Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj z 1 Kontem - promocja Credit Agricole dla młodych

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

30.09.2015

Zyskaj z 1 Kontem - promocja Credit Agricole dla młodych

Coraz więcej banków walczy o pozyskanie najmłodszych grup klientów. 

Promocja Credit Agricole: Zyskaj z 1 Kontem
Do rywalizacji o nastolatków i studentów dołączył Credit Agricole. W promocji "Zyskaj z 1 Kontem" do wzięcia czeka 450 zł. Ale jak to bywa w promocjach tego banku, by zarobić trzeba wykazać się cierpliwością oraz sporą aktywnością w płaceniu kartą.

Dopiero co prześwietlałem promocję, w której Credit Agricole płaci nawet 1000 zł za otwarcie konta, a już nadszedł czas na kolejną akcję banku, która wystartowała równolegle, ale skierowana jest wyłącznie do klientów w wieku 18-27 lat.

Promocja "Zyskaj z 1 Kontem" obowiązuje do 30.11.2015 r. Aby stać się jej uczestnikiem należy:
 • otworzyć 1 Konto wraz z kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości internetowej lub telefonicznej (należy też przy tej okazji wybrać wyciągi w formie elektronicznej) 
 • otworzyć Rachunek Oszczędzam (czyli konto oszczędnościowe) i uruchomić usługę CAsaver (usługa polega na zaokrąglaniu płatności kartą do pełnych 0,50, 1 lub 5 zł - różnica między zaokrągloną kwotą, a kwotą płatności kartą, przerzucana będzie przez bank z Twego konta osobistego na Rachunek Oszczędzam)
 • zapewnić stałe wpływy na konto w kwocie min. 500 zł miesięcznie (w tym celu należy podpisać "Zlecenie przekazywania środków" - w przypadku osób otrzymujących wynagrodzenie za pracę lub rentę albo "Deklarację stałego zasilania konta" - w przypadku osób prowadzących firmę, uzyskujących stypendium lub wpływy z innego tytułu)
 • nie wyrażać sprzeciwu wobec działań marketingowych banku
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną 
 • podać numer telefonu komórkowego oraz email
Należy też zwrócić uwagę na regulaminowy zapis:
"Uczestnikiem nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy lub w dowolnym terminie przed datą rozpoczęcia Promocji była Uczestnikiem organizowanych przez Bank promocji „Polecam 1 Konto”, „Polecam 1 Konto I”, „Polecam 1 Konto II”, „Polecam 1 Konto Extra”."
Jak to bywa w promocjach Credit Agricole, wypłata premii rozłożona jest na transze. Najszybciej dostaniesz premię za otwarcie konta - to nagroda w wysokości 50 zł. Ale reszta premii będzie wypłacana w kwotach do 20 zł miesięcznie. Więc całą przysługującą pulę będzie można zdobyć dopiero po 20 miesiącach.

Opis i wysokość premii oraz warunki i sposób ich przyznawania szczegółowo opisuje poniższa tabela:
Promocja Zyskaj z 1 Kontem Credit Agricole: wysokość premii, warunki i sposób przyznawania


Warunkiem kluczowym do uzyskiwania premii jest utrzymywanie comiesięcznych wpływów:
"W przypadku braku wpływu (...) przez co najmniej 2 następujące po sobie miesiące kalendarzowe w okresie korzystania z Promocji (z wyłączeniem okresu od dnia przystąpienia do Promocji do końca trwającego miesiąca kalendarzowego), Uczestnik traci prawo do dalszego udziału w Promocji i otrzymywania kolejnych Premii."
Ale celem uzyskiwania premii za płatności kartą należy też pamiętać o wykonywaniu za jej pomocą transakcji bezgotówkowych na sumę min. 100 zł miesięcznie.

W postanowieniach końcowych regulaminu pojawia się także - znana z promocji Credit Agricole - lojalka:
"W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika w okresie do 20 miesięcy od dnia otwarcia Konta, Bank ma prawo obciążyć Uczestnika równowartością przekazanych Premii." 
1Konto dostępne jest do ukończenia 27. roku życia. Prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. Z kolei karta płatnicza wydawana do rachunku będzie darmowa gdy wykonasz nią płatności na sumę co najmniej 1 zł miesięcznie. Bezpłatnie gotówkę wypłacisz wyłącznie w bankomatach znajdujących się w placówkach Credit Agricole oraz w urządzeniach BZ WBK i Euronet.

Wniosek o konto w ramach promocji można złożyć w placówkach banku, serwisie telefonicznym CA24 oraz na stronie internetowej banku.

Alternatywną promocję oferuje Getin Bank: za otwarcie konta i wpływy stypendium (naukowego lub socjalnego) studenci mogą otrzymać łącznie do 370 zł.

16 komentarzy:

 1. CA zaraz zacznie się bawić w drobnicę i 100 zł rozłoży na 100 miesięcy. Żabojady śmichu warte

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że poprawili formularz, bo jak zakładałem konto w poniedziałek to nie było możliwości wyboru zaokrąglenia (konsultant oddzwonił w ciągu 30 minut w celu wyboru zaokrąglenia). Jak długo czeka się na kontakt ze strony CA w celu aktywacji? Groszowy przelew został zwrócony z adnotacją potwierdzenia założenia konta, a od wczoraj czekam na telefon.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mama 27 lat, 28 lat będę miał w listopadzie,czy łapię się na promocj,czy nie łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam identyczną sytuację. Dzwoniłem na infolinię - po przekroczeniu wieku konto zmieni się w Prostoszczędzające Plus. Ale konsultantka nie potrafiła mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi czy nadal będę miał prawo do premii. Wzięła namiary i jutro ma oddzwonić. Jak dostanę odpowiedź to ją tu umieszczę.

   Usuń
  2. Oddzwoniła, jak obiecała. Więc i ja piszę jak obiecałem. Konto się zmienia, jak wspomniałem, ale premiowanie będzie utrzymane. Tylko, że wtedy trzeba pamiętać, że karta przy tym Koncie Prostooszczędzającym by była darmowa to trzeba nią wydawać 500 zł miesięcznie.

   Usuń
  3. Dzięki a informację to zakładam:)

   Usuń
 4. Rozumiem, że trzeba mieć stałe wpływy aby spełniać warunek, ale to musi być np. ze stypendium albo z pracy? Chodzi o to że tylko mógłbym zapewnić wpływy ze swojego rachunku w innym banku i czy to jest zgodne z regulaminem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "lub wpływy z innego tytułu" więc myślę, że mogą być zadeklarowane wszystkie możliwe, łącznie z wpłatami od rodziców, bo przecież to konto studenckie i student niekonieczni musi mieć dochody czy styendium

   Usuń
 5. Jeżeli założyłem konto wczoraj ( październik) to zwroty mam od października czy listopada ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki. ;)
  Pani w odziale powiedziała mi, że od tego miesiąca, ale jednak z regulaminu wychodzi, że od następnego.

  OdpowiedzUsuń
 7. co z wypłatą z innych bankomatów ? darmowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darmowe są bzwbk, Euronet i te przyoddziałowe reszta platna

   Usuń
 8. Odpowiedzi
  1. Są, ale bank odprowadza za Ciebie. Masz dostać 20 zł to tyle dostajesz "na rękę"

   Usuń
 9. Myślę , że w tej kategorii pozyskania młodych klientów wygrywa Getin Up , dają fajną kartę z podglądem na wyświetlaczu. Widzę ile wydałem i ile mam.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...