Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł dla uczniów ze średnią min. 4,0 na świadectwie w prezencie od Santander Banku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.06.2019

Bonus 50 zł dla uczniów ze średnią min. 4,0 na świadectwie w prezencie od Santander Banku

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce w bardzo prosty sposób załapać się mogą na gwarantowany bonus pieniężny w wysokości 50 zł.

Bonus 50 zł za konto w Santander Banku dla uczniów ze średnią 4,0 na świadectwieA to nie wszystko, co nawet niepełnoletnia osoba może zgarnąć. W niniejszym wpisie znajdziesz różne scenariusze zwiększenia zysków. A przy okazji przypominam, że ciągle jest dostępna kumulacja promocji konta w Santander Banku z bonusami od 280 do 730 zł (dostępna dla pełnoletnich).

Dla kogo promocja? Z propozycji Santander Banku skorzystać może osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła jeszcze 20 lat i jest (lub była) uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej w roku szkolnym 2018/19. 

W promocji udziału brać nie mogą osoby, które od 1.05.2018 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji posiadały konto osobiste (PLN) w Santander Banku (lub wcześniej w BZ WBK).

Zasady promocji "50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4,0 na świadectwie"


By otrzymać bonus pieniężny 50 zł, uczestnik promocji powinien: 
 • w okresie od 1.06. do 30.09.2019 r. otworzyć Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (Karta Dopasowana) oraz dostępem do bankowości elektronicznej;
 • wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną oraz nie wycofywać ich do momentu wypłaty bonusu; 
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikacji od banku za pośrednictwem elektronicznego kanału kontaktu („zgoda EKK”) - dotyczy to uczestników zakładających konto w placówce;
 • nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • najpóźniej do 30.09.2019 r. przedstawić do wglądu w placówce banku świadectwo szkolne za rok szkolny 2018/19 ze średnią ocen na poziomie co najmniej 4,0 (nie wlicza się zachowania);
 • podpisać regulamin promocji; 
 • otrzymać zgodę na udział w promocji podpisaną przez opiekuna prawnego (dotyczy osób małoletnich).

Bonus 50 zł ma wpłynąć na Konto Jakie Chcę najpóźniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (do tego czasu należy posiadać konto wraz z wydaną do niego kartą).

Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (nie warto więc zakładać konta wspólnego). Uczestnik uzyskać może tylko jeden bonus 50 zł.

W regulaminie promocji znaleźć można zapis: "promocja łączy się z innymi promocjami". I Jest to bardzo dobra wiadomość, bo dzięki temu można zyskać więcej.

Jak połączyć promocje bankowe i zyskać jak najwięcej w Santander Banku?


Udział w promocji wziąć mogą osoby w wieku 12-20 lat. Różne więc mogą być scenariusze.

Jeśli Twe dziecko ukończyło 13 lat, ale ciągle jest jeszcze niepełnoletnie, to konto założyć może z polecenia w programie "Polecam mój Bank". Dzięki temu zgarnie nie tylko bonus 50 zł dzięki wyżej opisanej promocji (o ile ma średnią 4,0 na świadectwie), ale też uzyska 80 zł za otwarcie konta z polecenia. Dodatkowymi warunkami, które dojdą będzie jeszcze zalogowanie do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na sumę min. 300 zł. Szczegółowo zasady tej promocji opisuję tutaj (i pamiętaj, że z opisanych tam propozycji, nieletni załapać się mogą tylko na premię 80 zł dzięki promocji "Polecam mój Bank"; reszta propozycji skierowana jest do dorosłych).

Jedyną opcją przystąpienia do promocji z premią 80 zł jest otwarcie konta w placówce Santander Banku - wymagana jest bowiem wizyta osoby niepełnoletniej wraz z rodzicem (lub opiekunem prawnym).

Jeśli jednak Twa latorośl ma już np. 17 lat i kilka miesięcy, to solidnie zastanowiłbym się nad zakładaniem konta już teraz dla uzyskania 130 zł (80 zł za otwarcie konta z polecenia + 50 zł za średnią na świadectwie). Bo pewnie warto zaczekać kilka miesięcy do pełnoletności i wtedy zgarnąć jeszcze więcej (często bowiem pojawiają się dodatkowe promocje, dzięki czemu zgarnąć można o wiele, wiele więcej, jak już we wspominanej kumulacji z nagrodami do 680 zł).

Osoby pełnoletnie, które nie ukończyły 20 lat, udział w promocji wziąć mogą samodzielnie. No i zyskać mogą zdecydowanie więcej. Polecam wtedy wpis: "Odbierz aż 280 zł na start za konto osobiste w Santander Banku (i dodatkowo do 450 zł w pozostałych promocjach)" (no a do tego wszystkiego dojdzie jeszcze bonus 50 zł za średnią min. 4,0).

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander Banku?


Konto osobiste, które należy założyć w promocji dostępne jest zarówno dla niepełnoletnich, jak i dla wszystkich dorosłych klientów. Różne są jednak warunki - a głównym kryterium jest wiek posiadacza rachunku. I tak dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia obowiązują poniższe warunki:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty i wznowienie; 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (do wyboru jeden z poniższych wariantów): 
 • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
 • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, jednak za miesiąc, w którym otwierasz konto nie będzie ona pobrana - wtedy możesz zmienić na wariant powyższy, a więc z opcją uniknięcia opłaty po 5 płatnościach, który będzie obowiązywać od kolejnego miesiąca); 
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:15 komentarzy:

 1. Podpisanie umowy przez kuriera wchodzi w grę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weryfikowałem to. Z nieletnimi tylko w oddziale.

   Usuń
 2. Czy wyższa średnia daje większy bonus? Np. ponad 5,0?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Każdy dostanie tyle samo czy to średnia 4,0 czy 6,0.

   Usuń
 3. A jak teraz założę konto w promocji z premią 100 zł, bonem do Biedry i z polecenia to czy mogę później polecić syna i on zdobędzie 80+50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy od tego jakie ma oceny :)

   Usuń
 4. Ghrrr, mogłem się pospieszyć z żoną o rok z robotą, bo młodemu rok brakuje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To promocja którą powtarzają więc może i za rok będzie. 2 lata temu to płacili nawet 2x50 zł.

   Usuń
 5. Czy wcześniej - przed pójściem z małoletnim do banku w celu podpisania umowy- należy wypełnić wniosek w Internecie? Chcę aby małoletni skorzystał z promocji 50 zł za świadectwo i 80 zł za skorzystanie z polecenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie, bo w placówce partnerskiej musi doczytać, a do oddziału mam kawałek drogi

   Usuń
 6. musi być oryginał świadectwa (bo już poleciał do liceum przy rekrutacji ) czy wystarczy kopia oczywiście potwierdzona ze zgodnością z oryginałem

  OdpowiedzUsuń
 7. Co myślicie o ich koncie osobistym dla dorosłych? W informacji jakie znalazłam jest o zwrotach do nawet -600 zł w skali roku, wydaje się to całkiem ciekawą sumką. Warto? Prowadzenie konta za free, jeśli się zrobi chociaż te kilka transakcji kartą to też nic się nie płaci.

  OdpowiedzUsuń
 8. Można założyć konto bez karty?

  OdpowiedzUsuń
 9. A opłata za kartę do 26 r.ż. nie jest przypadkiem za darmo?

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam.problem konto dla dziecka założone w oddziale za świadectwo warunki spełnione ale pracownik banku najprawdopodobniej nie wpisał kodu polecenia i nie otrzymalam 80 zl w jaki sposób to reklamować?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...