Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskowne Konto Banku Credit Agricole - czeka 530 zł

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.09.2015

Zyskowne Konto Banku Credit Agricole - czeka 530 zł

Credit Agricole odpalił nową promocję konta. 

Propozycja skierowana jest przede wszystkim dla tych, którzy robią zakupy online. W dodatku w jednym miejscu - w tym przypadku na bdsklep.pl. Promocja jest tak skonstruowana, że sklep zapewni sobie klientów, którzy regularnie co miesiąc będą robić zakupy.

Akcja promocyjna przypomina najnowszą propozycję Getin Banku zaserwowaną we współpracy z Orlenem. Zyskać można również kupując tylko w jednym, wskazanym miejscu. Gratyfikacje wypłacane/udzielane są przez rok, a oprócz tego do wzięcia jest też premia na dobry początek.

Aby skorzystać z promocji należy:
 • najpóźniej do 30.09.2015 r. złożyć wniosek o konto (ze strony internetowej sklepu), potwierdzając tym samym przystąpienie do promocji
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu złożenia wniosku zawrzeć umowę o konto wraz z kartą płatniczą 
 • zarejestrować się w serwisie internetowym Klubu Rabatowego 
 • zapewnić stałe wpływy na konto - bank wymaga przy tym wypełnienia i podpisania "Zlecenia przekazywania środków" (w przypadku osób posiadających umowę o pracę lub rentę) albo "Deklaracji stałego zasilania konta" (dla osób prowadzących działalność gospodarczą, uzyskujących stypendium lub dochody z innych źródeł) - na podstawie zobowiązania co miesiąc na konto powinna wpływać kwota nie mniejsza niż 500 zł
 • nie wyrażać sprzeciwu wobec działań marketingowych banku 
 • wyrazić zgody na informacje handlowe 
 • podać aktualny numer telefonu komórkowego lub adres email
W kwestii zapewnienia stałych, comiesięcznych wpływów na konto warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"W przypadku braku wpływu (...) przez co najmniej 2 następujące po sobie miesiące kalendarzowe w Okresie korzystania z Promocji (z wyłączeniem okresu od dnia przystąpienia do Promocji do końca trwającego miesiąca kalendarzowego), Uczestnik traci prawo do dalszego udziału w Promocji i otrzymywania kolejnych Premii."
Rodzaj premii, jej wysokość, warunki i sposób przyznania określa szczegółowo poniższa tabela:Do wzięcia jest więc wspomniane 50 zł na start (jako kupon rabatowy na zakupy - ważny do końca br.), a także 480 zł również w postaci rabatów na bdsklep.pl, ale rozłożonych w czasie. Co miesiąc będzie można zaoszczędzić 40 zł, ale do wykorzystania wyłącznie przy jednorazowych zakupach na sumę min. 200 zł i wykonaniu za nie płatności kartą wydaną do konta w Credit Agricole.

Podobnie jak we wcześniejszych akcjach promocyjnych Credit Agricole, uczestnikiem promocji może być osoba, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia powyższej promocji nie posiadała konta w Credit Agricole (promocja "Zyskowne Konto Banku Credit Agricole" wystartowała 3.09.2015 r.). Jednak w odróżnieniu od wszystkich dotychczasowych promocji, powyższa nie zawiera zapisów o lojalności.

Celem przystąpienia do promocji, bank udostępnia formularz kontaktowy. Wniosek o konto będzie można zatem złożyć telefonicznie. Regulamin nie precyzuje typu konta osobistego, które należy założyć w promocji, więc najprawdopodobniej wybrać będzie można jeden z czterech rachunków dostępnych w Credit Agricole:


1Konto dostępne dla osób do ukończenia 27. roku życia
Konto PROSTOoszczędzające
Konto PROSTOoszczędzające PLUS
Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM
Opłata za konto
0 zł
4,90 zł
0 lub 9,90 zł z opłaty zwalnia wpływ w kwocie min. 1 500 zł (a dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia: 1 000 zł)
0 lub 14,90 zł z opłaty zwalnia wpływ w kwocie min. 10 000 zł
Opłata za kartę
0 lub 2,90 zł z opłaty zwalnia wykonanie i zaksięgowanie płatności kartą na sumę min. 1 zł
3,90 zł
0 lub 7,90 zł z opłaty zwalnia wykonanie i zaksięgowanie płatności kartą na sumę min. 500 zł
0 zł
Wypłaty gotówki za 0 zł w bankomatach
W placówkach banku, BZ WBK 24, Euronet
W placówkach banku
Wszystkie bankomaty krajowe
Wszystkie bankomaty krajowe

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Krzysztofowi!

5 komentarzy:

 1. Szkoda, że tylko bdsklep, aczkolwiek przeglądałem tam trochę ceny i nie są najgorsze. Jak przypomnę sobie promocję v.me by visa na zakupy online w Piotrze i Pawle, to jak widziałem ceny to marże Piotra i Pawły przy zakupach za 100 zł i tak by zjadły rabat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi ten sklep.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy co kupujesz. W promocjach znalazłem sporo rzeczy nie tylko w dobrych, ale nawet w bardzo dobrych cenach.

   Usuń
 3. Credit Agricole... czyli bank XX wieku. Konta nawet przelewem nie otworzysz, a przy zamknięciu trzeba pójść do oddziału. Ewidentnie zatrzymali się w miejscu. Bankowość internetowa to era kamienia łupanego. Nawet aplikacji mobilnej nie mają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram i dodam jeszcze, że logowanie do bankowości internetowej też nie jest zbyt bezpieczne, można sobie zapisać login i hasło w przeglądarce.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...