Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe parkowanie z BZ WBK znów dostępne

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

8.09.2015

Darmowe parkowanie z BZ WBK znów dostępne

To już n-ta akcja banku dla zmotoryzowanych klientów.

W tym tygodniu klienci BZ WBK ponownie mogą skorzystać z okazji do parkowania i bez drobniaków, i w sumie za darmo. Bank zwraca bowiem wydatki za opłaty parkingowe w 67 polskich miastach.

Uczestnikiem promocji może być osoba posiadająca dowolne konto osobiste PLN lub kartę kredytową w BZ WBK. Do tego należy posiadać lub zainstalować aplikację BZWBK24 mobile i za jej pomocą w okresie 7-11.09.2015 r. opłacić (przy użyciu usługi Przelewy24 z konta lub karty kredytowej) za parkowanie w płatnych strefach dowolnym/dowolnych z poniższych miast: 
"Białystok, Brodnica, Brzeg, Brzesko, Bydgoszcz, Bytom, Chełmno, Chodzież, Chorzów, Chrzanów, Ciechanów, Czarnków, Częstochowa, Dzierżoniów, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grudziądz, Hel, Jarocin, Jelenia Góra, Kalisz, Koszalin, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Kraków, Krynica Morska, Kutno, Legnica, Lublin, Łódź, Malbork, Mosina, Namysłów, Nysa, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Poznań, Radom, Sieraków, Słupsk, Sopot, Suwałki, Swarzędz, Szczecin, Śrem, Świdnica, Świecie, Świnoujście, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wieluń, Włocławek, Wrocław, Żory"
Bank do 30.09.2015 r. wypłaci zwrot będący równowartością poniesionych wydatków, ale w kwocie nie wyższej niż 20 zł.

W ramach swej aplikacji bank udostępnia usługi dostarczane przez SkyCash i moBILET. Aplikacja BZWBK24 mobile dostępna jest na urządzenia z systemem Android, Windows Phone oraz iOS (w przypadku tego ostatniego nie działa jednak opcja parkowania z moBILET).

Przed parkowaniem z użyciem aplikacji pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu. Przyda Ci się bowiem oznaczenie auta na wypadek kontroli. Może temu posłużyć naklejka lub ulotka jaką można otrzymać w placówkach BZ WBK. Możesz też wydrukować identyfikator dostępny tutaj.

Łączna pula przewidziana na zwroty wynosi 10 000 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Źródło grafiki: blog.bzwbk.pl

2 komentarze:

  1. Są miasta, mieściny i mieścinki, ale Rzeszowa nie ma :( Trzeci świat.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeszów zawsze będzie w naszej pamięci

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...