Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jak zarabiać bez wychodzenia z domu? Promocje bankowe na czas akcji #ZostańWDomu

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

17.03.2020

Jak zarabiać bez wychodzenia z domu? Promocje bankowe na czas akcji #ZostańWDomu

Dziś przeglądam promocje bankowe z gwarantowanymi premiami, z których skorzystać można zdalnie, bez wychodzenia z domu.


Kobieta z maseczką. Jak zarabiać bez wychodzenia z domu? Promocje bankowe na czas akcji #ZostańWDomu
Siłą rzeczy jest to więc wpis nie tylko przedstawiający okazje bankowe, ale i sposoby zawierania umów w poszczególnych bankach. A alternatyw do wizyt w bankowych placówkach jest sporo - w ten sposób konto bankowe można założyć bez ruszania się sprzed komputera lub ekranu telefonu.

W niniejszym wpisie:
 • dowiesz się jak zdalnie, bez wychodzenia z domu, założyć konta osobista, które przyniosą Ci gwarantowane premie pieniężne dzięki promocjom;
 • poznasz metody zakładania kont bez konieczności wizyty w placówce bankowej (za pomocą przelewu weryfikacyjnego, poprzez biometrię, w czasie wideorozmowy oraz za pośrednictwem kuriera);
 • znajdziesz też promocje kart kredytowych z gwarantowanymi nagrodami oraz opłacalne propozycje dla osób prowadzących firmę.

Wyjątkowe czasy nastały. I że temat koronawirusa i epidemii jest już przerobiony na każdy możliwy sposób, to rozwodzić się nad nim nie będę. Apeli o pozostanie w domach jest też już tyle, że właściwe postępowanie wydaje się być oczywistością (choć to oczywiście gorąco popieram).

Dziś skupię się na tym, co jest główną tematyką bloga Bankobranie, a więc pisać będę o promocjach, w których do wzięcia czekają gwarantowane nagrody (najczęściej to premie pieniężne).

Na co dzień daleki jestem od snucia wizji (zwłaszcza tych z czarnym scenariuszem), prognoz czy prorokowania. Ale kto wie czy obecnie dostępne promocje bankowe nie będą jednymi z najlepszych, z jakimi możemy mieć do czynienia w najbliższym czasie. Zmiany zachodzące w gospodarce uderzą w wiele firm i instytucji, a odporności na skutki epidemii mogą też nie mieć banki. Mogą zacząć się oszczędności, z czasem (oby nie!) odczuwalne również w promocjach bankowych. Nie sądzę by ich miało zupełnie nie być, ale kto wie czy premie nie będą niższe. Teraz może być więc dobry moment, by złapać najlepsze okazje. A jest z czego wybierać (przez co wpis jest dość długi, ale i teraz mamy jakoś więcej czasu, niż w bardziej zabieganej, normalnej codzienności).

Promocje bankowe: marzec 2020 roku


Na pierwszy front biorę konta osobiste. Oto więc przegląd aktualnie dostępnych propozycji, z których można skorzystać bez fatygi do placówki bankowej. W tym przypadku umowę można zawrzeć zdalnie:
 • podczas wideorozmowy z doradcą lub w procesie wykorzystującym biometrię,
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego albo 
 • z kurierem, który przywiezie umowę do podpisu.

W wielu tych promocjach również spełnienie warunków jest do ogarnięcia bez ruszania się z domu. Zwłaszcza, gdy wystarczy jedna płatność kartą miesięcznie, tak jak w promocjach BNP Paribas, Millennium czy Pekao. A jak zrobić taką płatność? Możesz wtedy chociażby opłacić fakturę lub rachunek za media za pomocą platformy Moje Usługi i przy okazji jeszcze zgarnąć bonus 30 zł.

Biometria, czyli konto otwierane na selfie


W Banku Pekao dostępna jest promocja z premią do 200 zł za Konto Przekorzystne. I do tego jeszcze można zgarnąć promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku gwarantowane dla kwoty do 30 tys. zł na okres 4 miesięcy.

Do udziału w promocji z premią 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski składane online, w których jako sposób zawarcia umowy wybierzesz biometrię, czyli wykonanie zdjęć (selfie) za pomocą smartfona lub kamerki w komputerze. Zawarcie umowy w placówce banku można traktować jedynie jako alternatywę: jeśli od razu taki sposób podpisania umowy wybierzesz, to Twa premia wyniesie 100 zł (no chyba, że wybierzesz biometrię, ale z jakiejś przyczyny ona się nie powiedzie i zakładanie konta zakończysz w oddziale Pekao, to wtedy nadal będzie Ci przysługiwać premia do 200 zł).


Zawarcie umowy podczas wideorozmowy z konsultantem


Urządzenie (komputer, laptop, tablet lub telefon) na którym składasz wniosek o konto w promocji musi być też wyposażone w kamerkę, by móc założyć konto w Santander Banku. Bo w taki właśnie sposób możliwe jest zawarcie umowy o Konto Jakie Chcę. Opcja zawarcia umowy poprzez rozmowę wideo dostępna jest tylko w dni robocze (od godz. 8 do 20).

Santander Bank: bonusy do 250 zł za Konto Jakie Chcę


To w praktyce kumulacja promocji. Bo do wzięcia w bardzo prosty sposób jest bonus 200 zł na start, a także premia 50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia. Ale to nie wszystko, bo zarobić można też jeszcze od 50 do 500 zł dzięki programowi poleceń, a zwroty za płatności z konta dać mogą do 300 zł rocznie. No i do tego wszystkiego jeszcze dochodzi zachęta dla oszczędzających - to 4-miesięczna lokata z oproc. 2,5% w skali roku dla kwoty do 20 tys. zł.


Konta bankowe z promocjami otwierane przelewem weryfikacyjnym


W niektórych bankach możliwe jest otwarcie konta za pomocą przelewu z własnego konta w innym banku. Polega to na tym, że taki przelew (na symboliczną kwotę w wysokości 1 zł) jest sposobem na weryfikację klienta - bank, w którym zakładasz konto, w ten sposób uzyskuje potwierdzenie zweryfikowania Twej tożsamości przez inny bank.

Alior Bank: premia 200 zł + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności


To kumulacja promocji, w której do wzięcia czeka premia 200 zł na start w ramach czasowo dostępnej akcji Money mania. Ale to nie wszystko, bo do uzyskania są też korzyści wynikające bezpośrednio z posiadania Konta Jakże Osobistego, które to właśnie w ramach promocji otwiera się w Alior Banku. A z nim uzyskiwać można zwrot 1% za płatności telefonem, a na koncie oszczędnościowym uzyskać można do 3% w skali roku dla kwoty do 20 tys. zł (a jak ktoś dysponuje większymi środkami, to dodatkowo może jeszcze wybrać Konto Mega Oszczędnościowe ze stawką do 2,5% i dla kwoty do 100 tys. zł).

Alternatywnym sposobem zakładania konta w Alior Banku jest jeszcze wideorozmowa z konsultantem banku (ta opcja dostępna jest jednak poza godzinami wieczornymi i nocnymi) albo wizyta kuriera.


ING Bank Śląski: premia do 160 zł za Konto Direct lub Mobi


Bank z lwem w logo przez długi czas finalizację otwarcia konta w promocji z premią na start umożliwiał wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Ta opcja ciągle pozostała dostępna, ale teraz można też wybrać przelew weryfikacyjny.

A obecna promocja dla osób otwierających konto w ING Banku Śląskim przyniosła jeszcze jedną zmianę w porównaniu do poprzednich edycji. To wzrost premii, bo obecnie można uzyskać do 160 zł. W promocji założyć można Konto Direct, które dostępne jest dla wszystkich osób pełnoletnich lub - przewidziane tylko dla osób w wieku 18-26 lat - Konto Mobi.

Trzecią z dostępnych opcji finalizacji otwierania konta w ING Banku Śląskim (poza przelewem weryfikacyjnym i kurierem) jest jeszcze placówka banku. Tego wariantu nie należy jednak mylić ze sposobem złożenia wniosku o konto (bo w promocji udział biorą wyłącznie wnioski złożone przez Internet, a placówka może być w tym przypadku tylko miejscem dopełnienia formalności).

T-Mobile Usługi Bankowe: zwroty do 150 zł + (last minute) 3% dla oszczędności


T-Mobile Usługi Bankowe, to bank powstały w wyniku współpracy telekomu z Alior Bankiem. By założyć konto i móc skorzystać z promocji nie trzeba jednak posiadać numeru telefonu w sieci T-Mobile. Z kolei ewentualne posiadanie już konta (czy jakichkolwiek innych produktów) w Alior Banku nie jest przeszkodą do skorzystania z promocji T-Mobile Usługi Bankowe. A tutaj do otwarcia jest konto Freemium lub Premium, z którym uzyskać można odpowiednio do 90 lub 150 zł w postaci wysokiego (bo w praktyce będącego równowartością 5%) zwrotu za płatności kartą wydaną do konta.

Zachętą do założenia konta w tym banku jest także promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym (na którą załapać się można już tylko do końca marca - liczy się data otwarcia konta oszczędnościowego). Uzyskać można dzięki niemu 3% w skali roku dla kwoty do 50 tys. zł (utrzymanie takiego oprocentowania bank gwarantuje przez 92 dni).Wybierając przelew weryfikacyjny z własnego konta w innym banku jako sposób zawarcia umowy, pamiętaj o poniższych wskazówkach:
 • imię, nazwisko oraz adres, które pojawią się przy przelewie muszą idealnie pokrywać się z tymi, które podasz we wniosku o konto. Jeśli więc przy przelewie pojawi się miejscowość Gorzów Wielkopolski, to tak samo wpisz we wniosku (nie używając skrótów w stylu Gorzów Wlkp.). To samo tyczy się również nazw ulic czy osiedli. Jeśli już masz podane w banku "ul. Gen. T. Kościuszki", to takim zapisem się posługuj (nie rozwijając nazw, ani ich nie skracając);
 • weryfikację za pomocą przelewu z konta w innym banku da się przejść wyłącznie za pomocą przelewu, z konta w banku, w którym Twa tożsamość została już zweryfikowana. Jeśli więc Twe konto w "starym" banku zostało otwarte przelewem i nie było dotąd dodatkowej weryfikacji tożsamości w placówce tegoż banku, to za pomocą przelewu z takiego konta nie założysz konta w kolejnym banku;
 • przelewy weryfikacyjne najczęściej można wykonywać wyłącznie z banków, które współpracują ze sobą w tym zakresie (według mego stanu wiedzy, choć tu mogą pojawiać się zmiany, są to: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Eurobank, ING Bank Śląski i Pekao);
 • jeśli Twa pierwsza próba zawarcia umowy za pomocą przelewu weryfikacyjnego nie powiedzie się (np. z powodu niezgodności danych), to kolejne próby najpewniej z automatu będą odrzucane. Wtedy należy więc wybrać inną metodę spośród dostępnych we wniosku.

Kurier z umową do podpisu


Tu paleta możliwości jest największa, bo w praktyce wszystkie banki (poza Pekao) udostępniają proces otwierania konta z udziałem kuriera. Zatem i sporo jest możliwości skorzystania z promocji bankowych, z opcją, by to kurier przyjechał do nas z dokumentami do podpisu. Dalej umowę kurier odeśle też do banku. I dzieje się to oczywiście na koszt banku.

We wniosku o konto bardzo często, oprócz adresu zamieszkania czy korespondencyjnego, możliwe jest również wskazanie adresu wyłącznie na potrzeby kuriera. Możesz więc również wskazać np. miejsce swej pracy.

Taką formę otwierania konta udostępniają już wymieniane wyżej banki: Alior, ING Bank Śląski oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Ale ta lista jest dłuższa, bo podobną możliwość dają też - spośród banków oferujących obecnie promocje z nagrodami na start - BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, Millennium, Santander Bank.

Oczywiście w przypadku każdej z niżej opisanych promocji, umawiając się z kurierem, warto pamiętać o jednym: to nasze dobre samopoczucie i brak objawów choroby. Osób, które muszą w tym czasie pracować nie można narażać na zarażenie.

BNP Paribas: baaardzo łatwa premia do 200 zł


W tym przypadku już nazwa promocji "Zostań w domu" nawiązuje do obecnej sytuacji.

W BNP Paribas umowę o konto co prawda zawiera się za pomocą SMSa, ale wizyta kuriera też jest niezbędna. Przyjeżdża on bowiem w celu potwierdzenia tożsamości (złożenia podpisu klienta) oraz przywozi kartę do konta. Stąd też jednak umieszczenie tego banku w gronie tych, które w procesie zakładania konta wykorzystują kuriera.

A w promocji czekają bonusy pieniężne na sumę 200 zł, które wpływać będą na Twe konto za spełnienie bardzo prostych warunków (jest to możliwe również bez wychodzenia z domu, bo wystarczy zrobić przelewy i zapewnić wpływy - choćby ze swego konta w innym banku). Olbrzymią zaletą promocji konta w tym banku jest także bardzo krótki, bo zaledwie 9-miesięczny okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas.


Bank Millennium: bardzo łatwy bonus 200 zł + niezawodne konto oszczędnościowe


Ta propozycja Banku Millennium znana jest już od dość dawna, ale niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. Przyczyn jest kilka: wysokość bonusu, prostota warunków do spełnienia w promocji, a także sama oferta konta (ze stabilnymi zasadami).

Ale premia 200 zł, to nie wszystko, bo jest jeszcze i zachęta dla osób oszczędzających. To konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł. Na tle propozycji konkurencyjnych banków wyróżnia się ono tym, że z promocyjnego oprocentowania korzystać można przez dłuższy czas (czego dowodzi już 20. edycja tej promocji). Dzieje się tak, choć teoretycznie promocja obowiązuje czasowo (obecnie przez 92 dni), ale w praktyce można obracać tą samą kwotą i łapać się na promocyjne oprocentowanie z edycji na edycję.


Credit Agricole: premia do 200 zł + 3% dla oszczędności


W Credit Agricole również mamy do czynienia z połączeniem różnych promocji. Bo tutaj jest bonus 150 zł na start + premia 50 zł za otwarcie konta z polecenia (ale to już tylko do końca marca). No i jest też program poleceń (w którym zyskać można do 500 zł). A na oszczędzających czeka 3% w skali roku na rachunku oszczędnościowym (gwarantowane na okres 4 miesięcy dla kwoty do 30 tys. zł).


Getin Bank: kumulacja promocji + nawet 3,5% na rok dla oszczędności!


I to kolejny przykład na to, że banki ostatnio polubiły łączenie ze sobą wielu różnych promocji. A propozycji w przypadku Getin Banku jest bardzo dużo: na start czeka bon na zakupy o wartości 50 zł (do wyboru: Decathlon, Allegro lub Empik.com) oraz bony Decathlonu o wartości do 100 zł. Już więc robią się nagrody o łącznej wartości 150 zł. A za każde polecenie zyskać można kolejny bon wart 80 zł (łącznie można zgarnąć nagrody za 10 skutecznych poleceń, co dać może więc nawet 800 zł).

A jeśli chodzi o oszczędzających, to Getin Bank przygotował 3,5% na koncie oszczędnościowym na okres 12 miesięcy. To oferta dla kwoty do 10 tys. zł. Jeśli dysponujesz większymi środkami, to możesz skorzystać ze stawki 2,7% w skali roku (na 3 miesiące) do 100 tys. zł.


Promocje kart kredytowych: marzec 2020


Konta osobiste to nie wszystko na czym można zarobić bez wychodzenia z domu. Podobnie może być też z wyrobieniem karty kredytowej.

Proponuję sprawdzić przede wszystkim porównanie promocji karty kredytowej Citibanku, który ma aż 4 propozycje. Do wyboru jest jedna z nagród: 400 zł na zakupy do sklepów Lidl lub do wykorzystania na Allegro, telefon LG K30 Dual Sim albo (to opcja dla osób tankujących paliwo na stacjach BP) bonusy pieniężne do 720 zł. Umowę o kartę w tym banku można zawrzeć zdalnie (podczas rozmowy telefonicznej) albo za pośrednictwem kuriera.

Z umową do podpisu przybyć może również kurier przysłany przez Credit Agricole, gdzie do wyrobienia jest karta kredytowa ze zwrotami do 300 zł za płatności telefonem.

Finansowe wsparcie dla firm


Także osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą zarobić. Promocje z kontem firmowym w roli głównej oferuje obecnie sporo banków.

W kumulacji promocji do wzięcia czeka nawet 1700 zł za iKonto Biznes w Alior Banku. Z promocji pełną pulę wycisnąć dość trudno, ale realna kwota do zdobycia to od 480 do 680 zł. Konto można założyć za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub za pośrednictwem kuriera.

Aktywny w premiowaniu osób prowadzących firmę pozostaje też Idea Bank, gdzie do wzięcia czeka do 300 zł w postaci zwrotu za ZUS. A konto w tym banku aktywować możesz online za pomocą przelewu ze swego konta osobistego w innym banku.

Umowę o rachunek firmowy w Santander Banku zawrzesz za to podczas rozmowy wideo z doradcą banku (komputer, laptop bądź smartfon musi być więc wyposażony w kamerkę). A tu czeka do 900 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia, na którym taką kwotę uzbierasz dzięki wysokiemu, bo aż 4-procentowemu zwrotowi za płatności kartą wydaną do konta.

Chcesz regularnie zyskiwać na bankach?


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

50 komentarzy:

 1. A jak mam wykonywać transakcje jak siedzę w domu i nie wychodzę??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje wykonywanie płatności przez Internet. W zdecydowanej większości promocji jest to możliwe. W praktyce jedynie w promocjach mBanku mowa o płatnościach kartą i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych (i brak rozszerzenia o Internet, ale i też brak wykluczenia), acz taki zapis w promocjach tego banku funkcjonuje już od lat i Czytelnicy wielokrotnie donosili o tym, że transakcje kartą w Internecie też się zaliczają. W innych bankach płacenie kartą w Internecie (na potrzeby promocji) jest jak najbardziej dopuszczone.

   Odpadają jedynie opcje, gdzie trzeba płacić telefonem - zwroty za płatności przy koncie w Alior Banku (ale już nie na potrzeby promocji z premią 200 zł) oraz zwroty za płatności kartą kredytową w promocji Credit Agricole.

   Usuń
  2. Wystarczy zamówić jedzenie do domu i zapłacić dostawcy kartą lub telefonem.

   Usuń
  3. Ja mam trochę bankobiorczych kart i radzę sobie tak.
   5 transakcji w santanderze zrobię Blikiem albo doładowując Revoluta kartą po 20 zł.
   Bliki można tworzyć mając jakieś niezapłacone płatności w Twisto - robiąc twisto split. Z jednej płatności robią się tym sposobem dwa bliki.
   Transakcje typu "bułka" można też zrobić na allegro kupując jakiś kod, np na 1 Gb internetu. 5 transakcji to 5 zł straty ale 300 zł zysku ze spełnienia warunków.

   Usuń
  4. Czyli słono przepłacać za żarcie z dostawy tylko po to, żeby przytulic premię - masz jeszcze jakieś inne rady :)

   Usuń
  5. czasami można się szarpnąć na żarcie z dostawy a nie tylko kartofle gotowane

   Usuń
  6. Santander doladowanie R to chyba dodatkowo płatne jest nie opłaca sie

   Usuń
  7. U mnie najlepsza pizzeria w mieście pizze przywozi bez dopłaty za dowóz więc się opłaca.

   Usuń
  8. Mr. Złotówa - a płatności np na Allegro poprzez Google Pay, gdzie podpięta karta Aliora - nie będzie zaliczone jako telefonem ??

   Usuń
  9. @Sławomir Majak, 17 marca 2020, 14:05

   To musi być rzeczywiście nudne ... spróbuj się przerzucić na pieczone, albo może na frytki :)

   Usuń
  10. Nie zawsze da sie zaplacic karta

   Usuń
  11. Gdzie nie można robić płatności bezgotówkowych?

   Usuń
 2. W Millennium najdłuższa karencja niestety. Czekam już od dawna na jakąś zmianę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jest program poleceń. Karencja krótka, ale nagrody skromniejsze.

   Usuń
  2. W Millennium za to praktycznie za każdym razem przy rezygnowaniu oferują fajny korzystny cashback (5% za BLIK i 2% za kartę) przez pół roku co w praktyce daje 360zł przez ten okres. Założyłem z bonusem 250zł i teraz sobie zbieram cashback - wyszło już 510zł od banku a konto zakładałem nie cały rok temu

   Usuń
  3. Da się zrobić taki obrót bez wychodzenia z domu?

   Usuń
  4. Potwierdzam. Tak samo dostałem moneyback na zatrzymanie. Nie ma wykluczeń więc da się wszystko zrealizować bez wychodzenia z domu.

   Usuń
  5. A w Mille ta rezygnacja to na infolinii, czy też w bankowości próba zamknięcia konta? Ten cashback to jakie ma warunki?

   Usuń
  6. Złożenie dyspozycji zamknięcia konta jest możliwe w bankowości.
   Po kilku dniach od złożenia dyspozycji dzwonią (do skutku!) z ofertą na zatrzymanie:
   - zwrot 2% kartą, maks. 30 zeta miesięcznie
   - zwrot 5% BLIK-iem, maks. 30 zeta miesięcznie

   Usuń
 3. Ale to wydaje mi się że w niewielu bankach mozna założyć konto w promocji bezpośrednio w oddziale. Ja dotąd zawsze właściwie zakładałem przez kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są banki gdzie choć konto musisz założyć przez Intenret to umowę można podpisać w placówce. mBank, Millenium i Credit Agrricole tak mają. No ale można wybrać też sposoby omijające placówkę.

   Usuń
  2. Są również banki, w których konto można złożyć przelewem :)

   Usuń
  3. Które banki w tym uczestniczą?

   Usuń
 4. Konto w ING elegancko otwarte przelewem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka jesy karencja w tmobile,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz na myśli? Zwrot na koncie czy 3% na k. oszcz.?

   Usuń
  2. Karencja na zwrot to już blisko 3 lata!

   Usuń
 6. Pytanie o koto w Millennium z premią 200 PLN.

  Chciałem założyć ojcu (senior, 76 lat, uwaga: dowód osobisty ważny BEZTERMINOWO). Złożyłem wniosek na stronie promocji. Wniosek zarejestrowany pomyślnie.
  Na drugi dzień dzwoni Pani z Banku. Myślałem, właściwe ojciec myślał, że w sprawie umówienia wizyty kuriera. A tu ZONG! System promocji Milleniumm nie ogarnia wniosków z dowodem bezterminowym. Konieczna wizyta w oddziale w celu dokończenia/podpisania umowy.

  I bądź tu mądry i postępuj rozważnie i bezpiecznie dziadku, seniorze itp. Wychodzić z domu nie każą, bo grupa ryzyka, ale na spacer do banku w celu okazania kawałka plastiku i złożenia parafy, to jak najbardziej zachęcają. Inaczej nici z premii.

  Dyskryminacja czy słabość systemu? Przecież chodzi o ROR a nie o kartę kredytowa z limitem 60 tys.
  A i senior trochę kasy na konto oszczędnościowe 2,6% mógłby do banku przynieść. Okrągłe 100 tys. PLN.

  Czy koś z was miał podobny przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dyskryminacja czy słabość systemu? Ani jedno, ani drugie - po prostu ich programista nie przewidział takiej sytuacji :)

   Usuń
  2. Drugie podejście. Zdzwonię, biorę na litość, że koronawisrus, że środki komunikacji miejskiej, zagrożenie itp.

   Pani: "Wniosek będzie ważny przez 3 miesiące. Jak się uspokoi, senior może wdepnąć do oddziału i sfinalizować umowę"

   Ja: Ale okres promocji = podpisanie umowy tylko do 31.03.2020. Ja chcę konto w promocji i 200 PLN.

   Pani: "Tylko wizyta w oddziale".

   Ja: Proszę zatem anulować wniosek.

   Pani: Anulowała wniosek nie kryjąc niezadowolenia.

   Usuń
 7. Otwieranie kont otwieraniem, ale przychodzi czas, że konto należy zamknąć. Dlaczego w zaistniałej sytuacji nadal nie można zamknąć konta w bankowości internetowej? Chodzi np. o PKO SA (z żubrem).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie w Parobasie zamykają dostęp do bankowości już 7. tydzień, a konto oczywiście można zamknąć też jedynie w oddziale, bo dyspozycje zamknięcia wysłane listem są przez nich rutynowo ignorowane.

   Usuń
  2. Masz na myśli PKO czy Pekao?

   Usuń
  3. @Anonimowy 18 marca 2020 09:49
   przecież Basia 18 marca 2020 08:55 to napisała... :(

   Usuń
  4. Tak, racja. Prawidłowo jest Pekao. A tak się starałam... No ale, że z żubrem dodałam. A i tak wyszło niejasno. Napisałam do Pekao, ciekawe czy i co odpowiedzą.

   Usuń
 8. W Santander Banku kuriera zastąpili rozmową wideo z doradcą.

  OdpowiedzUsuń
 9. Od dziś do 12. kwietnia Santander Polska wprowadza darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz darmowy cashback podczas zakupów. Muchas gracias!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za cynk.

   Usuń
  2. darmowy cashback podczas zakupów? co to?

   Usuń
  3. To usługa bankowa, dzięki której posiadacz karty płatniczej może pobrać gotówkę podczas dokonywania zakupów w sklepie - konto klienta zostanie obciążone o kwotę wypłaty z kasy sklepowej.

   Usuń
 10. Ja ostatnio sporo przytuliłem na spadkach na parkiecie ... oczywiście również bez wychodzenia z domu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zwlekałem z zakładaniem konta w mBanku i teraz nie ma już opcji z kurierem, a tylko zostało podpisanie umowy w placówce. Szkoda, że nie mają żadnej alternatywy bo jak widać inne banki potrafią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego nie ma już opcji z kurierem? Od kiedy tak jest?

   Usuń
  2. Firma kurierska zawiesiła świadczenie usługi. Powód to oczywiście koronawirus.

   Usuń
  3. O jaka firmę tu chodzi?

   Usuń
  4. InPost.

   Usuń
  5. Od kiedy? Ja jeszcze kilka dni temu dostałem od nich umowę.

   Usuń
  6. Mieli absolutną rację zawieszając dostarczanie przesyłek w trosce o swoich pracowników!

   Wysyłanie umowy papierowej do wniosku internetowego w sytuacji gdy weryfikacji można dokonać przelewem lub w trakcie połączenia video to groteska.

   Usuń
  7. Czy DHL wciąż dostarcza przesyłki? Wie ktoś?

   Usuń
  8. Dostarcza.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...