Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kupon na PizzaPortal.pl do Konta Smart bez żadnych warunków

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.09.2015

Kupon na PizzaPortal.pl do Konta Smart bez żadnych warunków

Bank Smart wreszcie debiutuje z okazją do bankobrania.

Tak jak bezwarunkowo możesz mieć darmowe konto osobiste z równie darmową kartą płatniczą, tak i bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków możesz teraz otrzymać kupon do wykorzystania na PizzaPortal.pl. Za samo otwarcie konta.

Zasady promocji są faktycznie proste i cechują się ideą smart:

 • nie korzystaj "z uprawnienia do odstąpienia od umowy (...) w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa"
I... to wszystko. Na adres email w ciągu 20 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji otrzymasz kupon o wartości 40 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl.

Konto Smart niezmiennie od dłuższego czasu jako jedyny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z kartą płatniczą znajduje się w Strefie 0 zł. To miejsce, w którym opisuję wyłącznie produkty bankowe bezwarunkowo darmowe. I tak właśnie jest w Banku Smart:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane przez bankowość elektroniczną
 • 0 zł za wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi cashback (przy dowolnej płatności kartą podczas zakupów w punktach handlowo-usługowych, umożliwiających wypłacenie gotówki) 
Nie dziwi więc też fakt, że sam przekaz kampanii promocyjnej kierowany jest do studentów. Ta grupa szczególnie powinna docenić darmowe konto i wyżerkę ;)

Promocja wystartowała dziś, tj. 2.09.2015 r. i ma obowiązywać do 30.09.2015 r. Ale może się skończyć wcześniej, gdy wyczerpie się pula 600 kuponów przewidzianych do rozdania w promocji. O ewentualnym wcześniejszym zakończeniu akcji, bank poinformuje na stronie dedykowanej promocji.

Zgodnie z regulaminem, możliwość wzięcia udziału w promocji i otrzymania bonu przewidziana jest dla osób, które:
"na dzień złożenia Wniosku (...) nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadały (nie współposiadały) wcześniej rachunku SMART KONTO w Banku SMART jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Bank SMART"
Umowę o konto można zawrzeć online (wykonując przelew autoryzacyjny z konta, które posiadasz już w innym banku) lub korespondencyjnie - z dokumentami do podpisu przyjedzie do Ciebie kurier.

Skorzystaj z szansy na darmowe jedzenie z PizzaPortal.pl - otwórz Smart Konto

34 komentarze:

 1. a w jakim terminie można wykorzystać bon? wiadomo coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to sprecyzowane w regulaminie: "Bon zakupowy jest ważny od dnia 02.09.2015 i w ważny w terminie nie przekraczającym 6 miesięcy powinien zostać zrealizowany przez uprawnionego Uczestnika"

   Usuń
 2. po jakim czasie można wypowiedzieć umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dostaniesz bon, możesz wypowiedzieć.

   Usuń
  2. Czyli (nie korzystaj "z uprawnienia do odstąpienia od umowy (...) w terminie) to nie lojalka i po dostaniu można zamknąć ?

   Usuń
  3. Odstąpienie od umowy ≠ wypowiedzenie umowy.

   Usuń
  4. Pod tym zapisem kryje się odstąpienie w ciągu 14 dni, te ustawowe przysługujące przy zawieraniu umów na odległość. Potem w grę wchodzi wypowiedzenie. Można je złożyć zaraz po otrzymaniu bonu. Choć czy warto rezygnować z jedynego darmowego konta?! Ja czekałem z jego zakładaniem do pierwszej możliwej okazji i nie zamierzam się z nim zaraz żegnać. Tak długo jak nie będą próbowali wprowadzić jakichkolwiek opłat

   Usuń
 3. Bardzo fajny bank gdyby jeszcze miał w ofercie wplatomaty...

  OdpowiedzUsuń
 4. To takie żałosne. Kupon na pizzę za założenie konta - i to mało tego, ilość kuponów ograniczona. Smutno się robi jak się na taki marketing patrzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darmowe, bez żadnych warunków do spełnienia. Więcej więc nie ma co wymagać. Choć faktycznie, tej puli chociaż mogli nie ograniczać.

   Usuń
  2. Dotąd Bank Smart nie miał żadnych promocji (no może poza taką jedną w której rozdawał kamizelki odblaskowe). Więc dobrze, że coś się zmienia. Lepszy rydz, niż nic. Wiele osób zakładało dotąd Konto Smart ze względu na jego bezpłatność, jak i przyzwoite oprocentowanie konta oszczędnościowego (3% w skali roku). Teraz mogą dostać coś ekstra za darmo.

   Usuń
  3. 3% to jest przez kilka dni do kilku miesięcy - i nigdy nie wiesz w którym momencie ci obniżą - może to być nawet dzień po otwarciu konta przez ciebie. Mnie obniżyli ok 10 dni po otwarciu :)

   Usuń
  4. @Anonimowy 2 września 2015 19:31 ale przecież wiesz do kiedy masz oprocentowanie promocyjne - zawsze to podają. Teraz jest do 17.09. Tak samo jest w Optimie jak i w innych bankach.

   Usuń
  5. Czyli te 3% jeszcze przez 15 będzie miał ten kto założy teraz konto :)
   W bgz optima większe oprocentowanie jest dla nowych środków a nie dla nowego klienta. Mała różnica a ogromne znaczenia ma.

   Usuń
  6. Założyłem konto ponad rok temu i mam nadal 2,8% do 50k. W Optimie jest też 2,8%, owszem do 100k, ale co 2 miesiące trzeba pilnować by środki wycofać i znowu wpłacić jako "nowe". Przegapisz ten moment, będziesz mieć 1 przecinek coś %.

   Usuń
 5. Ten ich zapis "Studencie" to jest mylący, bo przecież nie ma żadnego ograniczenia wiekowego. Czy czegoś nie zauważyłam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Nie ma żadnych obwarowań wiekowych.

   Usuń
  2. Sam bank rozmie że tylko student może być tak zdesperowany by założyć konto bankowe by dostać pizzę :) Niedługo będzie bochenek chleba za konto.

   Usuń
  3. Komuś się nie podoba, nie musi korzystać. Ja mogę za pizzę, a nawet kebaba :)

   Usuń
 6. smart bank nie udostępnia możliwości zmiany pin-u na karcie przez internet czy telefon. Pin można tylko zmienić w niektórych bankomatach i to za dodatkową opłatą.

  OdpowiedzUsuń
 7. czy trzeba wnioskowć o kartę?

  OdpowiedzUsuń
 8. Szybkie pytanie, gdzie było na temat z uprawnienia do odstąpienia od umowy (...) w terminie)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 2 ust. 4 ppkt. c) nie korzystać z uprawnienia do odstąpienia od umowy, o której mowa w lit. B) powyżej w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa.

   odstąpienie jest w ciągu 14 dni od zawarcia umowy, później to wypowiedzenie.

   Usuń
 9. Uważajcie, o co wnioskujecie. Na liście produktów oprócz Konta Smart automatycznie zaznacza się... kredyt, tiaaa.... Oczywiście można odznaczyć to pole, a trzeba o tym pamiętać. Oprócz tego można zaznaczyć kartę debotową do konta i konto smart eu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuszne spostrzeżenie i ważna uwaga! Na trzecim etapie uzupełniania danych we wniosku, gdy zaznaczy się wolę otwarcia Smart Konta, dalej są trzy produkty do wyboru:
   - Karta płatnicza do konta PLN
   - Smart Procent - czyli konto oszczędnościowe i
   - Kredyt Odnawialny - promocja Smart na Start.
   Żaden z nich nie jest obowiązkowy. Ale przy ostatnim odhaczenie pojawia się z automatu. Można je oczywiście usunąć - nie ma obowiązku korzystania z tej propozycji banku.

   Usuń
  2. Fakt, że to "odhaczenie pojawia się z automatu" najlepiej świadczy o "uczciwości intencji" tego banku - klient (głodny student) ma "przypadkowo" zawnioskować o kredyt odnawialny! Z tego co wiem, takie "odhaczenie z automatu" jest niezgodne z prawem.

   Usuń
 10. Ja już wcześniej miałem konto, ponieważ korzystałem z dobrego oprocentowania na smart procencie, później konto zamknąłem. Swoją drogą trochę to smutne, że promocja nie jest dla byłych klientów. Bank nie chce ich ściągać z powrotem? ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Konto założone, poszło sprawnie i szybko. Mam tylko pytanie czy muszę aktywować kartę i z niej krozystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem nawet nie ma potrzeby wnioskowania o kartę. Więc karty nie musisz aktywować, ani z niej korzystać.

   Usuń
 12. promocja zakończona :(

  OdpowiedzUsuń
 13. dziś przyszedł kod na pizzę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja kuponu nie dostałem. Na maile odpowiedzi również brak. Szkoda, bo oferta banku bardzo interesująca. Niestety podejście do klienta odpychające...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...