Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń Credit Agricole: po 50 zł dla polecającego i polecanego (łączy się z innym promocjami banku!)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

11.03.2017

Program poleceń Credit Agricole: po 50 zł dla polecającego i polecanego (łączy się z innym promocjami banku!)

Ruszył kolejny program poleceń, w którym zarobić mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku.

Program poleceń w Credit Agricole
Tym razem Credit Agricole płaci zarówno osobie polecającej, jak i poleconej. Premie wynoszą po 50 zł. Jednak osoba polecona może zyskać więcej, bo program poleceń na szczęście łączy się z innymi promocjami skierowanymi do nowych klientów zakładających konto osobiste w Credit Agricole (do wzięcia jest więc np. 250 zł).

O pozostałych promocjach, dzięki którym można skumulować zyski wspomnę jeszcze pod koniec wpisu. Na początek prześwietlę zasady programu poleceń.

Program poleceń Credit Agricole


Aby zyskać 50 zł jako polecony (czyli pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie 365 dni przed zawarciem umowy nie była posiadaczem konta w Credit Agricole):
 • zawrzyj umowę w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia złożenia wniosku, w którym podasz kod polecenia (jak go zdobyć podpowiadam nieco niżej)
 • we wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od banku (zgód tych nie wycofuj w trakcie uczestnictwa w promocji), podając przy tym swój aktualny numer telefonu komórkowego
 • zawrzyj z bankiem umowę o dostęp do bankowości elektronicznej
 • w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto: 
  • zapewnij wpływ min. 500 zł w przypadku 1 Konta (dla osób w wieku 18-27 lat) lub 1 500 zł w przypadku pozostałych kont osobistych (wpływ ten może pochodzić z dowolnego źródła - także z Twego konta w innym banku) lub 
  • wykonaj płatności kartą (które zostaną zaksięgowane) na sumę min. 300 zł

Jeśli posiadasz już konto w Credit Agricole (albo je teraz założysz) i zechcesz być osobą polecającą to:
 • zgłoś się do programu poleceń przez wysłanie formularza zgłoszeniowego (można to również zrobić w placówkach Credit Agricole), podając przy tym numer rachunku konta polecającego (a więc tego, na który będą wypłacane premie)
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od banku (zgód tych nie wycofuj w trakcie uczestnictwa w promocji), podając przy tym swój aktualny numer telefonu komórkowego

Po spełnieniu powyższych wytycznych otrzymasz kod polecający. Bank przekazuje go SMSem oraz mailem. Zakładając konto w Credit Agricole polecać można dopiero od następnego dnia, ponieważ w regulaminie znajdziemy taki zapis:
"Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia"

Premie zostaną wypłacone do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Warto też zwrócić uwagę na to, że premie zostaną wypłacone wtedy, gdy:
" Polecony ani Polecający nie odstąpi od umowy Konta, ani jej nie wypowie przed wypłatą należnej Premii dla Polecającego"

Premia dla polecającego, jak i premia dla poleconego wynosi 62 zł. Otrzymasz jednak 50 zł, gdyż bank potrąci i odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego podatek w wysokości 19%. Polecający może otrzymać premie za maksymalnie 10 skutecznych poleceń. Kolejne już nie będą niosły za sobą żadnej gratyfikacji dla polecającego.

Kumulacja promocji


Oprócz 50 zł za otwarcie konta z polecenia możesz też wziąć udział w którejś z innych promocji Credit Agricole. A dodatkowo do zdobycia jest:

By jednocześnie wziąć udział w promocji z premią 200 zł oraz zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia, we wniosku o konto koniecznie zaznacz opcję " Otwieram konto z Polecenia" i wpisz kod polecenia.
kod polecenia w programie poleceń Credit Agricole

Kod polecenia do Credit Agricole


Jeśli nie znasz nikogo kto posiada konto w Credit Agricole to możesz skorzystać z mego kodu. Po przesłaniu zgłoszenia maksymalnie w ciągu 24 godzin prześlę Ci kod polecenia:


Warunki pozostałych promocji, podobnie jak warunki prowadzenia kont dostępnych w ofercie Credit Agricole, opisuję we wcześniej podlinkowanych wpisach prześwietlających poszczególne okazje do bankobrania.

Bądź  na bieżąco z nowymi wpisami pojawiającymi się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter - to najlepsza gwarancja nieprzegapienia okazji do bankobrania: 
Adres e-mail

89 komentarzy:

 1. Jak jest w końcu z tym wpływem 3 tys. w promocji z premią 200 zł??? Musi być od pracodawcy czy może być własnym przelewem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dużo wskazuje na to, że wpływy mogą być jednak np. z własnego konta. Więcej na ten temat napisałem w komentarzu (tutaj) pod wpisem o przywołanej promocji.

   Usuń
 2. Mam pytania:
  1. Do kiedy trwa ta promocja ?
  2. Jeżeli wpłacę 1500 zł to czy muszę dokonać transakcji 300 zł?
  Mr. Złotówa gdzie mogę u Ciebie więcej przeczytać o koncie Credit Agricole ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Program poleceń trwa do odwołania.
   2. Na potrzeby premii 50 zł wystarczy spełnienie jednego z tych dwóch warunków (w każdym z trzech kolejnych miesięcy).

   Trzeba jednak pamiętać też o warunkach których spełnienie jest niezbędne do uniknięcia opłaty za konto czy wydaną do niego kartę, a które mogą być szersze. To bardziej szczegółowo prześwietlam we wspomnianych wpisach:

   1 Konto - opis promocji i warunków prowadzenia konta znajdziesz tutaj.

   Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM i także 1 Konto - opis promocji dot. przeniesienia konta i warunki prowadzenia kont tutaj.

   Usuń
 3. Czy w tej promocji mogę otworzyć Lokatę terminową 3,1 % na 60 dni do 50 tyś ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jest określony czas na otwarcie tej lokaty od chwili otwarcia konta ?
   Jak długo muszę utrzymać konto po wypłaceniu premii ? Czy konto można otworzyć przelewem ?

   Usuń
  2. Wystarczy przeczytać opis a doczytasz że 6 mies.
   Program poleceń jest bez lojalki. Nie, kurierem.

   Usuń
  3. We wniosku można wskazać 2 opcje: zawarcie umowy kurierem lub w oddziale. Wybrałem to drugie bo szybciej.

   Usuń
 4. Jakie najlepiej wybrać konto jeżeli mam powyżej 27 lat ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto PROSTOoszczędzające PLUS:
   Opłata za konto: 0 lub 9,90 zł - z opłaty zwalnia wpływ w kwocie min. 1 500 zł (a dla osób, które nie ukończyły 30. roku życia: 1 000 zł)
   Opłata za kartę: 0 lub 7,90 zł z opłaty zwalnia wykonanie i zaksięgowanie płatności kartą na sumę min. 500 zł

   Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM
   Opłata za konto: 0 lub 14,90 zł - z opłaty zwalniają wpływy na sumę min. 10 000 zł
   Opłata za kartę: 0 zł

   Najlepszym rozwiązaniem wydaje się więc Konto PROSToszczędzające Plus. Opłat można uniknąć poprzez przelewanie środków, bez konieczności płacenia kartą. Liczy się tylko wpływ - nie ma konieczności utrzymywania tych środków. Jeśli ktoś nie dysponuje sumą 10 000 zł przelewać można mniejszą kwotę (w tę i z powrotem) - ważne by suma wpływów wyniosła min. 10 000 zł.

   Usuń
  2. @Mr. Złotówa11 marca 2017 17:31 " Najlepszym rozwiązaniem wydaje się więc Konto PROSToszczędzające Plus. Opłat można uniknąć poprzez przelewanie środków, bez konieczności płacenia kartą. Liczy się tylko wpływ - nie ma konieczności utrzymywania tych środków. Jeśli ktoś nie dysponuje sumą 10 000 zł przelewać można mniejszą kwotę (w tę i z powrotem) - ważne by suma wpływów wyniosła min. 10 000 zł. " Tu chyba chodzi o Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM, a nie jak piszesz Konto PROSTOoszczędzające PLUS.

   Usuń
  3. Tak, zgadza się! Zgodnie z opisem najlepsze jest - w mej ocenie - Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Dzięki za czujność!

   Usuń
  4. Mam trzy pytania:
   1.Jeżeli w tym miesiącu założę konto PROSTOoszczędzające PREMIUM ,oczywiście z polecenia, to czy w miesiącu otwarcia konta ( maarzec )jestem zwolniony z zasilenia konta na 10 tyś ?
   2. Czy jest specjalny link do otwierania kont z polecenia? Tu nie widzę a nie będę korzystał z promocji z zamknięciem kota.
   3. Czy wystarczy, że 10 tyś przeleję dosłownie na chwilę ? Chcę przelać rano z WBK na CA, a w południe przelewik na WBK.

   Usuń
  5. 1) Dzwoniłem na infolinię i podobno też wpływ musi być w niepełnym miesiącu.
   2) nie wiem, biorę udział z przeniesieniem.
   3) tak, wystarczy na chwilę. Wpływ to nie utrzymywanie salda :)

   Usuń
  6. Mr. Złotówa " Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM
   Opłata za konto: 0 lub 14,90 zł - z opłaty zwalniają wpływy na sumę min. 10 000 zł "
   Czy w te 10 000 zł wpływów wliczają się również wpłaty w okienku banku i wpłatomatach, czy tylko Przelewy ?

   Usuń
  7. Z regulaminu kont osobistych Credit Agricole:
   "wpływ na konto – suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli klient jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika", więc nie tylko przelewy :)

   Usuń
  8. Wczoraj otworzyłem Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM , zrobiłem przelew na to konto i dziś CA poinformował mnie smsem o wpływie na konto. Czy te smsy są płatne ? Wole spytać jak potem bulić za coś niepotrzebnego.

   Usuń
  9. Pytałem o to w oddziale. Przy Premium smsy z powiadomieniami są za darmo.

   Usuń
 5. Czy żeby otworzyć konto z polecenia i móc dalej korzystać z premii za polecanie 50 zł od polecenia muszę koniecznie wziąć udział w promocji 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole ? Nie mam żadnego konta, które mógłbym teraz zamknąć. Poza tym moje zarobki nie wynoszą 3000 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz dla samego programu poleceń założyć.

   Usuń
 6. Czy mozna przenieść konto z Inteligo do CA, bo na liście banków jest tylko PKO ?

  Czyli mozna wpłacać i wypłacać i nie trzeba utrzymywać na koncie kwoty 10000PLN ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można przelać i nawet tego samego dnia wycofać.

   Usuń
  2. Potwierdzam z praktyki. Co miesiąc przelewam 10k rano i tego samego robię przelew zwrotny tak, że zdąży wrócić ☺

   Usuń
  3. Z Inteligo nie można. Tylko z PKO.

   Usuń
 7. nie bardzo rozumiem, jaką należy zachować kolejność, jeśli chcę skorzystać z 200 zł premii za przeniesienie konta.
  Najpierw zakładam konto z kodem polecenia od MR. Złotówy żeby otrzymać 50 zł, a potem przenoszę konto z innego banku? chyba nie, no bo jak już założę to co przenosić?
  A jak najpierw będę chciała przenieść, to kiedy ten wniosek z kodem polecenia?
  Mogę prosić o krok po kroku jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zakładasz z kodem polecenia. Dyspozycje odnośnie przeniesienia można złożyć w ciągu tygodnia od otwarcia konta.

   Usuń
 8. Jaką kartę płatniczą najlepiej wybrać do konto PROSTOoszczędzające PREMIUM ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku jest tylko jedna: MasterCard Debit Platinum

   Usuń
 9. Właśnie 2.03 założyliśmy z żoną dwa konta Prosto...Premium w promocji z przeniesieniem. 2 profile w Eurobanki poszły do odstrzału, który nie był w już stanie zaoferować nic ciekawego po zakończeniu 3% promocji konta oszczędnościowego.
  W tym miesiącu wpłynęły już nawet wynagrodzenia, zatem 1-wszy miesiąc już zaliczono.
  Szkoda, że wpis okazał się z tak dużym opóźnieniem (promocja trwa od 01.03), bo bankowej kieszeni pozostało 200 złotych.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam już kod polecenia. Czy mogę otworzyć konto w placówce i od razu zlecić przeniesienie konta ? Czy muszę z linku w necie ? W placówce miałbym dwie pieczenie na jednym rożnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy mogę przenieść konto z Inteligo ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro idę do oddziału i chcę przenieść Inteligo. Wydaje mi się że da radę bo w wykazie banków uczestniczących w przenoszeniu przy PKO jest zaznaczone że uczestniczą wszystkie oddziały.

   Usuń
  2. probowalem z inteligo - nie da rady. Tylko z glownego czyli PKO BP

   Usuń
  3. Potwierdzam. Dostałem odpowiedź: Bank Inteligo nie uczestniczy w procesie przeniesienia rachunku osobistego. W związku z tym, nie będzie możliwe przeniesienie rachunku o tym numerze (10205558).

   Usuń
  4. Tak samo nie można przenieść Nest Banku. Wychodzi więc na to że banki internetowe udziału w tym przenoszeniu nie biorą.

   Usuń
  5. Zamierzam przenieść z Wbku. Jak wygląda przenoszenie z tego banku ?

   Usuń
  6. Można przenieść bez problemu.

   Usuń
 12. Dzisiaj byłem w oddziale i wszystko wskazuje na to, że można skorzystać ze wszystkich trzech promocji. Wystarczy wypełnić odpowiednie druki dotyczące promocji.

  OdpowiedzUsuń
 13. Byłam dziś w oddziale. Otwierałam konto z polecenia z przeniesieniem. Wcześniej wniosek składałam przez net. Podczas rozmowy z konsultantką wybrałam opcję podpisania umowy w oddziale. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię celem umówienia się w banku. Sądziłam, że mój wniosek będzie czekał jedynie na mój podpis, a tu okazało się, że pani wypisuje wszystko od nowa. Podałam jej kod polecenia. Sądziłam, że dostanę jakiś kwitek z tym kodem i zgodami do podpisu, ale pani oznajmiła, zapewniając mnie, że wszystko wpisała, wszystko jest w porządku, ona wszystko dopełniła i zarówno ja jak i osoba polecająca dostaniemy premię. Bardzo proszę napiszcie, czy z umową zawartą w banku dostaliście dokument z kodem polecenia? Czy na pewno u mnie wszystko ok ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostałem niczego potwierdzającego podanie kodu polecenia.

   Usuń
  2. @Bartek Szymański16 marca 2017 19:47 bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. W takim razie wszystko wskazuje na to, że u mnie wszystko ok :-)

   Usuń
 14. Formularz poleceń (z linku) nie działa dla osób poniżej 21 roku życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o wniosek o konto? U mnie działa (sprawdzone na różnych przeglądarkach i urządzeniach). Po kliknięciu w przycisk "Otwórz konto" pojawia się wybór kont (dostępne są wszystkie cztery - w tym 1 Konto). Sprawdź proszę na innej przeglądarce (lub na tej samej ale po wyczyszczeniu plików coockies).

   Usuń
 15. Czy można połączyć wszystkie trzy promocje i zgarnąć 450 zł :-D? Czy niestety to już było by zbyt piękne?

  OdpowiedzUsuń
 16. "w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto: " - mógłby ktoś rozjaśnić, czy jak podpisuję w przyszłym tygodniu umowę to muszę się jeszcze w marcu uwinąć z przelewem i transakcjami kartą czy od kwietnia, bo trochę nieprecyzyjny zapis wg mnie. Z gory dzieki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mej ocenie dobrze zrobić już w miesiącu otwarcia. Oczywiście przelew wystarczy bo masz to lub to.

   Usuń
  2. Niestety nie jest to i to, zreszta ciekawe czy karta zdązy dojść, a pani z banku mówiła że nie wpisywać dat na umowie bo dopiero oni wpisza jak do nich wroci i odesla, wiec w sumie nie wiadomo z jaka data bd podpisane, kiepska sytuacja.

   Usuń
  3. Dla premii z polecenia jest to lub to. Co innego dla uniknięcia opłat - przy koncie PLUS jest to i to ale to od pełnego miesiąca.

   Usuń
 17. Mam pytanie trochę z innej beczki co do karty płatniczej: moje nazwisko zawiera polski znak, na wszystkich kartach które do tej pory posiadałem było to uwzględnione, ale dzisiaj otrzymałem kartę z Credit Agricole i w nazwisku nie ma "kreseczki". Czy mam to uznać za błąd ze strony banku i to odkręcić, czy niektóre banki wydają karty bez polskich znaków? Dodam, że na umowie o konto nazwisko jest poprawnie zapisane, a we wniosku o wydanie karty płatniczej polskiego znaku brak.

  OdpowiedzUsuń
 18. A jest możliwe przeniesienie konta z Millenium założonego w tej promocji grudniowej? Skoro jeszcze nie wypłacili nagrody - a mają czas do końca marca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jak w tej promocji Millennium masz zapisane czy konto musi być tylko otwarte do wypłaty czy do tego czasu nie może być wypowiedziane. Jeśli to pierwsze to luz. Ja też przenoszę konto z Millennium, wypowiedzenie dostali tydzień temu a lokatę mobilną mam jeszcze tydzień i będę mieć bez zrywania. Okres wypowiedzenia to 30 dni.

   Usuń
 19. do kiedy trwa ta promocja ? chciałbym przenieść konta z PKO jak dostanę premię i nie wiem czy zdążę się załapać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń do odwołania. Promocja z premią 200 zł za przeniesienie konta do 31.03., a promocja 1 Konta do 30.06.2017 r.

   Usuń
 20. Wczoraj otworzyłem konto Premium. Widzę, że CA ma Klub Rabatowy i w wielu miejscach dosyć wysokie rabaty. Czy tu są jakieś haczyki ? Jeżeli zechcę zamknąć konto będę miał zobowiązania wobec banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma haczyków. Płacisz kartą CA i masz rabaty.

   Usuń
 21. Płatności kartą mogą być np szybki bill czy blue media za rachunki czy muszą być sklepy handlowo usługowe ??

  OdpowiedzUsuń
 22. W jaki sposób mogę zmienić PIN do karty i czy można to zrobić bezpłatnie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezpłatnie można zmienić w bankomatach BZWBK

   Usuń
 23. Najgorszy Bank dla mnie
  Konto otworzyłem w Warszawie przy ulicy Grochowskiej
  I wizyta otwarcie konta 40 minut -pracownik niekompetentny bez wiedzy
  II wizyta po trzech dniach ,po telefonie pracownik nie zeskanował dowodu
  III wizyta pracownik zapomniał wypełnić deklaracji przeniesienia konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedobory kadrowe w Credit Agricole to fakt. Ja w placówce w Poznaniu odczekać musiałem swoje. Jakieś 30-40 min. a na obsłudze więcej stanowisk pustych niż obsadzonych.

   Usuń
 24. Jeżeli w miesiącu otwarcia konta jest wpływ wynagrodzenia, to czy ten miesiąc CA wlicza do promocji, czy dopiero wpływ wynagrodzenia w następnym miesiącu liczy się do 3 miesięcy spełnienia warunku promocji ? W marcu otwarcie konta i pierwszy wpływ wynagrodzenia, premia powinna wpłynąć w czerwcu, czy dopiero w lipcu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin:
   Premia dla Poleconego przysługuje w przypadku spełnienia przez Poleconego warunków określonych w §3 i 4 Regulaminu oraz dodatkowo w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o Konto:
   a) zapewnieni Wpływu na Konto: na kwotę min. 500 PLN w przypadku Konta w pakiecie 1 Konto albo min. 1500 PLN w przypadku pozostałych pakietów Kont, lub
   b) zaksięgowane zostaną transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do Konta na łączną kwotę min. 300 PLN.

   Usuń
 25. jak długo ważny jest kod polecający tj. w ciągu jakiego czasu polecony musi otworzyć konto?

  OdpowiedzUsuń
 26. A po jakim czasie od złożenia wniosku o konto spodziewać się telefonu z banku?

  OdpowiedzUsuń
 27. Chciałbym potwierdzić jak to jest z warunkami, które trzeba spełnić do wypłaty, w tekście Mr Złotówy wygląda jakby to było i wpływy i karta, a w regulaminie jest lub, czyli trzeba spełnić jeden warunek, może ktoś potwierdzić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prześwietlenie promocji, pomiędzy warunkiem "zapewnij wpływ min. 500 zł (...) lub 1 500 zł", a "wykonaj płatności kartą" znajduje się wytłuszczone "lub". Można wykonać jeden z tych warunków.

   Usuń
 28. "Aby zyskać 50 zł jako polecony w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł"

  Czy dotyczy to każdego poleconego? Jeśli polecony otworzy np. Konto PO PREMIUM żadne płatności kartą nie są wymagane ... dziwne trochę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo zasady z toip to jedno, a wymogi z regulaminu promocji to drugie. Bank może sobie tam wymyślić co chce.

   Usuń
  2. "W każdym z 3 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto:

   - zapewnij wpływ min. 500 zł w przypadku 1 Konta (dla osób w wieku 18-27 lat) lub 1 500 zł w przypadku pozostałych kont osobistych (wpływ ten może pochodzić z dowolnego źródła - także z Twego konta w innym banku) LUB

   - wykonaj płatności kartą (które zostaną zaksięgowane) na sumę min. 300 zł.

   Słowo "LUB" robi tu sporą różnicę!

   Usuń
 29. Czy w tym miesiącu wypłacali już premie za polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 30. Mr. Złotówa, czy Ty dostałeś już wrześniowe premie za polecenia? Zakładałem konto z Twoim kodem polecenia w czerwcu, warunki spełniłem w okresie czerwiec-sierpień, ale premii jeszcze nie dostałem, a powinna już chyba być (w poprzednich miesiącach wypłacali podobno 14-15 dnia miesiąca).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wcześniej wykorzystałem pulę dziesięciu premii za polecenia (a to maksimum), więc nie wiem jak to wygląda we wrześniu. W poprzednich miesiącach bywało różnie (np. 26.04. i 14.06.)

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, ale nadal masz w CA konto i spełniasz warunki regulaminu jako polecający?

   Usuń
  3. Oczywiście posiadam i spełniam.

   Usuń
 31. U mnie premia za polecenia przyszła dzisiaj 300zł :) niestety poleceni jeszcze nie otrzymali premii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówce pani tłumaczyła mi to. Za bardzo uwagi nie przywiązałem, ale taka rozbieżność jest normalna. Poleceni dostają kasę później.

   Usuń
  2. No właśnie, ale o ile później?

   Usuń
  3. Ja byłam polecona przez Złotówę we wrześniu i już w ostatni piątek, tj. 13.10 dostałam 50 zł tytułem: "PREMIA W RAMACH PROGRAMU POLECEN".

   Ponieważ zaraz po otworzeniu konta również poleciłam znajomego, to ciekawa jestem czy ktoś wie za co mogła być ta premia, tzn. za bycie poleconą czy za to, że poleciłam inną osobę.

   Czy po tytule tego przelewu można to ocenić?

   Usuń
  4. W obydwu przypadkach tytuł przelewu był taki sam więc nie da się rozróżnić.

   Usuń
  5. Premia za polecenia jest wypłacana o wiele wcześniej niż premia za otwarcie konta z polecenia. Spójrz na warunki jakie musi spełnić polecony a na warunki dla tego co polecał.

   Usuń
  6. Akurat warunki do spełnienia są identyczne dla osoby polecającej jak i polecanej. Skąd nawet wiadomo, że osoba polecana wypełni warunki? Na to potrzeba min. trzech miesięcy!

   Usuń
  7. @Anonimowy, 17 października 2017, 16:02

   Też to słyszałam, że premia dla osoby polecającej jest wypłacana wcześniej niż premia dla osoby polecanej, ale o ile wcześniej? Tydzień, miesiąc?

   Usuń
 32. Już wszystko jest dla mnie jasne:

  Lipiec - konto założone z polecenia złotówy
  Sierpień - cisza
  Wrzesień - 50zł za każde polecenie znajomego
  Październik - 50zł za założenie konta z polecenia i 200zł za przeniesienie konta

  Bilans:
  - brak jakiejkolwiek wizyty w placówce wszystko przez phone i kurier
  - brak jakiegokolwiek obrotu kartą
  - karta nawet nie została aktywowana
  - wykonane 3 przelewy każdy na 10tys z innego mojego konta

  Podsumowanie:

  - najłatwiejsza promocja w jakiej brałem udział
  - nie trzeba nic wydawać kartą
  - nie trzeba pisać reklamacji premia na czas

  jak dla mnie 5 gwiazdek ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. świetnie opisane faktycznie jest to mega łatwa promocja :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...