Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł za konto w ING Banku Śląskim - najlepszy i ostatni moment na wniosek

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

29.09.2015

100 zł za konto w ING Banku Śląskim - najlepszy i ostatni moment na wniosek

Napiszę jak ostatnio: "To jest ten moment, to jest ta chwila. By załapać się na 100 zł".

Promocja ING Banku Śląskiego daje zarobić 100 zł za otwarcie konta, ale by do premii dojść po linii najmniejszego oporu, warto zastosować pewien trik: odwlec w czasie moment przystąpienia do umowy.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

Odpowiednia strategia sprawia, że spełnienie warunków promocji w większym zakresie pokryje się z warunkami, których realizacja pozwala uniknąć opłat za kartę. A więc po prostu będzie szybciej, łatwiej i mniej wydasz kartą. Podobnie było w poprzedniej edycji akcji banku. Wtedy aż 90% Czytelników wyczekało odpowiedniego momentu na złożenie wniosku. Analogicznie i teraz, gdy zbliża się koniec promocji, jest najlepsza chwila na złożenie wniosku i zawarcie umowy.

Szczegółowy opis promocji miał już miejsce wcześniej we wpisie ING Bank Śląski ponownie płaci 100 zł za Konto Direct z Lwem opublikowanym przy okazji startu tejże okazji do bankobrania. Ale najważniejsze zasady przypomnę. By skorzystać z promocji i zyskać 100 zł:
 • najpóźniej do do 31.10.2015 r. zawrzyj umowę o konto wraz z kartą płatniczą oraz o korzystanie z systemu bankowości internetowej 
 • nie składaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych
 • wykonaj płatności kartą (lub za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK) na łączną sumę co najmniej 1 000 zł - ważne by transakcje te zostały rozliczone do 29.02.2016 r. 
 • do 31.03.2016 r. (czyli do dnia wypłaty premii) nadal posiadaj aktywne konto i kartę
Z wydaniem 1 000 zł nie warto zwlekać, ale nie ma też co się spieszyć. Najlepiej rozłożyć je w czasie. Opłaca się to tym bardziej, że możliwe jest wtedy uniknięcie opłat za kartę. Bo o ile samo konto prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł, o tyle karta może kosztować 7 zł miesięcznie. Ale unikniesz tej opłaty, gdy w okresie rozliczeniowym (od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca kolejnego) wykonasz płatności na łączną sumę min. 300 zł.

Warto przy tym pamiętać, że okres rozliczeniowy, w którym zawrzesz umowę o konto i kartę będzie traktowany jako okres niepełny, a w takim okresie bank nie pobiera opłat. Więc jeśli umowę o konto zawrzesz np. 2.10.2015 r., a kartę otrzymasz po kilku czy kilkunastu dniach, z wyrabianiem obrotu nie musisz się śpieszyć. Możesz to robić dopiero od pierwszego pełnego okresu czyli 29.10.-28.11.2015 r.

Szczegółowe informacje na temat promocji oraz o sposobach otwarcia konta znajdziesz we wcześniejszym wpisie dedykowanym promocji tutaj.

Złóż wniosek o konto w ING Banku Śląskim i zdobądź premię 100 zł

Inne promocje kończące się w dniu 30.09.2015 r.:

16 komentarzy:

 1. Czy po wszystkim kartę można zastrzec przez Internet czy trzeba się pofatygować do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę wystarczy zastrzec w bankowości internetowej.

   Usuń
  2. A nie wznowi się?

   Usuń
  3. Nie wznowi się. Jeśli w za dany okres rozliczeniowy nie będzie obrotu kartą na 300 zł to opłata za kartę będzie pobrana proporcjonalnie do liczby dni.

   Usuń
 2. konto założone, dzięki za przypomnienie. Wcześniej zakładać się nie opłacało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można zagrać jeszcze cwaniej i wniosek złożyć teraz, a z zawarciem umowy zaczekać i zrobić to od 29. do 31.10. - uszczkniemy jeszcze jeden okres rozliczeniowy

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja do jutra mam wykonać przelew potwierdzający (wniosek złożyłem 31 sierpnia). Niestety nie pamiętam z którego konta mam dokonać przelewu, mam ich kilka :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uroki życia bankobiorcy ;) Więc albo szczęśliwie trafisz, albo spróbujesz się dowiedzieć. Choć obawiam się, że tego typu informacji na infolinii nie będą chcieli podać.

   Gdy ja zakładałem swoje konto w ING, jakoś rok temu, to miałem tak, że nie dostałem maila z danymi do przelewu (ukazywały się one na ostatnim etapie wniosku, ale ich nie zapisałem). Zadzwoniłem na infolinię - zależało mi na kontynuowaniu wniosku o konto w promocji. Po dość długim przekonywaniu, że jednak takie dane powinni mi na infolinii podać, konsultantka stwierdziła, że musi to ustalić. Ale oddzwoniła i numer rachunku oraz dane do przelewu podała.
   Być może nie uda się, ale można spróbować.
   PS. Dzięki za "PS" ;)

   Usuń
 5. Mam ten sam problem. Podejrzane są dwa konta. Ciekawe co by było gdybym wysłał przelewy z obydwu.

  OdpowiedzUsuń
 6. 1000zł za 100zł, hmm trochę to mało opłacalne;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bywał moneyback 3% a wielu chętnie korzystało

   Usuń
  2. No właśnie chce Wam się za stówkę tak trudzić? Konkurencja Tv daje za kk albo 300 zł za podobny "przebieg"

   Usuń
  3. A ten moneyback (rozumiem że w BPH) to w sumie 650 zł wyszło. Jak nikt nie będzie brał lwa za 100 to może podniosą?

   Usuń
  4. Na tv trzeba przez 3 miesiące wydać po 2500 zl. Nie każdy ma takie wydatki. No i nie każdy może kartę kredytową dostać

   Usuń
 7. Rozumiem, że płatność payu liczy sie jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. płatności w internecie też mogą być, więc payu się łapie ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...