Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Getin Up Free: 50 zł na start, 3% podwyżki stypendium i 10% rabatu w Cinema City

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.09.2015

Getin Up Free: 50 zł na start, 3% podwyżki stypendium i 10% rabatu w Cinema City

Konto i karta za bezwarunkowe 0 zł, a do tego premia nawet 320 zł

Rok akademicki tuż tuż, więc Getin Bank już wystartował z promocją konta Getin Up Free. Za otwarcie konta i otrzymywanie stypendium (naukowego lub socjalnego) bank będzie dorzucać premie.

Zgodnie z regulaminem promocji, warunki jakie należy spełnić nie są wyśrubowane:
"a) nie ukończony 28 rok życia, 
b) wpływ Stypendium na Konto Osobiste, 
c) wykonanie w trakcie Miesiąca, w którym nastąpił wpływ Stypendium na Konto Osobiste, transakcji bezgotówkowych kartami debetowymi wydanymi do Konta Osobistego na łączną kwotę min. 100 PLN, 
d) wyrażone wszystkie zgody marketingowe dla Banku na „Tak” na ostatni dzień roboczy danego Miesiąca przez Posiadacza Konta Osobistego"
Jako stypendium bank rozumie:
"świadczenie wpłacane na Konto Osobiste Uczestnika w formie przelewu przez szkołę, uczelnię itp. za osiągnięcie określonego wyniku w danej dziedzinie nauki lub sztuki albo w celu umożliwienia kontynuowania nauki, prowadzenia badań naukowych lub prac w dziedzinie sztuki"
Jednorazowo po pierwszym miesiącu w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz nagrodę powitalną: 50 zł. A nagrodę podstawową czyli podwyżkę stypendium w wysokości 3% (nie więcej niż 30 zł) otrzymasz maksymalnie dziewięć razy (w okresie 12 miesięcy liczonych od momentu wypłaty pierwszej nagrody), w których spełnione zostaną powyższe warunki. Do wzięcia oprócz powitalnych 50 zł, czeka też dziewięć premii nawet po 30 zł. W sumie z promocji można więc "wycisnąć" 320 zł.

Ale to nie wszystko. Kupując bilety oraz produkty w strefie gastronomicznej w kinach Cinema City i IMAX, otrzymasz 10-procentowy rabat. Przed płatnością należy poinformować sprzedawcę o woli skorzystania z promocji i płatności kartą Getin Banku. Zniżki mają obowiązywać do 9.09.2016 r.

Uczestnikiem promocji może być posiadacz lub współposiadacz konta w Getin Banku - wypełnij formularz kontaktowy o Konto Getin Up Free - konsultant banku skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin (zapewne chodzi jednak o dni robocze) celem przyjęcia wniosku o rachunek.

Konto Getin Up Free to przejrzyste zasady dla młodych klientów, którzy nie ukończyli 28. roku życia:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta 
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty 
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet i Planet Cash 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane za pośrednictwem bankowości elektronicznej
Dla osób wnioskujących o konto w Getin Up Free, bank daje możliwość wyboru wizerunku karty spośród kilku propozycji.

29 komentarzy:

 1. Jak założę konto teraz to będę w plecy. Bo p-wsze stypendium wpłynie mi w listopadzie. A wypłaty są przez 9 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podwyżkę dostaniesz 9 razy przez 12 miesięcy. Więc nie stracisz

   Usuń
 2. Zamiast stypendium może być przelew z innego konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin jasno mówi o szkole lub uczelni.

   Usuń
 3. jeżeli byłem klientem i w 2014 zrezygnowalem moge brac udzial ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiadomo do kiedy trwa ta promocja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma daty końcowej. Jest tylko informacja, że trwa do odwołania.

   Usuń
 5. Mieć do 26 czy nawet do 30 lat to jest raj na bankobranie. Darmowe konta, warunki proste i śmieszne. Ech szkoda, że już swego wieku nie cofną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie do końca, mając 25 lat mam niższe wydatki, niż będę miał za 10 lat, więc i zwroty są niższe... ;)

   Usuń
  2. No tak, ale tu w sumie za dużo się nie nawydajesz. 100 zł miesięcznie to jedna gruba impreza ;)

   Usuń
 6. Założenie tylko przez pozostawienie kontaktu? W systemie nie da się założyć (mając umowę ramową?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto założyć się da, ale jak zaakceptować regulamin promocji? Hm, dziś zadzwonię na infolinię i się dowiem jak to wygląda.

   Usuń
 7. Te 100 zł które trzeba wydać miesięcznie to muszą być płatności w sklepach czy mogą też być w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 8. ale jest zaznaczone ze bankomaty euronet i planet cash a reszta pewnie platna? to wcale nie jest jakas super oferta. inne banki maja lepsze. chociazby w raiffeisen maja konto darmowe i jeszcze ubezpieczenia i oprocentowanie na nim. wiec serio wystarczy sie rozejrzeć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale gdzie indziej nie dostaniesz 30 zł przy wydaniu kartą 100 zł. Więc nie ma co wybrzydzać. A w dużych miastach - ośrodkach akademickich wspomnianych bankomatów pod dostatkiem.

   Usuń
 9. wolałabym 'wymarzone konto' w raiffeisenie - wypłaty ze wszystkich bankomatów za free, brak opłat za prowadzenie, przelewy. można do tego otworzyć konto oszczędnościowe 'wymarzony cel' i też naliczają tam niezłe odestki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta 3 zł miesięcznie; a konto oszczędnościowe? Max. 2% (dla tych co nie załapali się na promocję z ankietą). W Getinie możesz mieć 4% do końca 2016 r.

   Usuń
 10. Uważam, że oferta godna uwagi. Szczególnie dla studentów, dodatkowe pieniądze się przydadzą. 30 zł miesięcznie to nie jest mało a w dodatku widzę, że mają fajne karty do bankomatów. I do tego za założenie jest 50 zł. Całkiem fajnie się to przedstawia w całościowym rozrachunku. Można całkiem sporo zyskać, a warunkiem jest tylko posiadanie stypendium, więc to nie tak dużo :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedy będzie wypłacany pierwszy bonus 50+30 za stypendium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po pierwszym miesiącu, w którym spełnione zostały wszystkie warunki - do 15-go.

   Usuń
 12. promocja minie i zostaje sie z kontem... ja wole raiffeisena - wszystkie bankomaty za free, ubezpieczenie wliczone i darmowe przelewy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś marketingowcem banku?! W Raiffeisenie masz 3 zł stałej opłaty za pakiet pseudoubezpieczeń, zero korzyści i co więcej?

   Usuń
 13. Wczoraj wpadła premia na start i podwyżka stypendium :)

  OdpowiedzUsuń
 14. A mi dopiero dziś, ale również bardzo się cieszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. No to przygotowania do nowego roku akademickiego czas zacząć. Wniosek wysłany. Czekam na kuriera. Przywiezie kartę jak z PKO czy przesyłana jest osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładałem rok temu i z tego co pamiętam to karta przychodzi odrębnie pocztą.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...