Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: PKO BP: 100 zł do Intersport za Konto dla Młodych + nagroda pieniężna 100 zł w "Mam PKO"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

22.03.2017

PKO BP: 100 zł do Intersport za Konto dla Młodych + nagroda pieniężna 100 zł w "Mam PKO"

Ruszyła kolejna promocja PKO BP dla osób w wieku 18-26 lat.

Bon 100 zł do Intersport za Konto dla Młodych w PKO BP
Za otwarcie konta i zaledwie jedną płatność kartą na dowolną kwotę czeka nagroda - 100 zł w bonach do wykorzystania w sklepach Intersport. A tak się składa, że w PKO BP ciągle dostępny jest jeszcze program poleceń "Mam PKO" co pozwala na skumulowanie zysków. Zyskać można więc łącznie co najmniej 200 zł!

Aby wziąć udział w promocji "Sport za 0":
 • otwórz Konto dla Młodych wraz z kartą płatniczą, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z banku
 • najpóźniej do 5.05.2017 r. 19.05.2017 r. (promocja została przedłużona): 
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę 

I to już wszystko! Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz nagrodę. Będą to dwa bony o wartości 50 zł każdy do zrealizowania w Intersport (zarówno w sklepie internetowym, jak i sklepach stacjonarnych).

W graficznym uproszczeniu terminarz i przebieg promocji wyglądają następująco:
Terminarz promocji PKO BP - Sport za 0 - po przedłużeniu.png

Ważne wskazówki


▶ Wnioski o konto kwalifikujące do promocji składać można do 21.04. 5.05. (promocję przedłużono), a umowę zawrzeć do 5.05.2017 r. 19.05.2017 r. (ten wydłużony czas na zawarcie umowy wynika z faktu zawierania umowy za pośrednictwem kuriera).

▶ Bony wydawane będą w dwóch trzech tutach: do 18.04. (dla osób, które warunki promocji spełnią do 7.04.) oraz do 15.05.2017 r. - PKO Bank Polski prześle je wiadomością w bankowości internetowej oraz do 29.05. (dla osób które spełnią warunki do 19.05.).

▶  Pula nagród w promocji została ograniczona do 4 500 sztuk (chodzi o 4 500 pakietów po dwa bony). Będą one przydzielane według kolejności spełnienia warunków przez uczestników akcji. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli bank poinformuje o tym na stronie promocji.

▶  Uczestnik promocji może zdobyć jedną nagrodę (w postaci dwóch bonów o łącznej wartości 100 zł).

▶ Bony zrealizować będzie można w sklepach stacjonarnych lub w e-sklepie Intersport najpóźniej do 31.12.2017 r. W przypadku zakupów w sklepie internetowym środki z bonu nie pokrywają kosztów przesyłki - wykorzystać można je wyłącznie na kupowany towar. Wartość zamówienia w sklepie internetowym musi wynieść min. 50 zł.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem promocji, Uczestnikiem może być:
"osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, posiadająca adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która na dzień wydania Nagrody będzie Posiadaczem Konta i Karty oraz wyrazi zgodę przynajmniej na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwoła tej zgody do dnia wydania Nagrody, a także działa jako konsument (...) i w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 20 marca 2017 r. nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo"
Jeśli więc nigdy nie było Ci dane posiadać konta w PKO BP albo udało Ci się je skutecznie zamknąć do końca listopada ub.r. to teraz możesz skorzystać z promocji i zdobyć 100 zł do Intersport.

Dodatkowe 100 zł w programie "Mam PKO"


Program poleceń Mam PKO
Jeśli konta w PKO BP nie posiadasz od co najmniej trzech lat to mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Wyżej opisaną promocję możesz połączyć z programem poleceń, który szczegółowo opisałem tutaj. Postępując z opisanym tam procesem, a także rejestrując się jeszcze na stronie promocji "Sport za 0" zyskasz i 100 zł do Intersport, i nagrodę pieniężną 100 zł. W uproszczeniu aby ugrać dwie promocje na jednym koncie:
 • we wniosku wyraź zgody na przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO BP 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł (płatności te należy wykonać w punktach handlowo-usługowych; do wymaganych sum nie zaliczają się płatności w Internecie)

Na wstępie wspomniałem, że łącząc obydwie promocje możesz zyskać co najmniej 200 zł. I tak jest, bo oprócz 100 zł do Intersport i nagrody pieniężnej 100 zł możesz też zarabiać po 50 zł za każde skuteczne polecenie konta w ramach programu poleceń "Mam PKO".

Konto dla Młodych - prześwietlenie oferty


Konto objęte promocją skierowane jest do pełnoletnich osób, które nie ukończyły 26 lat. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej (bezpłatne są również SMSy z hasłami służącymi do autoryzacji transakcji)
 • 0 zł za wydanie karty 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za posiadanie karty nie jest pobierana w przypadku wykonania w ciągu miesiąca co najmniej pięciu płatności na dowolne kwoty
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze bankomatów należących do dowolnych banków lub instytucji w Polsce i na świecie

Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wniosku i umówienia wizyty kuriera. Ten dociera w ciągu kilku dni z umową oraz kartą do konta. Na potrzeby przyjazdu kuriera można wskazać inny adres niż adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu możesz umowę podpisać np. w miejscu pracy lub na uczelni.

⭐⭐⭐⭐ - tej promocji daję bardzo wysoką notę w ratingu ofert (systemie oceny promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie). Powodów jest kilka: banalnie proste warunki promocji, szybkie wydanie nagród, dobre konto, bardzo krótki okres karencji, który z udziału w akcji promocyjnej wyklucza niewielu byłych klientów. Po stronie minusów wymieniłbym ograniczenie wiekowe (szkoda, że promocja nie wiąże się z innymi kontami dla starszych klientów) oraz ograniczenie puli nagród. Tutaj na szczęście - bazując na doświadczeniach z poprzednich, podobnych promocji PKO BP - bank gra fair i z czasem systematycznie informuje o liczbie nagród, która została do dyspozycji, jak i o wcześniejszym zakończeniu w razie wyczerpania puli. Dzięki temu można uniknąć sytuacji, w której ktoś założyłby konto, a nie dostał nagrody.

Cztery gwiazdki na pięć możliwych to dużo. Choć gwiazdek nie dzielę to za możliwość połączenia z promocją "Mam PKO" chętnie dorzuciłbym jeszcze pół gwiazdki 😉

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

36 komentarzy:

 1. Czy mogę zarejestrować się jeszcze przed zawarciem umowy? Czy muszę czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze złożeniem wniosku, zawarciem umowy, wykonaniem płatności czy rejestracją należy zmieścić się we wskazanych przedziałach czasowych. Kolejność niekoniecznie ma znaczenie. Aczkolwiek zarejestrować się najlepiej będzie po wysłaniu wniosku o konto - tak by bank mógł już skojarzyć PESEL podany podczas rejestracji z konkretnym wnioskiem.

   Usuń
 2. No, i to mi się podoba !

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy po wykonaniu płatności mogę zrezygnować z karty? Blik w zupełności mi wystarczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że posiadanie konta w Inteligo wyklucza z udziału w promocji, przez co wszyscy którzy wzięli udział w ostatniej edycji Mam Inteligo są z automatu skreśleni tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli wnioskuję o kod polecający, wypełniam wniosek o konto dla młodych wydaję do 7 kwietnia 210 zł i dostaję 100 zł plus dwa bony po 50?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W skrócie tak to właśnie wygląda :)

   Usuń
  2. a te bilety do tego kina jeszcze też, czy już nie?

   Usuń
  3. Promocja z biletami do kina jest już niedostępna.

   Usuń
 6. Jeśli podpisałam umowę w tamtym tygodniu (korzystając z polecenia) i teraz zarejestruję się to czy skorzystam z tej sportowej promocji? Czy ta promocja jest dla tych, którzy założą konto od dnia dzisiejszego?

  OdpowiedzUsuń
 7. Transakcja przez IKO, o czym mówimy, jakiego rodzaju to ma byc transakcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To płatność z kodem BLIK. Wbijasz na terminalu albo podajesz sprzedawcy, potwierdzasz na aplikacji i zapłacone.

   Usuń
  2. O płatnościach z wykorzystaniem kodu BLIK (czyli właśnie też IKO) więcej piszę tutaj. Gdzie płacić BLIKiem podpowiadam tutaj (należy jedynie pamiętać, że do tych 10 zł które należy wydać nie zaliczą się płatności w Internecie).

   Usuń
 8. o, i już mi się podoba, już wiem gdzie założę drugie konto. to jak polecę siostrę to też dostanę kolejny bonus? haha, fajnie! pisze się na to

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po założeniu konta w PKO BP też można je polecać kolejnym osobom. Jako osoba polecająca otrzymasz 50 zł, a siostra (po spełnieniu warunków) 100 zł + (jeśli łapie się wiekiem) 100 zł do Intersport.

   Usuń
 9. Po jakim czasie można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 10. Pewne zastrzeżenie jeśli chodzi o bony do Intersport: "W trakcie jednego zakupu nie można wykorzystać jednocześnie 2 bonów zakupowych"

  OdpowiedzUsuń
 11. 1 x trzeba zapłacić blikiem 10 zł a pozostałe 200 zł to trzeba wydać tylko kartą czy można też blikiem, dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BLIKiem trzeba wydać min. 10 zł, a kartą min. 200 zł. Większa kwota wydana BLIKiem niestety nie jest zaliczana w poczet płatności kartą. Trzeba obydwa minima wyrobić odrębnie.

   Usuń
 12. Ja juz dzisiaj dostałem 100, czekam na bon :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy komuś została pobrana opłata za zmianę wizerunku karty? Podczas wypełniania wniosku wybrałam domyślną kartę (NIC nie zmieniałam) i dziś pobrali mi 14,90 zł... Ktoś ma tak samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś, kiedyś na tę opłatę szło się nadziać bo - z tego co kojarzę - we wniosku nie było wyraźnego ostrzeżenia o opłacie za zmieniony wizerunek. W chwili obecnej taka informacja jest wyraźnie widoczna. Jeśli więc masz wizerunek standardowy, a opłatę pobrano to zgłoś reklamację (można wiadomością w bankowości internetowej). Spośród Czytelników nikt dotąd takiej sytuacji nie zgłaszał.

   Usuń
  2. Dzisiaj tez mi pobrali 14,90 za zmianę wizerunku karty, mimo że, jak sobie przypominam nic nie zmieniałem w trakcie wypełniania wniosku. Dziś próbowałem wypełnić wniosek jeszcze raz i żeby zmienić wizerunek karty trzeba się trochę natrudzić. Czyżby bank próbował dodatkowo zarobić? Moje konto to konto Dla młodych.

   Usuń
  3. Zrobiłam dokładnie to samo, też sprawdziłam we wniosku! I na 100% nie wybierałam niczego z galerii. Także złożyłam reklamację. W umowie nic nie ma napisane, że wybrałam kartę z wizerunkiem. Ciekawe jak to udowodnią...

   Usuń
  4. Nie mają co udowadniać tylko muszą oddawać. Ty masz wizerunek podstawowy więc nie ma za co płacić.

   Usuń
  5. U mnie podobnie opłata naliczona pomimo iż nie zmieniałem wizerunku a przysłali mi z płatnym wizerunkiem. Można w jakiś sposób dociec, jaki wizerunek był wybrany przy zakładaniu konta? W ogólnej umowie nic nie ma, oprócz tego, że karta debetowa została w ogóle zamówiona

   Usuń
  6. Napisz reklamację! Miałam identyczną sytuację jak Ty i rozpatrzyli pozytywnie :)

   Usuń
 14. Witam
  Jeśli chodzi o płatność IKO to znaczy blikiem ? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Posiada ktoś wiedzę, czy można zrezygnować z karty po zrobieniu płatności za co najmniej 200 zł i później czekać na bony do Intersport oraz 100 zł za założenie konta? Czy trzeba poczekać do wypłaty nagród?

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeżeli złożyłem wniosek o zamknięcie konta pod koniec maja, to czy w czerwcu może zostać naliczona opłata za kartę debetową jeżeli nie wykonam 5 transakcji kartą? (mam na myśli miesięczny okres wypowiedzenia)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy czy to konto dla młodych.

   Usuń
  2. Jeśli w maju 5 transakcji zrobiłeś to moim zdaniem opłaty już nie powinno być. Choć z drugiej strony jeśli masz nadal kartę to te 5 płatności dla spokoju bym machnął. Kto ich tam wie.

   Usuń
  3. Konto dla młodych

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...