Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA: bonusy o wartości 150 zł (+ więcej dla aktywniejszych) za konto w Santander Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

28.06.2019

OSTATNIA SZANSA: bonusy o wartości 150 zł (+ więcej dla aktywniejszych) za konto w Santander Banku

Dziś przypominam o kończącej się wkrótce promocji. A właściwie kumulacji różnych promocji.

Bonus za Konto Jakie Chcę w Santander Banku
Choć już samo skupienie się na gratyfikacjach wynikających z kończącej się akcji specjalnej daje bardzo dużo (bonus pieniężny 100 zł + bon do Biedronki o wartości 50 zł). Zgarnąć je można w bardzo prosty sposób i w praktyce bez okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku! Ale do wzięcia jest jeszcze więcej (choć wtedy wymagana jest nieco większa aktywność).

Łącznie do zgarnięcia mamy:
 • bonus pieniężny 100 zł na start 
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka 
 • bonus 80 zł za otwarcie konta z polecenia 
 • premia 150 zł za zapewnienie wpływów na konto 
 • do 300 zł w postaci zwrotu za opłacanie rachunków za media z konta w Santander Banku

Wszystkie propozycje szczegółowo prześwietliłem już na blogu tutaj. Ale czasu od publikacji już sporo upłynęło, a okres wakacyjny i urlopowy sprzyja rozprężeniu i zapominaniu, więc przypominam. Dziś skupię się na tym, co lada chwila się kończy, bo promocja z bonusem 100 zł i bonem do Biedronki dostępna jest już tylko do niedzieli włącznie (czyli do 30.06., do godz. 23:59 - liczy się rejestracja na stronie promocji i złożenie wniosku; umowę o konto można zawrzeć później).

By załapać się na promocję "Konto Jakie Chcę z Bonusem" wystarczy być osobą pełnoletnią z polskim obywatelstwem, która na dzień złożenia wniosku o konto w promocji nie posiada konta osobistego w Santander Banku. Okres karencji jest więc niezwykle przyjazny, bo w praktyce wystarczyło, by wczoraj Twe konto w Santander Banku zostało zamknięte, a już dziś możesz założyć nowe w promocji.

By zdobyć gwarantowany bonus pieniężny 100 zł oraz bon do Biedronki o wartości 50 zł:
 • do 30.06.2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i po potwierdzeniu rejestracji (klikając w link otrzymany mailem), w kolejnym kroku na stronie promocji: 
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania organizatora promocji przez bank o spełnieniu warunków uzyskania nagrody) oraz 
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w Santander Banku wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • we wniosku o konto podaj ten sam adres mailowy, co podczas rejestracji oraz wyraź zgody na kontakt: w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji, drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz telefoniczny w celu marketingowym;
 • do 15.07.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto i kartę 
 • w ciągu miesiąca od otwarcia konta: 
  • zapewnij wpływy na sumę min. 1 000 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać, więc w każdej chwili możesz je wydać, przelać lub wypłacić) oraz 
  • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (płacić możesz w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie), płatności te powinny zostać zaksięgowane w ww. terminie.

I tylko tyle wystarczy, by do 21.08.2019 otrzymać maila od organizatora, powiadamiającego o przyznaniu nagród. Wtedy w ciągu 7 dni będzie należało podać na stronie promocji numer konta założonego w promocji - bonus wpadnie już do 31.08.2019 r. To wszystko.

W graficznym uproszczeniu przebieg tej promocji "Konto Jakie Chcę z Bonusem" (z bonusem 100 zł i bonem 50 zł do Biedronki) wygląda następująco:
Terminarz promocji "Konto Jakie Chcę z bonusem"

Z wymogów wartych odnotowania należy jeszcze dodać zapis z regulaminu:
"Uczestnikowi, który w trakcie trwania promocji, skorzysta z uprawnienia do odstąpienia od Umowy o Konta Jakie Chcę lub odstąpienia od umowy o kartę debetową, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa nie przysługuje prawo do Bonusu". 

Pamiętaj jednak, że odstąpienie od umowy to prawo, które przysługuje jedynie w okresie 14 dni od jej zawarcia. Później mamy do czynienia z wypowiedzeniem umowy. Taka zasada obowiązuje jednak wyłącznie w wyżej opisanej promocji z bonusem 100 zł i bonem do Biedronki. Jeśli zechcesz korzystać z innych promocji (o których wspominam niżej), to wtedy kartę do konta trzeba utrzymywać dłużej. Konto należy posiadać do momentu wypłaty bonusu.

Kumulacja promocji w Santander Banku 


We wniosku o konto możesz podać kod polecenia (1000279022), który umożliwi Ci zgarnięcie dodatkowego bonusu w wysokości 80 zł. Załapanie się na tę promocję możliwe jest jednak już tylko wtedy, gdy konta w Santander Banku nie posiada się od 1.05.2018 r. No i więcej warunków jest do spełnienia, bo żeby zdobyć 80 zł, trzeba też zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na sumę co najmniej 300 zł. A to nie wszystko. Bo do wzięcia jest jeszcze premia 150 zł za zapewnienie wpływów na konto (tutaj też obowiązuje dłuższy okres karencji dla byłych klientów) oraz zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę. Przeczytaj wpis o kumulacji promocji w Santander Banku.

Ile kosztuje Konto Godne Polecenia?


A na koniec dla tych, którzy wezmą udział tylko w promocji z bonusem 100 zł i bonem do Biedronki, przypomnienie głównych cech konta zakładanego w promocji:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, jednak za miesiąc, w którym otwierasz konto nie będzie ona pobrana - wtedy możesz zmienić na wariant powyższy, a więc z opcją uniknięcia opłaty po 5 płatnościach, który będzie obowiązywać od kolejnego miesiąca); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Do udziału w promocji kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Jedyną opcją zawarcia umowy jest wtedy wizyta kuriera - jednak już we wniosku o konto możesz wskazać inny adres do dostarczenia umowy (nie musi być to adres zamieszkania, ani korespondencyjny, więc możesz podać adres miejsca pracy albo Twego urlopowego pobytu).

Przydatne dokumenty: 

62 komentarze:

 1. heloł na stronie promocji jak byk napisano: "Skierowana jest do klientów, którzy od 1.04.2018 r. do 5.05.2019 r. nie posiadali ani nie byli współposiadaczami żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska S.A. (z wyłączeniem kont oszczędnościowych)." czyli nie da rady zlikwidowac wczoraj i dzis złożyc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytujesz fragment dotyczący promocji "150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja". W przypadku promocji "Konto Jakie Chcę z Bonusem" (czyli tej z bonusem pieniężnym 100 zł i bonem 50 zł do Biedronki) zapis w regulaminie brzmi następująco: "Uczestnik - osoba fizyczna biorąca udział w Akcji, (...), nie posiadająca na dzień złożenia wniosku o konto rachunku płatniczego o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Santander Bank Polska S.A"

   Usuń
 2. W maju zakładałem konto z polecenia Złotówy. Później siostra otworzyła je z mojego polecenia. Warunki polecania spełniliśmy w maju, dziś spodziewałem się przelewu bonusów ale nic nie wpłynęło. Myślicie że wypłacą w niedzielę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobna sytuację i nic nie dostałam. Piszę reklamację.
   ciuchcia

   Usuń
  2. Nie. W poniedziałek reklamuj

   Usuń
  3. Mała aktualizacja. Dostałem wczoraj 160zł, 80 za polecenie i 80 za otworzenie z polecenia... ale siostra której konto poleciłem i która spełniła warunki w maju nie dostała swoich 80.
   Ktoś miał taki przypadek?

   Usuń
  4. Premii mi nie przyznano, bo wg banku miałam u nich konto przed 1 mają 2018 - owszem, złożyłam wtedy wniosek, ale kurier do mnie nie przyjechal i nie podpisałam umowy. Odwołałam się - cóż, źle się zaczyna moja przygoda z tym bankiem.
   ciuchcia

   Usuń
 3. Kartę do konta trzeba wyrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapis:
   - do 15.07.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto i kartę
   więc chyba jasne że tak

   Usuń
 4. Może ktoś jest mi w stanie pomóc? Konto zakładałam wraz z czterema osobami i tylko ja podpisałam umowę Przyszły meile i sms-y potwierdzające rejestracje Następnie informujący, że przekazano umowę kurierowi A ostatecznie, że wnioskowany produkt nie może zostać zrealizowany bez podania przyczyny. W czym tkwi problem ? Składałam już im 2 wnioski i za każdym razem tak samo :-(

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam
  Chciałbym założyć synowi konto "Jakie Chcę" w promocji z Polecenia 80 pln ale kończy 13 lat 11 lipca. Jak to rozwiązać technicznie bo promocja jest do dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń jest dłużej. A na promo ze 100 zł + bon do Biedry nieletni i tak się nie łapie.

   Usuń
 6. Zmylił mnie poniższy błędny wpis, przez co zapewne nie uzyskam bonusu, ponieważ wykonałam 5 transakcji tylko kartą:
  "wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na dowolne kwoty",
  w regulaminie promocji jest natomiast zapis:
  "wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, w tym transakcje Blik"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem o to i mam odpowiedź że mogą być same płatności kartą

   Usuń
  2. o to super. pytaleś w banku?

   Usuń
 7. Czy miesiąc rozliczeniowy jest liczony od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, czy od dnia otwarcia konta?
  Liczy się data dokonania transakcji kartą/BLIKIEM czy data zaksięgowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres rozliczeniowy w Santander Banku pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi.

   Liczy się data wykonania płatności.

   Usuń
 8. Dobrze rozumiem, ze wpływ 1000zł nie musi być jednorazowy ? przelalam 350 i potem 650 ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być mniejsze kwoty. Byle razem wyszło 1000 zł. Tylko w promocji z wynagrodzeniem musi być wpływ jednorazowy na min. 1k.

   Usuń
 9. Czy kartę do konta dostaliście pocztą? Czy trzeba się zgłosić do banku? Bo tak mi napisano w mailu z banku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy do płatności blik przez Internet zalicza się przelewy blik na telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Musi to być transakcja z wykorzystaniem kodu BLIK.

   Usuń
 11. Jak dokonać zmiany żeby nie płacić 3 zł miesięcznie za kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu do bankowości internetowej ścieżka wygląda następująco:
   Twoje produkty => Karty => Usługi => Opłaty za kartę => Szczegóły

   Pamiętaj przy tym, że: "Od 1.08 2019 r. zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję. Dla dyspozycji złożonych po ostatnim dniu roboczym Banku w bieżącym miesiącu, zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty nie nastąpi od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję, lecz od pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego".

   Usuń
 12. "I tylko tyle wystarczy, by do 21.08.2019 otrzymać maila od organizatora, powiadamiającego o przyznaniu nagród. Wtedy w ciągu 7 dni będzie należało podać na stronie promocji numer konta założonego w promocji - bonus wpadnie już do 31.08.2019 r. To wszystko." Czy ktoś otrzymał już tego maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie. Takie maile zazwyczaj są na ostatnią chwilę Więc pewnie 21-go.

   Usuń
 13. Czy zaczęli już wysyłkę maili, dostał ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziś ostatni dzień, a maila ani widu ani słychu.... Również czekam na maila.

  OdpowiedzUsuń
 15. 21 sierpnia godzina 8-12 a u mnie nic...

  OdpowiedzUsuń
 16. U mnie to samo, nic nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 17. U mnie również ani śladu maila. Sprawdzam również folder 'spam'...

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja też czekam, ciekawe czy się doczekamy czy trzeba będzie uruchamiać proces reklamacji:-(?

  OdpowiedzUsuń
 19. Otrzymałem maila, godzina 12:50

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy ktoś dostał maila ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Dostalem meila o 12:49

  OdpowiedzUsuń
 22. Mail przyszedł o 14.03. Mimo problemów z kartą bonus nr 1 jest. Teraz 14 dni na wypłatę bonusu.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja dostałam około 13.00

  OdpowiedzUsuń
 24. gdzie i w jaki sposób wpisać dane o otwartym koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W e-mailu o przyznaniu nagrody jest link do strony, gdzie wprowadza się numer konta i PESEL

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję. Dopiero za którymś razem wyskoczyło okienko do wypełnienia...

   Usuń
 25. Podajcie ten link bo nie przysłali jeszcze maila...

  OdpowiedzUsuń
 26. Gdzie napisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2019/08/finalizacja-5-promocji-bnp-paribas-santander-bank-toyota-bank.html

   Usuń
 27. Czy jest Was więcej, którzy nie otrzymali maila z informacją o przyznaniu bonusa, czy tylko pojedyncze osoby, które się tutaj udzielają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małżonka otrzymała wymagany sms/mail 27 sierpnia, u mnie nadal głucho...

   Usuń
  2. Pozostaje zgłoszenie reklamacji. Jak to zrobić podpowiadam tutaj (na końcu wpisu są wskazówki dotyczące procesu reklamacyjnego).

   Usuń
 28. Niestety rowniez musialem zlozyc reklamacje...dziwna sytuacja

  OdpowiedzUsuń
 29. Również nie otrzymałam maila. Reklamacja poszła.

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja też nie, reklamację będę dzisiaj pisać.

  OdpowiedzUsuń
 31. Dziś 16:40 przyszło 100 zł na konto oraz bon do biedry na e-mail.

  OdpowiedzUsuń
 32. Tak super ja też dostałam :-) kiedy najlepiej zamykać konto W sierpniu czy we wrześniu????

  OdpowiedzUsuń
 33. Reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Do 18.09.2019 miałem uzupełnić dane i czekać na przelew i bon do biedronki. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 34. Reklamacja u mnie również rozpatrzona pozytywnie:) do kiedy jest ważny bon do biedronki?

  OdpowiedzUsuń
 35. Spóźniona reklamacja bez sensu ?

  OdpowiedzUsuń
 36. Ja również piszę i piszę reklamację od 30 sierpnia. Pierwsze pisałam do Bonus partnera teraz już do banku. Co chwilę wymyślają coś innego, chociaż wszystkie warunki spełniłam.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...