Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów ING Banku Śląskiego: 100 zł za wpływ pensji

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

28.03.2017

Promocja dla klientów ING Banku Śląskiego: 100 zł za wpływ pensji

Ruszyła kolejna edycja promocji, w której bank chce zachęcić swych klientów do aktywniejszego korzystania z konta.

ING Bank Śląski - 100 zł za pensje
Warunki promocji są całkiem proste. Za przyjęcie zaproszenia oraz zapewnienie wpływów na konto po min. 1 000 zł czeka bonus 100 zł. To promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego. A dla nowych i powracających - dziś okazja by przypomnieć - dostępna jest akcja w której do wzięcia mamy 120 zł za Konto z Lwem (gdzie zbliża się najlepszy moment na złożenie wniosku).

Zgodnie z regulaminem "Zyskaj 100 zł za pensje":
"Uczestnikiem Promocji może być osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, która otrzyma od Banku ofertę skorzystania z Promocji"
Z informacji udzielanych przez konsultantów infolinii ING Banku Śląskiego wynika, że takie zaproszenie bank wysyła "przede wszystkim w bankowości internetowej". Zatem to tam należy sprawdzić czy taka propozycja się pojawiła. A jeśli nie to myślę, że ze względu na sformułowanie "przede wszystkim" warto też sprawdzić maila.

Jeśli należysz do grona wyróżnionych, tj. zaproszonych klientów to dalej warunki do spełnienia są już bardzo proste:
 • najpóźniej do 31.08.2017 r. kolejność realizacji dwóch poniższych podpunktów nie ma znaczenia):
  • zapewnij na Konto z Lwem Direct lub Komfort wpływ kwoty min. 1 000 z w każdym z co najmniej czterech dowolnych miesięcy kalendarzowych oraz
 • na dzień wypłaty premii (27.09.2017 r.) posiadaj konto na którym wcześniej zostały zaksięgowane wpływy

I to wszystko. Na koniec trzeba jeszcze pamiętać tylko o jednym wymogu:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank"

Odnośnie wpływów na konto - mimo tytułu promocji sugerującego konieczność wpływu "pensji" - w regulaminie brak już wymogów w tym zakresie. Przy wpływie mamy wyłącznie zapis o tym, że pod uwagę nie będą brane przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku. Źródło pochodzenia przelewu może być więc różne - niekoniecznie musi być to wpływ wynagrodzenia od pracodawcy.

Do nagrody pieniężnej wypłacanej na konto objęte promocją, ING Bank Śląski funduje też nagrodę dodatkową w wysokości 23 zł, będącą równowartością należnego podatku, który zostanie odprowadzony przez bank do właściwego urzędu skarbowego.


Korzystając ze sposobności dzisiejszego wpisu przypomnę, że już tylko do piątku załapać się można na aktualną edycję sprawdzonej i popularnej promocji Money mania: z kontem w BGŻ BNP Paribas zdobyć można nawet 300 zł.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

21 komentarzy:

 1. U mnie zaproszenia brak. Ale podejrzewam że to przez zgody marketingowe które mam na nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakaś lipna ta akcja, bo ani u mnie ani u mamy takich zaproszeń nie ma ani na mailu, ani w ban kowości elektronicznej :P

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie poki co tez brak ale parę dni temu był wpływ na konto wlasnie 100zł za pensję, nic nie kojarzę ale to pewnie jakaś wczesniejsza akcja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w ub.r. była podobna promocja.

   Usuń
 4. Witam
  U mnie zgody wyrażone a zaproszenia brak , konta używam bardzo mało praktycznie do płacenia jednej tranzakcji miesiecznie od 300 do 400 zł oraz uczestnicze w promocji z inwestowaniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja dostałem zaproszenie i już się zapisałem :) Od jakiegoś czasu z konta nie korzystam, zlikwidowałem kartę, więc chyba chcą przyciągnąć takich jak ja...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No raczej. Ale karty wyrabiać nie musisz.

   Usuń
 6. u nas też nie ma zaproszeń :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj w klubie. Niestety niezaproszonych jest na pewno więcej niż zaproszonych. O ile tacy zaproszeni są w ogóle.

   Usuń
  2. Potwierdzam otrzymanie zaproszenia :)
   Konto od dłuższego czasu było nieużywane, a karta zastrzeżona wieki temu.

   Usuń
  3. A wiadomość o promocji gdzie dostałeś? W bankowości tylko czy też w inny sposób?

   Usuń
 7. a czy jeśli na moje konto w ING już od kilku dobrych lat wpływa comiesięczne wynagrodzenie to czy też będę mógł liczyć na zaproszenie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej nie. Domyślać się można że to raczej dla takich co wpływów nie mają.

   Usuń
 8. Masz zapis w regulaminie że tylko dla tych co dostali ofertę. Więc rejestracja i spełnienie warunków może nie wystarczyć.

  Zaproszenie wygląda tak: http://i.imgur.com/GF4veIC.png

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak trzeba zrobić wpływy przez 4 mies. to najpóźniej zapraszać mogą do końca kwietnia. Tylko wtedy będzie szansa spełnić warunki od maja do sierpnia.

  OdpowiedzUsuń
 10. A na końcu regulaminu pisze:"Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi Konta z Lwem: Direct, Komfort, Premium"-więc "Nowi" nie łapią się:(

  OdpowiedzUsuń
 11. Na końcu regulaminu pisze:Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi Kontaz Lwem: Direct, Komfort, Premium-więc Nowi nie łapią się

  OdpowiedzUsuń
 12. A ktoś mi powie jak wygląda w praktyce założenie konta w ING? Formalności załatwiłam w 5 minut, konto założone, kurier w kilka dni przywiózł kartę do konta i nic poza tym. Żadnej umowy, cyferek do logowania... Mam gołą kartę i cisza...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na maila powinnaś dostać info o aktywacji konta i umowę. W niej będzie login. Ja maila miałem ze 3-4 dni po wizycie kuriera.

   Usuń
  2. ok, to czekam, kurier był z kartą w piątek, to jeszcze jest czas :)
   Coby nie było jak w PNB Paribas- po tygodniu od otwarcia konta naliczyli mi 7 zł za kartę. Już napisałam reklamację.

   Usuń
  3. Sprawdź też czy w spamie email nie wylądował u mnie tak było :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...