Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 200 zł za Mobilne 1 Konto w Credit Agricole

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

11.03.2017

Do 200 zł za Mobilne 1 Konto w Credit Agricole

W Credit Agricole wystartowała kolejna promocja konta osobistego.

Mobilne 1 Konto w Credit Agricole z premią 200 zł
Tym razem propozycja skierowana jest dla osób mających 18-27 lat, bo tylko w tym wieku można założyć 1 Konto w Credit Agricole. Do zdobycia czeka 200 zł. A w połączeniu z programem poleceń wpaść może jeszcze dodatkowe 50 zł. Przy okazji przypomnę, że starsi również mogą zyskać 200 zł za przeniesienie konta i zapewnienie wpływów.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji "Mobilne 1 Konto II":
 • złóż wniosek o konto i do 30.06.2017 r. zawrzyj umowę o konto, bankowość internetową i zawnioskuj o kartę do konta 
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (podać przy tym należy numer telefonu komórkowego i adres e-mail) oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec działań marketingowych banku

No i dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskania premii 200 zł (247 zł brutto), której wypłata została rozłożona na transze po 25 zł (od tej kwoty bank będzie jednak potrącać podatek w wysokości 19%, więc "na czysto" wyjdzie 20 zł) przez 10 kolejnych miesięcy. Aby otrzymywać bonus co miesiąc należy:
 • zapewnić wpływ na konto na łączną kwotę min. 500 zł miesięcznie (wpływ może pochodzić z dowolnego źródła, a więc także np. z Twego konta w innym banku)
 • posiadać aplikację mobilną CA24 Mobile (dostępną na urządzeniach z systemem Android, iOS oraz Windows Phone) i za jej pomocą wykonać co najmniej 3 przelewy na dowolne kwoty (nie mogą to być przelewy na Twe inne rachunki w Credit Agricole, ani za doładowanie telefonu czy spłatę kredytów w Credit Agricole)

Wypłata premii ma być realizowana do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Na moment jej wypłaty trzeba posiadać konto i kartę otwarte w promocji. 

Uwaga: lojalka! Credit Agricole zastosował w tej promocji zobowiązanie do utrzymania konta przez min. 12 miesięcy, ponieważ:
"W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika Promocji w okresie do 12 miesięcy od dnia otwarcia Konta Bank ma prawo obciążyć Uczestnika Promocji równowartością przekazanych Premii."
Choć de facto lojalka ta nie jest groźna. Przez większość tego okresu i tak będziesz spełniać warunki uzyskiwania kolejnych bonusów, a konto prowadzone jest na całkiem fajnych warunkach - o czym nieco niżej.

Dla kogo promocja?


Padła już informacja o tym dla osób w jakim wieku skierowana jest promocja. Ale to nie jest jedyny wymóg. Regulamin zawiera też wykluczenia:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była posiadaczem lub współposiadaczem indywidualnego lub wspólnego konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank w jednym z pakietów: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM"

Zaledwie 90-dniowy okres karencji? Brawo, inne banki mogłyby brać przykład!

Wiele wskazuje na to, że promocja ta może łączyć się z inną promocją Credit Agricole, w której do zdobycia jest także 200 zł, ale za przeniesienie konta i zapewnienie comiesięcznych wpływów w wysokości min. 3 000 zł. W regulaminach tych dwóch promocji brak zapisów o wzajemnym wykluczaniu się promocji :)

1 Konto w Credit Agricole - prześwietlenie oferty


1 Konto to rachunek dla najmłodszych klientów Credit Agricole. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (do ukończenia 27 roku życia) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej 
 • 0/2,90 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana w przypadku wykonania i zaksięgowania w danym miesiącu płatności kartą na kwotę min. 1 zł 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach w placówkach Credit Agricole oraz w bankomatach BZ WBK i Euronet (5 zł za wypłatę z pozostałych bankomatów; istnieje możliwość aktywacji opcji wypłat z dowolnych bankomatów bez limitów - opłata miesięczna wynosi 6 zł miesięcznie)

Złóż wniosek o 1 Konto i zyskaj 200 zł

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Janowi, Łukaszowi i Marcie. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi.  na Twitterze i polub na Facebooku:

23 komentarze:

 1. a co się dzieje jak ukończę 27. rok życia??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieni się w Prostoszczędzające Plus.

   Usuń
  2. Jezeli skoncze 27 lat np. Po 5 miesiacach w ktorych uzyskam premie to co wtedy?

   Usuń
  3. Nic. Zmienia się konto ale zwroty masz dalej bo prawo do premii nabywasz gdy zakładasz konto. Miałem tak samo w poprzedniej promocji CA.

   Usuń
 2. Szkoda, że jestem za stara :P a promocja "dla starszych" nie kusi niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego?? Przecież właściwie jest jeszcze prościej.

   Usuń
  2. Nie chce robić tego:

   1) wypełni i podpisze „Zlecenie przekazywania środków” oraz wskaże we Wniosku z Pełnomocnictwem nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez Bank o zmianie rachunku bankowego Klienta

   A w promocji dla młodych nie ma takiego wymogu.

   Usuń
 3. Tym razem jest nieco gorzej niż w poprzedniej edycji, gdzie zgarnąć można było 250 zł na praktycznie tych samych warunkach co teraz (bez programu poleceń). Dodatkowo, chyba lojalka była krótsza - 10 miesięcy, czyli tylko do końca okresu wypłaty premii. Tym bardziej się cieszę, że skorzystałem z tamtej edycji ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy z tego podatku nalezy sie jakos dodatkowo rozliczac np. W picie calorocznym? Lub uwzglednic przy pidawaniu dochodow?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zryczałtowany podatek więc PITa nie będzie. Trochę jak podatek Belki.

   Usuń
 5. Nie wiem jak ta edycja, ale Pierwsza to straszna lipa.
  Mimo wykonania zadań, do dziś nie mam premii za grudzień, styczeń. Reklamacja za reklamacją. Trzeba się użerać z CA i czekać aż łaskawie rozpatrzą reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam tą samą sytuację. Dwa tygodnie temu składałem reklamację :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy przelewy robione z aplikacji moga byc przelewami na swoje konto w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy wypowiedzenie mozna zlozyc po 11 miesiacach i wtedy plus 30dni wypowiedzenia bedzie 12 miesiecy, czy lepiej nie ryzykowac i zlozyc wniosek o zamkniecie po roku. Czy 12 miesiecy liczy sie od konkretnego dnia zawarcia umowy czy okresami rozliczeniowymi?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy do przelewów zaliczają się też przelewy np. z PayU, które są wypełniane automatycznie przez system?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiem sam sobie, bo dostałem odpowiedź przez infolinię: przelewy przez PayU się nie liczą.

   Usuń
 10. Czy dobrze rozumiem, że warunki do otrzymywania bonusu mogę spełnić przelewając na konto w CA 500 zł, a potem robiąc przez apkę CA24 Mobile trzy przelewy, w których z powrotem przeleję tę kwotę na swoje konto w innym banku i tak co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak.

   Usuń
  2. Dzisiaj spytałem o to przy zakładaniu konta i Pani powiedziała mi, że przelew na swoje konto (ani w CA ani w innym banku) nie będzie się liczył przy spełnianiu warunków promocji. Może być za to konto matki, babki, siostry, brata, kogokolwiek, ale nie swoje

   Usuń
  3. Dzisiaj spytałem o to podczas zakładania konta i Pani powiedziała mi, że przelewy na swoje konto (niezależnie czy w CA czy w innym banku) nie będzie się liczył do spełnienia warunków promocji. Może być na konto matki, babki, siostry, brata, kogokolwiek, ale nie swoje

   Usuń
  4. Zrobiłem trzy przelewy na swoje konto w PKO i zaliczyło mi to jako przelewy spełniające warunki promocji, więc Pani z banku wprowadziła Cię w błąd ;)

   Usuń
 11. Spełniłem warunki promocji za kwiecień. W maju brak premii. Napisałem reklamację, na którą dostałem odpowiedź ,, Uprzejmie informuję, że premia w promocji Mobilne 1 KONTO nie naliczyła się w związku z tym, iż nie ma Pan obecnie przypisanej takiej promocji do swojego konta osobistego. Wyjaśniam, ze promocję do rachunku może Pan przypisać w dowolnej placówce bankowej. Lista placówek bankowych znajduje się na stronie internetowej naszego Banku''. Napisałem aby dokładnie jaki punkt lub paragraf o tym informował lub którego ja nie spełniłem i dostałem kolejną odpowiedź ,,Przykro mi, że nastąpiła taka konieczność. Jednocześnie zgodnie z regulaminem promocji, jest ona dostępna jedynie w placówkach bankowych''. Mam prośbę do bankobiorców. Ktoś przetłumaczy ten bełkot na przyjazny język?

  OdpowiedzUsuń
 12. W regulaminie jest napisane:
  Promocja jest dostępna w Placówkach Bankowych, w Placówkach Partnerskich Banku oraz na stronie internetowej www.credit-agricole.pl/1Konto więc jak dla mnie o ile złożyłeś przez ten link wprowadzają cię w błąd

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...