Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs dla Czytelników Bankobrania. Nagrody: 50 bonów Sodexo po 50 zł każdy

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

22.09.2015

Konkurs dla Czytelników Bankobrania. Nagrody: 50 bonów Sodexo po 50 zł każdy

Rusza kolejny konkurs dla Bankobiorców. Do wzięcia sporo nagród, więc szanse na wygraną też masz spore!

Mam ogromną przyjemność ogłosić kolejny konkurs dla Czytelników bloga. Nagród tym razem jest bardzo dużo. Wymogi? Proste do spełnienia. Wystarczy wziąć udział jednej z najkorzystniejszych obecnie promocji i wykazać się odrobiną refleksu.

Konkurs skorelowany jest z promocją Super Duet, którą Agora oferuje wspólnie z Toyota Bankiem. Dzięki tej promocji dostaniesz nie tylko odsetki z lokat (od banku), ale również gwarantowaną premię 140 zł (od Agory). Teraz zyski możesz mieć potrójne, bo czeka na Ciebie również bon Sodexo o wartości 50 zł od Mr. Złotówy :)

Uwaga, konkurs obejmuje również osoby, które w obecnej edycji Super Duetu wzięły już udział. A przypomnę, że promocja wystartowała 10.09. i trwa do 30.09.2015 r. 

Co zrobić by zdobyć bon Sodexo?
 • spełnij warunki promocji Super Duet (szczegółowy opis zasad akcji oraz produktów Toyota Banku znajdziesz we wpisie dedykowanym promocji tutaj):
  - najpóźniej do 30.09.2015 r. za pomocą linka dostępnego na blogu Bankobranie zarejestruj się w promocji i za pomocą otrzymanego na mail linka złóż wniosek o Konto Jedyne
  - zawrzyj umowę o konto
  - w ciągu 14 dni kalendarzowych (liczonych od dnia następującego po dacie aktywacji konta; nie później niż do 29.10.2015 r.) załóż lokatę Plan Depozytowy na kwotę min. 3 000 zł
  - w ciągu 30 dni kalendarzowych (nie później niż do 28.11.2015 r.) od daty uruchomienia Planu Depozytowego, załóż lokatę Depozyt Plus na kwotę co najmniej 5 000 zł
 • w wyznaczonym terminie wyślij maila zatytułowanego BANKOBRANIE KONKURS na adres konkurs.bankobranie@gmail.com i wskaż numer wniosku o konto oraz czas jego złożenia
Nagrody trafią do pierwszych 50 osób, które spełnią powyższe warunki. Przy tej liczbie nagród szanse na wygraną są spore. Dlaczego? To już kolejna, trzecia edycja promocji. A wcześniej Agora i bank organizowały też inne akcje, wiążące się z otwarciem Konta Jedynego. Wiele osób z promocji więc nie może teraz skorzystać, bo zgodnie z regulaminem:
"Uczestnikami Akcji nie mogą być: 
a) pracownicy/współpracownicy Organizatora oraz ich małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo, 
b) pracownicy Partnera, 
c) klienci Partnera (czyli Toyota Banku - przyp. Mr. Złotówa), posiadający przed dniem 10.09.2015 roku Konto Jedyne i/lub Plan Depozytowy na 80 dni i/lub Depozyt Plus na okres 6 miesięcy"
Jeśli Ty nie łapiesz się na promocję, niech skorzysta z niej ktoś z Twej rodziny, a może znajomy.

Konkurs - zasady


Pamiętaj, że nie ma znaczenia kiedy zarejestrujesz się w III edycji promocji Super Duet. Mogło to już nastąpić, a możesz dopiero się zarejestrować. Wszyscy mają równe szanse, bo o uzyskaniu nagród w konkursie zadecyduje refleks. W czwartek 1.10.2015 r. w godz.20:00:00-20:59:59 będę czekał na maile zatytułowane BANKOBRANIE KONKURS od Czytelników, którzy wzięli udział w promocji. Znajdziesz się w pierwszej pięćdziesiątce? I spełnisz warunki konkursu oraz jednocześnie promocji, otrzymasz bon.

Mailowe powiadomienie o zdobyciu nagrody wyślę najpóźniej do 24.12.2015 r. Wierzę, że dla wielu z Was będzie to miła, przedświąteczna wiadomość. Wówczas będziesz mieć czas do 31.12.2015 r. na odpowiedź i podanie swego imienia, nazwiska oraz adresu korespondencyjnego, na który będę miał przesłać bon. Wysyłka nagród (listem poleconym ekonomicznym) nastąpi najpóźniej do 11.01.2016 r.

Dlaczego takie terminy? Na grudzień planowane jest rozliczenie wniosków przez Agorę, która występuje tu jako organizator promocji. Dopiero wtedy dowiem się czy dany wniosek został rozliczony, a tym samym czy są spełnione warunki konkursu, uprawniające do zdobycia bonu Sodexo.

Zgłoszenie - w jaki sposób wysłać mail?


Termin, w którym czekam na Wasze maile to czwartek, 1.10.2015 r., godz. 20:00:00-20:59:59. Liczy się kolejność otrzymanych maili, zaszeregowana przez system poczty Gmail. Prawo do nagrody uzyska pierwsze 50 osób.

Mail powinien być zatytułowany: BANKOBRANIE KONKURS. Pamiętaj o tym, bo tylko te maile będą kwalifikowane do uzyskania nagród. W treści maila podaj dane z wiadomości, którą otrzymasz od Toyota Banku po złożeniu wniosku o Konto Jedyne. Chodzi mi o numer i czas złożenia wniosku. To umożliwi mi weryfikację spełnienia warunków konkursu. Mail przesłany na adres konkurs.bankobranie@gmail.com powinien wyglądać zgodnie z poniższym wzorem:


Szczegóły konkursu w regulaminie. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie komentarze, będę na bieżąco udzielał odpowiedzi.

Zyskaj odsetki, premię 140 zł i szansę na bon Sodexo 50 zł - zarejestruj się w promocji "Super Duet"

29 komentarzy:

 1. Szkoda, że w poprzednich edycjach założyłem i ja i żona. No ale czas zaktywizować innych członków rodziny ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy lokaty trzeba utrzymywać przez dłuższy czas czy wystarczy je założyć, a następnego dnia spokojnie można zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W szczegółowym opisie promocji, czyli w pierwszym wpisie dedykowanym III edycji Super Duetu (tutaj) jest mowa o tym. By otrzymać premię 140 zł, lokatę Plan Depozytowy należy utrzymywać przez cały okres (80 dni), a lokatę Depozyt Plus przez min. 3 miesiące.

   Usuń
 3. Jakie są szanse na otrzymanie bonu, tzn. na ilu uczestników promocji (ile osób złożyło wnioski poprzez Bankobranie) przypada te 50 bonów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie szanse są bardzo duże :) Na ostatnią chwilę pewnie jeszcze wnioski wpłyną, ale nie powinny znacznie zmniejszyć szans. Pamiętaj jednak, że liczy się czas zgłoszenia.

   Usuń
 4. Z promocji skorzystaliśmy miesiac wczesniej, szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Mail wysłany o 20:07. Mam nadzieję, że się załapałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie :) Na chwilę obecną (20:15) jeszcze nie wpłynęło 50 maili.

   Usuń
 6. No to ja startowałem w 1 sekundzie a tu widzę małe zainteresowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczba wniosków w III edycji vs I edycji to tak mniej więcej 1:3

   Usuń
 7. Miałem wysłać maila i zupełnie o tym zapomniałem. Ależ szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda :( Ale odsetki oraz premia i tak będą, więc i tak będzie dobrze :)

   Usuń
 8. Mr. Złotówa, czy maile już zostały wysłane, czy jeszcze czekamy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie było wysyłki. Najbardziej prawdopodobny termin to jednak ostatni dzień: 24.12.

   Usuń
 9. Mr. Złotówa, czy te dane uzupełniające (imię i nazwisko oraz adres) wysłać jako odpowiedź na otrzymanego od Ciebie maila, czy jako oddzielny mail?

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy wysyłka tych bonów? Wiem, że w regulaminie jest do 11.01, ale byłbym wdzięczny za podanie daty faktycznej wysyłki, bo mam daleko na pocztę (a do inpostu jeszcze dalej), więc staram się unikać awizo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłka będzie listem poleconym Poczty Polskiej. Ale dopiero będzie, bo jeszcze czekam na bony od Sodexo.

   Usuń
  2. Czyli przed 11.01 listonosza mogę nie oczekiwać. Dzięki.

   Usuń
  3. Raczej nie. Zdobywców nagród poinformuję mailowo o wysłaniu listu :)

   Usuń
  4. A będzie numer listu w informacji :)

   Usuń
  5. Nie praktykowałem takiego rozwiązania. Ale jeśli zajdzie potrzeba i ktoś będzie potrzebował to nie widzę problemu ;)

   Usuń
 11. I co z wysyłką tych bonów? Miał być 11.01, później 18.01, a teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro do godz. 10 zwycięzcy konkursu otrzymają mailowe powiadomienia w sprawie konkursu i nagród.

   Usuń
 12. Ja dostałem maila 9 dni temu że nagroda wysłana ale nie dotarła do dnia dzisiejszego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz proszę maila, sprawdzę po numerze przesyłki co się dzieje.

   Usuń
  2. Napisałem już 2 w tej sprawie :)

   Usuń
  3. Tak się składa, że tylko jedna osoba o imieniu Adam wzięła udział w konkursie, więc sprawdzić było łatwo. Przesłałem maila z numerem listu poleconego. Z informacji na stronie Poczty Polskiej wynika, że zostawiono awizo i przesyłka czeka na odbiór.

   Usuń
  4. List od 25 leżał na poczcie, napisane było że awizowane ale tylko napisane bo nie dość że człowiek cały dzień w domu był to nawet awiza nie było, ale tak to już jest z Pocztą Polską.
   Dla tego znając poczynanie listonoszy kilka postów wcześniej pisałem czy będą w mailach nr listów aby sprawdzić kiedy dojdzie przesyłka.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...