Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

3.06.2019

Bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Wystartowała kolejna, już 5. edycja promocji, w której zyskać można 200 zł za wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium.

Promocja "Czerwiec z kartą kredytową" w Banku Millennium
Organizując kolejne promocje bankowe swojej karty kredytowej, bank nieco jednak zwiększa wymogi. Tym razem, by zgarnąć nagrodę, trzeba przez 3 miesiące wykonywać płatności na sumę co najmniej 400 zł. W ramach promocji wyrobić można jednak kartę Alfa lub Impresja, dla których naliczany jest zwrot za płatności w wybranych sieciach handlowych.

Promocja Millennium "Czerwiec z kartą kredytową"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Do uzyskania bonusu 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o kartę kredytową złożone w bankowości internetowej (Millenet) lub w aplikacji mobilnej. W praktyce niezbędne jest więc np. posiadanie konta w Banku Millennium - za jego otwarcie do wzięcia czeka moneyback 10%, lokata 4%, 80 zł do wykorzystania na empik.com lub zalando.pl albo 4 bilety do kina za konto.

Nagroda. Za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków promocji Bank Millennium wypłaci Ci bonus 200 zł na rachunek karty kredytowej. Środki spłacą zatem ewentualnie wykorzystany limit lub spowodują nadpłatę. W tej drugiej sytuacji najlepiej będzie je wydać (wykonując płatności kartą), gdyż w przypadku kart kredytowych wypłacanie gotówki w bankomacie lub przelewy z karty kosztują. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Bank Millennium przygotował 3 000 nagród po 200 zł każda dla osób, które w czasie trwania akcji (od 1.06.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową (i dalej spełnią warunki uzyskania bonusu). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji bankowej zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Czerwiec z kartą kredytową" i zgarnąć bonus 200 zł:
 • najpóźniej do 30.06.2019 r. (acz pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej ze względu na wspomniany limit nagród) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową Banku Millennium z limitem kredytowym co najmniej 3 000 zł (lub 5 000 zł w przypadku karty złotej); w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą; 
 • do dnia 31.07. oraz w sierpniu i wrześniu 2019 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 400 zł.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, ale na uwadze warto mieć jedną rzecz. Bank pobiera opłatę (3%, min. 7 zł) od transakcji w kasynach, kasynach internetowych, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz totalizatory, więc tego typu transakcji lepiej unikać.

Wypłata bonusu ma nastąpić do końca października 2019 r. (do tego więc momentu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji i nie wypowiadać umowy o nią).

Karta kredytowa w Banku Millennium - którą wybrać?


W ramach promocji z bonusem 200 zł w Banku Millennium wyrobić można jedną z następujących kart: Visa Impresja, MasterCard Impresja, Visa Alfa, Visa Gold lub MasterCard Gold. 

Najlepszym wyborem wydają się być karty Alfa lub Impresja, gdyż dają one 5-procentowy zwrot za płatności w wybranych miejscach. Dzięki moneybackowi uzyskać można do 760 zł rocznie (ograniczenie dotyczy tylko roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwrot naliczany jest wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. 

Dla posiadaczy karty Alfa moneyback dostępny jest w sieciach: 
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

Z kolei w przypadku kart Impresja na zwrot można liczyć w przypadku płatności w poniższych sieciach: 
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

Wypłata moneybacku realizowana jest do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności. 
💡 Jeśli szukasz karty kredytowej z moneybackiem za płatności w dowolnym miejscu (bez jakichkolwiek wykluczeń), sprawdź moneyback z kartą kredytową Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku.

Ile kosztuje karta kredytowa Alfa lub Impresja? 


Uczestnicy promocji "Czerwiec z kartą kredytową" uzyskują również zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.
💡 Przy okazji przypomnę, że w Citibanku w bardzo prosty sposób zgarnąć można 400 zł do wydania na Allegro za przetestowanie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity.

Chcesz zyskiwać na promocjach bankowych?


Nie ma tygodnia, aby banki nie przygotowały nowych okazji do bankobrania. Pozwól, że ja osobiście wybiorę te najlepsze dla Ciebie. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Sprawdzają jakoś dochody w przypadku tych kredytówek ? Bo mam konto w Mille ale od niedawna.
  Jak się potem rezygnuje z takiej karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy. Jak masz już gotową ofertę to może być bez weryfikacji. Ale jak nie masz takiej oferty to wtedy trzeba donieść dokumenty.

   Usuń
  2. Donieść? A niby gdzie?

   Usuń
  3. @Anonimowy 3 czerwca 2019 22:00
   Oczywiście że donieść. A niby gdzie jak nie do banku?

   Usuń
  4. Najbliższy oddział mam dość daleko od domu. Lipa!

   Usuń
  5. Jak nie złożysz wniosku to się nie dowiesz. No ale konieczność stawienia się w placówce jest możliwa.

   Usuń
 2. Premia 200 zł przy warunku obrotu 3 x 400 zł czyli razem 1200 zł wciąż daje 16,7% 'zwrotu' nie tak źle, choć lepiej płacą za założenie konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W styczniowej promocji było do wydania 2 x 200 zł.

   Usuń
 3. Obrót 400 zł można realizować przy pomocy R. ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś otrzymał premię z tej edycji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jest jakas oferta na utrzymanie klienta?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...