Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 9 miesięcy treningów w ramach OK System za darmo z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

11.06.2019

Aż 9 miesięcy treningów w ramach OK System za darmo z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Powraca popularna promocja dla ceniących sobie ruch i dbających o kondycję fizyczną.

Karnety OK System na 9 miesięcy za konto osobiste w BNP Paribas
Z kontem w BNP Paribas uzyskać można aż 9 miesięcy darmowego korzystania (2 razy w tygodniu) z obiektów i zajęć sportowych, działających w ramach OK System.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy też współposiadaczy kont w tych bankach.

Z promocji nie wyklucza ewentualne posiadanie umowy z BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do zgarnięcia czeka 9 miesięcznych karnetów OK System. Każdy z nich nominalnie wart jest 63 zł, więc dzięki promocji uzyskać można nagrody wycenione aż na 567 zł. Karnety są do wykorzystania w 3 500 obiektach sportowych wymienionych na liście dostępnej tutaj. Lista ta jest bardzo długa (to w sumie 100 stron), a obiekty znaleźć można nawet w małych miejscowościach (nie mówiąc już o dużych miastach, w których możliwości jest mnóstwo).

Limit uczestników. Udział w akcji wziąć może wyłącznie 1 500 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w promocji. Nie wykluczone więc, że akcja zakończy się przed terminem (w przypadku wyczerpania puli rejestracji). Gdyby tak się stało, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Kto jednak zdąży zarejestrować się wcześniej, ten nagrody już sobie zagwarantuje (ale otrzyma oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Aktywnie z bankiem" i zdobyć karnety OK System:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 30.06.2019 r. zawnioskuj o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą Otwartą na Dzisiaj; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 5.07.2019 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • w okresie od lipca 2019 do marca 2020 roku (w każdym z tych dziewięciu miesięcy): 
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł, 
  • zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj 1 przelew w aplikacji GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10; może być to przelew na dowolny rachunek - także na Twe konto w innym banku; z wyłączeniem przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np.: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK).

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji, pamiętaj o kilku kwestiach:

▶️ Płatności kartą wymagane w promocji na sumę 200 zł można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Na potrzeby promocji niektóre z płatności kartą mogą zostać niezaliczone. Regulamin promocji wyklucza bowiem transakcje w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

▶️ Wpływy na sumę 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Przelew może więc pochodzić np. z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta (nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas, więc w dowolnym momencie możesz je wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ Jeżeli w promocji zechce uczestniczyć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Wydanie nagród. O przyznaniu pierwszego z karnetów organizator powiadomi Cię mailowo do 20.08.2019 r. W wiadomości tej znajdziesz również instrukcję aktywacji karnetu w panelu użytkownika OK System. Będzie to należało zrobić do 28.08.2019 r., a karnet zacznie działać od 1.09.2019 r. (przez cały wrzesień).

Spełnienie warunków dla uzyskania pierwszego z karnetów jest niezbędne do uzyskiwania karnetów w kolejnych miesiącach. Wtedy o przyznawaniu tych karnetów organizator również będzie informował mailowo (do 20. dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji, a jeśli termin ten wypadnie w dzień wolny od pracy, to wiadomość ma być przesłana w kolejnym dniu roboczym). Nagroda będzie przekazywana do 25. dnia miesiąca poprzez automatyczne przedłużenie karnetu w OK System na kolejny miesiąc. Do dnia otrzymania ostatniej z nagród nie rezygnuj z konta, karty, ani z dostępu do bankowości internetowej.

Karnet wydawany będzie w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania, a aktywny ma być w miesiącu kolejnym. Zatem za spełnienie warunków promocji w sierpniu, z karnetu będzie można korzystać w październiku, a ostatnim miesiącem korzystania z aktywnego karnetu będzie maj 2020 r. (za warunki spełnione w marcu 2020 r.).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie? 


Główne cechy konta, które należy założyć w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • Karta Otwarta na Dzisiaj (bo tylko wyrobienie tej karty kwalifikuje do udziału w promocji): 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub 
  • jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. 

Do promocji kwalifikują wnioski o konto złożone na stronie promocji.

💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względu na umowę ramową), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania na zakupy (na Allegro lub w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD).

Czy wiesz, że... nie ma w zasadzie tygodnia, żeby banki nie zaproponowały jakiejś fajnej promocji?


Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najbardziej atrakcyjne skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga ;) Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz).

Przydatne dokumenty:

42 komentarze:

 1. Czy ten karnet to jest jakaś karta wstępu którą przesyłają czy jak to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko działa elektronicznie. Wpier rejestrujesz swój nr tel. w panelu OK Systemu. Później jak już będziesz na jakimś obiekcie to tam będziesz miał naklejkę z jego kodem w OK Systemie. Wyślesz smsa i dostaniesz zwrotnie kod wstępu, który trzeba podać na wejściu.

   Usuń
  2. Czy można zarejestrować numer innej osoby aby ona mogła korzystać z karnetu?

   Usuń
 2. Te 63 zł to jest kwota do wykorzystania z takiego karnetu? Mało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. To wartość karnetu. Jako abonamentu. A wchodzisz na zajęcia bez względu na to ile one kosztują normalnie.

   Usuń
  2. Taki stan potwierdza regulamin: "Nagrody w Promocji stanowią Karnety elektroniczne o wartości rynkowej 63 zł każdy (...), przeznaczone do wykorzystania w obiektach sportowych współpracujących z OK System 2 razy w tygodniu – bez względu na faktyczną wartość danej usługi".

   Usuń
 3. No i tym razem ma to sens. Bo będą to już karnety na jesień, zimę i początek wiosny a nie jak poprzednio na miesiące letnie, bo kto się będzie kisił na siłowni jak można biegać, jeździć na rowerze itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego właśnie oferowali ten karnet latem - nie było chętnych.

   Usuń
 4. Powrót karencji 2-letniej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy posiadając umowę kredytową z bankiemałą nie mając w nim konta kwalifikuje się do udziału w promocji ??

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jest możliwość aby karnet wykorzystał ktoś inny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Podczas rejestracji w OK System podaj tego kogoś numer telefonu, bo będzie wtedy wygodniej korzystać.

   Usuń
 7. Czy po otrzymaniu ostatniego karnetu można z konta zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyłączę się do pytania. Ja nie mogę skorzystać z tej oferty. Jeśli skorzysta mąż to czy ja będę mogła wykorzystywać karnet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest to możliwe. Tylko jak będziecie rejestrować p-wszy karnet to podaj swój numer telefonu.

   Usuń
 9. Czy jest możliwe aby ktoś inny korzystał z karnetu ? Czy w obiektach otrzymują tylko kod czy też nazwisko ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Może ktoś mi wyjaśnić jak mam zarejestrować się w programie, skoro pod podanym linkiem jest strona promocji. I po "przewinięciu" warunków promocji tak prawie w środku tekstu pojawia się fioletowa belka "zarejestruj się" po jej naciśnięciu przenosi ciebie na początek strony! Jednym słowem rejestracja niemożliwa!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mr. Złotówa przyłączam się do pytania powyżej dlaczego otwierając podany link - w przeglądarce www na komputerze nie pojawia się pełne okno do rejestracji - jest tylko fioletowy napis "zarejestruj się"???

   Usuń
  2. Po prawej stronie znajduje się formularz do wypełnienia (podgląd tutaj). Po rejestracji pojawia się przycisk "Otwórz konto". Przed chwilą sprawdzałem - u mnie działa.

   Powinno pomóc któreś z poniższych rozwiązań:
   - wyłączenie AdBlocka, jeśli jest używany
   - otwarcie strony w trybie incognito (karta prywatna)
   - wyczyszczenie plików cookies
   - zmiana przeglądarki/urządzenia

   Gdyby sytuacja się nie poprawiła, proszę o info na kontakt@bankobranie.pl (najlepiej ze zrzutem strony - podeślę to do organizatora).

   Usuń
  3. U mnie wszystko działało. Przed chwilą wniosek wysłany.

   Usuń
 11. Mr. Złotówa - Mam pytanie jak wygląda sprawa dowodu osobistego - mam go skanować i wysyłać komputerem. Czy mogę tożsamość potwierdzić w oddziale banku i tam odebrać złożony wniosek (on-line) o otwarcie konta???
  P.S. Dla mnie bezpieczniej jest potwierdzić tożsamość osobiście. Nie wierzę w protokoły SSL.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem, to jedyną opcją jest załączenie skanu we wniosku.

   Generalnie na tym polegają promocje bankowe, że banki organizują je przede wszystkim online, z pomijaniem placówek (bo one są drogie w utrzymaniu, a mają swe inne zadania: bieżącą obsługę obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych, ale innymi sposobami, niż poświęcanie czasu na klientów już zachęconych promocją). Stąd właśnie biorą się budżety na nagrody (z automatyzacji i jak najmniejszego zaangażowania zasobów, które sporo kosztują).

   A osobiście uważam, że przesłanie skanu za pośrednictwem szyfrowanej strony banku, gdy skan ten trafia bezpośrednio do systemu banku i podlega weryfikacji przez osobą (jeśli nie automat) zapewne z ograniczonymi kompetencjami wydruku jest bezpieczniejsze. W mej ocenie w placówkach bankowych ryzyk związanych z dostaniem się kserokopii w niepożądane ręce jest więcej (od pracowników, poprzez personel współpracujący, po klientów).

   Usuń
  2. Mr. Złotówa skoro przyjeżdża kurier ze specjalnymi uprawnieniami do identyfikacji klienta, to dlaczego on np. nie sprawdza dowodu pod kontem autentyczności, iż ja to ja! Dla mnie jako informatyka jest nie do pojęcia, żadne SSL etc. nie zapewniają 100 % bezpieczeństwa. Powiem ci w zaufaniu pamiętaj, iż mając skan całego dowodu można go podrobić w skali 1:1 np. wstawiając tylko inne zdjęcie. Żyjemy jak to ujął jeden z eks ministrów w Państwie które istnieje teoretycznie. Jak to jest, iż wzór dowodu osobistego nie jest zastrzeżony??? Istnieją dowody osobiste tzw. kolekcjonerskie. Mam dalej mówić jakie mogą grozić konsekwencje karno-skarbowe? Jeśli np. zaczłąłbym podrabiać "banknoty NPB" to pójdę za to siedzieć i nieważne iż jeszcze ich nie użyłem w obiegu. W przypadku dowodu osobistego nie ma takich wymagań!!! KPINA w biały dzień - firmy chwilówki udzielają lewych kredytów na lewe osoby, a potem przez płatne firmy w stylu Biuro Informacji Kredytowej dowiesz się, że ktoś bezprawnie pobrał na ciebie kredyt!

   Usuń
  3. Jeśli miałbym żyć w takim stresie o wszystko to już bym musiał dowód zakopać. Albo nawet lepiej spalić. Nie dajmy się zwariować.

   Usuń
 12. Dostarczenie karty debetowej, PIN-u przesyłką kurierską jest płatne min. 35 zł (tabela opłat i prowizji do regulaminu). Konieczne zawarcie umowy ramowej za pośrednictwem kuriera, żeby spełnić wymagania i zapisać się do promocji (par. 2 pkt. 4 regulaminu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej opłaty. Nie dotyczy gdy kurier przyjeżdża z umową

   Usuń
  2. Widzę, iż kolega nie pofatygował się zapoznanie z regulaminem promocji. Po primo: kurier tylko przywozi kartę do odbioru! I po drugie primo: Umowę podpisujesz on-line za pomocą systemu podpisu elektronicznego "Autentia" czy coś takiego. Najśmieszniejsze jest to, iż cała operacja może trwać ok. 1 tygodnia kalendarzowego. Kurier w żadnym wypadku w tej promocji i w tym banku nie przyjeżdża z umową!!! Opłaty za kuriera to wyższy poziom absurdu jeśli tak jest - to dla mnie zwykłe naciągactwo!!!

   Usuń
  3. Ale kurier zawsze przywoził kartę i opłaty nie było. Nie wprowadzajcie w błąd.

   Usuń
  4. Rzeczywiście umowę "podpisuje się" sms-em. Tym bardziej dziwne jest, że przyjeżdża kurier z...kartą i sprawdza dowód.
   IMHO - albo wszystko powinno być przy pomocy kuriera, albo kartę powinni wysyłać już normalną pocztą (tym bardziej że jest nieaktywna)

   Usuń
  5. Właśnie próbuję aktywować konto, podaję login z umowy, naciskam guzik aktywuj i... przenosi mnie na jakąś stronę z przeterminowanym certyfikatem (amatorka). Mimo zaakceptowania ryzyka strona i tak się nie otwiera. Co dalej? Ktoś aktywował konto>

   Usuń
  6. Kurier poświadcza tożsamość. Tak samo jak w ING.

   Usuń
  7. Open najpierw nadaj PIN do karty a potem aktywuj bankowość

   Usuń
 13. Naprawdę nikt nie ma problemów z aktywacją konta? Ktoś tu zasugerował, aby najpierw nadać PIN karcie - ok, tak zrobiłem.
  Ale dalej po wejściu na stronę https://planet.bnpparibas.pl, podaniu loginu z umowy i kliknięciu aktywuj konto, przenosi mnie na stronę, której certyfikat wygasł, uwaga, 3 lata temu!
  To jest bank, czy jakaś zabawka dla dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiadam sobie - aby aktywować bankowość internetową trzeba...nadać karcie PIN i poczekać parę godzin :O Przychodzi wtedy sms i email z nazwą użytkownika z umowy i dopiero wtedy aktywacja bankowości się udaje.
   Świetne, mega intuicyjne i nigdzie nie udokumentowane...
   Odbieram bonusy i znikam, bo takich kwiatków pewnie będzie więcej.

   Usuń
 14. @open, wielkie dzięki za informację o tym smsie i mailu. Pozwoliła mi uniknąć niepotrzebnych nerwów ;)
  Ps. Właściwie to podziękować powinien Ci BNP Paribas, bo robisz robotę za nich.

  OdpowiedzUsuń
 15. Takie pytanie. Konto. Otwarte na Ciebie. Przy rejestracji karty ok system mówiłeś że można podać numer telefonu od kogoś innego. Jak wtedy wygląda sprawa weryfikacji danej osoby już w poszczegolnych obiektach sportowych. Córka zakłada konto a ja chciałabym korzystać z karty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia jaki nr tel się poda. Ważne by ten telefon miała osoba która będzie korzystała bo będzie musiała wysłać sms i podać kod. Tak odbywa się weryfikacja.

   Usuń
 16. Czy otrzymaliście info o przyznaniu karnetów? Miało to nastąpić do 20.08.2019, a u mnie na razie nic się nie dzieje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail przyszedł. Sprawdź może spam.

   Usuń
 17. Zbyt niecierpliwy byłem - właśnie otrzymałem nagrodę :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...