Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior dla dziecka w Banku Millennium (+ bonus 200 zł dla dorosłego)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.03.2020

3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior dla dziecka w Banku Millennium (+ bonus 200 zł dla dorosłego)

Bank Millennium przygotował kolejną promocję. Tym razem premiowane jest otwarcie konta dla dziecka.

Dziecko w kinie - za bilety w promocji Banku Millennium "Zabierz rodzinę do kina"
Do zdobycia są 3 bilety do kin Helios. Jeśli masz więcej niż jedno dziecko, to dla każdego z nich możesz założyć Konto 360° Junior i tym samym zgarnąć więcej biletów. A jeśli Ty (jako osoba dorosła) nie masz jeszcze konta w Banku Millennium, to na Ciebie czeka premia 200 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Promocja "Zabierz rodzinę do Kina"


Dla kogo promocja z 3 biletami do kina za Konto 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku (do 18 lat; bez wieku minimalnego). By to zrobić, trzeba posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste lub kartę kartę kredytową w Banku Millennium, a także mieć dostęp do bankowości Millenet.

Jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"

Limit nagród. Udział w promocji weźmie pierwsze 5 000 Kont 360° Junior założonych w okresie od 9.03. do 30.04.2020 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank ma powiadomić na swej stronie internetowej (tutaj).

Zasady promocji "Zabierz rodzinę do kina" (z trzema biletami do kin Helios).


By zgarnąć nagrodę, należy:
 • do 30.04.2020 r.: 
  • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej);
  • posiadać wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywania informacji handlowych przez telefon oraz telefonicznie i zgód tych nie odwoływać do końca promocji;
  • złożyć wniosek o Konto 360° Junior za pośrednictwem bankowości Millenet (wyłącznie tak składane wnioski uczestniczą promocji), akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior); 
 • najpóźniej do 31.05.2020 r.: 
  • (bez względu na wiek dziecka) zasilić Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł; 
  • dodatkowo - ale to tylko w przypadku posiadacza Konta 360° Junior, który jest osobą powyżej 13. roku życia - muszą zostać wykonane co najmniej 3 płatność kartą wydaną do konta; 
  • nie zamykać, nie wypowiadać, ani nie odstępować od umowy o Konto 360° Junior.

Nagrody - w postaci kodów wymienialnych na 3 bilety na filmy 2D/3D w kinach Helios - bank ma przesłać SMSem do 30.06.2020 r. Kody mają być ważne przez minimum 60 dni.

Konto 360° Junior - szczegóły oferty 


Charakterystyka konta dla małoletnich w Banku Millennium wygląda następująco: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, miej na uwadze, by nie wpłacać (np. omyłkowo) większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty musiałby być poparta decyzją sądu rodzinnego). 

Czy warto zakładać konto dla dziecka? Jeśli Twa latorośl ma już kilkanaście lat i perspektywa pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać do osiemnastki, by wtedy będzie możliwe skorzystanie z konta dla dorosłych z premią 200 zł.


Nie przegap podobnych promocji w przyszłości. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Wystarczy podać adres mailowy, który wykorzystam tylko do przesyłania wiadomości o nowych wpisach na blogu (robię to do dwóch razy w tygodniu). Jeśli kiedyś z jakiejś przyczyny zechcesz zrezygnować ze subskrypcji to zrobisz to równie szybko, jak zapis:

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. A co jeśli moje dziecko miało już konto w Millennium ale założone bez promocji i niedawno je zamknąłem? Wychodzi mi na to że możemy wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Słabe mają wyczucie czasu. Wszystkie kina zamknięte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale bilety będą dopiero w czerwcu a nie teraz i ważne przez 60 dni.

   Usuń
 3. Bank żerujący na dzieciach. W koncie oszczędnościowym junior nie można wypłacić pieniędzy więcej niż 5k miesięcznie... Trzeba iść do sądu lub się bujać kilka miesięcy ... żenada

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie z innej beczki do p. Złotówy. W związki z pandemią korona wirusa internety zaczynają straszyć, by wypłacać pieniądze z kont i trzymać w domu, bo "różnie może być". Jak się odnieść do takich informacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tego to chyba tylko panikarze są zdolni. Co by niby miało się stać?

   PS. Banknoty mogą przenosić wirusa.

   Usuń
  2. Dziś snujących różne wizje i prognozy jest wielu. Jednak żaden z tych publicystów, dziennikarzy czy nawet "zwykłych" internautów, których artykuł/wpis/mem zyska duże zasięgi, nie ponosi odpowiedzialności. I nie poczuwa się do niej. A w takim momencie jak ten, panika i wszystko co może działać destabilizująco, nie jest wskazane.

   Choć kiedyś mniej, a teraz (w obliczu bieżących wydarzeń) może ciut więcej, jestem zdania, że jakiś "grosz" w domu można mieć. Ale to w granicach rozsądku i raczej bieżących wydatków, a nie więcej.

   To oczywiście moje zdanie. Wszystko zależy jednak od indywidualnego podejścia i poczucia (dys)komfortu powodowanego sytuacją.

   Usuń
  3. Mówiąc o gotówce, to jeszcze do wczoraj Super Grosz dawał pożyczki do 10k z RRSO 0% i jeszcze można za to było przytulić 100 zeta premii - to se ne vrati :)

   Usuń
  4. Dawał albo i nie dawał grosz. Wszelkiej maści sianie paniki to sprawa spekulantów ktorym na rękę spadki.

   Usuń
  5. Niektóre osoby są podatne na łykanie takich katastroficznych teorii. A wtedy inni tylko na tym zarabiają.

   Usuń
 5. Rozumiem, że jeśli mam dla syna konto założone w tej samej promocji to dla córki już nie mogę? Czyli standardowo w MB bierzemy udział tylko raz? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Ile dzieci tyle nagród (po 3 bilety)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...