Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kino objazdowe: od 8 zł za bilet na film dla płacących kartą Visa

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

3.03.2017

Kino objazdowe: od 8 zł za bilet na film dla płacących kartą Visa

W Polskę ruszyło kino objazdowe, które umożliwia obejrzenie filmów tam gdzie nie ma kina stacjonarnego.

Kino objazdowe bilety 50 procent taniej z kartą Visa
Na blogu często opisuję promocje z biletami do kin sieci Cinema City, Helios czy Multikino. Te kina znajdują się jednak w większych miastach. Dziś coś dla Czytelników z mniejszych miejscowości (choć niektóre mają i po kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców!), w których kina w ogóle brak. Jeśli mieszkasz w takim mieście, sprawdź czy kino tam dotrze. A z kartą Visa film obejrzysz za 8 zł :)

Choć sam mam kin pod nosem sporo to ta akcja mi się spodobała. W końcu jest coś dla osób, które by obejrzeć nowy film muszą fatygować się do innego miasta. O samym kinie - z racji tematyki podejmowanej na blogu - oczywiście bym nie informował. Ale tu mamy też promocję dla posiadaczy dowolnych kart z logo Visa. Bo o ile standardowa cena na seans w kinie objazdowym wynosi 16 lub 18 zł (odpowiednio na filmy 2D i 3D) to w przypadku płatności kartą Visa ten koszt spadnie do 8 lub 9 zł. Pula promocyjnych biletów została jednak ograniczona do 25 000 sztuk. O połowę taniej kosztować będzie też zestaw popcorn + napój, za który w zależności od wielkości będzie można zapłacić od 6 do 9,50 zł (zamiast standardowej ceny od 12 do 19 zł). Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

W najbliższym czasie kino objazdowe Outdoor Cinema ma zawitać do następujących miejscowości: Łask, Syców, Milicz, Kościan, Pogorzela, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Lubsko, Odolanów, Kargowa, Dębno, Myślibórz, Sępólno Krajeńskie, Brodnica, Żuromin, Glinojeck, Nidzica, Ostróda i Mikołajki. Docelowo kino objazdowe Visa ma dotrzeć do stu miejscowości we wszystkich 16 województwach. Wykaz miejscowości do których zawita kino objazdowe Outdoor Cinema wraz z repertuarem i godzinami seansów można znaleźć tutaj.

Karty Visa w promocjach


Jeśli nie masz w swym portfelu karty Visa, a do wizyty kina objazdowego chcesz się przygotować to sprawdź którąś z poniższych promocji - w której właśnie można zdobyć kartę Visa - gdzie dodatkowo można liczyć jeszcze na zwrot części płatności kartą (nie tylko w kinie) albo inne gratyfikacje:

Ot, zrobił się taki mały przegląd promocji i katalog banków, w których można obecnie zdobyć kartę z logo Visa, a przy okazji jeszcze na tym zarobić :)

Nie przegap promocji bankowych - zapisz się na bezpłatny newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach na blogu:
Adres e-mail
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

5 komentarzy:

 1. Pewnie filmy drugiego sortu będą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie Maria Skłodowska Curie, Trolle, Bodo, Sztuka kochania i Kong: wyspa czaszki więc spoko nowe filmy.

   Usuń
 2. Dobra akcja. Taki powrót do przeszłości. No ale pewnie dla niektórych osób będzie to fajna atrakcja takie kino.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja wciąż czekam na bilety do cyrku ... objazdowego, oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem to inicjatywa bardzo dobra. Na prowincji bywa tak że kina nie ma. Jako bankobiorca mogę też powiedzieć, że w mniejszej miejscowości to jest tak, że kartą bez problemu zapłacę w Biedronce czy Tesco albo na stacji paliw. Ale prywatny market albo mniejsze sklepy nie pozwalają płacić kartą np poniżej 10 albo 20 zł a są i takie co karty ciągle nie akceptują. Kino do mnie przyjechało to uwierz, że wiele osób pewnie pierwszy raz sięgały po kartę by zapłacić bo na co dzień to raczej korzystają z niej tylko w bankomacie. Dobrze przekonywać klientów a jeszcze lepiej przedsiębiorców by honorowali karty wszędzie i od każdej kwoty.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...