Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Citibank: rabat 20 zł w salonach Empik przy zakupach za min. 100 zł dla posiadaczy dowolnej karty

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

10.03.2017

Citibank: rabat 20 zł w salonach Empik przy zakupach za min. 100 zł dla posiadaczy dowolnej karty

Citibank serwuje mnóstwo promocji dla nowych klientów, ale tym razem jest też propozycja dla obecnych posiadaczy konta osobistego i/lub karty kredytowej.

Citibank: rabat 20 zł w salonach Empik
Patrząc na zainteresowanie promocjami Citibanku, bez wątpienia wielu Czytelników bloga posiada już karty z logo tego banku. Teraz jest okazja, by dzięki temu zaoszczędzić. Przy zakupach za min. 100 zł w salonach Empik można zdobyć rabat w wysokości 20 zł za okazanie kuponu rabatowego (który znajdziesz w tym wpisie) i płatność kartą Citibanku.

Z promocji skorzystać można w okresie od 10 do 24.03.2017 r. przy zakupach na sumę min. 100 zł w salonach Empiku. Aby rabat w wysokości 20 zł został naliczony należy:
 • okazać kasjerowi kupon rabatowy (można go wydrukować lub pokazać na ekranie telefonu)
 • zapłacić dowolną kartą płatniczą wydaną przez Citibank

Korzystając z promocji trzeba jednak pamiętać o kilku wykluczeniach. Rabat nie obejmuje zakupów:
"kart prezentowych, gier i akcesoriów multimedialnych, pre-paid, biletów, przekąsek, słodyczy, napojów, super prezentu, baterii i gramofonów. Oferta nie dotyczy zamówień składanych na empik.com oraz przez punkt info"

Jeśli jeszcze nie masz karty płatniczej wydanej przez Citibank to warto ten stan zmienić ;) I nie mam tu na myśli samej promocji z Empikiem, ale inne okazje do bankobrania, w których można zyskać zdecydowanie więcej.

Za otwarcie konta Citi Priority czeka premia nawet do 300 zł. A posiadanie takiego konta nie koliduje z wzięciem udziału w promocji z kartą kredytową w roli głównej. Taką kartę można wyrobić z prezentem w jednej z poniższych promocji:

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:


Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem własnych obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych przez banki oraz instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

5 komentarzy:

 1. Szkoda tylko że Empik jest dość drogi i nawet z tym rabatem może nie wyjść taniej niż w innych sklepach...

  OdpowiedzUsuń
 2. mogliby przestać wstawiać tyle ograniczeń...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Nie znoszę ograniczeń.

   Usuń
  2. No ale w sumie prasa, książki i płyty są bez ograniczeń.

   Usuń
 3. Potwierdzam działanie. Rabat działa - dziś zrealizowany.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...