Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 250 zł za mBiznes konto Standard w mBanku - powrót promocji

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.03.2017

250 zł za mBiznes konto Standard w mBanku - powrót promocji

Konto firmowe w mBanku ponownie można założyć w kumulacji dwóch promocji.

250 zł za mBiznes konto Standard w mBanku
A to oznacza możliwość uzyskania nie tylko 100 zł od banku, ale i 150 zł od organizatora dodatkowej akcji promocyjnej. Warunki do spełnienia są banalnie proste, a zachętą do założenia konta przez przedsiębiorców może być 2-letnia gwarancja zwolnienia z podstawowych opłat za konto.

Dla kogo promocja? 


Kluczowy jest tutaj zapis:
"Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 28.02.2017 r."  
Z kolei rachunek firmowy objęty promocją mogą założyć tylko:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie,"

"150 zł na start" od Bankier.pl


Aby zdobyć bonus:
 • do 31.03.2017 r.: zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przejdź do wniosku o mBiznes konto Standard (wyraź przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, tj. do przekazania informacji o spełnieniu warunków uzyskania premii) i zawrzyj umowę o konto
 • w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew (nie liczą się do tego przelewy wewnętrzne) 
 • gdy organizator promocji poinformuje Cię mailowo o przyznaniu premii (ma to nastąpić najpóźniej do 30.06..2017 r.), uzupełnij dane do jej wypłaty - na stronie promocji podaj wtedy numer rachunku konta otwartego w promocji

Od dnia przekazania informacji o przyznaniu premii, jej wypłata ma nastąpić najpóźniej do 14 dni roboczych.

"100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard"


Jeśli założysz już konto w powyższej promocji to jednocześnie załapiesz się na promocję mBanku, w której zdobyć można premię w wysokości 100 zł. Warunki są bardzo proste: 
 • w okresie 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy wykonaj z nowo otwartego rachunku przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł
Wypłata bonusu nastąpi do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku (tj. przelewu do ZUS). 

mBiznes konto Standard - prześwietlenie oferty


Oprócz bonusów pieniężnych do korzyści zaliczyć można też - co nie jest standardem w mBanku - zwolnienie z części najważniejszych opłat. I tak przez okres 24 miesięcy od otwarcia konta bank oferuje:
 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za wszystkie przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej
 • 0 zł za wydanie karty 
 • 0 zł za posiadanie karty 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZ WBK 
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i Euronetu

Warunki te są więc atrakcyjne, jeśli porównać je z obowiązującymi poza promocją. A wtedy brak opłat za prowadzenie konta (9 zł miesięcznie) warunkowany jest koniecznością comiesięcznego przelewania składek do ZUS. Miesięcznie można wykonać tylko 20 darmowych przelewów (każdy kolejny kosztuje 1,50 zł). No i jest jeszcze opłata miesięczna za kartę (5 zł), której uniknięcie możliwe jest dopiero po wykonaniu płatności kartą na sumę min. 500 zł. Dzięki promocji masz gwarancję zwolnienia z tych opłat bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków. A co zrobisz z kontem później? Wybór należy do Ciebie - zgodnie z regulaminem jego utrzymanie wymagane jest tylko do momentu wypłaty premii. 


Przydatne dokumenty: 

Na koniec przypomnienie: w przypadku promocji konta firmowego wypłacane premie należy traktować jako przychód, więc konieczne jest rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Nie przegap promocji bankowych opisywanych na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

4 komentarze:

 1. A jak mam ROR w mBanku to mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo masz ROR czyli konto dla klientów indywidualnych. A tu mowa o koncie firmowym.

   Usuń
 2. A jeśli mam konto firmowe w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To żaden problem. Możesz mieć drugie albo więcej.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...