Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Banku Millennium: bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

19.06.2019

Promocja dla obecnych klientów Banku Millennium: bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka!

Po kilkumiesięcznej przerwie powraca promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium.

Promocja 100 zł z plusem za Konto 360 Junior w Banku Millennium
Propozycja skierowana jest do pełnoletnich klientów Banku Millennium, którzy posiadają niepełnoletnie dziecko i założą dla swej pociechy konto. Za zapewnienie wpływów świadczenia z programu "Rodzina 500+" bank wypłaci bonus 100 zł!

Jeśli jeszcze nie korzystasz z Banku Millennium, sprawdź promocję, dzięki której zgarniesz premię 200 zł dla siebie oraz 100 zł za konto dla dziecka. Wpis na ten temat opublikowałem przedwczoraj. Tylko mogę się domyślać, że u niektórych pojawiła się myśl "za szybko założyłem konto", gdyż we wcześniejszych edycjach bank przewidywał wyłącznie bonus 200 zł bez dodatkowej gratyfikacji. Ale potwierdza się, że jeśli chodzi o promocje bankowe to Bank Millennium gra fair i teraz także dla tych osób, które już wcześniej założyły konto osobiste w tym banku, przewidział promocję z bonusem 100 zł za Konto 360° Junior.

Dla kogo promocja "100 zł z plusem"? Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku (do 18 lat; bez wieku minimalnego). By to zrobić, niezbędne jest posiadanie (lub współposiadanie) konta osobistego w Banku Millennium, a także dostępu do bankowości internetowej.

W promocji uczestniczyć nie może osoba, która w przeszłości brała udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior (a takich już kilka było - m.in. z biletami do kina i bonem Empik.com).

Limit wniosków. Promocją objętych ma być wyłącznie 5 000 pierwszych Kont 360° Junior otwartych w okresie promocji. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować na swej stronie internetowej (tutaj).

Zasady promocji "100 zł z plusem". By zgarnąć tytułowy bonus, należy:
 • najpóźniej do 26.07.2019 r. (aczkolwiek pamiętaj o możliwości wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli) otworzyć Konto 360° Junior za pośrednictwem bankowości Millenet, akceptując przy tym regulamin promocji;
 • do 31.08.2019 r. za pośrednictwem bankowości Millenet rodzica (uczestnika promocji) złożyć wniosek o świadczenie "Rodzina 500+";
 • do 31.10.2019 r.: 
  • (bez względu na wiek dziecka) zasilić Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł (przy czym bank nie uwzględni przelewów wewnętrznych między własnymi rachunkami uczestnika prowadzonymi w Banku Millennium)
  • oraz (wyłącznie w przypadku posiadacza Konta 360° Junior, który jest osobą powyżej 13. roku życia wg stanu na dzień złożenia wniosku o otwarcie Konta 360° Junior) musi zostać zaksięgowana min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • do 31.10.2019 r. zapewnić wpływ na konto osobiste uczestnika co najmniej jednego świadczenia z tytułu programu "Rodzina 500+".

Wypłata bonusu 100 zł ma być zrealizowana przez Bank Millennium na konto uczestnika promocji najpóźniej do 30.11.2019 r. Do tego momentu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior.

W ramach promocji uczestnik może otworzyć tylko jedno Konto 360° Junior i uzyskać prawo do jednego bonusu 100 zł. Z akcji "100 zł z plusem" wykluczone są osoby uczestniczące w promocji "300 zł z plusem" (o której piszę tutaj).

Na koniec dodam jeszcze pewne zabezpieczenie, które chroni nas przed sytuacją, w której np. ministerstwo nawaliłoby z programem "Rodzina 500+" i pierwsze świadczenia nie zostałyby wypłacone w regulaminowym terminie (do 31.10.). Znaleźć można bowiem taki zapis:
"W przypadku opóźnień w oficjalnym harmonogramie wypłat świadczeń w ramach programu „Rodzina 500+”, Bank może podjąć decyzję o wydłużeniu okresu na spełnienie warunku [wpływu świadczenia - przyp. Mr. Złotówa] oraz zmianie daty (...), o czym poinformuje na stronie Promocji"

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty 


Główne cechy jakie ma konto dla dzieci w Banku Millennium to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie; 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu).

Wniosek o konto znajdziesz po zalogowaniu do bankowości w zakładce "Konta" (tam wybierz Konto 360° Junior). Umowę o konto zawrzesz za pomocą hasła SMS. Tylko w taki sposób założone konta kwalifikują do promocji "100 zł z plusem". Wniosek przed chwilą złożyłem. Zajęło to kilka minut.

Podsumowując. Z założeniem konta dla dziecka warto się pospieszyć ze względu na limit kont objętych promocją. Wniosek o 500+ będzie można złożyć później (dla większości osób sens będzie to miało od 1. lipca, gdy ruszy przyjmowanie wniosków o świadczenia zarówno dla obecnych beneficjentów, jak i nowych - chodzi tu o rodziców jedynaków, które dotąd nie łapały się na świadczenie).


Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. Czy u nich można otworzyć fundusz edukacyjny dla dziecka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wniosek złożony. Dzięki za informację. Zaglądam na 6 blogów, ale tylko Bankobranie pisze o tej promce!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe czy jak ja założyłam konto na syna w promocji z biletami a konto już zamknięte to teraz mąż może założyć w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak. Bo uczestnik promocji to rodzic a nie dziecko.

   Usuń
 4. Na konto dziecka ma wpłynąć 500+, czy to możliwe???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawka. Wpływ 100 zł na Konto 360° Junior, a wpływ 500+ na konto uczestnika promocji (czyli na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy rodzica).

   Usuń
  2. A mnie 2 konsultantki wpierały że na konto 360 Junior ma wpływać 500+. W końcu za trzecim razem wyszło że jednak na konto 360 rodzica.

   Usuń
  3. Do trzech razy sztuka/racja. Regulamin nieco może mylić bo odwołuje się do ust. 1 pkt 1, a człowiek odruchowo może patrzeć na pat. 1 ust. 1

   Usuń
 5. Jak bedzie z dzieckiem ponizej 13 rz?.karta nie moze byc wydana - konto bedzie darmowe czy oplata mimo braku mozliwosci realizacji platnosci.karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie ma karty to nie ma opłaty.

   Usuń
 6. Gdzie to pisze o tej promocji ? na stronie banku jakoś nic znaleźć nie mogę ? chyba ze już koniec z wnioskami....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktoś czyta, to jest napisane.

   Usuń
  2. Na stronie nie ma, ale jest info i regulamin przy wniosku o konto 360 Junior.

   Usuń
 7. ............ zasilić Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł (przy czym bank nie uwzględni przelewów wewnętrznych między własnymi rachunkami uczestnika prowadzonymi w Banku Millennium)

  czyli rozumiem że muszę z innego konta to zasilić tak ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu z innego banku. Tak to rozumiem. Może mnie ktoś wyprowadzić z błędy jakby co.

   Usuń
 8. dzieki wielkie - konto zalożone!

  OdpowiedzUsuń
 9. moje dziecko nie ma dowodu, i jest problem z numerem legitymacji, pole się nie odznacza ?? nie da się przejsc dalej
  o co chodzi ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje też nie ma. Wybrałem akt urodzenia. A wpisałem swój nr i serię dow. osob. bo w sumie tam nie jest wyjaśnione czyj ma być.

   Usuń
 10. Czy zakładając Konto 360 automatycznie składa się wniosek o kartę debetową dla tego konta? Czy można założyć samo konto bez karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 13. lat nie ma innej opcji. Bez karty. Powyżej 13 lat karta jest opcjonalna

   Usuń
 11. Oj wydaje mi się, że bój banków o biorców 500+ lada moment się zacznie, bo przecież zaraz zaczną przyjmować wnioski o kasę na pierwsze dziecko a to będzie masa klientów i banki będą chciały to wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby chcieli to już by dawno coś robili w tym temacie a póki co nic szczególnego się nie pojawiało. Prócz Nest i jakiś prostszych warunków konta osobistego w PKO.

   Usuń
 12. Wystarczy pesel dziecka do założenia konta?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy jest jakiekolwiek oprocentowanie na koncie 360 Junior?

  OdpowiedzUsuń
 14. Wraz z kontem 360 Junior otworzyło mi się nowe konto oszczędnościowe. Czy ktoś wie czy na tym koncie również można ulokować oszczędności w promocyjnym oprocentowaniu 2,7 do 100 tys. Czyli łacznie mieć 200 tys dobrze oprocentowane? Nigdzie nie znalazłem o tym informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To właśnie k.oszcz. Profit.

   Usuń
  2. UWAGA na to konto. To moze byc połapka. W ramach konta dziecka mozna operowac tylko srodkami do limitu tzw. normalnego zarzadu tj ok 5 tys obecnie. Jak ktos na konto profit skuszony promocja przeleje wiecej srodkow zamrozi sobie gotowke na dluzszy okres. Zamkniecie konta lub przelew na wyzsza wyzsza kwote tylko przez sad. Aby jakikolwiek przelew zwrotny zrobic tez konieczna wizyta w oddziale ze skanem dowodu dziecka. Bez wyskakuje blad

   Usuń
 15. Witam
  Jest jeszcze ta promocje?

  OdpowiedzUsuń
 16. pasuje mi złożyć wypowiedzenie konta (mojego) bo skończył mi się zwrot i licze na to że dostanę taką propozycję drugi raz. Myślicie (w kontekscie tej promocji) e ogę to zrobić a jak mi nie zaproponuję zwrotu to wycofać wypowiedzenie??

  OdpowiedzUsuń
 17. Niestety, są w tej promocji lepsi i gorsi. Jeśli Twoje dziecko ma inne niż Ty nazwisko, nie założysz mu konta online. System nie akceptuje takiego wniosku, mimo iż podajesz w nim nawet PESEL dziecka. Będziesz musiał znaleźć czas na wizytę w oddziale. Dziwne podejście wydawałoby się dość nowoczesnego banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie miałam identyczną sytuację. Mam podwójne nazwisko a córka tylko pojedyncze po mężu. I może dlatego wyskoczył błąd przy zakładaniu konta online. A w oddziale powiedzieli mi że tylko online można założyć żeby wziąć udział w tej promocji. Także błędne koło.

   Usuń
 18. czy mając dwójkę dzieci, każde z rodziców może złożyć wniosek o wypłatę 500+ na jedno dziecko, wtedy oboje mogliby skorzystać z promocji

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam czy 100zl wpłacone na konto junior trzeba tam trzymac przez jakiś określony czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie liczy się tylko wpłata. Nie ma nic o utrzymaniu tej kwoty.

   Usuń
 20. Czy przelew 100zl może wpłynąć z konta innej osoby w banku Millenium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej bez znaczenia. Ja wpłaciłem ze swego konta 360

   Usuń
 21. Ktoś może już dostał premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Czasu jeszcze mają dużo bo do 30.11 ma być wypłacane.

   Usuń
 22. Czy ktoś już dostał kasę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Czas mają do końca listopada.

   Usuń
 23. Taka tu cisza a wczoraj wpadła stówka :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...