Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: ING Bank Śląski: 120 zł za Konto z Lwem Direct

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.03.2017

ING Bank Śląski: 120 zł za Konto z Lwem Direct

Wystartowała kolejna edycja promocji konta osobistego w ING Banku Śląskim.

120 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Tym razem do zdobycia nie jest tradycyjna już w tym banku nagroda pieniężna w wysokości 100 zł, ale nieco więcej. Teraz zarobić można 120 zł, bo oprócz płatności kartą ING Bank Śląski postanowił docenić korzystanie z BLIKa (systemu płatności dostępnego za pomocą darmowej aplikacji mobilnej banku).

Aby skorzystać z promocji "Do 120 zł za otwarcie Konta":
 • do 14.04.2017 r. zawnioskuj o Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim i w tym terminie zawrzyj umowę o w/w konto wraz z kartą płatniczą oraz (jeśli nie posiadasz) umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe, a także dostęp do bankowości internetowej (wniosek warto wysłać z odpowiednim wyprzedzeniem przed 14.04., bo w promocji umowę zawrzeć można wyłącznie za pośrednictwem kuriera) [Aktualizacja: regulamin promocji mówi o otwarciu konta do 14.04.2017 r. Otwarcie konta oznaczać stan zrealizowany... ale nie w przypadku ING Banku Śląskiego (pozostaje się cieszyć z tego powodu). Po złożeniu wniosku o konto pojawia się komunikat o zawarciu umowy (konto jest więc już otwarte, ale pozostaje jeszcze zablokowane) i dalej trzeba już zaczekać na kuriera, ale tylko celem zweryfikowania tożsamości oraz aktywować konto. Okazuje się więc, że do 14.04. wystarczy złożyć wniosek. Taki stan potwierdza również bank.]
 • do 14.08.2017 r. wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł - muszą one zostać rozliczone i zaksięgowane w powyższym terminie
 • utrzymuj konto osobiste wraz z aktywną kartą i konto oszczędnościowe do dnia wypłaty premii, tj. do 15.09.2017 r. (bonus zostanie przelany na Otwarte Konto Oszczędnościowe)

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus  w wysokości 100 zł. Dodatkowe 20 zł ING Bank Śląski dorzuci do Twej premii pod warunkiem spełnienia jeszcze jednego wymogu:
 • do 14.08.2017 r. wykonaj co najmniej trzy transakcje autoryzowane kodem BLIK (również w tym terminie transakcje muszą zostać zaksięgowane; płatności BLIKiem zaliczą się do wymaganej sumy płatności na min. 1 000 zł)

Wypłata tego bonusu nastąpi wraz z premią podstawową (100 zł) również najpóźniej do 15.09.2017 r. Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie wypłacone premie podlegają zwolnieniu z podatku dochodowego, więc po zdobyciu premii cała kwota pozostanie do Twej dyspozycji.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z systemu płatności mobilnych BLIK, przeczytaj wpis: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności. Podpowiadam również gdzie można płacić BLIKiem.

Dla kogo promocja? 


Zgodnie z regulaminem uczestnikiem promocji może być osoba, która:
"od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student" 
Oprócz powyższego jest jeszcze jeden zapis wykluczający:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank"

Formularz dla obecnych klientów


Jeśli korzystasz już z bankowości internetowej ING Banku Śląskiego (posiadając np. konto oszczędnościowe lub kartę kredytową) to właśnie tam należy złożyć wniosek o konto osobiste. By załapać się na promocję z premią niezbędne jest też uzupełnienie (najpóźniej do 14.04.2017 r.) formularza zgłoszeniowego.

Obowiązek ten dotyczy wyłącznie klientów banku, którzy wniosek o konto złożą w bankowości internetowej. Dla tych, którzy nie są klientami banku obowiązuje złożenie wniosku tutaj (bez konieczności wypełniania formularza).

Konto w ING Banku Śląskim - prześwietlenie oferty


Podstawowe konto z oferty ING Banku Śląskiego to Konto z Lwem Direct. Jego główne cechy to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł za smsKody służące do autoryzacji zlecanych transakcji 
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej do konta 
 • 0/7 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli w okresie rozliczeniowym (który w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego) wykonasz płatności kartą na łączną sumę min. 300 zł  (w unikaniu tej opłaty pomogą Ci płatności kartą, które w promocji i tak są wymagane)
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash w pozostałych bankomatach: 
  • 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu 
  • 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu

Do udziału w promocji kwalifikuje też otwarcie Konta z Lwem Komfort, ale jest to wybór nieopłacalny. Rachunek ten generuje bowiem stałe koszty - opłata miesięczna wynosi 6 zł przez trzy pierwsze miesiące i po 12 zł w kolejnych miesiącach bez możliwości ich uniknięcia. O wiele więc lepszym wyborem jest szczegółowo opisane Konto Direct.

Otwarte Konto Oszczędnościowe, które również należy założyć/posiadać by uzyskać premię to rachunek, na który możesz - jeśli chcesz - przerzucać swe zaskórniaki. Oprocentowanie konta przez okres pierwszych 4 miesięcy wynosi 2% (dla kwoty do 100 000 zł). Później stawka ta spada do poziomu standardowego, który w tym momencie wynosi 0,7% w skali roku.

Do promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone online. Umowę o konto zawrzeć można tylko za pośrednictwem kuriera.

Złóż wniosek o Konto z Lwem Direct i zdobądź 120 zł

Optymalizacja drogi do zdobycia premii


Aby uzyskać bonusy na sumę 120 zł niezbędne jest wykonanie płatności na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł. Wydawanie tej sumy warto rozłożyć w czasie by płacąc kartą jednocześnie spełniać warunki anulowania opłaty za jej posiadanie.

Jak najłatwiej (z najmniejszym nakładem wysiłku) dojść do premii i nie ponieść przy tym zbędnych kosztów? Wniosek o konto warto złożyć na przełomie marca i kwietnia. Wtedy wyrobisz się z zawarciem umowy do 14.04.2017 r., a pierwszy okres rozliczeniowy (do 29.04.2017 r.) będzie bez opłaty za kartę (bo będzie to okres niepełny). W kolejnych okresach rozliczeniowych (29.04.-28.05., 29.05.-28.06. oraz 29.06.-28.07.) wykonaj płatności kartą na sumy po min. 300 zł. W następnym okresie rozliczeniowym (od 28.07.) czym prędzej wydaj min. 100 zł, by wydatek ten zaksięgował się do 14.08.2017 r. (to data do której należy wykonać płatności na sumę min. 1 000 zł). Tym samym będziesz mieć spełnione warunki do wypłaty premii (100 zł lub 120 zł gdy oprócz do 14.08.2017 r. wykonasz też co najmniej trzy płatności BLIKiem).

W okresie rozliczeniowym od 29.07. do 28.08.2017 r. rozsądnym wydaje się wydanie jeszcze 200 zł by uniknąć opłaty za kartę w wysokości 7 zł. Później zostanie już tylko okres rozliczeniowy od 29.08. do wypłaty premii. Decyzję czy płacić wtedy kartą czy pogodzić się z opłatą pozostawiam Tobie. Bo być może w jakiejś innej promocji wydanie tych 300 zł przyniesie więcej korzyści niż zaoszczędzenie kilku złotych na opłacie.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu i nie przegap żadnej promocji. na Twitterze i polub na Facebooku:

69 komentarzy:

 1. A jak będzie wyglądać opłata za okres od 29 lipca do 15 września? Da się jakoś opłatę uniknąć czy będzie cała pobrana + jeszcze za okres wypowiedzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co pamiętam, to w ING nie ma w ogóle okresów wypowiedzenia, konto zamykają od ręki.

   Usuń
  2. W ING konto zamykasz od ręki - bez okresu wypowiedzenia. Opłata za kartę za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy nie jest pobierana, a za ostatni niepełny okres rozliczeniowy jest pobierana proporcjonalnie do liczby dni posiadania karty w tym okresie.

   Usuń
 2. Można płacić kartą i Blikiem w Internecie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można skorzystać z programu poleceń? Znajomy zakłada z mojego polecenia i dostanie nagrodę za polecenie i za spełnione warunki opisane w tym artykule?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej (bodajże od kwietnia ub.r.) program poleceń ING jest niedostępny.

   Usuń
 4. Można to połączyć z drugą promocją ING i za inwestowanie można zarobić kolejne 100zł :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli posiadanie firmowego Konta z Lwem Direct nie wyklucza z promocji i mogę otworzyć drugie Konto z Lwem Direct jako konto osobiste? Tak się składa że konta nazywają się tak samo (po zalogowaniu na stronie jest Konto z Lwem Direct w PLN, choć na umowie jest "umowa rachunku: Konto z Lwem Direct dla małych firm w PLN").

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak możesz zrobić.

   Usuń
  2. Ale żeby było ciekawiej to w drugą stronę to nie działa. Jak ktoś ma konto osobiste to promocja konta firmowego już nie dla niego.

   Usuń
 6. Witam, czy do wyrobienia minimum miesięcznego płatności kartą łapie się wypłata gotówki w kasie przy zakupach za pomocą CashBack ? Tzn. wchodzę do Żabki, robię drobne zakupy np. bułki i wypłacam przy okazji 300 zł ? Wartość transakcji karta przekroczy 300 zł, ale czy to się załapie jako spełnienie miesięcznego minimum płatności 300 zł karta a zarazem też i po kilku miesiącach promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz przetestować. Bo w Getinie to przechodziło - w historii transakcji wszystko było widoczne jako jedno i liczyło się jak płatność. Ale z ING nie wiem.

   Usuń
  2. Ciekawe. Ułatwiło by to troszkę. Czy ktoś inny może testował lub praktykował już taki sposób wyrobienia minimum płatności kartą ?

   Usuń
 7. Witam, czy ktoś miał problem ze złożeniem wniosku ? Próbowałam z 2 przeglądarek i nic z tego. Wcześniej wniosek złożył syn i bez problemów przeszło, drugi nie przechodzi w ogóle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałaś już kiedyś konto w ING? Bo ja miałem problem z tym jakiś rok temu z tego właśnie powodu. Coś tam nie było tak z dezaktywacją profilu

   Usuń
 8. Czy aby uniknąć opłat po wypłacie premii można zastrzec/zamknąć kartę i wtedy konto staje się bezwarunkowo bezpłatne? Taki ruch spowodowałby że konto mogę zamknąć w późniejszym czasie bez pośpiechu a nie od razu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga posiadania konta i karty do chwili wypłaty premii. A więc już w tym dniu możesz zrezygnować z karty (co będzie oznaczać brak opłat od tego momentu), a samo konto pozostanie darmowe (bez warunków) i zamkniesz je bez pośpiechu.

   Usuń
 9. A z praktycznego punktu widzenia, karta zamykana jest jak? Da się poprzez system jednym kliknięciem?
  Dla potwierdzenia bo chyba tak, ale wolę się upewnić jeśli konto otworzę np 3.04 to w tym miesiącu nie "załapię" się na opłaty bo to nie pełny miesiąc? Łapię się zatem w 05, 06, 07, 08 w sumie 4 miesiące bo w 09 wyłączam kartę i finito...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można kartę zastrzec w bankowości. Tyle wystarczy. Za ten niecały okres rozliczeniowy będzie proporcjonalna opłata 17/31*7 PLN.

   Usuń
  2. Nie opłaca się otwierać konta w kwietniu. Lepiej zrobić to w marcu ponieważ tylko do końca marca można skorzystac z funduszy inwestycyjnych i zarobić 100zł.

   Usuń
 10. Dostał ktoś już kasę za fundusz inwestycyjny 100zł premii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premia za fundusz będzie dopiero 16 maja też czekam. Moja siostra już dostała brała udział w poprzedniej edycji jesiennej, nie obyło się bez problemów nie miała zaznaczonych zgód na marketing i jej nie przyznali napisała reklamacje i przyznali w ciągu 2 dni :)

   Usuń
 11. jezeli dzis złoze wniosek o rachunek to pierwszy pełny miesiąc bedzie od daty złozenia wniosku , czy juz po podpisaniu umowy czyli od 29,04 .jak oni to interpretują

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej wniosek wysłać po 29.03. i nie będzie wątpliwości że dopiero od 29.04. będzie cały okres rozliczeniowy.

   Usuń
  2. od podpisania umowy a czemu tak późno składacie stówki za fundusze nie chcecie załapać ?

   Usuń
 12. Właśnie miałem otwierać konto przez Moje ING (mam już konto firmowe i w ofercie produktowej jest opcja otwarcia konta w promocji), ale uwaga:
  1. Regulamin promocji „Do 120 zł za otwarcie Konta” §3 b ii, "od 1 marca 2017 r. do 14 kwietnia 2017 r. otworzy: (...) w systemie bankowości internetowej – tylko wtedy, gdy jest już posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego (...)"
  2. W Moje ING, pomimo iż jest przycisk "Otwórz konto w promocji", podczas otwierania konta nie ma nigdzie wzmianki o jednoczesnym otwieraniu Otwartego Konta Oszczędnościowego! Linki do umowy nie działają, więc nie można sprawdzić co się otwiera. Jest to bardzo mylące, bo otwierając konto przez ogólnodostępną stronę internetową klikając przycisk "Otwórz konto w promocji" jest wtedy wyraźnie napisane że jednocześnie otwierane jest Otwarte Konto Oszczędnościowe".
  Wygląda na to, że posiadacze kont firmowych czy innych produktów banku, mający dostęp do Moje ING, muszą najpierw otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe, a dopiero później można otworzyć konto przez Moje ING.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy opłacając Oc za auto na poczcie będzie to transakcja bezgotówkowa czy wypłaty gotówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinna być bezgotówkowa. Jak wprowadzili płatności kartą to był szum i afera że liczą jak gotówkowe ale po prostu coś tam nie przestawili. Teraz już jest zmienione.

   Usuń
 14. Nie wiem czy coś przeoczyłem przy wypełnianiu wniosku, czy tak jest domyślnie, ale czytam swoją umowę i mam wpisane, że nie wyrażam zgód marketingowych. Można to zmienić po zalogowaniu się do systemu, mam nadzieję, że to nie przeszkodzi we wzięciu udziału w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem. Choć pamiętam że we wniosku zaznaczyłem wszystko. Dowiadywałem się i uzupełnienie powinno wystarczyć.

   Usuń
  2. Dobrze że przeczytałam ten wpis.... Coś mi tu nie pasuje. Ja też NA PEWNO zaznaczyłam zgody a w systemie mam że nie. Oczywiście poprawione ale trudno ne odnieść wrażenia że to celowa zagrywka banku. Zgody są dwie w systemie obie zaznaczyłam ale teraz już zwątpiłam czy to wszystkie wymagane, czy jeszcze coś nie wyjdzie w trakcie i z premii nici. MR ZŁOTÓWA, jesteś w stanie jako bloger wyjaśnić u źródła co tu jest grane? Co ostatecznie musi być zaznaczone i jak nie przeżyć rozczarowania że jednak premii nie będzie?

   Usuń
  3. Taki sam problem wystąpił kiedyś w BZ WBK. Powodem rozbieżności między tym co we wniosku, a tym co było po otwarciu konta podobno były sytuacje, gdy klienci już wcześniej konto w BZ WBK posiadali, zamknęli je i brak zgody pozostawał bez zmian.

   Regulamin promocji ING Banku Śląskiego nie wymaga wyrażania żadnej ze zgód, a zawiera jedynie taki punkt: "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank". Według mego stanu wiedzy to coś innego. Ale dopytam. Odpowiedź jednak dostanę zapewne w przyszłym tygodniu (w dni robocze).

   Usuń
  4. Zatem po pierwsze to moje pierwsze otwarcie konta w tym banku zatem nie ma opcji żeby coś wcześniej....
   Po drugie uprzejmie proszę autora bloga o rozwianie wątpliwości poprzez dowiedzenie się u źródła czyli w banku. Myślę że z takimi jak Ty inaczej rozmawiają mając świadomość jaką masz silę przebicia i co możesz poprzez swój blog. Może przesadzam ale takie oficjalne pismo powinno się gdzieś tu znaleźć aby w razie czego powołać się na nie. Jeśli tym sposobem bank sprytnie wyklucza wypłatę premii to pierwsze co ale już na starcie masowo powinniśmy takie konta zamykać.
   Dopytaj także ile i jakie zgody muszą być, w systemie są dwie.

   Na umowie mam zaznaczone: nie wyrażam zgody. Tyle tylko że ta umowa przychodzi już po podpisaniu umowy poprzez kuriera. Co wtedy pozostaje? Nieaktywowanie konta? Co to da? Po złożeniu wniosku nie przypominam sobie żeby gdziekolwiek było info o zaznaczeniu lub niezaznaczeniu zgód. Na mailu niczego nie mam. Natomiast raz jeszcze wypełniłam wniosek żeby przypomnieć sobie jak wygląda pole do zaznaczania zgód i jest to tak oczywiste że nie wiem jakim sposobem można byłoby to źle zaznaczyć, co najwyżej zapomnieć. Trudno nie odnieść wrażenia że "coś tu śmierdzi" tym bardziej że są inni którzy potwierdzają to samo....

   Usuń
 15. Witam. Czy mieliście jakis problem przy zakładaniu konta? Jutro mija tydzień, gdy wypełniłam wniosek i otrzymałam mail, że w ciągu 2-3 dni roboczych skontaktuje się kurier. Cisza. Czy to ja mam pecha, czy oni tak wszystkich klientów mają w d?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek złożyłem w poniedziałek. Dziś dostałem sms od DHL, że przyjedzie kurier. Na 99,99% to z umową ING bo nic innego się nie spodziewam.

   Usuń
  2. Potwierdzam. To był kurier od ING. Przywiózł już nawet kartę.

   Usuń
 16. U mnie niestety nadal cisza ... :(

  OdpowiedzUsuń
 17. U mnie babcia na rynku nie sprzedaje na kartę, a tym bardziej na BIK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja Babcia ma czas i śmiga na blikach , nfc, zbliżeniowo ,kartą w sieci itd , itp a w szkole siedmioklasowej tego nie było jakieś czary

   Usuń
 18. Dlaczego w artykule napisane jest że we VIIi 200 a nie 300 zł do zwolnienia z opłaty?
  Płatność poprzez Payu blikiem w Internecie zalicza się do wymaganych płatności blik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W harmonogramie uwzględniłem wydanie 100 zł w okresie od 29.07. do 14.08. (do czasu w którym wydać trzeba 1000 zł na potrzeby promocji). A te 200 zł do 28.08. jest uzupełnieniem sumy 300 zł.

   Jeśli chodzi o drugie pytanie to nie ma wykluczeń miejsc w których można płacić kartą czy BLIKiem :)

   Usuń
  2. płatności BLIKIEM nie liczą się do salda 300zł aby uniknąc opłaty za kartę

   Usuń
 19. Dzięki, fakt nie doczytałem ze zrozumieniem
  A mając już teraz konto (podkreślam nie od początku miesiąca i mam się "nie załapać na opłaty" mogę wydać np 100 i:
  Opłat rzeczywiście nie będzie?
  wydane np te 100 zaliczy się już do sumy 1000?
  wydane JUŻ TERAZ (w tym miesiącu) sumy w ramach blik również wliczają się do tych wymaganych 1000?

  OdpowiedzUsuń
 20. Odnośnie zgód na przetwarzanie danych... hmm... mam to samo. Zawierając umowę przez internet na pewno zaznaczałam wszystkie zgody, teraz już po weryfikacji kuriera dostałam umowę na @ w której jest zaznaczone" nie wyrażam zgód".
  Znając życie to będzie to "czynnik zapalny" przy wypłacie premii, bo już taka przygodę przeżyłam z TMUB. Mam wrażenie, że bardzo kantują i trzeba niesamowicie pilnować wszystkiego, czytać ze szczegółami umowy... nie mniej nie podobają mi sie takie zagrania ze strony banków. W moim przypadku niemal z każdą umową mam problemy, mimo iż bardzo dokładnie weryfikuję swoje wnioski przed wysłaniem, potem zawsze okazuje się, że czegoś "niedopatrzyłam" dziwnie zawsze na korzyść banku!

  OdpowiedzUsuń
 21. Dostała odpowiedź z ING


  Pani X

  obecnie ma Pani wyrażone zgody marketingowe. Po spełnieniu wszystkich pozostałych warunków określonych w Regulaminie, nagrodę wypłacimy do 15 września 2017 roku na konto oszczędnościowe.

  Z pozdrowieniami XX

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne jest zachowanie Banku. Wniosek nie mógł być wysłany bez ich zaznaczenia(system nie pozwolił). zgody można zaznaczyć w bankowości internetowej.

   Usuń
  2. Dla mnie to nie jest dziwne zdziwią się wszyscy Ci którzy nie wiedzieli o tym i zgód powtórnie nie zaznaczyli. Oj będzie wysyp krytyki...

   Usuń
  3. U mnie cała rodzina założyła konta w tej promocji i niestety na dwóch kontach zgody nie były zaznaczone ale akurat ze zgodami to nie problem siostra otrzymała 100zł za fundusze inwestycyjne po mimo niezaznaczonych zgód marketingowych. Napisała reklamacje i rozpatrzyli ją pozytywnie akurat w tej kwestii ING wychodzi z pomocną ręką do klienta :)

   Usuń
 22. Istny cyrk uprawia ING z tymi zgodami. Przypilnujcie tego, ja też miałem obie mimo moich wcześniejszych dyspozycji zaznaczone na "nie wyrażam". Zmieniłem ręcznie i napisałem do nich o interpretację czy przeszkadza to w uzyskaniu premii. Jeśli tak, to natychmiast podziękuję im za konto

  OdpowiedzUsuń
 23. Dostał ktoś stówkę za fundusze ? Dziś 16 miała być wypłata premii a u mnie w rodzinie na 6 kontach nic nikt nie dostał. Żenada trzeba znowu reklamacje pisać ehh

  OdpowiedzUsuń
 24. Przyszła premia za regularne inwestowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 25. U mnie też przyszła.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ktoś może już dostał premię??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze mają trochę czasu. I tak coś czuję, że będzie wypłata 15 września.

   Usuń
  2. dostał ktoś już?

   Usuń
  3. Wypłacili na OKO.

   Usuń
 27. Właśnie wpadło 120 zł :D

  OdpowiedzUsuń
 28. No i miło. Jest i u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 29. Niestety reklamacja....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź przede wszystkim czy zgody masz dobrze zaznaczone. Nawet jeśli źle to zmień i złóż reklamację.

   Usuń
  2. "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank"

   Usuń
  3. a jak sprawdzić zgody i napisać reklamację?

   Usuń
  4. Dane i ustawienia i dalej komunikacja z bankiem.

   Usuń
  5. A reklamacje możesz zgłosić wiadomością w poczcie wewnętrznej.

   Usuń
 30. U mnie tez pusto, zgody byly ok

  OdpowiedzUsuń
 31. Złóż reklamacje, u mnie w ten sam dzień od złożenia reklamacji kasa na koncie, faktycznie chodziło o nie wyrażenie zgody na marketing, chociaż wszystkie zaznaczyłem

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam jakim kurierem jest dostarczana umowa i karta z ing do konta ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...