Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Zarabiaj z eKontem mobilnym". mBank płaci do 300 zł. I rozdaje też lokaty po 5 i 10%

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.09.2015

Promocja "Zarabiaj z eKontem mobilnym". mBank płaci do 300 zł. I rozdaje też lokaty po 5 i 10%

We wrześniu każdy bank chce mieć swoją promocję. Więc jest i propozycja mBanku.

A właściwie dwie propozycje. Jedna to kolejna edycja akcji, w której mBank płaci za samo otwarcie eKonta mobilnego (ale bardzo skromnie) i płacenie kartą bądź BLIKiem. Tu zebrać można więcej. Do tego dochodzi bonus dodatkowy. Łącznie do wzięcia czeka nawet 300 zł. A druga promocja to "Ale procent" - lokaty z oprocentowaniem nawet 10%.

Lokaty dostępne są zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Ale z premii do 300 zł skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci, którzy w okresie od 1.09. do 1.11.2015 r. złożą wniosek o eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus wraz z kartą płatniczą i zawrą o nie umowę.

W promocji "Zarabiaj z eKontem mobilnym – III edycja” mogą wziąć udział nowi klienci. A zgodnie z regulaminem:
"Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym."
Wypłata premii rozłożona jest w czasie. Zaczyna się od premii wypłacanej szybko, na prostych zasadach, ale i w bardzo małej kwocie.

Premia za aktywację aplikacji 


Za pierwszą aktywację dostępu do nowo otwartego konta za pomocą aplikacji mobilnej otrzymasz premię 10 zł. Aby ją otrzymać, aplikację należy pobrać i aktywować w ciągu zaledwie 24 godzin od otwarcia konta. Wypłata premii ma nastąpić w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia w/w warunku.

Premia za wynagrodzenie i płatności kartą 


Wypłata premii w swych zasadach opiera się o naliczanie zwrotu za płatności kartą oraz za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Czym będziesz płacić, wybór należy do Ciebie. Bank będzie naliczał 2% wartości transakcji bezgotówkowych dokonywanych w punktach handlowo-usługowych. Możesz tam płacić kartą wydaną do rachunku, BLIKiem, ale i kartą kredytową jeśli takową sobie wyrobisz i będzie powiązana z rachunkiem. Transakcje powinny być rozliczone w miesiącu kalendarzowym, w którym zostaną dokonane. Miesięcznie można uzyskać do 50 zł zwrotu. I tak przez pięć kolejnych, następujących po sobie miesięcy. Wypłata premii (=zwrotu) nastąpi przy spełnieniu następujących warunków:
 • dokonaniu i rozliczeniu płatności kartą lub BLIKiem na sumę min. 250 zł miesięcznie
 • nieanulowaniu transakcji do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną one wykonane 
 • zapewnienie w danym miesiącu kalendarzowym wpływu w kwocie co najmniej 1 000 zł (wpływ ten nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji) 
 • przynajmniej jednym zalogowaniu się się do aplikacji mobilnej w danym miesiącu

Premia dodatkowa 


Bonus w kwocie 40 zł przewidziany jest dla osób, które spełnią warunki promocji w każdym z miesięcy kalendarzowych w okresie trwania promocji. Jego wypłata nastąpić ma do końca miesiąca następującego  po miesiącu spełnienia wszystkich wymogów promocji.

Łącznie więc w promocji mBanku zebrać można wspomniane 300 zł rozłożone na transze: 10 zł za aktywację aplikacji, 5-krotnie zwroty za płatności kartą (do 50 zł miesięcznie) oraz 40 zł za wszystko. W podsumowaniu graficznym ze strony mBanku wygląda to następująco:


Szansa na lokatę 10%


mBank przygotował też inną propozycję, skierowaną szczególnie do oszczędzających (zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów). W promocji "Ale procent" można załapać się na lokatę z oprocentowaniem 5 lub 10%. Zważywszy, że jest to depozyt na kwotę od 1 000 do nawet 50 000 zł i na okres 4 miesięcy to suma odsetek może być całkiem pokaźna. Wszystko zależy jednak od szczęścia. Dlaczego? Pula lokat z ekstra oprocentowaniem jest ograniczona - bank wylosuje lokaty, które uzyskają podwyższone oprocentowanie.

Aby mieć szansę na ekstra oprocentowanie należy w okresie od 7.09. do 4.10.2015 r. założyć lokatę z nowych środków (liczonych przez bank względem salda na rachunkach klienta z dnia 1.09.2015 r). Standardowe oprocentowanie depozytu wynosi 2% w skali roku. Każdy klient założyć może niekończenie wiele lokat. Każda z nich to dodatkowy los, zwiększający szansę w loterii. Losowanie odbędzie się 1.12.2015 r. i wtedy mBank wyłoni 10 lokat, którym przydzielone zostanie oprocentowanie 10% w skali roku, a 400 kolejnych lokat otrzyma stawkę 5% w skali roku. Przyznane promocyjne oprocentowanie zostanie naliczone za cały okres lokaty (4 miesiące). Warunkiem udziału w loterii jest posiadanie konta osobistego. Lokatę można założyć online, na infolinii oraz placówkach mBanku. Szczegóły w regulaminie.

eKonto mobilne czy eKonto mobilne plus? Które wybrać?


Warunki prowadzenia kont, które można założyć w promocji, najłatwiej przedstawić w tabeli:


eKonto mobilne
eKonto mobilne plus
Opłata miesięczna za prowadzenie konta
0 zł
0/5 zł
Bank nie pobiera opłaty w przypadku odnotowania wpływu w kwocie min. 1 000 zł
Opłata miesięczna za kartę
0/4 zł
Bank nie pobiera opłaty w przypadku wykonania kartą płatności na łączną kwotę min. 200 zł
0/4 zł
Bank nie pobiera opłaty w przypadku wykonania kartą płatności na łączną kwotę min. 200 zł
Bezpłatna wypłata w bankomatach:
7800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK, Planet Cash
Wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie


9 komentarzy:

 1. Standardowe oprocentowanie na lokacie jest tak mizerne, że można zaczekać z lokatą do losowania. Jak szczęście nie dopisze to wiele się nie straci i po 1.12. można lokatę zerwać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście wolę 3,0% pewne niż szansę, nadzieję czy złudzenia na 5% czy nawet 10%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby tak czym więcej osób stwierdziło. Będą większe szanse na wygraną :)

   Usuń
  2. Dałbym lajka gdyby się dało ;)

   Usuń
 3. Tez slaba oferta i jeszcze te wymagania.
  Trzeba zaczekac na lepsze oferty od i.nych bankuw.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam.
  Czy w każdej chwili można zrezygnować tutaj z konta i karty debetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji nie ma lojalki. Więc możesz każdej chwili zrezygnować, ale oczywiście zaczekaj do wypłaty premii ;)

   Gdy nie ma lojalki (na szczęście to zdecydowana większość promocji) wówczas czasami o tym wspominam, ale nie zawsze. Jednak gdyby regulamin wymagał utrzymywania konta czy karty w określonym terminie to na pewno podkreśliłbym ten fakt we wpisie :)

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo. Wolę się upewnić :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...