Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tylko teraz: 2 bilety do kina dodatkowo do premii 200 zł za konto w Banku Millennium

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.03.2020

Tylko teraz: 2 bilety do kina dodatkowo do premii 200 zł za konto w Banku Millennium

Bardzo dobra promocja konta w Banku Millennium... teraz jest jeszcze lepsza!

2 bilety do kina Helios za konto w Banku MillenniumOprócz premii 200 zł na start dla otwierających Konto 360° lub 360° Student w Banku Millennium, aktualnie czeka jeszcze dodatkowa nagroda: 2 bilety do kina Helios.

Promocję konta w Banku Millennium szczegółowo omówiłem już na blogu przy okazji startu akcji "Korzystaj i zdobądź 200 zł".

Kto jednak teraz wchodzi na stronę promocji, temu ukazuje się taka informacja:
"Tylko teraz na Dzień Kobiet! 
Dodatkowo jeszcze 2 bilety do kina, jeśli złożysz wniosek do 13.03.2020, a umowę o konto podpiszesz do 17.03.2020. 
Skorzystaj ze specjalnej oferty a kody, które wymienisz na bilety w dowolnym kinie Helios otrzymasz jeszcze w marcu"

I właściwie to wszystko. O ile jednak na stronie promocji można znaleźć regulamin dotyczący zasad uzyskania premii 200 zł, o tyle brak regulaminu czy jakichkolwiek innych informacji na temat biletów do kina. Acz i je warto przyjąć jako miły dodatek.

Z informacji uzyskanych od pracownika Banku Millennium na czacie wynika, że: "Do tej promocji nie ma wygenerowanego oddzielnego regulaminu uwzględniającego bilety do kina - w tym wypadku Bank operuje na zasadach przyrzeczenia publicznego". Jeśli zaś chodzi o czas, w jakim będzie można zrealizować kody, to pada następująca odpowiedź: "Termin ważności powinien być podany w SMSie z kodami. Niestety nie mamy podanej informacji jaka dokładnie będzie ważność, natomiast w większości promocji obowiązywał termin 6 miesięcy."


16 komentarzy:

 1. Mr Złotówa, jeśli wniosek złożyłam 22.02, umowę podpisałam w dniu 24.02, to czy "łapię" się na bilety? Teoretycznie warunek określony przez bank spełniony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższym opisie czytamy: "Dodatkowo jeszcze 2 bilety do kina, jeśli złożysz wniosek do 13.03.2020, a umowę o konto podpiszesz do 17.03.2020"

   Usuń
  2. Promocja z biletami wystartowała wczoraj.

   Usuń
  3. Promocja wystartowała wczoraj, ale skoro obiecują bilety podając tylko daty "końcowe", to nie widzę przeszkód dla interpretacji, żeby wszystkie wcześniejsze wnioski zakończone podpisaniem umowy były "wstecznie" objęte promocją.
   Nie takie rzeczy jurysprudensi potrafią wyinterpretować;)

   Usuń
  4. Myślę że jeśli nie będzie biletów to można wtedy złożyć reklamację. W ramach budowania dobrych relacji z klientem powinni uznać.

   Usuń
 2. Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem na promocjach bankowych i stąd moje dość głupie pytanie, ponieważ do tej pory wcześniej nie zamykałam konta bankowego, a przy tak dużej ilości otwartych kont jest to nieuniknione, co robi się z kartami płatniczymi po zamknięciu konta online ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kolekcjonuję :)

   Usuń
  2. Mi kiedys w wbk przecieła karty nożyczkami od tej pory już nie biorę kart ze sobą sle wtedy rezygnowałem z 2 kart do KGP bo opłaty wprowadzali

   Usuń
  3. Ja po zamknięciu wrzucam do niszczarki tak na wszelki wypadek

   Usuń
  4. Ja tnę nożyczkami o wyrzucam do pojemnika na plastik.

   Usuń
 3. Konto w Millennium zamknąłem w 2016 roku i nadal nie mogę brać udziału w ich promocjach :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Domyślam się że bilety będzie można wykorzystać osobno?

  OdpowiedzUsuń
 5. Wykluczony jest każdy, kto kiedykolwiek brał udział w jakiejkolwiek promocji w tym banku?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli miał konto 360 to niestety tak :(

   Usuń
 6. Dzisiaj otrzymałem smsa z 2 kodami na bilety do kina. Kody są ważne do 31.03.2021 czyli przez 1 rok.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...