Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Aktywni zyskują" (z premią 50 zł dla klientów Toyota Banku): czas na uzupełnienie danych

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

4.03.2017

Uczestniku promocji "Aktywni zyskują" (z premią 50 zł dla klientów Toyota Banku): czas na uzupełnienie danych

Przed uczestnikami akcji promocyjnej dla klientów Toyota Banku został już ostatni krok do uzyskania premii.

Finalziacja promocji Bądź aktywny dla klientów Toyota Banku
By jeszcze w tym miesiącu na konto wpłynęła premia 50 zł, teraz trzeba uzupełnić dane do jej wypłaty. Dzisiejszy wpis jest też świetną okazją by przypomnieć o bardzo dobrej, aktualnie jeszcze dostępnej (do 8.03.) promocji Toyota Banku, w której czeka 140 zł dla nowych i powracających oraz 70 zł dla obecnych klientów banku.

Promocja "Aktywni zyskują" była jedną z części składowych akcji "Rok korzyści z Toyota Bank", która pozwalała zarabiać właśnie przez cały rok. Szczegółowo zasady grudniowej promocji omawiałem we wpisie "Rok korzyści z Toyota Bank": kolejny bonus 50 zł dla obecnych klientów. Dziś przypomnę jedynie najważniejsze wymogi. A należało:
 • do 19.02.2016 r. zarejestrować się na stronie promocji (wyrażając przy tym odpowiednie zgody w oświadczeniach) 
 • do 8.01.2017 r. zwiększyć saldo depozytów w Toyota Banku przez założenie lokaty Plan Depozytowy na 130 dni na kwotę min. 10 000 zł przez 40 dni 
 • utrzymywać w/w lokatę i zwiększone saldo

Po spełnieniu warunków, organizator akcji (Agora) przesłać miał do 7.03.2017 r. maile informujące o przyznaniu premii i przypominające o dopełnieniu jeszcze jednego obowiązku - uzupełnieniu danych niezbędnych do wypłaty premii. Wiadomości zostały rozesłane 2.03.2017 r. Teraz jest czas by zalogować się na stronie promocji i najpóźniej do 13.03.2017 r. podać numer rachunku Konta Jedynego posiadanego w Toyota Banku, na który wypłacona ma zostać premia. Na jej przelew organizator promocji ma czas do końca marca 2017 r.

Brak maila o przyznaniu premii. Co robić? 


Jeśli w swej skrzynce odbiorczej nie masz wiadomości informującej o premii, sprawdź jeszcze różne zakładki poczty. Zdarza się bowiem, że tego typu maile wpadają do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy" lub "inne". Jeśli i tam maila nie ma, możesz spróbować zalogować się na stronie promocji. Jeśli będzie możliwe uzupełnienie danych to przypuszczać można, że pojawił się problem z dostawą wiadomości - Twój operator skrzynki pocztowej mógł uznać ją za spam. Jednak gdy danych uzupełnić nie możesz, a masz pewność co do spełnienia wszystkich warunków promocji, niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji.

Informacje na temat procesu reklamacyjnego możemy znaleźć w regulaminie akcji:
"1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Promocją prosimy składać na piśmie wraz z uzasadnieniem do Organizatora na adres: Agora SA, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres aktywnizyskuja@bankzpremia.pl. 
2. Reklamacje rozpatrywać będzie Organizator w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres wskazany w piśmie zawierającym reklamację. W przypadku uznania reklamacji, Premia i/lub Premia dodatkowa zostanie przekazana na Konto Jedyne Uczestnika w ciągu maksymalnie 14 dni od daty wypełnienia przez Uczestnika danych do wypłaty Premii"

Konto Jedyne - co dalej?


W chwili obecnej dostępna jest kolejna promocja Toyota Banku, w której można ponownie zarobić. Na obecnych klientów banku czeka 70 zł za utrzymanie salda środków w banku oraz założenie dwóch kolejnych lokat po min. 5 000 zł. Na rejestrację w akcji "Zarabiaj z duetem korzyści" jest jednak czas już tylko do 8.03. - nieco więcej czasu jest na spełnienie warunków, bo lokaty można założyć nawet do 15.04.2017 r.

Z kolei dla osób które konta w Toyota Banku nigdy nie miały (albo nie mają co najmniej od 1.01.2016 r.) czeka 140 zł. W takim przypadku wymogiem jest otwarcie Konta Jedynego oraz dwóch lokat po min. 5 000 zł. Termin na rejestrację w promocji to również najpóźniej 8.03.2017 r.

Dodatkowo w promocji czekają też premie za polecenia - do uzyskania za rekomendacje jest nawet 250 zł.

Sprawdź szczegóły promocji "Zarabiaj z duetem korzyści">>>

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi - zapisz się na bezpłatny newsletter. Tam powiadamiam o nowościach na blogu i przypominam też o ważnych terminach dla najpopularniejszych promocji:
Adres e-mail

9 komentarzy:

 1. U mnie brak maila i nadal niewyrównane oprocentowanie z 2,25 na 2,50

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mają tak wypłacac to nie ma co u nich brac tez nie dostałem maila..

   Usuń
  2. U mnie mail był w spamie więc sprawdźcie czy u was nie jest podobnie. Zresztą nie mail tu najważniejszy a możność uzupełnienia numeru konta.

   Usuń
 2. Brak maila na 3 kontach. Po zalogowaniu na stronie promocji informacja: "Konkurs zakończony". Czekam do 7 marca i nazajutrz składam reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie identycznie, udało się zalogować i "konkurs zakończony".

   Usuń
 3. Dzięki za przypomnienie. Wiadomości na skrzynce nie było. Ale wystarczyło się zalogować i panel do wpisania danych do przelewu był u mnie dostępny. Gdyby nie przypomnienie chyba bym przegapił. DZIĘKI!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zapomniałam o tej promocji. Bez zakładania konta trochę beznamiętnie założyłam lokatę a tu już czas na premię. Przypomnienie bardzo dobra rzecz!

   Usuń
 4. U mnie tez brak maila mimo spelnienia warunkow. Ale na stronie udalo sie uzupelnic dane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Reklamacja uznana, jest premia 50zł.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...