Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Tańsze Paliwo na Orlen": 600 zł zwrotu w rok + premia 100 zł na paliwo na start do Konta Getin UP

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.09.2015

"Tańsze Paliwo na Orlen": 600 zł zwrotu w rok + premia 100 zł na paliwo na start do Konta Getin UP

Ruszyła nowa promocja, którą Getin Bank kieruje do zmotoryzowanych klientów.

Zyskać można bardzo dużo. Na dobry początek jest premia 100 zł. A później co miesiąc można zgarniać po 50 zł! I tak przez cały rok. Warunek to tankowanie na stacjach Orlen. I niestety tankowanie całkiem spore.

Getin Bank w ostatnim czasie wycofał swe bardzo popularne promocje z sowitymi premiami. Najpierw wygaszona została promocja "Aktywna Karta" z comiesięczną premią po 50 zł, a tylko do końca sierpnia możliwe było założenie Konta "Tanie Zakupy" oddającego 10% równowartości transakcji bezgotówkowych kartą. W ich miejsce pojawia się nowa propozycja: "Tańsze paliwo na Orlen".

Do promocji można przystąpić w okresie od 1.09.2015 r. do 29.02.2016 r., a sama promocja trwa przez okres "co najmniej pełnych 12 miesięcy kalendarzowych następujących po sobie". Dalej regulamin promocji precyzuje zasady, które klient powinien spełniać:
"W celu przystąpienia do Promocji należy w Okresie Przystępowania w ramach danego miesiąca kalendarzowego łącznie: 
a) dokonać transakcji bezgotówkowych Kartą/Kartami na łączną kwotę minimum 300 zł, 
b) zapewnić wpływ na Konto Osobiste z tytułu Wynagrodzenia minimum 1000 zł, 
c) posiadać wszystkie zgody marketingowe dla Banku zaznaczone na „Tak”."
Co zaskakujące w promocjach bankowych, ze zwrotów korzystać mogą także obecni posiadacze konta w Getin Banku. Ale warto tu zwrócić uwagę na zapis definiujący takie konto:
"Konto Osobiste – rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy prowadzony przez Bank w złotych w pakiecie Konto Getin UP, nie objęty inną Promocją prowadzoną przez Bank (za wyjątkiem Oferty Specjalnej Pakiet Korzyści „Mój Bank”)" 
Poza powyższym w regulaminie trudno znaleźć jakiekolwiek wykluczenia uczestnictwa, co może oznaczać, że zdobywaniem premii skutkować może otwarcie konta w ramach promocji także przez osoby, które niedawno zamknęły (albo i nawet wkrótce zamkną) konto i ponownie otworzą nowe. Choć pewnie możliwa jest też konwersja na Konto Getin Up. To wyróżnik akcji na tle wcześniejszych promocji, gdzie okresy karencji bywały dość długie. Złóż wniosek o Konto Getin UP

Tym razem nie mamy również ani słowa na temat konieczności utrzymywania konta w jakimkolwiek okresie. Jeśli więc podejmiesz decyzję o zamknięciu konta, zrobisz to w dowolnym momencie bez konsekwencji.

Premie w promocji wypłacane będą w postaci 5-procentowego zwrotu od płatności dokonanych kartą na stacjach Orlen i zaksięgowanych danego miesiąca. Wypłata nagród nastąpi do 15. dnia miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Miesięcznie można zdobyć do 50 zł premii.

Nagroda dodatkowa w promocji to 100 zł, ale nie w gotówce, a do wykorzystania na zakup paliwa. Przekazywana jest bowiem w formie kodu wymienialnego na punkty VITAY. Dokładnie jest to 23 100 punktów odpowiadające 100-złotowemu rabatowi na paliwo. Otrzymają je osoby, które złożą wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych oraz salda z dotychczasowego banku (z jednoczesnym zamknięciem tamtego rachunku) do Getin Banku.

Rachunek otwierany w ramach promocji to Konto Getin UP. Bank nie pobiera opłat z tytułu prowadzenia rachunku. Opłata jaka może się pojawić to miesięczna opłata za kartę płatniczą, ale dość łatwo jej uniknąć. W przypadku standardowej karty debetowej wystarczy bowiem co miesiąc wykonać płatności na sumę min. 300 zł. Karta umożliwia jednak bezwarunkowo bezpłatne wypłaty jedynie z bankomatów Euronetu i Planet Cash.

Złóż wniosek o Konto Getin UP

38 komentarzy:

 1. Tylko 5% oznacza konieczność wydania 1000 zł miesięcznie. Nie każdy tyle tankuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym bardziej, że na Orlenie zazwyczaj jest po prostu drożej niż na innych stacjach. Czasem nawet więcej niż te 5%, które zwracają.

   Usuń
  2. Ale na stacji nie musisz kupować tylko paliwa ;) Są inne artykuły, gazety, doładowania, jest Stop Cafe, możesz skorzystać z myjni, masz też cashback ;)

   Usuń
  3. Na niektórych Orlenach jest bardzo tanio - szczególnie na tych które sąsiadują z np Łukoil (;-)).

   Usuń
  4. sprawdzal ktos cashback?
   zwracalja kase? ile mozna jednrorazowo wyplacic? czy cos to kosztuje?

   Usuń
 2. zacząć trzeba od tego, że na ORLENIE tankują ci, co im nie zależy na jakości paliwa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanów się kto dostarcza paliwa do innych stacji.

   Usuń
 3. Czy to znaczy, że wpływ musi być wynagrodzeniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Getinie przechodzi przelew z tytułem Wynagrodzenie, który możesz puścić ze swojego konta w innym banku. Ważne by kwota min. 1000 była wpłacona jednorazowo.

   Usuń
  2. Proponowałbym uważać z "puszczaniem" do siebie przelewów z tytułem "wynagrodzenie". Znam osobę której Urząd Skarbowy nakazał udowodnić odprowadzenie podatku od takiego "wynagrodzenia".

   Usuń
  3. Bzdura. Jeśli pieniądze na Twoje pierwotne konto nie wpływają z Cypru bądź od mafii to łatwo to udowodnić, poza tym mogę sobie nazywać przelewy jak chcę, np: "mamusia dla synka"

   Usuń
 4. Jak ktoś ma konto np. Perfekcyjne a skończył już zbieranie 10-proc zwrotów to wystarczy zadzwonić na infolinię i zamienić konto na Getin UP. Ja tak zrobiłem, ale do mnie akurat konsultant zadzwonił w reakcji na wypowiedzenie które im wysłałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie bez problemu można to załatwić.

   Usuń
  2. poczta im wyslales wypowiedzenie? czy jakos elektronicznie mozna?

   Usuń
  3. Ja wysłałem listownie i dostałem propozycję zatrzymajki. W oddziałach wypowiedzenie podobno trwa krócej więc mogą nie zdążyć zadzwonić.

   Usuń
  4. ja bylem w banku osobiscie i powiedzieli mi, ze nie moge miec tego konta bo mialem dobre zakupy na getin online bez lojajki, i co teraz?

   Usuń
  5. a na jaki adres wyslales? to koncu getinonline czy getinbank?

   Usuń
  6. @Anonimowy15 grudnia 2015 07:01 zamknij konto i załóż nowe Getin UP
   @Anonimowy19 grudnia 2015 11:29 wypowiedzenie wysłałem na Getin Online - taki dziwny adres bez kodu pocztowego

   Usuń
 5. Mnie konto nie interesuje na dluzsza mete. Jednak chetnie zgarne te 100 zl na paliwo i konto w innym banku. Czy po otrzymaniu punktów na karte orlen moge od razu zamknac konto w Getin bank?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przy złożeniu wniosku internetowo i uzgodnieniu warunków dostarczenia umowy podczas rozmowy telefonicznej nagroda dodatkowa 100zł za likwidację konta w innym banku nie przysługuje. Należy się udać do oddziału i wypełnić stosowne wnioski (o likwidację starego konta i o otwarcie nowego Getin Up).
  Przy założeniu dodatkowo darmowego rachunku oszczędnościowego (4% do 10 000zł, z gwarancją oprocentowania do końca 2016) dostaje się pakiet korzyści - darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów i zwrot 2% wartości ustanowionych zleceń stałych (pod warunkiem spełnienia opisanych w artykule wymagań).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym przeniesieniem, że to tylko w oddziale to jakoś nigdzie, nawet w regulaminie niedopowiedziane.

   Usuń
  2. Przeniesienie konta w PL oznacza dużo wyzwań i ogólną męczarnie :( Przynajmniej na moim przykładzie gdy przenosiłem kiedyś konto z Pekao. Ciągle się czegoś czepiano, że nie tak, że trzeba uzupełnić. Droga przez mękę.

   Usuń
 7. Taka informacja została mi przekazana telefonicznie, przez pracownika banku, podczas zakładania konta.
  I to dopiero po moim pytaniu o taką nagrodę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile się czeka na telefon po złożeniu wniosku??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak z 2-3 dni robocze potrafi im to zająć

   Usuń
 9. Czyli zgodnie z regulaminem rozumiem, że muszę zlecić przeniesienie rachunku bankowego z innego banku, na którym będzie co najmniej 0,01 PLN do Getin Banku, następnie już po przeniesieniu przelać tam swoje wynagrodzenie, dokonać 300 PLN transakcji kartą (może być Allegro, Payu, paypal itp ?) aby otrzymać nagrodę dodatkową + te same warunki dla każdego następnego miesiąca jeśli chce 5 % zwrotu? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. warunki, które wspominasz (300 zł kartą i 1000 przelewu) są warunkami przystąpienia. Znikąd nie wynika, że trzeba by było powielać te warunki co miesiąc. Owszem kartą wydać 300 zł warto bo nie zapłacisz wtedy za kartę.

   Usuń
 10. Jak oni liczą ten 100złotowy rabat? Bo obecnie dostępna jest promocja -20gr/l za 60pkt. Liczę: 23100/60=385 litrów z rabatem 20gr to mi daje zysk 77zł... do obiecanych 100zł brakuje 23zł... Pomijam już że "dzięki" tej promocji tracę możliwość zbierania punktów normalnych za zakup tych 385litrów czyli 2310pkt nie wpłynie na kartę vitay...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty vitay wymieniane na paliwo wyglądają tak:
   www.vitay.pl/katalog-Vitay/Na-stacji,7,1,Points,Desc,Full,8.html

   60 zł = 13600 pkt, a 40 zł to 9500 pkt.

   Usuń
 11. Jak ktoś korzystał już z jakiejś promocji (za wyjątkiem Mój Bank) to teraz PODOBNO nie skorzysta, na przykład ktoś kiedyś korzystał z promocji Aktywna Karta, promocja się dla tej osoby skończyła (znaczy minęło już te 6 miesięcy) to już się teraz taka osoba nie załapie na tańsze paliwo. Napisałem PODOBNO, jak ktoś ma inne info to proszę napisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo taka promocja Aktywna karta nie trwała tylko 6 miesięcy gdy była wypłacana premia po 50 zł, ale przez okres łącznie 24 miesięcy (wliczając w to lojalkę). Więc to ograniczenie jest dość sensowne (z punktu widzenia banku). Ale jak ktoś miał np. Tanie Zakupy (w wariancie bez lojalki, czyli na Koncie Perfekcyjnym) to może zrobić konwersję na konto Getin UP i wtedy się załapie.

   Usuń
 12. "Bo taka promocja Aktywna karta nie trwała tylko 6 miesięcy gdy była wypłacana premia po 50 zł, ale przez okres łącznie 24 miesięcy (wliczając w to lojalkę)." Nieprawda, Okres uczestnictwa w Promocji wynosi 6 miesięcy kalendarzowych, po czym się kończy dla danego uczestnika, więc nie dodawaj do tego lojalki przez 24 miesiące. Przeczytaj najpierw regulamin.

  OdpowiedzUsuń
 13. sprawdzal ktos cashback?
  zwracalja kase? ile mozna jednrorazowo wyplacic? czy cos to kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
 14. Sprawdzone, działa, do 300, nic.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jesli założyłem konto 28 lutego , a warunki promocji spełnię w marcu (bo w tym miesiącu otrzymam kartę to załapię się na kolejne zwroty?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...