Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Masz firmę? mBank wypłaci Ci 600 zł premii

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

13.09.2015

Masz firmę? mBank wypłaci Ci 600 zł premii

Banki walczą o klientów firmowych. Dowodzi tego Idea Bank, a teraz z promocją powraca mBank.

Po raz kolejny dostępna jest promocja, w której zyskać mogą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Za otwarcie darmowego przez rok konta i comiesięczne przelewanie składek na ZUS do wzięcia jest aż 600 zł. A najbardziej przedsiębiorczy mogą zyskać jeszcze dodatkowe 900 zł w podobnej, równie prostej promocji Idea Banku.

Aby skorzystać z promocji i co miesiąc otrzymywać premię 50 zł:
 • najpóźniej do 30.09.2015 r. złóż wniosek o mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort i zawrzyj umowę o rachunek
 • co miesiąc (w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy) przelewaj z nowo otwartego rachunku składki na ZUS w kwocie co najmniej 250 zł
 • w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy wykonaj miesięcznie co najmniej jedną płatność kartą
Ten ostatni punkt jest nowością względem wcześniejszych edycji promocji, w których wyrabianie karty nie było nawet konieczne. Teraz w związku z obowiązkiem realizowania płatności, kartę trzeba posiadać. Ale na szczęście niekoniecznie trzeba ponosić koszty związane z taką kartą.

mBiznes konto Start
mBiznes konto Komfort
Opłata miesięczna za prowadzenie konta   otwartego w promocji przez pierwsze 12 miesięcy
0 zł
0 zł
Opłata miesięczna za prowadzenie konta   po upływie 12 miesięcy
Konto przechodzi w taryfę opłat i prowizji, obowiązującą dla mBiznes konto Komfort
25 zł
Liczba darmowych przelewów w miesiącu
5
20
Koszt przelewu poza pakietem bezpłatnych
1,50 zł
1,50 zł
Opłata za kartę
0 zł/ 5 zł

opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostaną wykonane płatności kartą na sumę min. 200 zł
0 zł

mBiznes konto Start to rachunek dedykowany dla firm, których staż nie przekracza 12 miesięcy. Jeśli jednak firma jest już starsza, wówczas możliwe do założenia jest już tylko mBiznes konto Komfort. W standardzie dość drogie, ale założone w promocji - przypomnę - przez 12 miesięcy prowadzone będzie za 0 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji:
"Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których w niniejszym Regulaminie rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie"
 A udział w niej mogą brać firmy, które dotąd nie posiadały konta w mBanku:
"Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 31.08.2015 r."
Jak zarobić łącznie aż 1,5 tys. zł?

Warto zauważyć, że promocja mBanku to w chwili obecnej nie jest jedyna propozycja skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą. W promocji "Premiowanie za bankowanie" od Idea Banku zdobyć można aż 900 zł. Przy swej przedsiębiorczości możesz więc wykorzystać obydwie okazje do bankobrania i zgarnąć łącznie 1 500 zł. Z konta w mBanku przelewać będziesz składki ZUS, a z Idea Banku płacić ewentualne podatki. Choć w Idea Banku premie możesz "wypracować" również na inne sposoby nawet bez wykonywania przelewów do ZUS/US.

3 komentarze:

 1. Dla klientów indywidualnych z trudem już znaleźć okazje, w których można wyciągnąć po 600 czy więcej pln (a kiedyś było to możliwe, np. w BZ WBK). Dla firm to od razu są stawki wyśrubowane - tu 600, w Idea banku 900. Bój się zaostrza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I warto brać to co najlepsze teraz. Jak już później klienci będą złowieni to banki dawać będą mniej.

   Usuń
  2. W odróżnieniu od promocji dla klientów indywidualnych, tu trzeba pamiętać o rozliczeniu podatkowym. To jednak nieco umniejsza kwotę, którą można się cieszyć.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...