji bank ma nie podchodzić restrykcyjnie do tej daty]; 
 • do 30.06.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy sama aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do niej - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w kwietniu, maju oraz czerwcu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

Za spełnienie powyższych warunków premia 200 zł wpłynie na Twe konto do 20.07.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco: 
Korzystaj i zdobądź 200 zł: terminarz promocji konta w Banku Millennium z premią 200 zł

Przydatne informacje


Spełniając warunki promocji z premią 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Do spełnienia warunku wpływów na konto wystarczy przelew z własnego konta w innym banku (nie ma wymogu zapewniania wpływów od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to w kasie banku, czy we wpłatomacie). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, więc nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (w każdej chwili można je wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Konto oszczędnościowe: 2,6% do 100 tys. zł


Dodatkową zachętą do skorzystania z promocji konta w Banku Millennium jest propozycja tego banku dla oszczędzających. 

Konto oszczędnościowe Profit daje 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł.  Utrzymanie stawki bank gwarantuje przez 92 dni od daty pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe (najpóźniej do 25.04.). W praktyce jednak konto oszczędnościowe w tym banku wyróżnia się tym, że jego użytkownicy mogą korzystać z promocji oprocentowania z edycji na edycję (co już się sprawdziło w praktyce, bo obecnie dostępna jest 20. odsłona tej promocji). W podlinkowanym opisie konta oszczędnościowego znajdziesz nie tylko omówienie oferty Millennium, ale i odnośnik do instrukcji załapywania się na kolejne promocje oprocentowania.

Konto 360º i 360º Student w Millennium - szczegóły oferty


Otwierającym konto w Millennium w promocji z premią 200 zł, bank do wyboru daje: Konto 360º lub 360º Student. Pierwszy z rachunków dostępny jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie z wymienionych kont proponowane jest osobom w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek jest kluczowym kryterium, bo chociaż nazwa konta sugeruje coś innego, to jego posiadacz nie musi być studentem). 

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Zatem te warunki idealnie pokrywają się z wytycznymi promocji, które trzeba zrealizować dla uzyskania premii 200 zł 🙂 A ich spełnienie jednocześnie zwolni Cię z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są więc konieczne (ale pamiętaj o nich w okresie od kwietnia do czerwca, bo tego wymaga promocja z premią 200 zł).

Do uzyskania premii 200 zł za konto w Banku Millennium kwalifikują tylko wnioski złożone na stronie promocji, gdzie wskazać można jedną z dwóch opcji zawarcia umowy z bankiem. A można to zrobić:
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres i oprócz umowy przywozi też kartę do konta), więc w tej sytuacji konto założysz bez wychodzenia z domu lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tym przypadku koniecznie pamiętaj zwrócić doradcy uwagę, że wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (a więc podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo taki złożony w placówce nie będzie uprawniał do otrzymania premii) (w związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ta opcja zawarcia umowy jest niedostępna - pozostaje jedynie kurier).


Przydatne dokumenty:

74 komentarze:

 1. Plus za grafikę z terminarzem. Dla wzrokowca jak ja to najlepszy sposób na ogarnięcie warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie :) Choć nie zawsze da się taką grafikę stworzyć. Warunki w tej promocji są jednak na tyle proste, że wszystko co najważniejsze, to udaje się ująć :)

   Usuń
 2. Konto oszczędnościowe będzie można później założyć przez bankowość internetową czy będzie potrzebna wycieczka do placówki jak w Pekao?

  Pytam, bo konto 360 chciałbym założyć już teraz, ale oszczędności do wpłacenia będę miał dopiero ok. 10-go marca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Banku Millennium jest możliwe złożenie wypowiedzenia przez bankowość internetową, więc nie trzeba się fatygować do placówki.

   Konto oszczędnościowe Profit otworzysz już razem z kontem osobistym. Czas jego założenia nie ma znaczenia (tzn. nie ma konieczności zwlekania), bo okres promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym zaczyna biec od wpłaty pierwszych nowych środków (na konto oszczędnościowe Profit), a nie od otwarcia tego rachunku.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sierotki czy może środki? Zerowanie do 14. marca.

   Usuń
 4. Millenium konsekwentnie od lat nie pozwala na udział w swoich promocjach osobom które kiedykolwiek założyły konto 360 w ich (bądź pośredników) promocji. Nieładnie! To daje wykluczenie dla niemal 99% bankobiorców od jakiś 5 lat (?).
  Dla zainteresowanych i byłych uczestników promo kont 360 - aktualnie jest dostępna do 3.04.2020 promocja: "Lubię to polecam" (wykluczenie jest takie: dla osób które od 12 miesięcy w dniu zakładania konta nie były związane z bankiem) - link na Bankobraniu:

  https://bankobranie.blogspot.com/2019/10/lubie-to-polecam-v-edycja-bankm-millennium.html?fbclid=IwAR0P8ifuRsQLNCPVXms3hVbG8t2qGwaYO-OEZ2pvDvxcDG4Za_OPNzzuKhI

  Minusem są profity - max 90 zł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałem kiedyś konto 360. Bez promocji. Zamknąłem pod koniec 2018 r. Czyli ja mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Możesz brać udział.

   Usuń
  2. Czy mogę skorzystać z tej premii Jeżeli miałem konto junior 360 w promocji a teraz chcę otworzyć konto student?

   Usuń
  3. Jeśli konto było w promocji, to premia 200 zł odpada. Co do biletów, to ta kwestia nie jest doprecyzowana (bo regulaminu brak, choć domyślnie pewnie nie). Ale jeśli minęło 12 miesięcy od zamknięcia, to możesz do Millennium powrócić i zgarnąć 4 bilety (lub inną nagrodę). Sprawdź program "Lubię to polecam!".

   Usuń
 6. Ja trochę nie w temacie Złotówa ale mam prośbę. Zniknął wpis opisujący promocję Santandera w której można było zgarnąć 80 za polecenie, 150 za wpływy i jeszcze chyba 300 za konto. Jest tylko przypomnienie że promocja się kończy ale odnośnik kieruje do następnej edycji. Wziąłem udział i nie bardzo pamiętam warunki. Tam trzeba było założyć konto do 31 stycznia. Będę wdzięczny za wpis. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie zniknęło :) Ale wpis wymagał aktualizacji, bo w tamtej kumulacji promocji akcja z premią 150 zł za wpływy zakończyła się, a program poleceń pojawił się w nowej odsłonie. Jest więc opis tej nowej edycji, ale pod okienkiem do zapisu na newsletter jest informacja (wraz z podlinkowaniem) dla osób, które wzięły udział w promocji do 31.01. (ta część została przeniesiona w inne miejsce).

   Usuń
  2. O dzięki wielkie. A warunki do otrzymania premii za konto były takie same jak w tej nowej edycji?

   Usuń
  3. W przypadku premii za otwarcie konta z polecenia warunki do spełnienia zostały bez zmian (ale spadła wysokość premii z 80 do 50 zł).

   Usuń
  4. I pięć płatności w miesiącu i wpływ 1000?

   Usuń
  5. To w promocji z bonusem do 300 zł zostaje bez zmian (o promocji Santandera zachęcam jednak do dyskusji pod wpisem jej dedykowanym :) Zawsze to porządkuje wątki).

   Usuń
 7. Zapisałem się do poprzedniej promocji banku z ubiegłego miesiąca i złożyłem wniosek internetowy, ale nie zdążyłem założyć konta. Czy mimo tego mogę założyć konto w tej edycji promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe znaczenie będzie miał zapis z regulaminu (§ 2. ust. 3):

   "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień [7.02.2020 r. - przyp. Mr. Złotówa], jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji."

   Pytanie więc czy tqm53n wniosek o konto w poprzedniej edycji został już anulowany, czy nadal "wisi" ("wisiał"?) jako oczekujący na podpis. Być może uda się zweryfikować to na infolinii.

   Usuń
 8. A idzie jakoś sprawdzić czy miało się konto 360 stopni ? Konto zamykałem w 2018 roku.Bo za jaką promocję się otrzymało wtedy premię to raczej nigdzie się nie sprawdzi ?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy mogę wziąć udział w promocji skoro wcześniejsze konto otwarte w ramach promocji zamknąłem w lutym zeszłego orku ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy promocja łączy się z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Szerzej wyjaśniam w odpowiedzi na komentarz niżej.

   Usuń
  2. Dziękuję za wyczerpującą informację.

   Usuń
  3. Jednak w regulaminie promocji pisze ''uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach promocji organizowanych przez Bank w okresie przystąpienie do promocji. Z wyłączeniem uczestników biorących udział w Programie ,,Polecam Przekorzystnie''

   Usuń
 11. Drogi Mr Złotówo poradź proszę :) Otóż planuję sprytnie założyć konto w Milenium. Sprytnie tzn. wykorzystując wszystkie dostępne opcje promocyjne. I tak czytając link po linku pogubiłam się trochę w swoich konkluzjach. Otóż który wniosek złożyć chcąc równocześnie skorzystać z akcji „Korzystaj i zdobądź 200zł” a jednocześnie wziąć udział w obowiązującej nadal „Lubię to polecam”, wykorzystując Twój kod poleceń, który znalazłam podlinkowany w rankingu najlepszych lokat?” Da się to jakoś połączyć? Plus czy jak juz otworzę to konto ROR wraz z oszczędnościowym i debetowa Visy, to czy mogę od razu skorzystać z promo lokaty na 4% do 15tys (jedna z opcji fo wyboru w „Lubię to polecam” plus innych mobilnych (z rankingu lokat), odraczając jednocześnie w czasie do 14/3 pierwszy wpływ nowych środków na konto oszczędnościowe (zgodnie z oferta „Kotzystaj i zdobądź 200zl”)? Mówiąc krótko masz sposób na to, by dało się to wszystko jakoś sprytnie połączyć w bieżącym okresie trwania wszystkich w/w promocji? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "Korzystaj i zdobądź 200 zł" nie łączy się z programem poleceń "Lubię to polecam". Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji (gdzie są zapisy o tym, że się one nie łączą z innymi).

   Ponadto nie jest to możliwe technicznie (wniosek w promocji z premią musi być złożony tylko i wyłącznie na stronie promocji, a tam nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia).

   Ale jakby nie patrzeć, to promocja z premią 200 zł wypada lepiej :) Bo i warunki są o wiele łatwiejsze (poza karencją), a i zysk większy (gdyż w programie poleceń maksymalnie zyskać można 90 zł, co sumując nagrody i dla poleconego i polecanego, to wyjdzie mniej niż 200 zł).

   Usuń
  2. Chyba, że chodzi o taki wariant połącznia promocji: namawiam kogoś na założenie konta z promocji "Korzystaj i zdobądź 200 zł", m.in. po to, żeby ta namówiona osoba poleciła mnie, nie łapiacego się na 200zł, w programie poleceń;)
   A na marginesie: czym promocja "Korzystaj i zdobądź 200 zł" różni się od " Odbierz 4 bilety do kina i 200 zł z goodie"?

   Usuń
 12. Założyłam konto w poprzedniej promocji tej z biletami do Heliosa.Czy będzie mnie obowiązywać promocyjne konto oszczędnościowe 2,7%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit korzystać mogą wszyscy. Bez względu na to gdzie i w jaki sposób założyli konto w Millennium.

   Usuń
 13. Czy jeżeli założę konto w marcu to w marcu nie muszę spełniać warunków koniecznych tj wpłacać tysiąc i robić 1 przelew? czy jednak w marcu też powinnam jeżeli chce skorzystać z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie takiej konieczności. Wystarczy zacząć od kwietnia.

   Usuń
 14. a jeżeli konto mam od lutego to warunki tez od kwietnia czy od marca (marzec kwiecień maj)??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy zaczynają spełniać warunki od kwietnia bez względu na to czy konto otwarte w lutym czy w marcu (a w Millennium jest o tyle fajnie, że opłata nie jest pobierana ani za miesiąc otwarcia konta, ani za następny; więc u Ciebie spełnienia warunków promocji jednocześnie pokryje się z rozpoczęciem spełniania warunków, by mieć darmową kartę i konto).

   Usuń
 15. Czy istnieją jakieś inne promocje w Millenium Banku poza tą na konto 360 stopni? Bo cały czas pisza, że te osoby nie mogą wziąć udziału w promocji mimo karencji? Czy jest jakaś karencja i potem można? Bo inaczej wychodzi na to, że tylko raz można skorzystać z bankobrania w Millenium;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji z premią 200 zł zasady są niezmienne od wielu edycji. Krótszy okres karencji (12 mies.) dla byłych klientów obowiązuje w programie "Lubię to polecam!".

   Usuń
 16. Hej,
  ja mam pytanie odnośnie "ciągłego" korzystania z oprocentowania konta oszczędnościowego 2,7% na całą kwotę.
  W tej edycji chyba pieniądze należy wpłacić do 14.03.
  Rozumiem, że "promocja" obowiązuje przez 100dni od pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe, ale skąd mam wiedzieć kiedy nastąpi sprawdzenie salda przez bank, żeby na ten jeden dzień "wyzerować" konto i móc z pełną kwotą przystąpić do następnej edycji?
  Z góry dzięki za odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdzanie dla 20-tej edycji będzie 14 III właśnie. Po to te wypłacanie. A jak ci się skończy 2,7% przez 100 dni z tej edycji i stanie się to w czasie trwania tej nowej edycji to wtedy włączy ci się promocyjne oprocentowanie na nowy okres.

   Usuń
 17. Czy zakładając konto powinnam wpłacić środki na KO do 14.03 i wtedy załapie się na obecna 19 edycje na 100 dni, czy powinnam wpłacić środki dopiero 15.03 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz aktywować obecną 19. edycję wpłać kasę do soboty włącznie. Kto wie - edycja 20. obowiązująca od niedzieli może mieć gorsza :)

   Usuń
 18. Czy mogę skorzystać z tej premii zakładając konto student jeżeli kiedyś miałem konto Junior 360 w promocji

  OdpowiedzUsuń
 19. Aktualnie konto można założyć tylko za pośrednictwem kuriera. Taka informacja pojawiła się we wniosku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku kurier nie przyjechał w ustalonym z Bankiem dniu i godzinach ani nawet nie przedzwonił

   Usuń
 20. "Załóż konto bez wychodzenia z domu. W trosce o wspólne bezpieczeństwo tymczasowo założenie konta w oddziale nie jest możliwe"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba że jesteś SENIOREM z dowodem osobistym ważnym bezterminowo, wówczas niezależnie od zagrożenia, żeby skorzystać z promocji umowę o konto możesz podpisać TYLKO w oddziale (wniosek, jak najbardziej przez internet).

   BRAWO Millennium!

   Usuń
 21. Umowę Millenium zawarłem dnia 23.03.2020 -konto 360 oraz oszczędnościowe Profit. Kiedy można wpłacać środki na Profit by były oprocentowane 2,6% ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy chcesz, ale najpóźniej do 25.04.2020 r. Pierwsza wpłata nowych środków na konto oszczędnościowe Profit uruchomi promocyjne oprocentowanie na okres 92 dni.

   Usuń
  2. Dziękuję za info

   Usuń
 22. Pomyliłem daty i przegapiłem promocję. Czy jest szansa, że zostanie wznowiona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankowo będzie wkrótce wznowiona!

   Usuń
  2. Bank Millennium dość często odpala kolejne edycje swej promocji, więc jest nadzieja, że za jakiś czas stanie się podobnie.

   Usuń
 23. Jak rozumieć § 3 ust. 3 Regulaminu Promocji, w którym mowa o tym, że "Wnioski o Konto składane w inny sposób niż za pośrednictwem strony, o której mowa w § 2 ust. 1 pkt 3, JAK RÓWNIEŻ WNIOSKI O KONTO ZŁOŻONE PO 20.03.2020 R., NIE BĘDĄ BRAŁY UDZIAŁU W PROMOCJI." - w świetle tego, że § 3 ust. 1 jako jeden z warunków wskazanych jest złożenie wniosku o otwarcie konta do 27.03.2020r...?

  Właśnie podpisałem umowę przez kuriera, przeglądam wszystkie dokumenty, i w regulaminie trafiłem na takie coś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To błąd w regulaminie. Promocja była dostępna do 27.03. i do tego czasu był czas na złożenie wniosku.

   Usuń
 24. Umowę z Millenium zawarłam 20.01.2020 w promocji 200zl +4 bilety do kina, w lutym zrobiłam wpłatę na 1000zl i 1 płatność kartą, w marcu przegapiłam platnosc i zrobiłam wpłatę na 900zl i 1 płatność kartą dostałam kody na bilety i z konta zostało pobrane mi 8zl, czy przez tą pomyłkę nie dostanę tych 200zl w promocji?
  A jeżeli w kwietniu Maju i czerwcu zrobię wpłatę na 1000zl i 1 płatnośc karta to mi ta promocje zalicza czy nie? Jeżeli nie to w jaki sposób mogę zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższa promocja dostępna była dopiero od 14.02., więc wzięłaś udział w promocji "200 zł na Nowy Rok" (gdzie płatności i wpływy należy realizować od lutego do kwietnia bez możliwości wyboru innych miesięcy). Zatem na chwilę obecną warunki nie są spełnione i premia nie będzie się należała.

   Choć bazując na doświadczeniach wielu osób biorących udział w poprzednich edycjach promocji tego banku, do końca nadziei bym nie tracił i na pewno nie zamykałbym konta już teraz. Warto dalej spełniać warunki (warto wykazywać się też nieco większą aktywnością niż minimum na potrzeby promocji). I później warto zgłosić reklamację (osoba weryfikująca zgłoszenie powinna przychylniejszym okiem patrzeć dzięki większej aktywności). Niewykluczone, że się uda (tu dodatkowo można uargumentować sytuacją związaną z koronawirusem, #zostańwdomu itd.). W przeszłości takie reklamacje były rozpatrywane pozytywnie, gdy uchybienia nie były zbyt duże. Na pewno nie warto odpuszczać (zwłaszcza, że największe zaangażowanie, czyli zawarcie umowy, nastąpiło).

   Usuń
 25. Płatności przy użyciu karty R. do tej pory były opisywane przez bank jako "TRANSAKCJA KARTĄ PŁATNICZĄ".
  Obecenie widnieje opis "ZAKUP - BEZ FIZ. UŻYCIA KARTY".
  Mam nadzieję, że cały czas bank nie będzie naliczał opłaty za kartę w przypadku braku innych płatności kartą ....
  A może w regulaminie coś się zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy ktoś już dostał zwrot z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy dostał ktoś już premię za spełnienie warunków w kwietniu, maju , czerwcu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki: "Za spełnienie powyższych warunków premia 200 zł wpłynie na Twe konto do 20.07.2020 r."

   Usuń
  2. Wygląda na to że z wypłatą premii czekają do ostatniego dnia.

   Usuń
  3. @Unknown 16 lipca 2020 11:55
   a może nie czekają bo nie muszą na nic czekać?

   Gdy Bank się spóźnia to źle bo wiadomo że działa niezgodnie z przyjętymi zasadami a to źle.
   Gdy Bank działa zgodnie z przyjętymi zasadami to też źle bo nie działa niezgodnie z przyjętymi zasadami.

   Nie dać źle i dać też źle! A kiedy będzie dobrze, tak żeby dobrze było dobrze?

   Usuń
 28. Macie już ta premie 200 zl?

  OdpowiedzUsuń
 29. Odpowiedzi
  1. Jak będzie ktoś miał to piszcie

   Usuń
 30. Jak z ta premia 200zl? Ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
 31. czekam do jutra;)

  OdpowiedzUsuń
 32. Syn dostał początkiem lipca ja nadal nie ale czekam do jutra

  OdpowiedzUsuń
 33. doszla dzisiaj :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Mam. 20 minut temu przyszedł przelew

  OdpowiedzUsuń
 35. dostałam w dniu dzisiejszym kasiorkę :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Potwierdzam, mam i ja 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem już w piątek i się nie chwalę :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...