Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Powrót promocji "Duet lokat" w Toyota Banku. Z dodatkową premią do wykorzystania na Grouponie

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.03.2017

Powrót promocji "Duet lokat" w Toyota Banku. Z dodatkową premią do wykorzystania na Grouponie

Po kilkutygodniowej przerwie ponownie skorzystać można z promocji współorganizowanej przez Toyota Bank i Agorę.

Toyota Bank: Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon
Tym razem promocja dostępna jest w serwisie Groupon i nie przewiduje możliwości polecania oferty znajomym (za co w poprzedniej edycji można było zyskać do 250 zł). Jest za to dodatkowy bonus 75 zł w postaci środków do wykorzystania na grouponowe zakupy. Pozostałe zasady i premia podstawowa nie uległy zmianie.

Promocja "Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon" kierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Toyota Banku (choć w tym drugim przypadku nie do wszystkich, a tylko do tych, którzy konto zakładali w poprzednich akcjach promocyjnych - o szczegółach nieco niżej).

Bądź na bieżąco z promocjami: na Twitterze.

Z udziału w promocji (jako obecny, ale też i jako nowy klient) wyłączone są osoby, które:
"w okresie od 1.01.2016 do dnia 27.03.2017 roku rozwiązały z Bankiem umowę o prowadzenie Konta Jedynego"

Wariant promocji dla nowych klientów


Do zdobycia w tym przypadku jest premia pieniężna w wysokości 140 zł ("na czysto" wyjdzie jednak nieco mniej ze względu na konieczność zakupu kuponu) oraz bonus 75 zł w postaci środków na zakupy do wykorzystania w serwisie Groupon.pl.

Na początek definicja z regulaminu. Nowy klient to:
"osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Banku w okresie od 1.01.2016 roku do 27.03.2017 rok"
Jeśli spełniasz to kryterium to teraz należy:
 • do 6.04.2017 r. zarejestrować się na stronie promocji, podając przy tym kod z zakupionego Grouponu i 
 • w panelu na stronie promocji wybrać opcję "Nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank" i w dalszym kroku złożyć wniosek o Konto Jedyne, w którym niezbędne jest wyrażenie zgód: 
  • na przekazywanie informacji handlowych 
  • na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku
  • na przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową - tylko w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do wypłaty premii
 • zawrzeć umowę o Konto Jedyne (to jest już dopuszczalne po 6.04.2017 r.)
 • najpóźniej do 30.04.2017 r. w bankowości internetowej założyć:
  • lokatę Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku na kwotę min. 5 000 zł oraz  
  • lokatę Depozyt Plus na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,3% w skali roku na kwotę minimum 5 000 zł (o warunkach tych lokat piszę nieco niżej)
 • utrzymać w/w lokaty przez min. 90 dni od momentu ich założenia

Sprzedaż kuponów może zakończyć się przed terminem: pula kuponów dla nowych klientów została ograniczona do 500 sztuk. Uczestnik promocji wykorzystać może tylko jeden kupon i także jeden kupon może być wykorzystany jednorazowo.

Wariant promocji dla obecnych klientów


Do zdobycia w tym przypadku jest premia pieniężna w wysokości 70 zł (zysk wyniesie 65 zł, bo trzeba zakupić kupon) oraz bonus 20 zł w postaci środków na zakupy do wykorzystania w serwisie Groupon.pl.

Tutaj definicja klienta jest "nieco" bardziej rozbudowana. Obecnymi klientami banku są osoby które:
"i) posiadają aktywne Konto Jedyne w Banku otwarte w ramach jednej z niżej wymienionych poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora i Bank (Obecny Klient Banku): 
1) Akcja promocyjna „Lokata Toyota Bank z premią” URL: lokata35.zpremia.pl; 
2) Akcja promocyjna „SUPER DUET” URL: lokata325.zpremia.pl; 
3) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 2” URL: lokata6m.zpremia.pl; 
4) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 3” URL: lokata.zpremia.pl; 
5) Akcja promocyjna „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt” URL: aktywni.zpremia.pl; 
6) Promocja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” URL: tankujkorzysci.zpremia.pl 
7) Promocja „Lokata 130 dni z premią” URL: lokata130dni.zpremia.pl 
8) Akcja promocyjna „Aktywni zyskują” URL: aktywnizyskuja.zpremia.pl 
z wykluczeniem Akcji „ Zarabiaj z duetem korzyści” [promocji dostępnej od 15.02. do 8.03.2017 r. - przyp. Mr. Złotówa] URL: http://duetlokat1.zpremia.pl/ 
ii) nie posiadają i nie posiadały w okresie od 1.01.2016 roku do dnia 27.03.2017 roku Konta Jedynego w Banku (Nowy Klient Banku)" (pisownia oryginalna)

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zechcesz skorzystać z promocji to należy:
 • do 6.04.2017 r. zarejestrować się na stronie promocji, podając przy tym kod z zakupionego Grouponu
 • w panelu na stronie promocji wybrać opcję "Mam Konto Jedyne w Toyota Bank" i dalej na stronie banku wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową - tylko w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do wypłaty premii
 • posiadać wyrażone zgody na przekazywanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku
 • najpóźniej do 30.04.2017 r. zwiększyć saldo środków posiadanych na rachunkach (kontach i lokatach) w Toyota Banku na dzień 27.03.2017 r. poprzez założenie lokat: 
  • Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku na kwotę min. 5 000 zł oraz 
  • Depozyt Plus na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,3% w skali roku na kwotę minimum 5 000 zł (o warunkach tych lokat piszę nieco niżej)
 • przez 30 dni od założenia lokat utrzymywać zwiększone saldo środków (a więc nie schodzić poniżej poziomu będącego sumą środków zgromadzonych w banku na dzień 27.03.2017 r. oraz środków na nowych lokatach)
 • utrzymać w/w lokaty (Plan Depozytowy na 160 dni oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy) przez min. 90 dni od momentu ich założenia

Podobnie jak dla nowych klientów, tak i tutaj pula kuponów przewidzianych w sprzedaży została ograniczona. Dla obecnych klientów Toyota Banku liczy ona 250 sztuk. Uczestnik promocji wykorzystać może tylko jeden kupon i także jeden kupon może być wykorzystany jednorazowo.

Wypłata premii


Warunkiem uzyskania premii jest utrzymywanie konta w Toyota Banku do 31.08.2017 r. Wtedy nastąpi przelew bonusu i zasilenie konta na Grouponie środkami na zakupy. Uprzednio należy się jednak spodziewać maila od organizatora, powiadamiającego o przyznaniu premii. Ma on być wysłany do 16.08. Wówczas będzie też czas by zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii (do 23.08.2017 r. podać będzie należało m.in. numer rachunku Konta Jedynego posiadanego w Toyota Banku).

Środki zasilające konto na Grouponie będzie można wykorzystać najpóźniej do 31.12.2017 r.

Konto i lokaty - prześwietlenie oferty


Szczegółowe prześwietlenie Konta Jedynego zakładanego w promocji (przez nowych klientów) oraz lokat (Plan Depozytowy na 160 dni oraz Depozyt Plus) znajdziesz tutaj (w prześwietleniu poprzedniej odsłony akcji promocyjnej). W tej promocji obowiązuje również opisywany wcześniej zwrot opłaty za konto na podstawie utrzymywania obydwu lokat.

Uczestnicy poprzedniej akcji doświadczyli długiego czasu oczekiwania na realizację wniosku o konto (dłuższego, niż informował o tym regulamin) i teraz zapisy w tym zakresie zostały już zmienione. Bank na kontakt telefoniczny po wniosku ma czas przez 4 dni robocze, a kurier z umową (to jedyna dostępna forma jej zawarcia) przyjedzie po kolejnych trzech dniach roboczych.

W regulaminie pojawił się też nowy - dotąd niespotykany - zapis o limitowaniu liczby wniosków przyjmowanych przez bank (sic!):
"dzienny limit wniosków o Konto Jedyne w ramach Akcji, które będą mogły zostać zarejestrowane w systemie Banku to 50 wniosków. W przypadku, gdy danego dnia limit wniosków zostanie osiągnięty, każdy następny wniosek nie zostanie zarejestrowany w danym dniu (link do strony Banku w Aplikacji przestanie być aktywny). W takiej sytuacji, pod nieaktywnym linkiem zostanie umieszczona stosowna informacja z instrukcją dalszego postępowania."
Gdy sytuacja będzie powtarzać się przez 72 godziny - zgodnie z dalszymi wytycznymi - sytuację należy zgłosić do organizatora. Czytając to, przyznaję, że jestem zaskoczony i oczom nie wierzę. Czy klientowi daje się marchewkę na kiju by za nią gonił (bo może się uda?). Rozumiem ograniczone moce przerobowe call center Toyota Banku (czego wielu klientów doświadczyło w poprzedniej edycji czekając na telefon z banku nawet przez dwa tygodnie), ale jednak nie powinno to odbijać się na kliencie, który teraz ma polować na limit wniosków.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Stefanowi.

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

24 komentarze:

 1. W poprzedniej edycji wniosek złożyłam 1. marca. Przedwczoraj miał być kurier. Nie dotarł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja po zakończeniu lokaty na 160 dni założonej w poprzedniej promocji Duetu kończę z nimi dość długą współpracę, bo od 2 miesięcy walczę o wyrównanie oprocentowania jeszcze z poprzedniej promocji tj. Aktywni zyskują (mam 2,25% mimo zapewnienia w regulaminie 2,5%) i od miesiąca o premię z tejże promocji. Korespondencja zdaje się nie mieć końca, a to informują że wyrównają i nic się nie dzieje, a to że pismo musi być zeskanowane z podpisem, a to że ich zdaniem się nie rejstrowałem w tej promocji, więc wysłałem potwierdzenie rejestracji jakie otrzymałem e-mailem, nieporozumienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Plan Depozytowy na 160 można założyć max 10 lokat. Co jeśli już mam tyle założonych?

  OdpowiedzUsuń
 4. Promocja trwa 10 dni. Przyjmują po 50 wniosków dziennie. Sprzedać chcą 500 kuponów dla nowych i 250 dla obecnych. Matematyka level extreme

  OdpowiedzUsuń
 5. Z góry przepraszam, jeśli pytanie wyda się śmieszne, ale nigdy nie kupowałam na grouponie i proszę o wyjaśnienie, czy kod/ kupon/bon po zakupie otrzymam mailem, czy też pocztą polską itp.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz mailem oraz jeszcze łatwiej w gruponie po zalogowaniu się i wejściu w "moje grupony" praktycznie od razu po zakupie i opłaceniu ;)

   Usuń
 6. Czyli znowu poszkodowani są uczestnicy promocji Comperii, bo nie mogą skorzystać z następnych promocji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tu widzę jeszcze jeden problem, większość z wisienkowiczów pewnie brała już udział w poprzedniej akcji. A zgodnie z info na gruponie:

  Uczestnikami Akcji nie mogą być:
  (...)
  Osoby, które brały udział w Akcji „Zarabiaj z duetem korzyści”.

  Czyli większość jednak odpada, co moim zdaniem nie zostało wystarczająco podkreślone w artykule i jeszcze ludzie nakupią, lokaty pozkładają a potem nawet reklamacja nie pomoże ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższym prześwietleniu informacja ta również jest. Ale słuszna sugestia - pogrubiłem słowa "z wykluczeniem Akcji >>Zarabiaj z duetem korzyści<<" i dopisałem kilka słów od siebie ;)

   Usuń
 8. do kosztow udzialu w promocji nalezy jeszcze doliczyc utracone 90% zyskow z odsetek z lokaty rocznej w przypadku jej zerwania.Utrzymywanie jej w dluzszym czasie nie bedzie sie opalcac bo wtedy, po zakonczeniu lokaty 160 dniowej bedzie pobierana oplata za prowadzenei konta...

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mówiłem że nie ma, bo była ;) Niemniej sam się na tyle napaliłem na nową akcję że dopiero czytając dla formalności warunki grupona zorientowałem się że coś jest nie tak - zwłaszcza że do tej pory żadna poprzednia akcja nie rzutowała na wykluczenie z kolejnej.
  A biorąc pod uwagę że raczej spora ilość osób (tutaj) korzystała z poprzedniej mogło być to problematyczne - a przecież bankobranie służy do możliwie przyjaznego przedstawiania i analizy promocji, stąd też moje uwagi ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam. Zaznaczono we wniosku kartę do konta,czy musze ją mieć aby brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zrezygnować. Ale jest i tak darmowa

   Usuń
  2. Warto sobie zostawić bo płatności na 400 zł zwalniają z opłaty za konto. Jedyna opcja.

   Usuń
  3. no niby platnosci zwalniaja, ale w innych bankach mozna za to dostac zwrot wiec tez srednia opcja...generalnie trzeba sie pogodzic albo z utrata odsetek z lokaty rocznej, albo z oplata przez 7 miesiecy za konto, albo z wydawaniem karta 400zl zeby nie placic...kazda opcja jest dosc srednia...

   Usuń
  4. W standardzie za jego prowadzenie Toyota Bank pobiera opłatę w wysokości 2,49 zł, a na jej zwrot liczyć można po wykonaniu kartą płatności na sumę min. 400 zł. Teraz jest to o wiele łatwiejsze!

   Opłata "z góry" będzie pobierana na początku miesiąca, ale będzie zwracana (do 15. dnia miesiąca) osobom, które zarejestrują się w promocji, wezmą w niej udział i będą utrzymywały jednocześnie Plan Depozytowy na 160 dni i Depozyt Plus na 12 miesięcy. Zwrot na tych zasadach ma się odbywać do końca 2017 r.

   Usuń
 11. zawrzeć umowę o Konto Jedyne (to jest już dopuszczalne po 6.04.2017 r.)

  nie rozumiem tego zapisu?
  mam założyć konto po 6.04 czy wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 6.04. należy zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek o konto.

   Umowę można zawrzeć później (jest wielce prawdopodobne, że tak się stanie, bo trzeba czekać na kuriera) - należy jednak wyrobić się do 30.04. by do tego momentu założyć też lokaty.

   Usuń
 12. A to na grouponie da się jeszcze coś sensownego kupić?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czas na założenie lokat dali do 30.04. a widzę że obniżyli % na Planie Depozytowym do 2,25. Słabo :(

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziś założyłem lokaty,a tu niespodzianka -oprocentowanie 2,25% zamiast 2,5%,a do jutra można zakładać lokaty w "Duecie"-więc będę musiała złożyć Reklamację :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak- złóż reklamcję. W poprzedniej promocji też tak obniżyli i później wyrównywali odseetki po reklamacji. Aczkolwiek szybko im to nie szło.

   Usuń
  2. Ja dostałem 2,75% po negocjacjach - oni do mnie zadzwonili więc to wykorzystałem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...