Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet lub telefon Samsung albo głośnik Level Box w prezencie do karty Citibanku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.09.2015

Tablet lub telefon Samsung albo głośnik Level Box w prezencie do karty Citibanku

Ruszyła nowa promocja Citibanku. Zmieniła się jedna z nagród, ale i warunki do spełnienia.

Za promocjami Citibanku nie sposób zatęsknić. Dopiero co zakończyła się jedna akcja promocyjna, a już mamy nową. Tym razem ponownie można wybrać nagrodę, która nam najbardziej odpowiada. Do wzięcia jest: tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113, telefon Samsung Galaxy J1 lub głośnik Level Box mini EO–SG900. Ale zmieniły się zasady promocji.

Nagrodę można zdobyć jeszcze szybciej. Nie trzeba też kartą wydawać już 1 000 zł w ciągu zaledwie 30 dni. Ale trzeba wykonać 3 płatności miesięcznie na dowolne kwoty. Wymóg ten obowiązuje jednak przez 12 miesięcy co powoduje konieczność utrzymywania karty właśnie przez taki okres. 

Aby skorzystać z promocji należy:
 • najpóźniej do 31.10.2015 r. wysłać formularz kontaktowy (na tym etapie możesz wskazać interesującą Cię nagrodę)
 • w rozmowie z konsultantem banku, który oddzwoni na wskazany numer, złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank World MasterCard 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający dochody 
 • zawrzeć umowę i aktywować kartę 
 • w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przez bank zalogować się co najmniej jeden raz do bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej
W pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz ostatni z warunków (tj. logowanie) bank powiadomi Cię mailowo o przyznaniu nagrody. Jej wysyłka nastąpi w ciągu 30 dni od maila.

W porównaniu z wcześniejszymi tego typu akcjami, Citibank dorzucił jeden warunek: dokonanie nowo wydaną kartą minimum trzech transakcji bezgotówkowych w każdym miesiącu w ciągu następnych 12 miesięcy od daty podpisania przez bank umowy o kartę. Transakcje te, zgodnie z regulaminem promocji powinny spełniać następujące kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową, 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Po 12 pełnych miesiącach kalendarzowych, w ciągu kolejnego miesiąca bank dokona weryfikacji spełnienia wymogu comiesięcznych płatności kartą. Jeśli warunek ten nie zostanie zrealizowany, pojawi się kara w wysokości 300 zł. Zobowiązanie do dokonywania transakcji znajduje się w regulaminie, który uczestnik musi podpisać przy zawieraniu umowy:


Jeśli takie warunki promocji Cię zniechęcają, pamiętaj o ciągle trwającej innej promocji Citibanku. Z krótszym okresem utrzymywania karty, a w dodatku z tańszą kartą możesz zdobyć kamerę samochodową MIO Mivue oraz moneyback 200 zł.

Niezmiennie Citibank stosuje długi okres karencji. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które od 1.01.2013 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.

Karta kredytowa Citibank World MasterCard niestety wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 18 zł. Tyle miesięcy utrzymywania tak drogiej karty? Wygląda słabo? Jest pewien ratunek. Karta wydawana jest wraz z programem lojalnościowym, w którym powitalny pakiet punktów jest całkiem spory i możliwa jest wymiana tychże punktów na zwolnienie z opłaty. W promocji, o której już informowaliście w komentarzach i mailach, zamiast standardowego tysiąca punktów, bank daje z automatu 2 000 punktów powitalnych, co oznacza możliwość uniknięcia czterech miesięcznych opłat.

Dodatkowo karty kredytowe Citibanku posiadają opłatę 6 zł za usługę CitiPhone. Można ją na szczęście wyłączyć - dyspozycję można złożyć na infolinii lub po zalogowaniu do bankowości CitiOnline (wystarczy wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone").

Dla kogo karta kredytowa w Citibanku? Standardowe, minimalne wymogi jakie stawia bank to: wiek wnioskodawcy min. 21 lat, dochód min. 1200 zł netto, zatrudnienie w obecnej firmie od min. trzech miesięcy lub osoby w wieku min. 25 lat, prowadzące własną działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Skorzystaj z promocji, wypełnij formularz kontaktowy

19 komentarzy:

 1. Zaszaleli. Pytanie jak się zachowają jeśli np. po 4 miesiącach złożę wypowiedzenie? Może nie zauważ, że karta jest w promocji i zwolnią z opłaty za kartę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz spróbować. Gorzej tylko jak przysolą Ci zaraz 300 zł kary. Aczkolwiek z wypowiedzenia zawsze można się wtedy wycofać.

   Usuń
 2. Uuu, no to widzę citi rakiem się wycofuje ze swych fajnych, prostych promocji.

  OdpowiedzUsuń
 3. A Bankobranie niezawodnie pisze o promocji pierwsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. 8, no liczmy 9 miesięcy po 18 zł = opłaty 162 zł
  Wartość tabletu, telefonu zgodnie z regulaminem 449 zł, a głośnika 389 zł. Realnie, tzn. na Allegro pewnie 300-350 zł. Więc jesteśmy do przodu 138-188 zł.

  Promocja z Mio MiVue: kamera 349 zł (realnie pewnie 300 zł) + moneyback 200 zł. Opłata za kartę 8 zł przez max. 6 miesięcy, a dobrze kombinując przez miesiąc. Więc zysk 452-492 zł.

  Dla tych co chcą spieniężyć nagrodę, wybór wydaje się oczywisty. Ale jeśli ktoś chce tablet albo telefon to w sumie promocja też nie jest zła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram - promocja z Mio MiVue o wiele lepsza, no i mniej wyśrubowane warunki przyznania karty.

   Usuń
 5. oferta naprawdę fajna przynajmniej wszystko czarno na białym

  OdpowiedzUsuń
 6. Innymi słowy bankowi już nie zależy na prowizjach od tego, że ktoś będzie płacić sporo kartą, ale bardziej na opłatach za samą kartę. Choć miejmy nadzieję, że wynikami tej promocji się rozczarują i przywrócą dotychczasowe zasady, przynajmniej takie jakie są z wideorejestratorem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki dokument potwierdzający dochody może chcieć bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od źródła dochodów. Szczegółowy wykaz dokumentów (z których bank może wybrać i żądać wybranego) znajduje się w załączniku do regulaminu promocji.

   Usuń
 8. A czy jezeli umawialem sie jeszcze w sierpniu na wizyte kuriera a dokumenty podpisalem dzisiaj to beda obowiazywac zadady stare czy nowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek złożyłeś we wcześniejszej promocji, więc obowiązują Cię zasady z tamtej promocji.

   Usuń
 9. Te 2000 punktów na powitanie było do 31 sierpnia chyba że przedłużyli promocję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przedłużyli do końca roku. Nadal jest 2000 pkt. Dzwoniłem na infolinię potwierdzić, a później doszperałem jeszcze na ich stronie.

   Usuń
 10. ja wciąż czekam na e-maila o wygranej z promocji poprzedniej gdzie zamiast głośnika był zegarek.
  Kartę mam aktywowana od 1 sierpnia, zrobiłem zakupy w sierpniu na ponad 1500zł logowałem się na citybank online już kilkukrotnie i nie dość że do tej pory nie doszedł do mnie wyciąg do spłaty karty na e maila to również nie mam żadnego powiadomienia o wygraniu nagrody. Wchodząc na stronę banku i po zalogowaniu się na swoje konto zauważyłem że wyciąg z sierpnia już jest więc spłaciłem już moje zadłużenie. Ale e maila o wygraniu nagrody nie widać.
  Czy ja coś źle zrobiłem czy większość osób ma ten sam problem????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail pewnie przyjdzie w poniedziałek.

   Usuń
  2. Mail pewnie przyjdzie w poniedziałek.

   Usuń
 11. Czy emeryt z dochodem powyżej 1200 zł też może wziąc udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak najbardziej. Emeryt, rencista może brać udział.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...