Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Przedwiośnie z kontem" czyli odbierz do 250 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

5.03.2020

Promocja "Przedwiośnie z kontem" czyli odbierz do 250 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Konto osobiste w BNP Paribas założyć można w nowej promocji.

Promocja "Przedwiośnie z kontem" z premią 250 zł za konto w BNP Paribas
Akcja "Przedwiośnie z kontem" umożliwia zdobycie do 250 zł. Bonusy pieniężne do wykorzystania na dowolny cel, wpłyną na konto za spełnienie całkiem prostych warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w BNP Paribas.]


"Przedwiośnie z kontem"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont. Na szczęście udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają trzy bonusy w wysokości 50, 100 i jeszcze raz 100 zł. Łącznie można więc zgarnąć nawet 250 zł. Środki te wpływać będą na konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Przedwiośnie z kontem" przygotował się na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 18.03.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 31.03.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.

Już za samo spełnienie powyższych warunków będzie Ci się należał bonus 50 zł. By zdobyć kolejny bonus, już w wysokości 100 zł, w kwietniu:
 • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

No i do zdobycia zostanie jeszcze jeden bonus, także w wysokości 100 zł. By go zdobyć, spełnij warunki uzyskania wyżej wymienionych bonusów, a w maju:
 • wykonaj 5 przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej (GOonline lub Pl@net) bądź poprzez aplikację mobilną GOmobile dla klientów BNP Paribas (dostępną na urządzenia z oprogramowaniem Android i iOS) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Kiedy otrzymasz bonusy w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 20.04. (o bonusie 50 zł za otwarcie konta);
 • do 27.05. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w kwietniu).
 • do 25.06. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w maju).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 26.04. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. Wypłata bonusu 50 zł ma nastąpić do 30.04., a bonusów po 100 zł do 31.05. i do 30.06.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Przedwiośnie z kontem"


Spełniając warunki powyższej promocji, pamiętaj o wytycznych: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót na karcie, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów.

Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (te na sumę min. 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w maju mogą być dowolnymi przelewami (np. na własne konto w innym banku) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie (bo przecież i na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do wypłaty), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. Witam.
  Odnośnie karty kredytowej City Simplicity z bonem do Lidla, bo niestety tam nikt nie odpowiada..
  Czy zapłata podatku kartą w kasie gminy lub urzędu miasta będzie spełniała warunki promocji? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego typu płatność raczej nie podpada pod wykluczone tam "transakcje szczególne". Jednak w przypadku wątpliwości, po wykonaniu transakcji, w bankowości internetowej można wysłać zapytanie czy dana płatność zostanie zaliczona do wymaganej sumy.

   Usuń
 2. Czy umowę można zawrzeć w oddziale banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyną opcją zawarcia umowy o konto w promocji jest ta opisana w regulaminie. Zawarcie umowy odbywa się za pomocą SMSa, po czym przyjeżdża kurier już tylko w celu potwierdzenia tożsamości i przekazania karty.

   Usuń
 3. czyli posiadanie samej karty kredytowej wyklucza - umowa ramowa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin powyższej promocji konta wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z posiadaną kartą kredytową), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje (mimo posiadania karty kredytowej). Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 4. Mam mały problem : zarejestrowałam sie na stronie promocji i wypełniłam wniosek - otrzymałam komunikat że na maila dostane info . I dostałam że nie moge zawrzec umowy w tym trybie i zapraszają mnie do oddziału. Czy wtedy biore udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:

   -zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

   - w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 18.03.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;

   - do 31.03.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.

   Usuń
 5. Czy te 5 płatności muszą być w różnych miejscach? Czy przejdzie zrobienie wszystkich płatności w jednym sklepie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma obwarowań w tym względzie, więc mogą być płatności nawet i w tym samym miejscu.

   Usuń
 6. Gdzie w Regulaminie jest zapis, że N"szczęście udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zawsze chodzi o to, by wszystko co dozwolone było zapisane. Ważne, że nie jest wykluczone ;) Można gdyż w BGŻ Optima obowiązuje inna umowa ramowa, a otwierany tam rachunek nawet nie jest kontem osobistym, a jedynie oszczędnościowym.

   Usuń
 7. Czy przelewy mogą być płatnościami, np.czynsz, rata pożyczki, na allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. To mogą być dowolne przelewy

   Usuń
  2. Przelewy jakie należy wykonać z konta w maju mogą być dowolnymi przelewami (np. na własne konto w innym banku) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

   Usuń
 8. Czy 1x transakcja kartą w marcu (dla uniknięcia opłaty za kartę) nie jest wymagana, jeżli konto otwieram właśnie w marcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Konta Otwartego na Ciebie można mieć 3 różne karty - o jaką z nich tutaj idzie?

   Usuń
  2. Ichnia TOiP-a stanowi: 'Opłata nie jest pobierana w przypadku: wykonania w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej tą kartą" jednak ja bym nie ryzykował - było nie było to jest Parobas i zakup jednej bułki oddala wszelkie wątpliwości :)

   Usuń
  3. Anonimowy14 marca 2020 19:14, ale tylko karta Otwarta na Dzisiaj wymaga płatności. Przy pozostałych (Otwartych na Świat i eŚwiat) to nie ma znaczenia bo są tak czy siak płatne.

   Ale jeśli chodzi o kartę Otwartą na Dzisiaj to tak, w tym miesiącu bym już płatność zrobił.

   Usuń
 9. Mnie z jakiegoś powodu nie zamknęli dostępu do bankowości podczas zamykania konta w oddziale. Minęło już ponad m-c od kiedy wysłałem moje zapytanie w tej kwestii, które oni skierowali do 'szczegółowej analizy' i od tego czasu zapanowała cisza. Nawet na pytania o status tej sprawy brak odpowiedzi czy potwierdzenia otrzymania wiadomości.

  Warto mieć to na uwadze wchodząc z nimi w jakiekolwiek relacje!

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy ktoś dostał juz maila z prośbą o podanie nr konta do wypłaty pierszego bonusa 50 PLN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mail z powiadomieniem od organizatora. Dziś, 11:36 :)

   Usuń
 11. Dostałam email odnośnie bonusu 50zł i mam w nim że cytuje:

  ,,Aby otrzymać drugą Nagrodę należy w każdym miesiącu kwiecień wykonać następujące warunki:

  - wykonać min. 5 Przelewy za pomocą GOmobile, GOonline lub Planet"

  W opisie promocji piszesz o płatnościach.
  To przelewy czy płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jest sprostowanie:

   "Szanowni Państwo,
   Przepraszamy za pomyłkę w warunkach do drugiej Nagrody. Poprawne warunki to w kwietniu wykonanie:
   - wykonanie 5 Transakcji bezgotówkowych Kartą
   - otrzymanie Wpływu na min. 1000 zł.
   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Przedwiośnie z kontem”

   Zatem w kwietniu 5 PŁATNOSCI, w maju 5 PRZELEWÓW.

   Usuń
 12. Czy dostał ktoś informacje o ostatniej nagrodzie ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy po wypłacie ostatniej nagrody można od razu zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy jest to okres lojalnościowy czy można od razu zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...