Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 280 Monet Allegro (będących równowartością 280 zł) za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w Santander Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.06.2019

Nawet 280 Monet Allegro (będących równowartością 280 zł) za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w Santander Banku

Promocja karty kredytowej pojawiła się w kolejnym banku.

Monety Allegro od Santander Banku
Osoby, które zdecydują się na kartę w Santander Banku nie zgarną premii pieniężnych, ani nagród rzeczowych, ale Monety Allegro (czyli swego rodzaju rabat), które można wykorzystać podczas zakupów w tym największym serwisie e-commerce w Polsce.

💡 Na wstępie przypomnę jeszcze, że już tylko do niedzieli włącznie (tj. 30.06., do godz. 23:59) załapać się można na promocję konta osobistego w Santander Banku. Do zgarnięcia czeka bon 50 zł do Biedronki oraz bonusy pieniężne 100 i 80 zł, a także... (dla aktywniejszych) dużo więcej.

Dla kogo promocja karty kredytowej? Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia... i to właściwie tyle. Regulamin promocji nie zawiera jakichkolwiek wykluczeń, więc wychodzi na to, że o kartę kredytową w promocji ubiegać się mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Santander Banku! Nawet też ci, którzy już kartę kredytową w Santanderze posiadają. Choć dodam, że może pojawić się ograniczenie techniczne dla tych, którzy już mają kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk (kojarzę bowiem, że bank stosuje ograniczenie - można mieć więcej kart kredytowych, ale różnego typu; ale to warto przetestować - będę wdzięczny za komentarze).

Ponadto jest jeszcze zapis:
"Wyłączeniu z Promocji podlegają karty kredytowe wydane przez Bank w ramach promocji, organizowanej przez Bank „Pieniądze od ręki w Karcie na start”, której regulamin znajduje się na stronie Banku."

Do wzięcia udziału w promocji Santander Banku z Monetami Allegro niezbędne jest posiadanie konta w serwisie Allegro.

Nagroda. W promocji zgarnąć można 280 Monet Allegro, co jest równowartością 280 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro.pl.
💡 Kupującym chętnie na Allegro, przypomnę, że bony Allegro o wartości 400 zł zdobyć można za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity lub za skorzystanie z karty Mastercard w BNP Paribas (w tym drugim przypadku alternatywnie można wybrać też bony do Decathlonu, Empiku lub RTV Euro AGD).

Zasady promocji "Monety od Santander Bank Polska"


By wziąć udział w akcji:
 • do 31.07.2019 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (Monety Allegro naliczane mają być wyłącznie na konto Allegro, do którego przypisany jest adres e-mail podany w formularzu); 
 • telefonicznie lub z doradcą online w kanale Video złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk; 
 • najpóźniej do 31.07.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę kredytową.

Dalej już przyjdzie zdobywać Monety. I tak otrzymasz:
"a. 100 Monet Allegro – za zawarcie umowy o Kartę kredytową,
b. 5 Monet Allegro – za każdą płatność Kartą kredytową w miesiącu na Allegro za min. 40 zł. - przez pierwszych 6 miesięcy od zawarcia z Bankiem umowy o udzielenie kredytu i wydania Karty kredytowej. Maksymalnie 15 Monet Allegro miesięcznie, 
c. 1 Monetę Allegro – za każdą Transakcje bezgotówkową wykonaną Kartą kredytową, w tym za transakcje dokonane także poza Allegro, na kwotę min. 40 zł - przez pierwszych 6 miesięcy od zawarcia z Bankiem umowy o udzielenie kredytu i wydania karty kredytowej. Maksymalnie 15 Monet Allegro miesięcznie."

Można więc zdobyć 100 Monet Allegro na start, do 90 Monet Allegro za zakupy w tym serwisie (do 15 Monet w każdym z 6 miesięcy) oraz do 90 Monet Allegro za płatności kartą w dowolnym miejscu (także do 15 Monet w każdy z 6 miesięcy). Łącznie da to nawet 280 Monet Allegro! I całość tej puli jest w zasięgu bez żadnych dodatkowych kosztów (co jest dobrą zmianą w porównaniu z edycją sprzed paru miesięcy, gdy bank rozdawał 291 Monet, ale spora część z nich należała się np. za płatne przelewy z rachunku karty kredytowej lub za uruchomienie systemu ratalnego).

Okres 6 miesięcy kalendarzowych, przez które można zdobywać Monety Allegro za płatności kartą liczony jest już od miesiąca wydania karty. Zatem jeśli kartę wyrobisz już w czerwcu, to pozostanie Ci tylko 5 pełnych miesięcy kalendarzowych (w praktyce lepiej więc zaczekać do początku lipca, by mieć więcej czasu na wykonywanie transakcji już w tym pierwszym miesiącu).

Monety mają być naliczane całkiem szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy czy wykonania płatności kartą. Każda z Monet ma mieć ważność przez 365 dni liczonych od dnia ich przyznania. Pamiętaj też, że:
"Monety Allegro będę naliczane tylko dla pierwszej Karty kredytowej wydanej Uczestnikowi w Okresie przystąpienia do Promocji i tylko w ramach jednego Konta Allegro"

A zasady wykorzystania Monet pokrótce objaśniono na stronie promocji:
"Z Monetami zapłacisz mniej za zakupy na Allegro! Każda 1 Moneta pozwoli Ci zaoszczędzić 1 zł i jest ważna 1 rok. Uzbieraj minimum 10 Monet i wykorzystaj je przy zakupach na Allegro za minimum 40 zł (nie licząc kosztów przesyłki). Przy jednej płatności możesz wykorzystać od 10 do 100 Monet"
Szczegółowe warunki znajdziesz w regulaminie Programu Monetowego Allegro, do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu.

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk?


Opłata roczna za kartę Visa Silver Akcja Pajacyk (za pierwszy rok) wynosi 90 zł. Można jednak tego kosztu uniknąć. By tak się stało, wystarczy wykonać 10 transakcji (z wyjątkiem przelewów z rachunku karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. W kolejnych latach bank już nie pobiera opłat rocznych, ale miesięczne. Opłata wynosi 7,50 zł. Jednak i tutaj jest możliwość uniknięcia tych opłat - w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym wykonać należy min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty. 

W przypadku kart kredytowych z logo Santander Banku trzeba też pamiętać o jeszcze jednej opłacie - to 15 zł za wznowienie karty (bank pobiera tę opłatę, gdy wysyła nowy plastik; z tego co kojarzę ważność karty w Santanderze to 4 lata).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

23 komentarze:

 1. Ja mam kartę 123. Wczoraj wyrobiłem Pajacyka na oświadczenie, bo miałem już gotową ofertę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na klik też przejdzie jeśli oferta już czeka w bankowości?

   Usuń
 2. Ooo, czyli musieli wyciągnąć wnioski z poprzedniej edycji, że na byle co klienci się nie dadzą złowić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jak wyrobie kartę i zgarnę 100 monet to mogę od razu zamknąć kk?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy 100 monet allegro można wykorzystać przy jednych zakupach czy trzeba je dzielić? Bo pamiętam że chyba kiedyś można było wykorzystać tylko monety 10 i 20zl podczas zakupów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ustala się następujące limity w ramach indywidualnego wyróżnienia monetowego dla danej Oferty:

   a. dla Sprzedających niekorzystających z Usługi Super Sprzedawca - wartość Monet nie może być większa niż 25% wartości ceny Towaru, przy czym maksymalna liczba Monet nie może być wyższa niż 20;

   b. dla Sprzedających korzystających z Usługi Super Sprzedawca - wartość Monet nie może być większa niż 50% wartości ceny Towaru, przy czym maksymalna liczba Monet nie może być wyższa niż 100.

   Usuń
  2. gg Powyższa odpowiedź w stosunku do zadanego pytanie wg. mnie wprowadza w błąd pytającego- dotyczy sprzedających- zawiera się w "§ 6. Zasady uczestnictwa w Programie w części dedykowanej Użytkownikom występującym w charakterze Sprzedających"
   Dla kupujących są chyba nadal kupony 10 lub 20zł cyt. regulaminu Allegro- "3. Kupony promocyjne Allegro nie podlegają sumowaniu w ramach jednej Transakcji."

   Usuń
 5. Rozumiem że opłata roczna nalicza się dopiero po roku więc po okresie promocji czyli za 6 miesięcy można zrezygnować z karty bez żadnych opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Roczna w ogóle się nie nalicza jak wykonasz 10 płatności w 3 p-wszych miesiącach.

   Usuń
  2. 10 transakcji dokonane w ciągu trzech pierwszych miesięcy zwalnia z opłaty rocznej.

   Usuń
 6. Złotówa,czy jednorazowa, większa płatność na Allegro, czy poza Allegro da nam od razu 15 monet miesięcznie i tu i tu ,czy trzeba zrobić kilka płatności powyżej 40 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "5 Monet Allegro – za każdą płatność Kartą kredytową w miesiącu na Allegro za min. 40 zł" czyli nie za wielokrotność wydanej kwoty ale za każdą płatność min. 40 zl. Trzeba kilka. Dokładnie 3 dla maksimum w miesiącu (15 Monet).

   Usuń
 7. Czy w Santander aby wyrobić kk trzeba mieć umowę o pracę? Jakie mają wymogi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Info ze strony banku. Wymagany dochód wynosi min. 650 zł

   Usuń
  2. Kiedyś była opcja karty studenckiej. Do 1,5k na oświadczenie. Dowolny dochód - nawet od rodziców.

   Usuń
 8. Składaliście już wnioski o kartę ? Mam pytanie czy email podany w formularzu musi być zgodny z emailem podanym w banku. Mam konto jakie chce i inny emial w banku a inny mam na allegro. Czy to przejdzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być problem- w piątek miałem rozmowę tel. z pracownikiem banku, dziś - niedziela patrzę na allegro są już monety- 100szt. Wskoczyły piorunem. Posługuję się jednym adresem @.

   Usuń
  2. No to zmień w banku przez bankowość ten adres mailowy na taki sam jak masz podany w Allegro i wtedy wyślij formularz.

   Usuń
  3. Otworzyłem, podałem inny adres email a monetki i tak wpadły :)

   Usuń
 9. Zrozumiałem że z opłat zwalnia 10 transakcji/ 3m-ce czyli po 3 płatności na allegro by zdobyć 15 monet + jeszcze jedna dowolnie gdzie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy "płatności" revolutem liczą się jako płatności kartą? np na 40 zł? i przechodzą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i przejdzie ale chyba revolut w santader przy kk jest związany z kosztami. Więc raczej słabo to wyjdzie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...