Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Masz kartę kredytową Citibanku? Wykorzystaj program poleceń

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.09.2015

Masz kartę kredytową Citibanku? Wykorzystaj program poleceń

Kreatywność twórców promocji w Citibanku nie ulega osłabieniu. Pojawiła się nowa okazja do zarobku.

Promocji Citibanku mieliśmy już bez wiele i nadal kilka mamy. Ciągle do wzięcia są wideorejestrator i moneyback 200 zł oraz telefon lub tablet Samsung albo przenośny głośnik. Teraz pojawiła się nowość: premia pieniężna dzięki programowi poleceń. Zarobić może nowy, ale i obecny klient.

Wymogi akcji "Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł" nie są wyśrubowane. Posiadacz karty, który skutecznie poleci kartę nowemu klientowi, dostanie aż 400 zł. A nowy klient, za wykonanie płatności kartą na sumę co najmniej 100 zł miesięcznie, będzie dostawał premię 100 zł. I tak przez cztery miesiące, więc również może uzbierać 400 zł.

Zasady są więc banalnie proste. Ale trzeba jeszcze pamiętać o kilku innych warunkach z regulaminu:
"Z Oferty - jako osoba polecona - może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna (...), która od 1 stycznia 2013 r. nie posiadała żadnej Karty Kredytowej Citibank (...)"
Polecający powinien wypełnić formularz dostępny na na dedykowanej stronie, a polecony przed złożeniem wniosku o dowolną kartę kredytową Citibanku musi powołać się na ofertę i podać dane polecającego. Poza tym polecający ma obowiązek upoważnienia banku do przekazywania polecającemu "informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez Poleconego warunków, od których uzależnione jest przyznanie Nagrody". Upoważnienie to jest składane ustnie w rozmowie telefonicznej przy składaniu wniosku o kartę oraz pisemnie przy jednym z oświadczeń podczas podpisywania umowy. Do wniosku będzie należało też dostarczyć wymagany przez bank dokument potwierdzający dochody.

Polecający otrzyma nagrodę w postaci zasilenia rachunku karty kredytowej kwotą 400 zł w ciągu 30 dni od aktywowania karty wydanej z polecenia. Do tej nagrody bank ufunduje też nagrodę dodatkową będącą równowartością należnego podatku. Nagrody po 100 zł dla polecanego będą wypłacane również na rachunek karty kredytowej co miesiąc (do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały wykonane płatności kartą). Premie dla poleconych zwolnione są z podatku.

Jeśli masz wielu znajomych, którym chcesz polecić kartę Citibanku to możesz to zrobić, ale.. pamiętaj, że nagrodę za polecenie otrzymasz tylko jeden raz - za pierwszego poleconego, który zawnioskuje o kartę.

Na koniec warto też pamiętać o jednym z ostatnich zapisów z regulaminu:
"Oferta nie łączy się z innymi ofertami"
Oznacza to, że osoba, która w ramach polecenia  będzie wnioskować o kartę kredytową Citibanku, nie zrobi tego, ugrawszy przy okazji np. wideorejestrator czy tablet.

Odpowiednia strategia bankobiorcy


Jeśli już posiadasz kartę kredytową Citibanku, możesz szukać kogoś z rodziny lub ze znajomych, kto chętnie skorzysta z Twego polecenia. Jeśli karty jeszcze nie posiadasz... skorzystaj z niej teraz (ale miej coś z tego) i dopiero w dalszej kolejności szukaj osoby poleconej. Czas na to będziesz mieć do końca roku, bo program poleceń ma trwać właśnie do 31.12.2015 r.

Z czego obecnie można wybierać?
 • wideorejestrator + moneyback 200 zł + ekstra punkty PAYBACK - w tej promocji zyski są bardzo duże. Kamera samochodowa w regulaminie akcji wyceniana jest na 349 zł. A zwrot 200 zł przy okazji tankowań na stacjach BP można wyrobić całkiem szybko. Do tego dochodzą punkty PAYBACK. Spełnić warunki promocji można nawet w miesiąc, a regulamin promocji nie zawiera lojalki.
Powyższe promocje wiążą się z wyrobieniem karty kredytowej Citibank World MasterCard. Alternatywą, choć nie dającą szans na żadne dodatkowe nagrody, jest karta Citi Simplicity. Jest ona wydawana i prowadzona bezwarunkowo za darmo. Więc Bank nie pobiera też przy niej żadnych opłat za powiadomienia, ani za monity.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję niezawodnym Czytelnikom! :) Tym razem zgłoszenie przesłali Anna i Marek. Dzięki!

[Uzupełnienie: Wielu Czytelników skorzystało już z kart kredytowych Citibanku w różnych dostępnych dotąd promocjach. Jeśli zaliczasz się do tego grona, ale zrezygnowałeś/-aś już z karty, nic straconego. Teraz możesz zawnioskować o bezwarunkowo darmową kartę Simplicity i dalej polecić kartę znajomemu - zgarniecie w dwójkę w sumie 800 zł]

87 komentarzy:

 1. Czy można polecić żonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemu nie? Nie ma wykluczenia więc można polecić każdemu. Także żonie, jak i teściowej ;)

   Usuń
  2. chyba jednak nie. wprowadzam do formatki nazwisko żony (dwuczłonowe) i system zgłasza błąd w nazwisku osoby polecanej. czyli chyba jednak po tych samych nazwiskach nie da rady

   Usuń
  3. Można, żona dzisiaj otrzymała kartę z polecenia..

   Usuń
 2. Jaką kartę należy wybrać? Ile ona kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybrać możesz dowolną kartę - jest o tym mowa w tekście. A opłaty zależą od rodzaju karty - szczegóły w TOIP. Polecającemu najbardziej opłaca się wybrać Simplicity

   Usuń
  2. Pardon! Miało być, że polecanemu najbardziej opłaca się Simplicity.
   PS. Ale polecającemu też gdy nie chce brać udziału w jakiejkolwiek promocji, a mieć kartę za 0 zł

   Usuń
 3. up. Polecanemu (simpicity) a nie polecającemu

  OdpowiedzUsuń
 4. Nareszcie coś dla klientów :) Bo oglądanie wszystkich superpromocji, z których nie można skorzystać było już trochę smutne... Super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, że ostatnio było sporo edycji drugich, trzecich, a jak ktoś jest już bankobiorcą z dłuższym stażem to teraz ma nieco ciężej. Ta promocja napawa optymizmem.

   Usuń
 5. Rozumiem że nie ma lojalki dla "przyjaciela" i po tych .... eeeee... 5 misiącach może on zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jedno pytanie, które przyszło mi do głowy, a może wpłynąć na ilość premii w gospodarstwie: czy polecony może być pozniej polegajacym? Regulamin nie definiuje jasno takiej możliwości, a sami przyznacie, że jest to intratna opcja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro nie definiuje to i nie wyklucza, więc polecony może później stać się polecającym.

   Usuń
  2. Jeśli może to co? Wtedy to on dostanie 400 zł a nie Ty więc dla banku to bez różnicy

   Usuń
  3. nie no dlaczego?? Osoba A poleca osobie B. A dostaje 400 zł, a B 4x100 zł; dalej B poleca osobie C i B dostaje 400 zł, a C 4x100 zł. B może tak zrobić bo nie ma zapisów w regulaminie, które by to wykluczały. Jedynie o czym jest mowa to to, że nie może dostać wielokrotnie premii za polecenia. Ale i za bycie poleconym i za polecenie może. Nie znajduję podstaw by twierdzić inaczej.

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. "Oferta nie łączy się z innymi ofertami" - jeśli otrzymałem już tablet i będę kogoś polecał to dostanę jeszcze 400zł czy już nie a jedynie polecany otrzyma swoje 400zł?
  Czy polecany może chwilę po otrzymaniu karty polecić kogoś innego i dostać kolejne 400 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dołączam się do pytania ? :)

   Usuń
  2. Jak dostałeś tablet i polecisz kogoś to dostaniesz 400 zł + telewizor :))) Raz już chyba brałeś udział w promocyjnej ofercie i twój PESEL jest wyłączony z tej akcji - jedynie polecający otrzyma 4 x 100 zł.

   Usuń
  3. Mr Złotówa - mam pytanie w związku z powyższym komentarzem Anonimowego z 21.09 godz.14.50 - na czym polega zatwierdzanie komentarzy? - skoro ten powyższy ewidentnie może wprowadzać czytelników w błąd a jednak został zatwierdzony? Pozdrawiam :)

   Usuń
  4. @charles masz rację, komentarz @Anonimowy 21 września 2015 14:50 ewidentnie wprowadza w błąd. Nie publikuję komentarzy ze spamem, linkami itp. Ten jest częścią dyskusji, nie spamuje, nikogo nie obraża, aczkolwiek zawiera błędną interpretację zapisów regulaminu. Przy moderacji, zabrakło odpowiedzi wyprowadzającej z błędnego myślenia. Zwrócę na to uwagę.

   Usuń
 9. dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? przed chwilą rozmawiałem z konsultantem i powiedział, że oferty nie wykluczają się...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, można najpierw skorzystać z tableta czy czegokolwiek innego. Polecony nie może; dostanie 4x100 zł. Ale może dalej polecać i zgarnąć 400 zł

   Usuń
  2. jaki jest czas np od dostania tabletka a polecenie kogoś? czy nie ma tu znaczenia

   Usuń
 10. z ilu miesięcy trzeba wydrukować historie z rachunku z wynagrodzeniem z pracy?

  OdpowiedzUsuń
 11. Oddzwonili do kogoś z Was po złożeniu wniosku? Jak długo czekaliście?

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. maila dostaniesz na początku października, a tablet w ciągu 30 dni. Nie musisz czekać. Polecać możesz już teraz

   Usuń
 13. Czy dostane 400 zł, jesli zalozylam karte w czasie promocji i otrzymalam wtedy 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
 14. "Jeśli chodzi o ofertę to regulamin mówi że oferta nie łączy się z innymi ofertami czyli w tym przypadku że bierze Pan udział już w ofercie karty kredytowej to nie może Pan brać udziału w innej ofercie"
  Konsultant na mi napisał a wyrwałem u nich tableta.

  OdpowiedzUsuń
 15. Więc tak, podałem dane kolegi i wczoraj miał telefon, to zaczęli ściemniać że to nie z polecenia a dzisiaj był następny telefon i po 20 minutach rozmowy stwierdzili że nie ma zdolności. A ja wiem że ma. Jakaś ściema z tą promocją city banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. coś jest na rzeczy. mi też wniosek odrzucili. kumplowi również.

   Usuń
  2. Mój wniosek też odrzucili (i też nie z powodu zdolności kredytowej, bo takową mam).

   Usuń
 16. Z punktu widzenia Poleconego złożenie wniosku jest nieco "ryzykowne", ponieważ:
  1. W rozmowie z konsultantem można "nieopatrznie" wyrazić zgodę na przetwarzanie (i przekazywanie innym) swoich danych osobowych w "przeróżnych" celach, także po odrzuceniu wniosku.
  2. Bank składa zapytanie do BIK, a (jak wiadomo) każde zapytanie jest w BIK odnotowane i wpływa na ocenę kredytową, co może okazać się istotne przy składaniu innych wniosków kredytowych (w innych bankach, w późniejszym czasie) - może skutkować odrzuceniem (mimo posiadania zdolności kredytowej) takich wniosków (zbyt wiele zapytań do BIK).
  Oczywiście ten komentarz związany jest z informacjami o dużej liczbie wniosków (w ramach tej promocji) odrzuconych przez Citibank z powodu (faktycznie) innego niż brak zdolności kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
 17. Byłem "poleconym" i potwierdzam że pomimo moje faktycznej zdolności kredytowej (wiem że takową posiadam) Bank odmówił wydania karty z powodu braku zdolności kredytowej !!! Skandal.
  Zapytałem co jest przyczyną?. Usłyszałem że odpowiedź o odrzuceniu mojego wniosku otrzymam na email. Do dziś żadnej wiadomości nie otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Śmierdzi mi ta promocja. Zapowiadała się dobrze. Chyba aż za dobrze i było zbyt pięknie by stało się prawdziwe. U mnie też negatywna decyzja banku. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 19. Może jednak jest tak, że jeżeli Polecający skorzystał z jakiejś dotychczasowej promocji, to teraz wniosek Poleconego jest odrzucany (pod pozorem braku zdolności kredytowej lub jakimkolwiek innym)?

  OdpowiedzUsuń
 20. u mnie pozytywna, wiec może podaliście za duże wydatki lub macie jakiś duży kredyt

  OdpowiedzUsuń
 21. Moi drodzy, to ze wy uważacie ze macie zdolnosc nie jest jednoznaczne z tym, ze bank tez tak uważa, przyjmuje się ze zobowiązania nie mogą przekraczać więcej niż 60% dochodu tak mówi rekomendacja KNF do której banki muszą się stosować.
  Jeśli macie jakieś wątpliwości możecie złożyć reklamacje na decyzje banku, wówczas muszą podać powód

  OdpowiedzUsuń
 22. Zastanawiam się nad zapisem Umowy - Umowa jest zawarta na okres 12 miesięcy i podlega przedłużeniu na kolejne 12 miesięcy. Czy można wypowiedzieć Umowę bez żadnych konsekwencji przed tymi 12 miesiącami ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można - wątek ten przewija się chyba 100 razy pod różnymi promocjami Citibanku. Ten zapis w umowie dotyczy kwestii ewentualnego wznawiania karty. Bankowi tak wygodniej - jeśli nie będziesz solidnym klientem to Ci umowy nie przedłuży, a to o wiele łatwiejsze niż wypowiedzenie np. umowy na czas nieokreślony. Tak jak z umowami o pracę.
   Umowę możesz rozwiązać dowolnej chwili. Jeśli karta ma opłaty miesięczne to ponosisz je tylko za miesiące faktycznego posiadania karty.

   Usuń
 23. Nie ma ktos jeszcze karty City a chcialby miec? z checia polece :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Pytanko, bo na różnych forach piszą inaczej. Czy gdy zostanę osobą poleconą i wyrobię kartę Simplicity to mogę wtedy polecić kogoś. Na niektórych forach mówią, że ta karta kredytowa nie jest kartą głowną. Rozmawiałem z miłą Panią z cityhandlowy - czat i napisała, że :
  Tomasz: Jeżeli w programie poleceń wyrobię kartę Simplicity to mogę polecić kolejną osobę? Dopytuję się bo są różne opinie na forach internetowych
  Diana (nazwisko usunięto): Tak, jest taka możliwość.

  Prosiłbym o odpowiedz czy ktoś próbował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta Simplicity jest najnormalniejszą kartą. Główną.
   Karta dodatkowa to karta wydawana dla dodatkowej osoby, podpinana pod kartę główną. Również to może być Simplicity

   Usuń
 25. Pytanie, jak poleciłem kogoś i po miesiącu dostanę 400 zł i zrezygnuje z karty, czy osoba polecona z tego tytułu nie będzie miała kłopotu? np. nie otrzyma reszty bonusa.

  OdpowiedzUsuń
 26. Odnośnie nie łączenia się promocji to dotyczy tego ze nowa osoba która zakłada kartę deklaruje się czy chce tablet itp. czy premie 4x100zl?
  A polecający bez wyjątku dostanie 400zł i nie ważne czy pól roku wcześniej dostał tablet czy coś innego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie tak, możesz polecać i dostaniesz 400 pln

   Usuń
 27. ja mam jedno pytanie techniczne odnośnie zasilenia konta karty polecającego kwotą 400 zł? będzie to wyglądało tak, ze będę miał po prostu luźne 400zł do wydania poza limitem kredytowym, czy jakby zwrot za zrobione zakupy na 400zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będziesz mieć wykorzystane środki z limitu na swej karcie to kwota premii spłaci limit (lub jego część). Jeśli karta w momencie wypłaty premii będzie "na zero" to premia spowoduje nadwyżkę - do wydania.

   Usuń
 28. W jakim czasie polecony może wypowiedzieć kartę ? Musi czekać 30 dni żeby polecający otrzymał te 400 zł ? . Jeśli mam limit na karcie 2 000,00 zł i nie jest w ogóle wykorzystany to po przyznaniu 400 zł jak to będzie wyglądało na koncie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to polecony nie chce zdobyć swych 4x100 zł?
   Po premii będziesz mieć nadpłatę 400 zł do wykorzystania no ale już nie do spłacania

   Usuń
  2. Nie polecony nie chce się bawić w takie zwroty i pilnowanie wydatków karty kredytowej wiec tylko weźmie dla mnie żebym otrzymał te 400 zł tylko się zastanawiam kiedy możne ją wypowiedzieć.

   Usuń
  3. "Polecający otrzyma nagrodę w postaci zasilenia rachunku Karty w wysokości 400 zł w ciągu 30 dni od aktywowania przez Poleconego nowowydanej Karty na podstawie rekomendacji Polecającego" - tyle na ten temat w regulaminie. Wydaje się więc, że wystarczy samo zawarcie umowy i aktywacja, ale osobiście zaczekałbym do wypłaty premii.

   Usuń
 29. Poleciłam koleżankę i zaakceptowali nas, a ponadto chyba dzięki mnie zrobili porządek w systemie rejestrującym bo nie wchodziły nasze podwójne nazwiska pisane przez kreskę. A po mojej interwencji po kilku dniach już wszystko grało i pani z infolinii sama zadzwoniła i podziękowała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację! Na samym początku nie przechodziły nawet polskie znaki (przynajmniej w polu dla polecającego).

   Usuń
 30. witam, mam dwa pytania:
  1. Czy jako osoba korzystająca z polecenia mam jakiś wpływ na wysokość limitu na karcie? Chodzi mi o to, że np. nie chciałbym mieć limitu większego jak 1000zł.
  2. Program poleceń jest ważny do końca roku. Czy to oznacza, że jak dokonam transakcji kartą w miesiącach styczeń-kwiecień przyszłego roku to nie otrzymam premii, czy to nie ma znaczenia?
  dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) przy wniosku nie pytają i dają maksa, ale możesz zastrzec, że nie chcesz więcej niż 1000 zł (a mniej chyba nie można) i tyle dostaniesz
   2) koniec 2015 to czas w którym można przystąpić. Póxniej masz swobodnie 4 miesiące na wyrabianie płatności i zwroty po stówce

   Usuń
  2. z góry sugerują wysokość limitu, ale wtedy trzeba powiedzieć mniejszą kwotę. przy simplyciti min to 1600 nie wiem jak przy innych

   Usuń
 31. Czy ktoś zna osobę która chciałaby mieć tę kartę i przy okazji 400 zł?
  CHĘTNIE POLECĘ.!!! Wśród moich znajomych sami bojaźliwi i powściągliwi co do kart kredytowych.

  OdpowiedzUsuń
 32. wypełniłem formularz 29.10.2015 r., do dzisiaj do teraz nie zadzwonili do osoby poleconej. Jak tam u Was? Ile czekaliście? Nie wiem czy nie wysłać powtórnie zgłoszenia.

  OdpowiedzUsuń
 33. Moja koleżanka czekała na telefon 2 dni

  OdpowiedzUsuń
 34. hej
  czy ktoś w Was dostał za polecenie 400 zł?? ja poleciłam męża - otrzymał on kartę simpliciti, a kasy na mojej jak nie było tak nie było - a minął już miesiąc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli od aktywowania nowej karty minęło 30 dni to pisz reklamację. Też musiałem się upomnieć

   Usuń
  2. Mam to samo, poleciłam koleżance, minął ponad miesiąc, napisałam reklamację, a kasy jak nie było tak nie ma...

   Usuń
 35. Wczoraj pomyłkowo przelali 400 zł osobom poleconym zamiast polecającym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest heca. Może będą tak przez 4 miesiące wypłacać po 400 zł ;)

   Usuń
 36. Ja polecałam i właśnie dostałam 400 zł. Dotrzymali słowa. Jak dotąd najmniej musiałam się napracować aby otrzymać taki zwrot. Super.

  OdpowiedzUsuń
 37. Jest 7 dni po upływie miesiąca. Nagrody brak, na reklamacje bank nie odpowiada...

  OdpowiedzUsuń
 38. mój mąż czeka juz 2 tygodnie na karte po dostaniu umowy - chyba ich to przerosło

  OdpowiedzUsuń
 39. Dostałem kartę i umowę, na której jest napisane, że bank działa za pośrednictwem pośrednika kredytowego DSA sp. zoo. Czy też tak macie? O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Citibank sprzedaż kart zleca na zewnątrz. Obsługa sprzedażowa odbywa się przez zewnętrzne biuro i tylko w zakresie wniosku. Umowa jest z bankiem, cała obsługa już też.

   Usuń
 40. Czytam te komentarze i dalej nie wiem jak to w końcu jest: zostałem polecony przez kogoś do karty simplecity, ten ktoś otrzyma jednorazowo 400zł, a ja z kolei dostane 4x po 100zł po spełnieniu warunków. Z tym, że czy w takim przypadku mogę teraz zostać polecającym kartę nowej osobie i czy otrzymam za to drugie 400zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli polecisz komuś skutecznie kartę to dostaniesz 400 zł. A więc łącznie 800.

   Usuń
 41. Jestem klientem Citi już dobre 8 lat. Poleciłem kartę już drugi raz, ale ze strony Citi brak kontaktu zarówno do osoby polecanej, jak i do mnie. Czy ktoś miał taką sytuację? Co najlepiej zrobić - dzwonić na infolinię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak do 3-4 dni roboczych musisz zaczekać

   Usuń
  2. Dzięki! Faktycznie zadzwonili po 4 dniach. Niestety wymagania mają dość wysokie wymagania. Osoba polecona nie przeszła weryfikacji, ponieważ w lutym kończy się umowa o pracę. No nic... poszukam dalej.

   Usuń
 42. Witam, mało czasu już zostało do końca grudnia, do końca promocji. Czy orientujecie się czy można polecić kartę znajomej osobie jak jeszcze nie aktywowalismy sowjej karty w internecie (ale jest już przyznana, ale jeszcze nie dostarczona)? (czy będą spełnione warunki promocji, czy to pytanie na infolinię)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu cz. III pkt. 1 wynika, że należy być posiadaczem głównej karty redytowej. Jeśli już masz ostateczną decyzję o przyznaniu karty a jest ona w drodze to chyba już możesz polecać. Wątpię by infolinia dała Ci w 100% wiążącą odpowiedź.

   Usuń
 43. Witam mam już założone konto w oddziale czekam na kartę Simpilcity ma być przysłana pocztą i mogę być polecającym szukam poleconego.Pani w banku(bardzo miła )podpowiedzała żeby kartę utrzymać przez rok.Czy ktoś tak miał,czy są jakieś inne obwarowania

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy termin promocji 31.12.2015, oznacza, że do tego czasu trzeba podpisać umowę czy aktywować kartę ? Umowa została podpisana parę dni temu a karta jeszcze nie została przesłana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to już nie gra roli. Do 31.12. to jest czas na polecanie

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź

   Usuń
  3. Miałem identyczne pytanie - odpowiedź z banku:

   Szanowny Kliencie,

   w odpowiedzi na zgłoszenie uprzejmie informuję, że do dnia 31 grudnia 2015 roku nalezy zlozyc wniosek o kartę kredytową. Spełnienie warunków regulaminu moze nsatspic po 31 grudnia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...