Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 200 zł do wydania na Allegro, Douglas, RTV Euro AGD lub inne nagrody za kartę kredytową w BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.02.2020

Zyskaj 200 zł do wydania na Allegro, Douglas, RTV Euro AGD lub inne nagrody za kartę kredytową w BNP Paribas

BNP Paribas odpalił kolejną promocję swej karty kredytowej.

Promocja karty kredytowej BNP Paribas: 200 zł na zakupy
Do wzięcia czekają nagrody, które... możesz wybrać sobie samodzielnie z katalogu przygotowanego przez bank. Dzięki promocji zgarnąć możesz np. vouchery o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro lub w sklepach Douglas, H&M czy RTV Euro AGD.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Zgarnij nagrody z kartą kredytową


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.08.2018 do 1.02.2020 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (czy wcześniej BGŻ BNP Paribas; wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank).

Posiadanie jakichkolwiek innych produktów w BNP Paribas (bądź BGŻ Optima) na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda. W promocji bank przygotował 4 nagrody gwarantowane po 15 000 punktów każda do wykorzystania w programie lojalnościowym MamBonus. Łącznie można więc zgarnąć aż 60 000 punktów promocyjnych, co przekłada się na nagrody o wartości 200 zł (mogą być to np. vouchery na zakupy na Allegro, e-Bilet.pl lub w Douglas, H&M, Morele.net, RTV Euro AGD, Smyk lub innym sklepie).

Czym jest program MamBonus? Mam Bonus to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych przez BNP Paribas. Umożliwia wspomniane zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz wspomnianych wyżej voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).


Zasady promocji z nagrodą o wartości 200 zł za kartę kredytową w BNP Paribas


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji karty kredytowej; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard; 
 • najpóźniej do 31.03.2020 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile (dostępnej na urządzenia z systemem Anroid lub iOS);
 • w ciągu 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł.

Za każdy miesiąc w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz nagrodę (15 000 punktów). Jeśli więc warunki spełnisz we wszystkich czterech miesiącach, to łącznie zgarniesz 60 000 punktów.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl.  Każda nagroda (czyli 15 000 punktów) ma się pojawić najpóźniej w ciągu 60 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków jej uzyskania (a punkty te będzie należało odebrać, czyli w praktyce wymienić na wybraną przez siebie nagrodę, w ciągu dwóch miesięcy od udostępnienia punktów przez bank). Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas.

Ważne wskazówki


Spełniając warunki niniejszej promocji, zwróć uwagę na poniższe kwestie:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji bank zaliczy zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Ale w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).

A przelewów z karty czy wypłat z bankomatów za pomocą karty kredytowej lepiej się wystrzegać, gdyż są bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Na potrzeby promocji płatności kartą można realizować w punktach handlowo-usługowych i/lub w sklepach internetowych. Do wymaganej sumy transakcji nie zaliczą się jednak płatności zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz, bo takiego wymogu nie ma). Nie będą też uwzględnione transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług." 

Długa definicja? Faktycznie. W skrócie chodzi jednak o to, że bank nie zaliczy doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, marketach, lokalach gastronomicznych, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw.

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Korzystając z karty, zbierać będziesz punkty (wydany 1 zł = 2 punkty), które w dalszej kolejności można wymieniać na nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy.

Już za płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji uzbierać możesz co najmniej 8000 punktów. A to nie wszystko, bo jeszcze dojść może 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5000 punktów powitalnych na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda. Zatem w prosty sposób zbierzesz co najmniej 13 200 punktów, które wymienisz np. na 2 bilety do kina (w katalogu nagród MamBonus "kosztujący" 6 500 punktów) albo 2 vouchery po 20 zł do wykorzystania na Allegro (wycenione na 6000 punktów).

Ile kosztuje karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas?


BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł.

Obecnie bank nie stosuje już opłaty rocznej za kartę kredytową. W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.

Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Czy przy pomocy karty Curve można ułatwić sobie spełnienie warunków promocji. Mam na myśli wypłaty gotówki z bankomatu przy użyciu tej karty?

  OdpowiedzUsuń
 2. Parobas nie pobiera opłaty w wysokości 9 zł za m-c w przypadku gdy łączna wartość ROZLICZONYCH transakcji kartą w danym miesięcznym okresie rozliczeniowym wyniesie min. 1000 zł - merci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszelkie znane sposoby działają na to by tej opłaty uniknąć :)

   Usuń
 3. Podpinasz kartę do curve następnie zaladujesz Rva i po temacie.nie nabijasz Rva karta BNP tylko curve więc punkt regulaminu spełniasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz się zdziwić bo crv przekazuje kody MCC.

   Usuń
 4. Jak mam Konto Optymalne to mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy konto opytmalne to karta kredytowa? Tak możesz, ale możesz również przeczytać regulamin.

  OdpowiedzUsuń
 6. Da się sprawdzić kiedy zamknąłem wcześniejszą kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rpaort BIK albo powiedzą ci w placówce lub na infolinii.

   Usuń
  2. Możesz też odszukać wypowiedzenie umowy.

   Usuń
 7. Brałem kiedyś udział w takiej promocji, ale kartę zamknąłem w maj 2018. Czy jest potrzeba otwierania konta w mam bonus, skoro te nadal jest aktywne.

  OdpowiedzUsuń
 8. kontakt@bankobranie.pl
  Jak i kiedy najlepiej złożyć wypowiedzenia umów kart kredytowych w BNP żeby uniknąć opłat 9 zł za kartę. Umowy były zawarte 06.09.2019, dot promocji Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową – II etap, karta A ma okres rozliczeniowy od 11.02-10.03, karta B od 26.02-25.03. Czy można to zrobić telefonicznie lub mailem, czy tylko oddział?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy doładowanie revoluta będzie transakcją szczególną w/g tego banku. Znalazłem taką informację na ich stronie na temat transakcji szczególnej.

  "Transakcja szczególna – transakcja dokonana w punktach akceptujących
  kartę oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady
  bukmacherskie, loterie i totalizatory (definicja obowiązuje od 9 listopada
  2019r.)"

  Doładowywał ktoś revoluta i nie miał opłaty, a przy okazji spełnił warunki promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale BNP Paribas nie wyklucza transakcji szczególnych ale te co są w tym pokrętnym cytacie co Złotówa przytoczył. Do płatności na potrzeby promocji nie zaliczą. Do zwolnienia z opłaty za kartę zaliczą.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...