Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Orange Finanse: 10 zł rabatu co miesiąc lub doładowania dla klientów Orange

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

6.03.2017

Orange Finanse: 10 zł rabatu co miesiąc lub doładowania dla klientów Orange

Ponownie dostępna jest promocja Orange Finanse - czyli mariażu telekomu z mBankiem.
Promocja Orange Finanse dla klientów Orange
Zyskać mogą przede wszystkim osoby posiadające telefon w Orange. Czekają bowiem comiesięczne zwroty na fakturze lub doładowania telefonu. Oprócz tego jest też promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, a dla obecnych posiadaczy konta bonus 40 zł za... wycofanie wypowiedzenia umowy o konto :)

Aby wziąć udział w promocji "Super Bank dla Klientów Orange, zima 2017" "Super Bank dla Klientów Orange, wiosna/lato 2017" (po wznowieniu promocji) i co miesiąc uzyskiwać zwrot na fakturze lub doładowanie telefonu w wysokości 10 zł:
 • do 20.04.2017 r. 17.08.2017 r. złóż wniosek o konto w Orange Finanse - wyraź przy tym zgodę na przekazywanie przez bank do Orange informacji objętych tajemnicą bankową celem przygotowywania spersonalizowanych ofert telekomu oraz zgodę na przekazywanie danych w drugą stronę (a więc bankowi przez operatora) również celem marketingu (w tym o rozliczeniach i umowach)
 • zawrzyj umowę
 • wykonuj co miesiąc płatności na łączną kwotę min. 300 zł

Zgodnie z regulaminem promocji, płatnością jest w tym przypadku:
"transakcja dokonana w punkcie usługowo-handlowym w kraju lub za granicą każdą z następujących kart wydanych w Orange Finanse: Karta Debetowa MasterCard, Karta Debetowa MasterCard Naklejka, Karta Kredytowa MasterCard, Karta Debetowa MasterCard NFC oraz za pomocą usługi BLIK. Transakcja, o której mowa w zdaniu poprzednim musi zostać wykonana w danym miesiącu kalendarzowym, musi ona być również zaksięgowana w Banku" (pisownia oryginalna)

Do sum płatności wymaganych w promocji nie zaliczą się transakcje bez okazywania karty, a więc płatności w Internecie czy za pośrednictwem usługi "Płacę z Orange". By wydać 300 zł pozostaje więc wykonywać płatności w punktach handlowo-usługowych.

Zwroty na fakturze/doładowania mają być naliczane już w miesiącu otwarcia konta oraz maksymalnie przez 12 pełnych miesięcy kalendarzowych liczonych od tego momentu. Zwroty mają być wypłacane do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Każdy uczestnik promocji w danym miesiącu może otrzymać tylko jeden zwrot.

Jeśli jesteś i abonentem Orange i użytkownikiem oferty na kartę to nagrodę uzyskasz w formie adekwatnej do numeru, który podasz w polu "Numer do relacji z Orange" we wniosku o konto. W ten sposób bank rozpozna czy przyznawać Ci 10 zł zwrotu na fakturze czy doładowywać telefon.

Dla kogo promocja?


Udziału w promocji nie może wziąć osoba fizyczna, która:
"w okresie od dnia 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse"
Dodatkowo w regulaminie pojawiają się też dwie definicje wskazujące na to, kto może liczyć na zwroty lub doładowania:
"Mobilny Klient Orange – jest właścicielem Konta Abonenckiego, na którym ma co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny). Definicja uwzględnia klientów oferty Zetafon, Minutofon, a wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju.mobile. 
Klient Orange na kartę - osoba, która nie jest stroną pisemnej Umowy z Orange, korzystająca z usług przedpłaconych w ramach oferty Orange na kartę, która zawarła z Operatorem Umowę poprzez włączenie się do sieci i dokonała Rejestracji. Definicja wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju mobile" (pisownia oryginalna)

Zatrzymaj konto w Orange Finanse


Wnioskując o konto w okresie dostępności wyżej opisanej promocji, jednocześnie załapiesz się też na promocję "Dobry Start, zima 2017" "Dobry Start, wiosna/lato 2017" (po wznowieniu promocji). A daje ona gwarancję zwolnienia z opłat za konto osobiste, promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym przez okres sześciu miesięcy oraz... bonus na pierwszą transakcję (w "oszałamiającej" wysokości).

Gwarancja niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do Promocji oznacza, że przez 2 lata obowiązywać Cię będą następujące warunki:
 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za posiadanie karty (warunkiem zwolnienia jest jednak zawnioskowanie o kartę już w momencie wnioskowania o konto) 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce (także dotyczy sytuacji, w której zawnioskujesz o wydanie karty przy okazji składania wniosku o konto) 
 • 0 zł za złotówkowe przelewy internetowe

Po upływie promocyjnego okresu obowiązywać będą aktualne wtedy warunki cenowe z taryfy prowizji i opłat.

Promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego - aby otrzymać promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, należy zawnioskować o nie już w momencie otwierania konta osobistego lub najpóźniej w ciągu 60 dni - wniosek należy wówczas złożyć w systemie bankowości internetowej (wyrażając przy tym zgody marketingowe) lub na infolinii. Promocyjna stawka 3,5%  w skali roku obowiązuje dla kwoty do 10 000 zł przez okres 6 miesięcy (licząc od daty otwarcia konta oszczędnościowego). Oprocentowanie będzie naliczane w oparciu o promocyjną stawkę, jeśli wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (co na szczęście pokrywa się z warunkami promocji dającej zwroty na fakturze lub doładowania telefonu).

Bonus na pierwszą transakcję - w tym przypadku wystarczy zawnioskować o kartę w trakcie otwierania konta. Otrzymasz za to bonus w wysokości 1 zł (to nie pomyłka; słownie: jeden złoty).

Złóż wniosek o konto w Orange Finanse

⭐⭐ - dwie - na pięć możliwych - gwiazdek w ratingu ofert (systemie oceny promocji bankowych, stosowanym na blogu Bankobranie) to niewiele. Wpływ na taką ocenę ma przede wszystkim ograniczenie promocji tylko do użytkowników Orange (choć swego czasu Orange Finanse oferował już promocje dla wszystkich - nie warunkując niczego od tego w jakiej sieci posiada się telefon). Nie bez znaczenia jest też wykluczenie z  promocji wszystkich osób, które kiedykolwiek posiadały konto w tym banku. Szukając plusów uwzględnić trzeba przede wszystkim wysokość oprocentowania konta oszczędnościowego (bezkonkurencyjnego na tle oprocentowania innych kont oszczędnościowych) oraz wysokość zwrotów/doładowań. Choć 10 zł za wydanie kartą min. 300 zł może wydawać się zwrotem niedużym to jednak jest to odpowiednik moneybacku na poziomie 3,33%.

"Zachowaj konto w Orange Finanse" za 40 zł


Aktualnie w Orange Finanse dostępna jest też (do 31.03.2017 r.) druga edycja promocji "Zachowaj konto w Orange Finanse". Propozycja skierowana jest do posiadaczy konta w Orange Finanse, którzy złożą wypowiedzenie i... zdecydują się je wycofać.

Udział w tej promocji wymaga zaakceptowania "Promocji Strefy Korzyści" najpóźniej do 31.03.2017 r. i zadeklarowania podczas rozmowy z konsultantem banku cofnięcia wcześniej złożonego wypowiedzenia umowy o konto. Poza tym będzie należało wykonać jeszcze płatność kartą na kwotę co najmniej 40 zł (bank daje na to czas do 30.04.2017 r.). Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 40 zł, który zostanie wypłacony w ciągu 60 dni od zaksięgowania wspomnianej płatności kartą. Należy jednak pamiętać, że zakwalifikuje do tego transakcja wykonana w wybranych miejscach:
"Zwrot przysługuje za pierwszą Płatność bezgotówkową, na kwotę wyższą lub równą 40 PLN dokonaną w punktach handlowo – usługowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej należących do jednej z poniższych kategorii zakupowych: 
a. Zakupy spożywcze (posiadające kod kategorii akceptanta: 5411, 5300, 5499, 5310), 
b. Drogerie (posiadające kod kategorii akceptanta: 5912, 5977, 7298), 
c. Stacje benzynowe (posiadające kod kategorii akceptanta: 5172, 5541, 5542, 5983)"

Jak już wspomniałem na wstępie to druga edycja akcji mającej na celu zatrzymywanie odchodzących klientów. W regulaminie można więc znaleźć następujący zapis:
"W Promocji nie może wziąć udziału klient, który brał udział w promocji „Zatrzymaj konto Orange Finanse” obowiązującej od dnia 18.07.2016 r. do dnia 31.08.2016 r., „Zatrzymaj konto Orange Finanse – Edycja II” obowiązującej od dnia 08.09.2016 r. do dnia 31.12.2016 r. oraz „Zachowaj konto w Orange Finanse” obowiązującej od dnia 10.10.2016 r. do dnia 31.12.2016 r." 

Przydatne dokumenty:

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi opisywanymi na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

18 komentarzy:

 1. To w końcu dla kogo jest ta oferta: dla nowych czy starych klientów?
  Bo w opisie dla kogo promocja czytamy:
  "Udział w promocji może wziąć osoba fizyczna, która:

  "w okresie od dnia 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse" "
  To jeśli nie posiadałem w tym czasie konta, to promocja mnie (czyli nowego klienta konta) nie dotyczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udziału w promocji nie może wziąć osoba fizyczna, która:
   "w okresie od dnia 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse".

   Wcięło to "nie". Dzięki za czujność. To promocja dla nowych klientów.

   Usuń
  2. Ok, teraz ma to sens :)

   Usuń
 2. Nadal brak akcpetacji płatności internetowych, jedyny chyba tak zacofany bank. Tak jak poprzednio niech mnie w cmoka pocałują. Dopóki nie będzie akceptowanych płatności internetowych do sumy płatności kartą, do tego czasu radzę daleko od tego banku. Bankowcy z Orange, epoka kamienia już dawno minęła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. Wykluczenie płatności kartą w internecie jest kuriozalne. I to tym bardziej w banku internetowym. No ale mBank już dawno przestał być innowacyjny i to myślenie przekłada się nawet na taką prostą rzecz jak miejsce płacenia kartą.

   Usuń
 3. Witam. Trzymam w Orange pieniądze na KO i dodatkowo zgarniam 10zł zwrotu.Czy składając wniosek o wypowiedzenie w celu zgarnięcia 40zł nie ,,popsuje'' sobie tamtych korzyści?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nie popsujesz ja mam nawet kasę wpłaconą na 3,5%. Zrezygnowałem wczoraj a po 10 minutach pani zadzwoniła i wycofałem rezygnację.Do 3-4 dni ma się pojawić w Strefie Okazji kuponik na zwrot 40zł:)

   Usuń
  2. Wielkie dzięki :-) Wnioskowałeś jedynie o zamknięcie konta osobistego czy tez konta oszczędnościowego?

   Usuń
  3. Ja pytałem na infolinii. Rzekomo można zamknąć konto osobiste a oszczędnościowe zostawić. Ale dziewczyna z infolinii jakoś nie była przekonująca. Zobaczymy. Wypróbuję dopiero w ostatnim dniu miesiąca.

   Usuń
  4. Nie rozumiem... Dostałeś telefon w zamian za złożenie jakiego wypowiedzenia? Konta osobistego czy konta oszczędnościowego+ konta osobistego?

   Usuń
  5. W Formularzu nie było rozgraniczenia-więc nie wiem.Ale wczoraj tj.16III na KO pojawiły mi się odsetki za ostatnie 15 dni i byłem zdziwiony więc zadzwoniłem na infolinię i pani nie potrafiła mi odpowiedzieć dlaczego tak się stało(w końcu powiedziała że miało to coś związek ze złożeniem wypowiedzenia)na koniec miesiąca dostana następną część odsetek gdyż nadal mam 3,5% na KO

   Usuń
 4. Taka promocja, że dziś zakładam konto, a jutro składam wypowiedzenie. I będzie 40 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcesz tracić status nowego klienta dla 40 zł???

   Usuń
  2. Już nie jestem tu nowy ;0

   Usuń
 5. Hej, a jeśli mam też u nich konto oszczędnościowe to powinienem złożyć wniosek o zamknięcie konta osobistego wraz z tym kontem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że promocje zostały przedłużone, bo chciałem założyć konto, a bałem się, że promocje skończą się jakoś z końcem lutego. Najbardziej poluję na dodatkowe doładowania, mam telefon w Orange i myslę, ze mi się opłaci ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mr. Złotówa, jest kolejna edycja promocji w Orange Finanse. Promocja trwa od 21.04.2017-17.08.2017.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten bonus 1 zł na pierwszą transakcję jest dla tych co otworzą konto osobiste w Salonie Sieci Orange oraz w trakcie otwierania konta zawnioskują o wydanie karty debetowej.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...