Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania (edycja specjalna): 100 zł na start + do 200 zł zwrotów z iKontem w BGŻ BNP Paribas

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

8.03.2017

Money mania (edycja specjalna): 100 zł na start + do 200 zł zwrotów z iKontem w BGŻ BNP Paribas

Nawet 300 zł można zdobyć w najnowszej promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Money mania 10 - do 300 zł za iKonto w BGŻ BNP Paribas
Właściwie mamy tutaj do czynienia z kumulacją dwóch promocji, bo 100 zł dostępne jest w akcji Money mania (premiującej otwieranie kont w bankach - to już jej 10. edycja), do 200 zł można zdobyć w promocji banku, który zwraca pieniądze za płatności kartą. Ważna jednak rzecz: pula wniosków objętych promocją jest ograniczona!

Aby wziąć udział w promocji "Money mania" i zdobyć gwarantowany bonus 100 zł na start:
 • po wypełnieniu formularza rejestracyjnego przejdź do złożenia wniosku o iKonto wraz z kartą płatniczą 
 • najpóźniej do 18.04.2017 r. zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj konto
  • w kwietniu 2017 r. zapewnij wpływ na konto o łącznej wartości min. 1 000 zł, wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł
  • w maju 2017 r. zapewnij wpływ na konto o łącznej wartości min. 1 000 zł, wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł

   Uwaga: wyżej wymienione płatności kartą dodatkowo zaowocuję zwrotem od banku, ale o tym nieco niżej.

I to wszystko. Po spełnieniu powyższych warunków najpóźniej do 15.06.2017 r. otrzymasz maila informującego o przyznaniu premii. Wtedy będzie należało najpóźniej do 29.06. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii (będzie należało podać m.in. numer rachunku iKonta otwartego w promocji). Przelew bonusu w wysokości 100 zł ma nastąpić do 30.06.2017 r. Do momentu wypłaty tej premii należy posiadać konto i wydaną do niego kartę.

W graficznym uproszczeniu terminarz i przebieg promocji wyglądają następująco:
terminarz promocji Money mania 10 - iKonto w BGŻ BNP Paribas z premią do 300 zł

Ważne wskazówki 


▶ podczas rejestracji na stronie promocji trzeba wyrazić zgody na znajdujące się oświadczenia (nie da się ich na szczęście przegapić, bo bez nich nie da się przejść dalej)

▶ wpływy po 1 000 zł które należy zapewnić na iKonto w kwietniu i maju, mogą pochodzić z dowolnego źródła (mogą więc to być także przelewy z Twego konta w innym banku). Ważne jedynie, by przelewy te nie pochodziły z Twych innych rachunków w BGŻ BNP Paribas. Spełnienie warunku wpływów oznacza, że środki pojawią się na koncie, ale nie ma konieczności ich utrzymywania - w dowolnym momencie możesz pieniądze przelać/wypłacić/wydać

▶ płatności kartą należy wykonać w punktach handlowo-usługowych

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem, udział w Money manii mogą wziąć osoby pełnoletnie, które:
"1) nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego iKonto w ramach Promocji; 
2) w okresie od dnia 06 marca 2014 roku do dnia 05 marca 2017 roku (czyli w okresie 36 miesięcy przed startem Promocji) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ S.A. ani w BNP Paribas Bank Polska S.A."

Moneyback: nawet 200 zł od banku


Oprócz gwarantowanego bonusu w wysokości 100 zł wypłacanego w ramach promocji Money mania, do wzięcia są też premie od banku w ramach opisywanej już przeze mnie na blogu (tutaj) promocji "iKonto z kartą". Dziś przypomnę jej najważniejsze zasady.

Przez 5 miesięcy od zawarcia umowy o konto bank naliczać będzie zwrot 3% płatności kartą, Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 40 zł, a w sumie w promocji uzbierać nawet 200 zł. Zwroty będą następować do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności. Trzeba jednak pamiętać, że bank - zgodnie z regulaminem - nie naliczy moneybacku za transakcje w wybranych punktach handlowo-usługowych, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC:
"- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
- 4900 określający płatność rachunków"

iKonto - prześwietlenie oferty BGŻ BNP Paribas 


Rachunek otwierany w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku odnotowania co najmniej jednego wpływu w wysokości min. 1 000 zł (z wymogu wpływów zwolnione są osoby do 26. roku życia, aczkolwiek wpływ na potrzeby Money manii obowiązuje wszystkich!) w miesięcznym okresie rozliczeniowym
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę co najmniej 300 zł (co idealnie pokrywa się z warunkiem płatności kartą w kwietniu i maju na potrzeby promocji Money mania z premią 100 zł na start; osoby, które nie ukończyły 26. roku życia po spełnieniu warunków Money manii, w kolejnych miesiącach nie muszą wykonywać płatności kartą - opłaty za kartę nie będzie)
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie

Do udziału w Money manii kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet (po rejestracji na stronie promocji). Umowę o konto można zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem kuriera.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi i nie przegap najlepszych okazji do zarobku. Zapisz się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a tylko powiadomienia o nowych wpisach na blogu):

Adres e-mail

259 komentarzy:

 1. Czy jak mam konto w BGŻOptima to mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) Bo w promocji wykluczeni są wyłącznie klienci, którzy posiadają/posiadali w ostatnich trzech latach konto w BGŻ BNP Paribas (BNP Praibas lub BGŻ). W BGŻOptima można mieć tylko konto oszczędnościowe i lokaty - o koncie osobistym nie ma tam mowy :)

   Usuń
  2. mam konto oszczednosciowe i lokaty w bgzoptima i konsultant na infolini powiedzial ze sie nie lapie do promocji

   Usuń
  3. Niestety, ale konsultanci na infolinii nieraz udzielają odpowiedzi, które mijają się z rzeczywistością. W poprzednich promocjach posiadanie umowy z BGŻOptima nie wykluczało z promocji BGŻ BNP Paribas (i na odwrót - klienci BGŻ BNP Paribas, zawierając umowę z BGŻOptima są traktowanie jak "nowi" i mogą założyć Lokatę Bezkarną).

   Zgodnie z regulaminem promocji z kontem w BGŻ BNP Paribas, z udziału w niej eliminować może posiadanie konta osobistego (czyli rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego). W przypadku BGŻOptima jedynym rachunkiem jaki można tam założyć jest konto oszczędnościowe (rachunek oszczędnościowy), który ma ograniczone funkcjonalności i nawet nie można do niego wyrobić karty. Posiadanie takiego rachunku w BGŻOptima (teraz lub wcześniej) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji Money mania.

   Usuń
  4. Ja trafiłem na innego konsultanta. Potwierdza że można wziąć udział nawet jak się jest klientem Optimy.

   Usuń
  5. zakladam wiec i ja, mam nadzieje ze jak pula 1100 wnioskow sie wyczerpala to link nie powinien juz dzialac, bo konto bez premii to nie to samo;)
   we wniosku o konto wszystkie 9 zgod jest obligatoryjne??

   Usuń
  6. czy wniosek o konto z kartą można złożyć w innym terminie niż rejestracja w samej promocji?

   Usuń
  7. #Anonimowy10 marca 2017 20:32 tylko te z gwiazdkami
   #Anonimowy10 marca 2017 20:38 jak się zarejestrujesz to dostaniesz na maila link do wniosku

   Usuń
  8. Mój wniosek odrzucili dlatego że miałem kiedyś lokaty w BGŻ optima (po negatywnej weryfikacji zadzwoniłem na infolinię i stąd ta informacja)i teraz mogę konto założyć tylko w oddziale ale wtedy chyba nie załapię się na promocję.

   Usuń
 2. Lojalka jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto trzeba utrzymywać do wypłaty premii/zwrotów. Co później z nim zrobisz? Wybór należy do Ciebie :)

   Usuń
 3. Żeby dostać te 40 zł to trzeba obrotu na karcie 4000 zł na m-c - normalnie szał!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy 3-procentowym zwrocie aby uzyskać 40 zł w miesiącu wydać należy 1 333,33 zł. Oczywiście robić tego nie trzeba - jeśli ktoś wyda mniej to też dostanie zwroty, ale mniejsze (naliczone adekwatnie do wydanej kwoty). Już same płatności kartą na potrzeby uzyskania premii 100 zł dadzą dodatkowe 18 zł zwrotu.

   Usuń
  2. kolego ucz sie rachunkowosci i czytaj regulamin z moich obliczen trzecioklasisty wychodzi , ze aby otrzywac 40 zeta co miesiąc trza wydac 1200 złociszy

   Usuń
  3. 3% ja w dawnej dobrej promocji "PIeniądze Cię lubią" ś.p. BPH. Szkoda, że tu tylko przez 5 mies.

   Usuń
  4. Anonimowy8 marca 2017 11:02, ja kończyłem przedwojenne gimnazjum i z moich obliczeń wynika, że aby otrzymać 40 zł trzeba wydać 1333,33 zł.

   Usuń
 4. Czy po wydaniu tych 300 zł w kwietniu i w maju można w maju pozbyć się karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto i kartę trzeba posiadać na dzień wypłaty nagrody.

   Usuń
 5. Starzy bankobiorcy pamiętają pewnie promocją BNP z tabletem. Czy 3 lata już minęły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam jak dziś. Sierpień 2014 + lojalka na 12 miesięcy więc odpadamy.

   Usuń
  2. Karencja jest tak długa by wykluczyć uczestników wszystkich dotychczasowych promocji.

   Usuń
 6. Czyli 30.06 jak dostanę premię to mogę zadzwonić na infolinie i pozbyć się karty, żeby nie musieć robić płatności w lipcu na 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "osoby, które nie ukończyły 26. roku życia po spełnieniu warunków Money manii, w kolejnych miesiącach nie muszą wykonywać płatności kartą - opłaty za kartę nie będzie)"

   Czyli w Twoim przypadku nie musisz się obawiać o naliczenie opłat za kartę ;)

   Usuń
 7. o kartach kredytowych nie ma słowa, więc zakładam, że jej posiadanie nie będzie "bruździło" przy wypłacie premii?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy transakcje karta muszą byc wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu i jaki jest okres rozliczeniowy, zeby nie pobrali oplaty za karte ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier przywozi umowę z kartą i od zawarcia umowy liczy się okres rozliczeniowy. Nie musi więc pokrywać się miesiącem kalendarzowym. No chyba że ktoś założy konto p-wszego.

   Usuń
  2. Nie do końca. Konto założyłam 27.03. i już mniejszości na 7 zeta.

   Usuń
 9. Witam właśnie jestem po rejestracji i dostałam maila w którym pisze tak :
  "Przypominamy, że warunkiem zdobycia nagrody o wartości 100 zł jest:

  Otwarcie iKonta wraz z kartą debetową do dnia 18.04.2017 r.
  W marcu oraz kwietniu 2017 r.:
  zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł
  dokonanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie"

  Czy to błąd w mailu, czy rzeczywiście transakcje i wpływ 1000zł trzeba zapewnić już w marcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To błąd w mailu. Regulamin (a on jest wiążący; § 3, ust. 2.) mówi o wykonaniu płatności kartą i zapewnieniu wpływów w kwietniu i maju.

   Usuń
  2. Regulamin to rzecz święta. To co sobie napiszą w mailu to mogą włożyć między bajki. Choć faktycznie niepotrzebnie sieją zamęt i być może wprowadzą kogoś w błąd.

   Usuń
  3. Już chyba poprawili bo ja dostałem w mailu tak:

   Otwarcie iKonta wraz z kartą debetową do dnia 18.04.2017 r.
   W kwietniu oraz maju 2017 r.:
   zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł
   dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie

   Usuń
 10. Kolejny bank wyklucza płatności internetowe? Czy banki cofają 🔙 się w rozwoju?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzednich promocjach też było o punktach handl.-usług. ale internetowe płatności też zaliczali.

   Usuń
  2. Ciekawe czy w Orange finanse też akceptują płatności internetowe?

   Usuń
  3. W przypadku Orange Finanse jest wymóg wykonania płatności w punktach handlowo-usługowych i jednocześnie dodatkowe zastrzeżenie, że nie liczą się płatności (dalej to cytat z regulaminu) "bez fizycznego okazania karty, tj. transakcja dokonana przez telefon, Internet lub zamówienie pocztowe, oraz płatności kartą w ramach usługi Płacę z Orange".

   Usuń
  4. Aha. W takim razie BNP Paribas bierzemy a Orange poczeka jak się nawrócą.

   Usuń
  5. jak jest zatem w tej promocji BGŻ? Jak zapłacę przez internet kartą to się wliczy w ten wymaganą minimalną sumę płatności 300 zł ?

   Usuń
  6. Oficjalnie nie. Ale nieoficjalnie tak.

   Usuń
  7. Piszą, że transakcje mają być w punktach handlowo-usługowych. Ale w jednej z poprzednich promocji też tak pisali a płatności w necie też zaliczali. No ale kto ich tam wie czy interpretacja im się nie zmieni?

   Usuń
 11. Pytanie o zwrot 3%. Czy podpisujac umowe pod koniec marca, marzec wlicza sie do tych 5 miesiecy ze zwrotem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie mam pewności ale chyba z dniem podpisania umowy gdy kurier dowiezie papiery do podpisania. Dlatego umowę podpisać na początku kwietnia chyba lepiej będzie w tej sytuacji. Ja tak zamierzam zrobić. Ale rejestrację warto już teraz aby załapać się do puli promocyjnej i poczekać na początek kwietnia.

   Usuń
  2. Czyli jak kurier przyjedzie z umową to nie podpisywać? Nie wiem czy tak można.

   Usuń
  3. Spróbuj wyznaczyć inny odbiór przesyłki, jeśli da radę na dłuższy termin to można.

   Usuń
  4. Rejestrowałam się do promocji 10/03 i dzisiaj przyjechał do mnie kurier z umową, na której jest napisane, że zawarta została 10/03, więc raczej nic nie da zwlekanie z podpisaniem umowy, skoro i tak na pierwszej stronie umowy jest data rejestracji przez Internet, a nie data podpisania umowy.

   Usuń
  5. Nie wiem w czym rzecz naprawdę jeżeli w kasie za usługi to wyjaśniam ja podpisałem otrzymaną kurierem umowę, następnie zadzwoniłem na infolinię BGZ BNP PB, otrzymałem info że płacę (lub nie) za kartę i konto dopiero od pełnego miesiąca tj 01.04-01.05 itd

   Usuń
  6. potwierdzam i ja otrzymałem info iż dopiero od kwietnia opłaty będą naliczane, czyli wymóg 300 zł

   Usuń
  7. ja jakoś z końcem marca konto otworzyłem, dziś pobrali 7 zeta tytułem "MIESIĘCZNA OPŁATA ZA OBSŁUGĘ KARTY"

   Usuń
  8. Robert Kucharski, mam to samo. Przed chwilą wysłałam reklamację.

   Usuń
  9. Mnie też pobrali.

   Usuń
 12. 5999 POL Poznan PayU*Allegro - można Płacić na Allegro :)

  OdpowiedzUsuń
 13. No i to jest świetna wieść. Kończy się moneyback z TMUB więc czas na zmianę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobrze rozumiem do 31 marca trzeba zarejestrować się na stronie promocji ale wniosku o konto nie muszę składać teraz tylko mogę np 31 marca i umowę podpisać do 18 kwietnia ?? W ten sposób będę mógł uniknąć opłat za konto w marcu tak ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak to rozumiem jak napisałeś. 1 kwietnia składam wypełniam wniosek o konto i czekam na kuriera. Albo robię to teraz i wydaję z karty w marcu aby uzyskać 40zł.

   Usuń
  2. Formalnie to musisz zrobić obrót w miesięcznym okresie rozliczeniowym tak przynajmniej czytałem innymi słowy jak podpiszesz umowę 15.03 to do 15.04 będziesz mógł zrobić payback 40zł. Chyba się nie mylę.

   Usuń
  3. cykl rozliczeniowy to miesiąc kalendarzowy §2.1 i §4.4 z regulaminu

   Usuń
 15. Zarejestrowałem się z tej strony w promocji, następnie złożyłem wniosek o konto (zaznaczyłem trzy obligatoryjne zgody - mam nadzieję, że to wystarczy) ale po zalogowaniu się do moneymania ( byłem już wcześniej zarejestrowany ) nie widzę wniosku o te konto i banku BGŻ. Czy to prawidłowa sytuacja i wszystko zrobiłem dobrze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu wymagali odrębnej rejestracji a nie złożenia wniosku po zalogowaniu danymi z poprzednich edycji więc chyba zasady inne więc i wniosku nie widać.

   Usuń
 16. A już miałem zakładać konto z samym moneybackiem. Czuwał jednak anioł stróż. Widać, że też bankobiorca. I konta nie założyłem a teraz jest dodatkowe 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 17. A U mnie problem z poprzednią edycja... bank mi dziś nie wypłacił premii pomimo że był komunikat o przyznaniu premii. Nr rachunku także wpisałem i kilka razy sprawdziłem poprawność. Tymczasem jak dzisiaj zajrzałem na stronę MM RUBRYKA Z MOIM KONTEM POZOSTAJE PUSTA...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w rodzinie na 3 kontach to samo. Znając życie pewnie dziś puścili przelewy i dojdą dopiero w poniedziałek.

   Usuń
  2. Miejmy nadzieje że masz rację. Nie chciałbym się bawić w reklamacje...

   Usuń
 18. Przy rejestracji potrzebny jest skan dowodu czy wystarczy wpisanie danych w rubryki??

  OdpowiedzUsuń
 19. Jeśli podpiszę umowę 26 marca to pięć miesięcy do Moneybacka będzie się liczyło od kwietnia czy zacznie już od marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kurier przywiezie Ci kartę i już od p-wszej płatności będziesz mieć naliczane zwroty.

   Usuń
 20. Czy bank umożliwia darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji :/

  OdpowiedzUsuń
 21. złożyłam wniosek parę dni temu dziś dostałam takiego maila:
  " Informujemy, że Twój wniosek nr 208175050867 o Konto Oszczędnościowo-Rozliczeniowe w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. został anulowany.

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jeżeli chcesz otworzyć konto wejdź na stronę www.bgzbnpparibas.pl i złóż wniosek"
  Miał tak ktoś z Was?
  I co zrobić by założyć jednak to konto w promocji?, bo linkiem to oni osyłaja prosto do banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie ale ja tylko rozpocząłem wypełnianie i po pierwszym ekranie doszedłem do wnioski że złożę wniosek później nie kończąc i też dostałe taka wiadomość 12 marca oczywiście i innym numerem?
   Wiadomość kończy się:
   Mail wygenerowany automatycznie prosimy na niego nie odpowiadać.

   Usuń
  2. Spróbuj zarejestrować się z innym mailem. Wtedy będzie można wejść w kolejny wniosek. Pytanie tylko czy system przepuści i go wyślesz. Powodem odrzucenia może być niewyraźny skan.

   Usuń
  3. Wszystkie dane w dowodzie muszą się zgadzać z podanymi we wniosku. Jeśli są jakieś różnice to wniosek odrzucą.

   Usuń
 22. Co należy wziąć pod uwagę przed przystąpieniem do tej promocji:
  1. w przypadku założenia konta i karty w 03.2017 nie ma w 03.2017 opłaty za prowadzenie konta (bo nie minął pełen m-c, regulamin pod wzorem umowy ramowej, rozdz.11, par.63, pkt 6), nie ma też opłaty za kartę jak nie będzie tych transakcji na 300 zł (bo nie minął pełen m-c) - więc nie ma co kombinować w tym zakresie;
  2. w praktyce jeśli będzie się chciało mieć zwrot 3% za m-c 06.2017 i nie ponieść opłat, oprócz wpływów trzeba też utrzymać kartę do końca 07.2017 czyli każdego m-ca (04-07.2017)wydawać po te 300zł (bo: wypłata 100zł premii do 30.06.2017 i trzeba założyć, że dopiero tego dnia nastąpi), opłaty za kartę pobierane są z dołu do 26. dnia kolejnego m-ca czyli wypowiedzieć umowę o kartę można 01.07.2017, okres wypowiedzenia 30 dni, więc 26.07.2017 to dzień ewent. poboru opłaty za kartę.
  3. I uwaga - wypowiedzenie umowy o konto tylko w placówce banku lub listownie, co może warto wziąć pod uwagę po stronie kosztów tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 23. Pytanie do was, czy przychodzi jakieś potwierdzenie złożenia wniosku rejestracyjnego do w/w promocji ?? Po zarejestrowaniu przekierowało do założenia konta, mail o złożeniu wniosku o konto przyszedł a o rejestracji w promocji nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiego maila w żadnej z poprzednich Moneymanii czy podobnych promocjach jakich brałem udział nie było.

   Usuń
 24. czy ktoś z Was przeszedł już pozytywnie ich weryfikację i ma założone konto. Bo mi jeden wniosek odrzucili, wysłałam drugi i cisza od niedzieli. A u mamy już tydzień jak złożony i nic, żadnej info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam dokładnie tak samo. Jeden wniosek odrzucony i drugi wysłany. Długo im się schodzi z tym dzwonieniem, ale już mam otwarte. Także cierpliwości:)

   Usuń
 25. - 4900 określający płatność rachunków"

  czy jeżeli zapłacę czynsz na poczcie (jak to robię teraz z kartą citi) - to zwrot będzie naliczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja płace no poczcie kartą i mam 9399 POL Poczta Polska. To że rachunki na poczcie nie ma znaczenia u mnie też rachunki ale taki MCC widzę w TMobileUB.

   Usuń
 26. Witam, kurier przywiozl mi dzis umowe.Czy moge juz miec zwrot 3% za zakupy robione od dzis do konca marca, czy dopiero od kwietnia liczy sie te 5 miesiecy?

  OdpowiedzUsuń
 27. Ile czasu od złożenia wniosku czekaliście na kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 28. Jak jest z tym BGŻ Optima? Był już taki wątek ale może komuś udało się potwierdzić w banku, że klienci BGŻ Optima nie są wykluczeni z tej promocji..

  OdpowiedzUsuń
 29. Kurier dzwoni przed przyjazdem czy przysyłają jakiś sms? Jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
 30. dzwoni, wczoraj już o 7:10 do mnie zadzwonił :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Ja ju czekam ponad tydzień na kuriera i cisza! Zero reakcji!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja od 8 marca czekam na weryfikację wniosku...
   Już im napisałem prośbę o natychmiastowe anulowanie wniosku, ale... też nie odpowiadają.
   Niech tylko spróbują mi założyć to konto...
   W żadnym banku od tylu lat nie musiałem tyle czekać.
   BGŻ BNP trafia dożywotnio na czarną listę.

   Usuń
  2. U mnie było około 7 dni ale roboczych i dzwoniła konsultantka mi wyświetlił się Numer Prywatny z informacją o wysyłce i ustaleniem adresu podpisania umowy.

   Usuń
 32. do mnie ma właśnie zaraz przyjść
  w piątek miałam taką informację na maila:

  "Witaj,
  Twój wniosek nr 208175914617 o Konto Oszczędnościowo-Rozliczeniowe w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. został wstępnie zweryfikowany pozytywnie.

  Twoja umowa została właśnie przekazana do wysyłki"
  a w pn wieczorem już dzwonił kurier, ale nie odebrałam tego tel, to z samego rana we wtorek dzwonił, żeby się umówić, ale nie było mnie cały dzień w domu i wczoraj podobnie, więc dziś wreszcie odbiorę przesyłkę.
  A Ty dostałeś takiego maila? Bo może odrzucili Twój wniosek, bo mój właśnie pierwszy odrzucili, drugi był ok.

  OdpowiedzUsuń
 33. Witam wypelnilem formularz i mam czekac na telefon??Prosze o info:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba wypełnić formularz rejestracyjny i złożyć wniosek o konto. Od razu albo po linku który dostałeś na maila.

   Usuń
 34. Witam lepiej zalozyc konto teraz czy poczekac do kwietnia???zarejestrowalem sie juz prosze o info

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wniosek złożysz teraz to wielce prawdopodobne jest że kurier dopiero w kwietniu przyjedzie.

   Usuń
 35. Czy kwotę 300 zł trzeba wydać jednorazowo, czy w ciągu miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna, ale może być wiele płatności. Ważne by łącznie wydać kartą min. 300 zł w ciągu miesiąca.

   Usuń
 36. Czy jak podpisze się umowę jeszcze w marcu to trzeba zasilić w marcu konto 1000zł i wydać 300 żeby nie było opłat za marzec? Czy za marzec nie mamy jeszcze opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od kwietnia, obowiązują warunki promocji do realizacji! marzec ma być martwy tak mi odpowiedzieli na BOK

   Usuń
 37. Wczoraj po rejestracji i złożeniu wniosku dostałem taką odp: "Z przykrością informujemy, iż Twój wniosek (...) w wyniku negatywnej weryfikacji biznesowej został odrzucony". Czy to oznacza, że pula się wyczerpała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pula nie została wyczerpana. Wnioski objęte promocją są nadal dostępne.

   Z informacji jakie uzyskałem od organizatora, tego typu komunikat pojawia się w przypadku rozbieżności danych z dowodu osobistego i tych wpisanych we wniosku. Informacja to ogólna - oczywiście bez szczegółowej weryfikacji przypadku. Jednak w takiej sytuacji nie będzie możliwe złożenie ponownego wniosku w Money manii.

   Usuń
  2. Dzięki za odp. Zdziwiło mnie że przyszła ona kilkanaście sekund po złożeniu wniosku więc nikt tak szybko by nie sprawdził danych z dowodu z wnioskiem. Cóż trudno...

   Usuń
  3. czy na pewno będzie niemożliwe? Ja również otrzymałam takiego sms-a. Złożyłam wniosek drugi raz i wszystko przeszło. Mam już założone konto.

   Usuń
 38. Ja 4ty raz próbuję przejść weryfikację dowodu. Próbowałam ze skanem, zdjęciami w kolorze...za każdym razem otrzymuje wiadomość, że dane nieczytelne i "prosze załączyć skan ponownie". Na infolinii (nie)miła Pani z uporem maniaka powtarza, "pracownik banku tak zdecydował", "proszę przesłać kolejny raz", "dane widać, ale na dowodzie są różne zabezpieczenia i prawdopodobnie one nie są czytelne"...cóż, na kolorowym zdjęciu ja osobiście widzę każdy szczegół, więc również mam podejrzenie, że chodzi tu o coś innego...

  OdpowiedzUsuń
 39. Ile się na czeka na tego kuriera? Wniosek złożony 27 marca, dopiero 31 zadzwonił konsultant w celu potwierdzenia złożenia wniosku i wtedy też dostałem miala, ze mam czekać na kontakt od kuriera i do teraz cisza. To jest jakaś porażka. W wielu bankach zakładałem konto, ale w żadnym nie trwało to tak długo, nawet jeśli od razu kurier kartę przywoził, a z konta mogłem korzystać zaraz po tym jak zamknąłem za nim drzwi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam na kuriera także od 27 marca po przyjściu maila o wysyłce. Kpina!

   Usuń
  2. Ja już podpisałam ale też czekałam dość długo. Z półtorej tygodnia.

   Usuń
  3. Również czekam już tydzień. Bez sensu, może się okazać, że ani się nie podpisze tej umowy do 18go, ani nie zdąży użyć karty tyle razy.

   Niestety, tym razem porażka :/

   Usuń
 40. Ja czekam już 3 tygodnie na kuriera to jest jakaś kpina ze strony banku.

  OdpowiedzUsuń
 41. 27.03. podpisałam umowę, 3.04. otrzymałam przelew pow. 1000 zł, 10.04. zaczęłam płatności kartą i tego dnia została mi pobrana opłata za kartę 7 zł. Ktoś tak miał? Przecież okres rozliczeniowy miał być od otwarcia konta, czyli do 26.04.

  OdpowiedzUsuń
 42. Właśnie zalogowałam się na otwarte w ramach tej promocji konto. Kurier był u mnie z umową 27.03.2017, opłata za konto/kartę miała być pobierana za pełen miesiąc, a ja mam dzisiaj zabrane z konta 7zł za obsługę karty! Będę składać za chwilę reklamację, ale już bardzo mi się to nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 43. Konto otwarte w końcówce marca. Opłata dziś pobrana. Uważam że nie słusznie więc wysłałem reklamację.

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy ktoś rozmawiał z bankiem dlaczego zabrali 7 złociszy? Dajcie komentarz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Pani z infolinii mówiła mi że takie zgłoszenia już miała i sugerowała złożyć reklamacje.

   Usuń
  2. w moim przypadku pobrane niesłusznie 7 zł. za marzec oddali

   Usuń
 45. No to widać, że to problem odwieczny w Paribasie. Bo jak zakładałem konto rok temu w innej promocji to miałem to samo. Po reklamacji opłatę anulowali. Pytanie tylko czy ta opłata to błąd jakiś czy szukają jeleni którzy się z tym pogodzą.

  OdpowiedzUsuń
 46. U mnie to samo, umowa podpisana ostatniego marca, a wczoraj pobrane 7 zł za kartę... żenada!

  OdpowiedzUsuń
 47. i u mnie to samo, umowa na pewno pod koniec marca a wczoraj 7 zł pobrane :(
  A jakie tam są okresy rozliczeniowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieważne okresy rozliczeniowe. Pisz reklamację. Też wysłałem wczoraj.

   Usuń
 48. Czy płatności sprytnym bille będa zaliczone, czy to bezwzględnie musza byc sklepy?

  OdpowiedzUsuń
 49. sprawdzajcie wyciągi, bo pomimo zapewnien, że opłaty pobierane są dopiero od nastepnego m-ca po otwarciu to mi również naliczyli opłatę za kartę 7zł (miałam ją całe 2 dni marca!)

  OdpowiedzUsuń
 50. Ja tak samo mam - parę ostatnich dni marca konto było otwarte i 7 zł. zniknęło . Reklamacja wysłana mailem, nie wiadomo czy w ogóle coś odpiszą ? Ktoś już coś wygrał z tymi prowizjami ....?

  OdpowiedzUsuń
 51. A mial ktos tak ze po kliknieciu w link o otwarcie konta ktory byl w meilu o rejestracji w moneymani, przyjechal kurier z umowa na konto praktyczne a nie ikonto? Wydaje mi sie ze w czasie rejestracji nie bylo opcji wyboru konta.

  OdpowiedzUsuń
 52. Dostałam właśnie maila, że terminy się zmieniły i umowę zawrzeć można do 28 kwietnia. Bez sensu. Jak niby w dwa dni można potem wygenerować wpływ na konto i jeszcze wykonać płatności na 300zł? Póki co kurier z umową wciąż nie dotarł, więc jeszcze trzeba czekać na niego, potem pewnie kolejny miesiąc na kartę. Mam nadzieję, że jak już się łaskawie zjawi, nie muszę tej umowy podpisywać, bo szkoda zachodu na tę promocję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to żaden problem w 2 dni zrobić przelew i wydać 300zł kartą.

   Usuń
  2. kartę dostaniesz od razu z umową i konto jest aktywne praktycznie od zaraz

   Usuń
  3. skoro przedłużyli zawieranie umowy o miesiąc to chyba dla tych osób warunki beda do spełnienia w maju i czerwcu.

   Usuń
  4. Według regulaminu pozostałe warunki się nie zmieniły.

   Mgielkaa,
   pewnie na siłę by się dało, ale nie po to składam wniosek w marcu, żeby umowę dostać na koniec kwietnia. W każdym banku trwa to 10 razy krócej.

   Usuń
 53. sprawdzenie salda konta w bankomacie w tym banku kosztuje 1,50zł haha :D żenada...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zmiana kodu Pin w bankomacie jest darmowa! (pamiętam że w bankomacie banku BPH kosztowało to 4zł)

   Usuń
 54. Witam,czy płatność karta np za czynsz,gaz lub inne abonamenty zaliczy się do 3% zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MCC 4900 wykluczony. To właśnie za rachunki.

   Usuń
 55. a zakupy przez internet kartą liczą się do wydania 300 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie bo płatności mają być w punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
 56. witam czy te płatności za 300zł np w kwietniu muszą być również zaksięgowane w kwietniu ? Czy wystarczy by były tylko dokonane w kwietniu ? Pytam ponieważ w tym banku strasznie długo księgują się transakcje zrobiłem zakupy 14 kwietnia i do dzisiaj się to nie zaksięgowało. Boje się, że jak zrobie kolejne zakupy 25 to mi się zaksięguje to dopiero w maju i już mi nie uznają że wydałem 300zł w kwietniu.

  OdpowiedzUsuń
 57. Komuś odpisali na reklamacje i co ważniejsze zwrócili 7 zł za opłatę za kartę za pierwsze dni posiadania konta??? U mnie totalna cisza, nawet na reklamacje od 10 dni nie raczą odpowiedzieć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj reklamowałem to że pobrali mi opłatę za kartę 7 zł za marzec, na infolinii powiedzieli że czas rozpatrzenia wynosi 30 dni i może być przedłużony o dodatkowe 30 więc czekaj cierpliwie! A co do opłaty za użytkowanie karty do konta w niepełnym miesiącu - jest gdzieś zapis że nie powinni jej pobrać? Może Mr Złotówka pomoże.

   Usuń
  2. Mi nie odpisali na reklamację, ale po jakichś 2 dniach 7 zł było z powrotem na moim koncie :)

   Usuń
  3. Edit: odpisali listem poleconym.

   Usuń
  4. Opłata za niepełny miesiąc/okres rozliczeniowy pobierana być nie może gdy klient nie ma szans jej uniknąć bo nie ma karty. Jeśli opłata jest np pobierana kilka dni po podpisaniu umowy to jest to niewłaściwa postawa banku podpadająca pod doniesienie do UOKIK.

   Usuń
  5. To ciekawe, że jednym oddają tak szybko, a innym nie. Składałam reklamację 10.04. i do tej pory nie oddali mi tych 7zł.

   Usuń
  6. nie pamiętam po jakim czasie ale mi oddali 7 zł

   Usuń
 58. u mnie księguje się dość szybko 2 dni :)
  też jestem ciekawa czy komuś odpowiedzieli na reklamację - 7 zł. JA pisałam 11 kwietnia i też brak odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 59. U mnie nie pobrali 7zł u Żony również ale widzę, że jest to problem na dużą skale wielu osobom pobrali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i coś bardzo długo myślą co mają odpowiedzieć na reklamcje

   Usuń
 60. najpierw afera z tabletami teraz afera z opłatami za konto ten bank to jakaś porazka nie potrafia ogarnac nawet wnioskow o konto

  OdpowiedzUsuń
 61. U mnie zwrócili 7 zł ale nawet nie raczyli odpowiedzieć na reklamację. Może to jeszcze zrobią listem jak ktoś wyżej wspomniał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i to jest dobra wiadomość ;) kit tam z odpowiedzią dobrze, że 7 zł oddali. m jeszcze puki co nie oddali :( i nie odpisali

   Usuń
 62. Witam,karte aktywowalem 20/04/2017.Wcześniej mialem problem z kurierem. W koncu sam pojechałem osobiście odebrac kartę. Załapię się na bonus 100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze trochę dni kwietnia jest. Więc zrób co należy a jak coś nie pójdzie to zostanie złożenie reklamacji. Bank w końcu nawalił z terminami.

   Usuń
  2. Tak właśnie zrobiłem. Do tej pory nie dostałem odpowiedzi na złożoną reklamację. Straszenie opieszałą mają obsługę. W każdym bądź razie podziękował za pomoc.

   Usuń
 63. Dziś miałam dziwną sytuację i nie wiem jak to rozumieć. Odebrałam telefon, pani chciała przeprowadzić ankietę dotyczącą reklamacji​ ściągnięcia 7 zł. Prosiła o moją datę urodzenia bez roku, po czym nagle powiedziała, że jest błąd techniczny i nie może przeprowadzić ankiety, szybko się pożegnała i się rozłączyła... Nawet nie miałam czasu o cokolwiek zapytać czy też się pożegnać. Bardzo to dziwne...
  Nie podoba mi się ten bank już od początku,po promocji się zawijam stamtąd. Zaliczyłam już pobrane 7 zł, zablokowane konto (na infolinii nikt nie odbierał, a pani w oddziale kazała... dzwonić na infolinię, bo ona nie może odblokować. Po rozmowie zdecydowała się zadzwonić i załatwić to za mnie, bo ja wydzwonilam koło 15 minut bezskutecznie). Teraz ten telefon od nie wiadomo kogo...

  OdpowiedzUsuń
 64. Czy ktoś może otrzymał 3% zwrotu za płatności Kartą Debetową za miesiąc Marzec ??? Wczoraj był ostatni dzień roboczy Kwietnia a zwrotu 3% BRAK !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie mam. reklamację czas pisać.

   Usuń
  2. Ja mam zwrot za kwiecień! Co prawda data księgowania 2 maja, ale już widoczne na koncie.

   Usuń
 65. Brakuje Wam też wyświetlania kodów MCC tak jak to było widoczne w T-Mobile UB gdzie po zaksięgowaniu płatności było widoczne w historii operacji?

  OdpowiedzUsuń
 66. nie otrzymalem do dzis premii za platnosci karta za marzec, a 30kwietnia 2017 dostalem premie za platnosci karta za kwiecien, ale kwota zwrotu zanizona, bo dostalem 10,18zl a powinienem dostac 40zl, bo w kwietniu mialem wiecej jak 1333zl platnosci karta, ktore spleniaja kody mcc promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej

   ja powinienem miec zwrotu 22 zl, a dostalem 4,5... Transakcje byly robione zgodnie z promocją

   szkoda gadac, ten ich moneyback to jakas sciema :)

   Usuń
  2. Napisz im reklamację że wartość naliczonego moneybacku nie zgadza się z wartością wykonanych płatności. I zażądają w reklamacji wyjasnienia czemu nie wypłacili i jakie były MCC przy poszczególnych płatnościach.

   Usuń
 67. widzę, ze z zamieszczaniem komentarzy też jest problem. Też mnie oszukali, powinnam dostać 30 zł zwrotu a dostałam 18 z groszami, wolne żarty!!!

  OdpowiedzUsuń
 68. No to widzę że mają jeden wielki bałagan z tym naliczaniem moneybacku. Ja dostałem ledwo 1/4 tego co powinien dostać. Reklamacja właśnie poszła. Aczkolwiek chyba są przypadki że dobrze naliczono bo kumpel zakładał też i u niego podobno zgadza się wszystko co do grosza.

  OdpowiedzUsuń
 69. U mnie też za kwiecień już pojawił się zwrot tyle że zamiast pełnego otrzymałem lekko ponad 4 zł przy spełnieniu warunków. Dziwne że tak szybko skoro maja czas do końca miesiąca. Reklamacja wysłana.

  OdpowiedzUsuń
 70. no to i ja dołączam do niezadowolonych
  na jednym koncie wypłacili 6,57 zamiast 9,29
  na drugim 26.18 zamiast 38,65
  No to piszemy reklamacje
  biedaki nie uporali się jeszcze z tymi reklamacjami co poszły o
  niesłusznie pobrane po 7 zł a już następnymi ich zasypiemy.
  Tamtą reklamację wysłałam 12 marca, a dopiero kilka dni temu napisali, że nadali jej numer.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mają 30 dni na odpowiedź... myślę że warto zainteresować tym UOKIK

   Usuń
 71. Czy transakcje z weekendu się nie zaliczą? na wyciągu za kwiecień mam niepełne 300 zł wydane bo transakcje z weekendu są jako blokady,,, czy nie otrzymam premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No w regulaminie jest o dokonaniu transakcji. Nie ma o zaksięgowaniu w danym miesiącu więc może przejść. A jak nie to zostanie reklamacja.

   Usuń
  2. Księgowanie to jakaś masakra w tym banku. Zrobiłam zakupy 28 kwietnia a bank zaksięgował mi je dopiero 4 maja. Ciekawe gdzie przez sześć dni hasały moje pieniądze??? :) Jednak bardziej dla mnie istotne, czy w regulaminie jest napisane, że ważna jest data TRANSAKCJI czy data KSIĘGOWANIA

   Usuń
 72. Na obu kontach nieprawidłowy zwrot. Jeden zaniżony o ponad połowę, a drugi 14,02zł zamiast 15,85zł. Reklamacje poszły w obu przypadkach.

  OdpowiedzUsuń
 73. co wy macie już zwroty monneybacku 3% za kwiecień ???? :O
  ja na dwóch kontach żadnego zwrotu za kwiecień.... :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak czytam i myślę. Ale to chyba raczej chodzi o zwroty za marzec

   Usuń
  2. Nie kwiecień bo w marcu nie było karty i podpisanej umowy!

   Usuń
  3. ja za transakcje w kwietniu zwrot miałem 2-05-2017 (kwota zgodna)

   Usuń
 74. pisze, że zwrot do końca miesiąca następującego po miesiącu, za który się należy zwrot. więc zwrot za marzec powinien być do końca kwietnia, a za kwiecień do końca maja...

  OdpowiedzUsuń
 75. Wcale się nie dziwię, że ludzie rezygnują z udziału w promocjach. Zaznaczanie zgód na stronie promocyjnej - jak udowodnię, że zaznaczyłem. Wolna amerykanka.
  Trzy miesiące czekałem na bon z nest banku. Po przepychance reklamacyjnej, że mi wysłali mailem z podaniem daty i godziny zasugerowałem, że może warto wysłać maila z potwierdzeniem zwrotnym! Przynajmniej byłby jakiś ślad - cisza kolejne 3 tygodnie. Na pewno nie wysłali, ale grę na zwłokę mają w tym banku opanowaną. Przyślą pendriva z przeprosinami, a kuponu jak nie było tak nie ma. Po kolejnej reklamacji, że nadal nie jestem w posiadaniu bonu wreszcie przysłali poleconym fizyczny bon !!!
  Teraz te cholerne zwroty 3% w BNP. Nawet 3% od kwot transakcji nie potrafią prawidłowo policzyć. Zmuszanie ludzie do wysyłania kolejnych reklamacji i bawienia się w ping pong z bankiem.

  OdpowiedzUsuń
 76. Ja dostałam pełen zwrot moneybacku, mąż nie dostał ani złotówki... Mi uznali reklamację i oddali pobrane 7 zł, mężowi nie. Co za bałagan. BGŻ i Idea Bank są siebie warci.

  OdpowiedzUsuń
 77. Czy dostał ktoś od organizatora czyli Money Mani wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na wskazanej w mailu stronie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie dopiero po maju jak zweryfikują kto spełnił warunki. W tego typu promocjach takie maile przychodzą blisko ostatniej chwili więc stawiam na trzecią dekadę czerwca.

   Usuń
 78. Dla mnie ten bank to jakaś porażka. Zwiewam zaraz po wypłacie premii, bo działają fatalnie. Po 10 dniach odpisują, że przyjęli reklamację, czas rozpatrzenia 30 dni. W ciągu tygodnia wysyłałam im dwie reklamacje, za pobrana opłatę za kartę i źle naliczone zwroty. Normalnie kpina!!! W sumie od 16 dni cisza!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas uznali dwie reklamacje za niesłusznie pobrane po 7 zł i oddali, natomiast drugie reklamacje za źle naliczony Moneyback cisza.

   Usuń
 79. Dzisiaj dostałam maila z danymi do logowania na stonie Money Manii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też

   Usuń
  2. i ja :)

   Usuń
  3. a co to za mail? musi coś przyjść, nie kojarzę o co z tym chodzi?

   Usuń
 80. Ja też jeszcze nie dostałem zwrotu 3% za kwiecień...

  OdpowiedzUsuń
 81. dziś dostałam odpowiedź na reklamację (na dwóch kontach), że brak części zwrotu za 3% wypłacą do końca maja

  OdpowiedzUsuń
 82. ale dziady... czy jest ktoś kogo nie poinformowali o spełnieniu warunków/. jak dla mnie to paranoja, że bank rozlicza sobie transakcje kiedy chce... w regulaminie promocji dołaczonym do dokumentów przy otwarciu rachunku ("regulamin promocji money mania edycja specjalna z ikontem") jest "transakcje bezgotówkowe - operacje bezgotówkowe (...) polegające na DOKONANIU płatności (...)".

  OdpowiedzUsuń
 83. nie dostałam maila, chciałam się zalogować a tam jakiś unikalny mój kod, skąd mam go wziąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież masz napisane co zrobić jak nie masz maila z linkiem i kodem.

   Usuń
 84. gdzie mam napisane co trzeba zrobić, jak nie mam maila z linkiem i kodem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie masz dział reklamacje i tam jest mail na który można zgłosić.

   Usuń
  2. Ja też nie otrzymałam maila, napisałam reklamację i na drugi dzień dostałam odpowiedz z informacją że był mail wysłany ,ale raz jeszcze mi go przesyłają i tam był podany kod , trzeba więc pisać .

   Usuń
 85. Czy ktoś otrzymał już moneyback za kwieceń? zaczynam się martwić, ze czegoś nie dopilnowałam.......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też brak. Czekam do jutra.

   Usuń
  2. u mnie też brak...

   Usuń
 86. za kwiecień wszyscy dostali na początku maja, co prawda prawie wszyscy źle wyliczony, ale dostaliśmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 87. Mr.Złotówa poratuj!!! mi naliczyli 10 zł za konto mimo iż wpływ był 1350zł ale w kilku kwotach i tu jest pytanie czy dlatego naliczyli że to nie był jednorazowy wpływ na 1000zł , czy dlatego ,że przelew był z mojego konta ale w innym banku, bo tak mi powiedziała Pani na infolinii ale jakoś bez przekonania , że najprawdopodobniej dlatego że to było z mojego rachunku nawet jeśli w innym banku to nie może być.
  Jak to wygląda u Was?
  Dzisiaj musiałabym zrobić przelew aby za maj mi nie naliczyli opłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam z innego konta swojego przelew zasilający z T-MobileUB i bez opłat, w warunkach nie ma takiego zastrzeżenia . Po prostu kolejny przykład porażki z tym bankiem.

   Usuń
  2. @Anonimowy 31 maja 2017 12:12, a czy dla zwolnienia z opłaty za to konto to nie był przypadkiem wymagany jednorazowy wpływ (a nie suma wpływów) na min. 1.000 zł? Wszak w taryfie prowizji i opłat jest mowa o wpływie, a nie o wpływach czy sumie wpływów. Na Twoim miejscu i tak złożyłbym reklamację - w bankowości internetowej to minuta roboty, a przynajmniej dostaniesz pisemną odpowiedź ;)

   Usuń
 88. Zwrot za kwiecień reklamacja i nadal brak ale zabawa się nie kończy bowiem dostałem za maj 25 zł zamiast 40zł i tak samo u 2 znajomych za kwiecień brak a już jest za maj 25zł zamiast pełne 40 za kwiecień! Ale tam pracują głąby. TMobileUB co miesiąc było cacy a tu mnoży się problem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brak wyrównania za kwecien, mimo odpowiedzi na reklamacje, a w amju znowu niepelne nalicznie - ten bank to zenada

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...