Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Masz firmę? mBank wypłaci Ci 600 zł premii

⭐ 650 zł od: mBanku oraz VeloBanku625 zł od BNP Paribas600 zł od Santandera800 zł za kartę Pekao

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

13.09.2015

Masz firmę? mBank wypłaci Ci 600 zł premii

Banki walczą o klientów firmowych. Dowodzi tego Idea Bank, a teraz z promocją powraca mBank.

Po raz kolejny dostępna jest promocja, w której zyskać mogą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Za otwarcie darmowego przez rok konta i comiesięczne przelewanie składek na ZUS do wzięcia jest aż 600 zł. A najbardziej przedsiębiorczy mogą zyskać jeszcze dodatkowe 900 zł w podobnej, równie prostej promocji Idea Banku.

Aby skorzystać z promocji i co miesiąc otrzymywać premię 50 zł:
 • najpóźniej do 30.09.2015 r. złóż wniosek o mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort i zawrzyj umowę o rachunek
 • co miesiąc (w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy) przelewaj z nowo otwartego rachunku składki na ZUS w kwocie co najmniej 250 zł
 • w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy wykonaj miesięcznie co najmniej jedną płatność kartą
Ten ostatni punkt jest nowością względem wcześniejszych edycji promocji, w których wyrabianie karty nie było nawet konieczne. Teraz w związku z obowiązkiem realizowania płatności, kartę trzeba posiadać. Ale na szczęście niekoniecznie trzeba ponosić koszty związane z taką kartą.

mBiznes konto Start
mBiznes konto Komfort
Opłata miesięczna za prowadzenie konta   otwartego w promocji przez pierwsze 12 miesięcy
0 zł
0 zł
Opłata miesięczna za prowadzenie konta   po upływie 12 miesięcy
Konto przechodzi w taryfę opłat i prowizji, obowiązującą dla mBiznes konto Komfort
25 zł
Liczba darmowych przelewów w miesiącu
5
20
Koszt przelewu poza pakietem bezpłatnych
1,50 zł
1,50 zł
Opłata za kartę
0 zł/ 5 zł

opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostaną wykonane płatności kartą na sumę min. 200 zł
0 zł

mBiznes konto Start to rachunek dedykowany dla firm, których staż nie przekracza 12 miesięcy. Jeśli jednak firma jest już starsza, wówczas możliwe do założenia jest już tylko mBiznes konto Komfort. W standardzie dość drogie, ale założone w promocji - przypomnę - przez 12 miesięcy prowadzone będzie za 0 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji:
"Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których w niniejszym Regulaminie rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie"
 A udział w niej mogą brać firmy, które dotąd nie posiadały konta w mBanku:
"Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 31.08.2015 r."
Jak zarobić łącznie aż 1,5 tys. zł?

Warto zauważyć, że promocja mBanku to w chwili obecnej nie jest jedyna propozycja skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą. W promocji "Premiowanie za bankowanie" od Idea Banku zdobyć można aż 900 zł. Przy swej przedsiębiorczości możesz więc wykorzystać obydwie okazje do bankobrania i zgarnąć łącznie 1 500 zł. Z konta w mBanku przelewać będziesz składki ZUS, a z Idea Banku płacić ewentualne podatki. Choć w Idea Banku premie możesz "wypracować" również na inne sposoby nawet bez wykonywania przelewów do ZUS/US.

3 komentarze:

 1. Dla klientów indywidualnych z trudem już znaleźć okazje, w których można wyciągnąć po 600 czy więcej pln (a kiedyś było to możliwe, np. w BZ WBK). Dla firm to od razu są stawki wyśrubowane - tu 600, w Idea banku 900. Bój się zaostrza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I warto brać to co najlepsze teraz. Jak już później klienci będą złowieni to banki dawać będą mniej.

   Usuń
  2. W odróżnieniu od promocji dla klientów indywidualnych, tu trzeba pamiętać o rozliczeniu podatkowym. To jednak nieco umniejsza kwotę, którą można się cieszyć.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do...