Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Z PeoPay zyskujesz podwójnie - premia do 30 zł od Banku Pekao

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

24.09.2015

Z PeoPay zyskujesz podwójnie - premia do 30 zł od Banku Pekao

Bank Pekao SA ponownie postanowił promować wśród młodych swą aplikację PeoPay. 

Premię można otrzymać za samą instalację aplikacji i jej połączenie z kontem. Ale więcej dostaniesz gdy za pomocą aplikacji wykonasz jeszcze co najmniej trzy płatności.

W promocji nagrodzone ma zostać pierwsze 12 000 osób, które dokonają aktywacji aplikacji, łącząc ją z kontem osobistym w banku. Premia za tą czynność wyniesie 15 zł. Drugie 15 zł otrzyma pierwsze 8 000 osób za wykonanie wspomnianych transakcji za pomocą aplikacji. A transakcjami tymi powinny być płatności bezgotówkowe w terminalach płatniczych oznaczonych logo PeoPay (np. w sklepach Biedronka) na kwoty co najmniej 5 zł. Łącznie można dzięki tej promocji zyskać 30 zł.

Zgodnie z regulaminem:
"W Promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna w wieku 18-30 lat posiadająca na dzień 18.09.2015 r. pełną zdolność do czynności prawnych, która przed dniem 18.09.2015 r. nie była Użytkownikiem Aplikacji PeoPay, spełniająca następujące warunki w Okresie Promocji: posiada lub zawrze z Bankiem umowę o Rachunek, zgłosi się do Promocji i wyrazi zgodę na przetwarzanie przez Bank jej danych osobowych w celach związanych z udziałem w Promocji w sposób opisany poniżej"
Akcja promocyjna trwa od 18.09. do 30.11.2015 r. Do promocji zgłosić się można na stronie internetowej peopay.pl lub w dowolnym oddziale Banku Pekao. Premia za aktywację aplikacji wypłacona zostanie na aktywny rachunek w aplikacji w ciągu 10 dni od następnego dnia od zgłoszenia do promocji, a gratyfikacja za trzy transakcje zostanie wypłacona do 20.12.2015 r.

Uzupełnienie: Rachunek do obsługi pieniądza elektronicznego w ramach aplikacji jest darmowy o ile aplikacją wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w ciągu sześciu miesięcy. Oczywiście z rachunku takiego możesz zrezygnować każdej chwili - wypowiedzenie można złożyć w placówkach banku.

5 komentarzy:

 1. Szkoda, że promocja jest niedostępna dla posiadających już zainstalowaną aplikację PeoPay.
  Mr. Złotówa warto wspomnieć, że apka posiada (chyba jedyna z aplikacji bankowych w Polsce) możliwość płacenia zbliżeniowego TELEFONEM (moduł NFC), bez dodatkowych kart sim itd.
  Dlatego naprawdę fajna opcja dla tych co chcą ułatwić sobie życie :) !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od Pekao nie ma co oczekiwać za wiele. Bonus dla obecnych klientów? Czy obecnych posiadaczy PeoPay? Zapomnij.

   Usuń
 2. Warto pamiętać by aplikację później dezaktywować i rachunek w niej zamknąć, bo po iluś miesiącach zaczynają pobierać opłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Była o tym mowa we wcześniejszym wpisie o PeoPay tutaj

   Usuń
 3. Jak zgarniecie bonus od razu zamykajcie-można już to zrobić na infolini że zamykają również i zastrzegają rachunek techniczny-wcześniej odsyłali do oddziału (coś się zmieniło). Jeden telefon i po problemie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...