Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do kina nawet za wypłaty z bankomatu. Wraca promocja Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

24.09.2015

Do kina nawet za wypłaty z bankomatu. Wraca promocja Banku Millennium

Bank Millennium po raz kolejny postanowił promować transakcje wykonywane za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK.

Z promocji "BLIK do zadań specjalnych" mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku, jak i nowi. Warto się jednak pośpieszyć, bo pula nagród jest ograniczona. Podwójne wejściówki do Cinema City można zdobyć jednak bardzo łatwo. Wystarczy 10 transakcji BLIKiem. A mogą być to nawet bezpłatne wypłaty z bankomatów!

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

To kolejna edycja akcji. W poprzedniej promocji "BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina" biletów było jednak raz więcej. Więc nie ma co zwlekać. 

Aktualna promocja wystartowała 21.09.2015 i ma potrwać do wyczerpania puli 1 500 kodów wymienialnych na bilety do Cinema City, ale nie dłużej niż do 25.10.2015 r. Uczestnik promocji, który spełni jej warunki otrzyma dwa kody. Tym samym będzie 750 zwycięzców. W poprzedniej edycji wygrywało 1500 osób i możliwość załapania się na bilety była do samego końca (pula kodów nie wyczerpała się przed terminem). 

Aby otrzymać 2 kody należy posiadać konto osobiste lub kartę kredytową Banku Millennium, aktywną usługę płatności mobilnych BLIK i wykonać 10 transakcji za pomocą systemu BLIK, dostępnego w aplikacji banku na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych (na kwotę co najmniej 5 zł), ale mogą też być wypłaty z bankomatów. Ta druga z opcji wydaje się o wiele łatwiejsza i możliwa do wykonania w kilka minut (sprawdziłem w poprzedniej edycji). Z wypłat BLIKiem w bankomatach warto skorzystać tym bardziej, że do końca roku obowiązuje promocja Banku Millennium, dzięki której za wypłaty z konta nie zapłacimy prowizji. Za darmo więc można podjąć gotówkę z bankomatu, wypłacając np. 10 razy po 10 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji ważne też jest:
"Udzielenie przez Uczestnika najpóźniej w ostatnim dniu Czasu trwania Promocji zgody w Banku Millennium na: przetwarzanie przez Bank danych osobowych, w trakcie trwania umów zawieranych z Bankiem w celach marketingu produktów i usług podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy oraz na otrzymywanie spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów Banku a także ofert Banku, za pośrednictwem kanałów elektronicznych"
SMSy z kodami do zwycięzców zostaną wysłane po wyczerpaniu puli nagród lub po zakończeniu promocji. Kody można będzie wymienić na bilety do Cienma City (każdy można wykorzystać niezależnie), na seanse 2D  (z wyłączeniem pokazów specjalnych, przedpremierowych, zamkniętych, maratonów, pokazów i eventów specjalnych oraz filmów wyświetlanych w IMAX i salach VIP) najpóźniej do 30.12.2015 r. Kody można zrealizować w 33 kinach Cinema City, wymienionych w regulaminie.

Szczegóły dotyczące korzystania z systemu płatności mobilnych BLIK znajdziesz tutaj.
Jeśli nie posiadasz aktualnie konta w Banku Millennium możesz je założyć w promocji z premią 150 zł.

14 komentarzy:

 1. Wszystkie bankomaty są darmowe? Czy tylko Millennium? I skąd info o darmowych wypłatach do końca roku?

  OdpowiedzUsuń
 2. W jaki sposób trzeba udzielić zgody na przetwarzanie przez Bank danych osobowych?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ta promocja jest jeszcze aktualna ? Można sprawdzić czy są jeszcze dostępne kodu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Info o promocji nadal jest na stronie banku więc kody zapewne są - w zeszłej edycji były do samego końca. Wbrew pozorom nie rzucają się na to masy klientów.

   Usuń
  2. Bo tylko kumaci ogarniają. Właśnie czytałem statystyki, że w p-wszym półroczy użytkownik BLIKa wykonał średnio niecałe pół transakcji!!! W ciągu pół roku!!!!!!! Z czego 92% to były wypłaty w bankomatach, ponad 4% płatności w necie, a resztka w sklepach.

   Usuń
 4. Otrzymał ktoś kody od Mille?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. póki co żadnego smsa nie dostałem.

   Usuń
  2. Dostałam taką odpowiedź:
   "Jeżeli znajdzie się Pani w puli osób wygrywających, to wiadomość tekstową ze specjalnymi kodami powinien Pan otrzymać najpóźniej do 6 listopada 2015r."

   Usuń
  3. SMSów nadal nie ma. Więc pewnie będą czekać z wysyłką do późnego popołudnia w piątek.

   Usuń
 5. Właśnie dostałam SMS z kodami :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...