Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Citibank: rabat 20 zł w salonach Empik przy zakupach za min. 100 zł dla posiadaczy dowolnej karty

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

10.03.2017

Citibank: rabat 20 zł w salonach Empik przy zakupach za min. 100 zł dla posiadaczy dowolnej karty

Citibank serwuje mnóstwo promocji dla nowych klientów, ale tym razem jest też propozycja dla obecnych posiadaczy konta osobistego i/lub karty kredytowej.

Citibank: rabat 20 zł w salonach Empik
Patrząc na zainteresowanie promocjami Citibanku, bez wątpienia wielu Czytelników bloga posiada już karty z logo tego banku. Teraz jest okazja, by dzięki temu zaoszczędzić. Przy zakupach za min. 100 zł w salonach Empik można zdobyć rabat w wysokości 20 zł za okazanie kuponu rabatowego (który znajdziesz w tym wpisie) i płatność kartą Citibanku.

Z promocji skorzystać można w okresie od 10 do 24.03.2017 r. przy zakupach na sumę min. 100 zł w salonach Empiku. Aby rabat w wysokości 20 zł został naliczony należy:
 • okazać kasjerowi kupon rabatowy (można go wydrukować lub pokazać na ekranie telefonu)
 • zapłacić dowolną kartą płatniczą wydaną przez Citibank

Korzystając z promocji trzeba jednak pamiętać o kilku wykluczeniach. Rabat nie obejmuje zakupów:
"kart prezentowych, gier i akcesoriów multimedialnych, pre-paid, biletów, przekąsek, słodyczy, napojów, super prezentu, baterii i gramofonów. Oferta nie dotyczy zamówień składanych na empik.com oraz przez punkt info"

Jeśli jeszcze nie masz karty płatniczej wydanej przez Citibank to warto ten stan zmienić ;) I nie mam tu na myśli samej promocji z Empikiem, ale inne okazje do bankobrania, w których można zyskać zdecydowanie więcej.

Za otwarcie konta Citi Priority czeka premia nawet do 300 zł. A posiadanie takiego konta nie koliduje z wzięciem udziału w promocji z kartą kredytową w roli głównej. Taką kartę można wyrobić z prezentem w jednej z poniższych promocji:

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:


Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem własnych obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych przez banki oraz instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

5 komentarzy:

 1. Szkoda tylko że Empik jest dość drogi i nawet z tym rabatem może nie wyjść taniej niż w innych sklepach...

  OdpowiedzUsuń
 2. mogliby przestać wstawiać tyle ograniczeń...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Nie znoszę ograniczeń.

   Usuń
  2. No ale w sumie prasa, książki i płyty są bez ograniczeń.

   Usuń
 3. Potwierdzam działanie. Rabat działa - dziś zrealizowany.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...