Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIE CHWILE na łatwą premię 200 zł za konto w Banku Pekao (bez wychodzenia z domu)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

29.03.2020

OSTATNIE CHWILE na łatwą premię 200 zł za konto w Banku Pekao (bez wychodzenia z domu)

Dziś przypominam o kończącej się niebawem świetnej okazji na premię 200 zł (i nie tylko, bo jest też i 3% dla oszczędności, i po 100 zł za polecenia).

Ostatnie chwile promocji Pekao Konto Przekorzystne z premią 200 zł
Promocja Banku Pekao cieszy się wśród Czytelników olbrzymim zainteresowaniem. Do dotychczasowych argumentów za tą okazją do bankobrania, teraz doszły jeszcze kolejne, więc nie warto jej przegapić.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

✅ Łatwe warunki promocji, które w praktyce w większości są zbieżne z warunkami prowadzenia konta dającymi i konto i kartę za 0 zł.

✅ Przyzwoity okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Banku Pekao i brak wykluczenia dla tych, którzy nawet teraz mają np. kredyt, rachunek firmowy czy inny produkt w Pekao (bo wyklucza jedynie posiadanie konta osobistego, rachunku oszczędnościowego lub lokaty).

✅ Możliwość dodatkowego zarobku, dzięki programowi poleceń - konto w promocji można polecać rodzinie lub znajomym, więc wtedy i osoba przez Ciebie polecona zyska do 200 zł, a Ty zgarniesz za takie polecenie 100 zł.

To zalety promocji, o których można było mówić już dotąd. Ale w ostatnim czasie przybyło jeszcze kilka przesłanek "za":

✅ Dzięki temu, że bank stosuje uproszczony sposób zakładania konta, to udział w promocji wziąć można bez ruszania się sprzed komputera czy bez wypuszczenia telefonu z ręki (zdalnie, w bezpieczny sposób, można bowiem zawrzeć umowę o konto; a i spełnienie warunków w promocji też nie wymaga dużej aktywności - można je zrealizować w domu).

✅ Gdy Rada Polityki Pieniężnej tnie stopy procentowe i generalnie nie są to dobre czasy dla oszczędzających, teraz jest okazja na to, żeby 3% na koncie oszczędnościowym zaklepać sobie na najbliższe 4 miesiące (bo na taki okres bank gwarantuje utrzymanie warunków).

A sam udział w promocji, w skrócie, wygląda tak, że zakładasz konto z kartą, i przez kolejne miesiące zapewniasz wpływ min. 500 zł (może być np. przelew z własnego konta w innym banku), wykonujesz 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay (na dowolną kwotę) oraz logujesz się do aplikacji mobilnej. I po sprawie (zatem i to da się zrobić bez wychodzenia z domu). Za spełnienie tych prostych warunków wpadną 2 bonusy po 100 zł każdy.

Chcąc zyskać w promocji koniecznie sprawdź szczegółowe jej prześwietlenie na moim blogu: 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao. W podlinkowanym wpisie znajdziesz też omówienie procesu zakładania konta w promocji, a także opis konta. Tam też jest mowa o koncie oszczędnościowym, które można przy okazji założyć i uzyskać na nim 3% w skali roku gwarantowane na okres 4 miesięcy dla kwoty do 30 tys. zł. Pod tamtym wpisem zachęcam również do dyskusji w komentarzach.

Jeśli już posiadasz konto w Banku Pekao albo nawet jeśli dopiero teraz je założysz, możesz też je polecać. Za każdą skuteczną rekomendację bank płaci 100 zł, a łącznie można w ten sposób uzyskać do 1500 zł? Sprawdź jak działa program poleceń w Banku Pekao.

A i na koniec jeszcze dodam, że jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to 200 zł możesz zyskać nie tylko za konto osobiste w Pekao, ale dodatkowo możesz też zgarnąć co najmniej 200 zł, a nawet do 600 zł za konto dla firm.

Brak komentarzy:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...