Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności do 20 zł miesięcznie + 3% dla oszczędności

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.06.2019

Premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności do 20 zł miesięcznie + 3% dla oszczędności

Wystartowała nowa promocja konta w Alior Banku z premią na start.

Premia 150 zł za konto osobiste w Alior Banku
Do wzięcia czeka gwarantowany bonus 150 zł. A oprócz tego uzyskać można też (choć korzystanie z tego nie jest obowiązkowe) zwroty za płatności, a także 3% na koncie oszczędnościowym. I do tego dochodzi jeszcze nagroda w programie Priceless Specials (np. voucher o wartości 50 zł lub 4 bilety do kina).

Premia 150 zł za konto osobiste w Alior Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która po 10.06.2018 r. nie posiadała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku czy konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe) na szczęście nie wyklucza udziału w promocji.

Nagroda. W promocji do wzięcia czeka premia pieniężna w 150 zł, która wpłynie na Twe konto. Środki te będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania.

Oprócz premii uzyskać można jeszcze zwroty za płatności (do 20 zł miesięcznie). Więcej na ich temat piszę jednak nieco niżej.

Zasady promocji "Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 3 edycja"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową premię w wysokości 150 zł:
 • do 22.07.2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co przy rejestracji na stronie promocji; wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii); 
 • najpóźniej w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy z bankiem: 
  • aktywuj aplikację mobilną Alior Banku,
  • wybierz co najmniej jedną 'korzyść' do konta (czym są te korzyści, wyjaśniam szczegółowo nieco niżej),
  • uzyskaj wpływ na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - nie musisz ich tam utrzymywać, więc zaraz potem może je wydać, przelać lub wypłacić) oraz
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (transakcje te można wykonać w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

O przyznaniu premii 150 zł za spełnienie powyższych warunków organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 30.11. Wtedy też będzie należało w ciągu 5 dni roboczych zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku konta założonego w promocji. Na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii - najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania wspomnianej wiadomości powiadamiającej o nagrodzie. Do chwili otrzymania premii nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę.

Wykonując 3 płatności na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z wyszczególnionymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"[7995] - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
[8999] - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
[4111] - m.in. usługi transportowe; 
[6012] - instytucje finansowe; 
[6211] - brokerzy ubezpieczeniowi; 
[6051] - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych 
[4829] - internetowe przekazy pieniężne; 
[4900] - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

I choć ta lista może wydawać się długa, to w praktyce wyklucza tylko miejsca, w których łatwo można by zrobić większy obrót na karcie. Na potrzeby promocji można jednak płacić w dowolnych sklepach (spożywczych, monopolowych, odzieżowych i innych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, w przychodni lub w kinie.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku? 


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydawana do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Do uzyskania premii 150 zł za konto w Alior Banku kwalifikują tylko wnioski złożone na stronie promocji. W takiej sytuacji umowę o konto zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z konsultantem banku.

Omawiając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku nie sposób nie wspomnieć o 'korzyściach'. To dodatkowe opcje, które można samodzielnie włączać i wyłączać według własnych upodobań i potrzeb. A do wyboru bank daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 

Dwie wybrane korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej, ewentualnie przez Ciebie włączonej korzyści będzie kosztować 3,50 zł miesięcznie. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych czy oszczędzających najlepszym wyborem wydaje się włączenie zwrotów za płatności zbliżeniowe oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj).

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 


Moneyback uzyskać można za płatności w sklepach stacjonarnych wykonywane za pomocą Android Pay, Apple Pay, HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (czyli z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu). Alior Bank zwraca 1% transakcji wykonanych w taki sposób, a miesięcznie uzyskać można do 20 zł (co w rok dać może nawet 240 zł). Pamiętaj jednak, że i tu obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu warunków promocji z premią 150 zł na start).

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 


Osoby posiadające Konto Jakże Osobiste w Alior Banku uzyskać mogą też bardzo dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku gwarantowana jest dla kwoty do 20 000 zł do 31.12.2019 r. Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania:
Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Alior Banku

Jak włączyć korzyść w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku?


Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Wejdź w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

[Aktualizacja: 3400 punktów Priceless Specials (czyli dodatkowe 50 zł) na start


3400 punktów Priceless Specials (czyli dodatkowe 50 zł) na start
Kartą wydawaną do Konta Jakże Osobistego w Alior Banku jest karta Debit Mastercard zbliżeniowa. Tę kartę możesz bezpłatnie zarejestrować w programie lojalnościowym Priceless Specials (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie tego programu, które opublikowałem w momencie uruchomienia tejże oferty dla klientów banków w Polsce). W skrócie: jest to darmowy program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą u partnerów programu, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. Można też zbierać punkty w ofertach specjalnych oraz punkty powitalne. I na te punkty powitalne właśnie jest teraz szansa w Alior Banku.

Do wzięcia czeka 3 400 punktów powitalnych Priceless Specials, co pozwoli wybrać np. voucher o wartości 50 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu. Alternatywnie za tę liczbę punktów można też odebrać np. 4 bilety do Cinema City (bo w ofertach specjalnych wartość takiego biletu wynosi obecnie 800 punktów).

Uczestnikiem programu może być klient Alior Banku posiadający kartę płatniczą z logo Mastercard (wydaną do konta lub kredytową), który dokona pierwszej rejestracji w programie. Udział w promocji z punktami powitalnymi weźmie tylko jedna zarejestrowana karta (to informacja na wypadek posiadania przez kogoś większej liczby kart Mastercard w Alior Banku).

Jak zdobyć 3 400 punktów powitalnych Priceless Specials? Warunki są proste:
 • zarejestruj się w programie Priceless Specials (po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w Konto Jakże Osobiste - wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials i możliwość jego włączenia; zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych);
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Priceless Specials) wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Nagroda ma być przyznana już w ciągu 5 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 4 miesiące.

Promocja z powitalnymi punktami Priceless Specials ma być dostępna do 30.11.2019 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 6 000 nagród (po 3 400 punktów każda).]


Przydatne dokumenty:

129 komentarzy:

 1. 1) Jak tylko złożyłem wniosek w poprzedniej promocji moneymanii ze 2 tygodnie temu , ale ostatecznie nie założyłem konta bo nie doszło do podpisania umowy to rozumiem, że łapię się na promocje, bo nie miałem konta po 10.06.2018?
  2) Czy po komunikacie "Dziękujemy, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą by dokończyć składanie wniosku." dalej łapię się do promocji jeśli otworzę konto z tym samym numerem wniosku co dostałem w mailu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Nie posiadałeś konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku, więc się łapiesz. Regulamin promocji na szczęście nie wyklucza wnioskujących.
   2) Ale to masz na myśli poprzednią edycję (Money manię) czy obecną?

   Usuń
  2. 2) Obecną

   W poprzedniej też miałem taki komunikat to zrezygnowałem bo w komentarzach były wątpliwości

   Usuń
 2. Czy płatności telefonem są wymagane w promocji z premią 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Płatności telefonem albo BLIKiem są tylko przy zwrocie 1%

   Usuń
 3. Czy płatności do zwolnienia z opłaty za kartę też są dotyczą wykluczone kody MCC czy to już obojętne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętne. Wykluczone MCC dotyczą tylko promocji i moneybacku.

   Usuń
  2. Wróć! Z opisu Złotówy: "Moneyback uzyskać można za płatności w sklepach stacjonarnych wykonywane za pomocą Android Pay, Apple Pay, HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (czyli z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu). Alior Bank zwraca 1% transakcji wykonanych w taki sposób, a miesięcznie uzyskać można do 20 zł (co w rok dać może nawet 240 zł). Pamiętaj jednak, że i tu obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu warunków promocji z premią 150 zł na start)."

   Usuń
 4. Konieczność utrzymywania aktywnej karty (czytaj konieczny obrót 300 zł/m-c lub opłata) to spory 'minus ujemny' tej edycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Istotne pytanie: czy płatności do tego obrotu na min. 300 zł mają wykluczenia MCC tak w opisie Złotówy?

   Usuń
  2. Wykluczone kody MCC dotyczą wyłącznie promocji z premią 150 zł oraz moneybacku. Jeśli chodzi o zwolnienie z opłaty za kartę, to tabela opłat i prowizji nie zawiera takich wykluczeń.

   Usuń
  3. Gdzie w regulaminie pisze, konieczność utrzymania aktywnej karty? Utrzymanie aktywnego Konta tak. Kartę można zastrzec lub zamknąć po wykonaniu 3 bezgotówkowych płatności.

   Usuń
  4. W regulaminie (cz. II, pkt. 5., ppkt. 3): "(...) do momentu przekazania Premii w promocji nie wypowie umowy o Konto ani umowy o kartę płatniczą debetową"

   Usuń
  5. @Jerzy, 13 czerwca 2019, 09:31

   Taki myk można było wykonać jedynie w 1. edycji - później Bonnier 'poprawił' regulamin :)

   Usuń
  6. Zgadza się, ale zastrzeżenie karty, nie jest wypowiedzeniem Umowy o kartę. Zamknięcie karty już tak, więc wystarczy 3 płatności i zastrzec kartę. Nigdzie nie pisze w Regulaminie, że karta musi być aktywna do momentu przekazania premii.

   Usuń
  7. Zastrzeżenie debetówki, w odróżnieniu od kredytówki, jest jednoznaczne z wypowiedzeniem umowy.

   Usuń
  8. Anonimowy13 czerwca 2019 20:28
   Poczytaj Regulamin kart debetowych, a potem zabieraj głos. Jeśli jesteś na tyle leniwy, to wystarczy telefon do Alior Banku.

   Usuń
  9. Pytanie czy zastrzeżenie karty eliminuje pobieranie opłat za kartę. Z tego co piszą ludzie na tym forum, to niestety nie - zonk!

   Usuń
  10. Anonimowy 14 czerwca 2019 13:41
   I znowu lenistwo. Z lenistwa kasy nie będzie. Liczysz na ludzi, którzy piszą na tym forum, no to możesz się przeliczyć. A nie łaska zajrzeć do Tabeli opłat i prowizji.

   Cyt: Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta oraz w każdym innym miesiącu, pod warunkiem że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia
   danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie. Opłata jest pobierana od Kart ze statusem 'Do aktywacji', 'Aktywna', 'Zablokowana'.
   Jak widać za kartę zastrzeżoną opłat nie ma.

   Usuń
  11. Alior, jako jeden z niewielu banków, stosuje w tej kwestii dwa odrębne pojęcia co do kart:
   - zastrzeżenie, oraz
   - zamknięcie

   Jedynie zamknięcie wstrzymuje pobieranie opłat za kartę. Przerabiałem to osobiście.

   Usuń
  12. Anonimowy14 czerwca 2019 16:08
   Zacytowałem Tabelę opłat i prowizji, a Ty dalej utrzymujesz bzdurną teorię opłat, że za zastrzeżoną kartę płatniczą debetową ponosiłeś opłaty. Mogłeś ponieść, tylko za pierwszy miesiąc, jeśli nie spełniłeś w tym miesiącu warunku zwolnienia z opłaty.

   Usuń
  13. W Aliorze nie ma opcji zastrzegania karty tylko jest opcja "Zablokuj kartę". Skoro Jerzy znalazł: "Opłata jest pobierana od Kart ze statusem 'Do aktywacji', 'Aktywna', 'Zablokowana'." to blokowanie karty nie ma sensu... i tak (chyba...) policzą opłatę.... Mam rację???

   Usuń
 5. Wie ktoś jakie są wymagania co do wersji Android dla ich apki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z informacji na stronie banku wynika, że od wersji 4.4

   Usuń
 6. Kto wozi umowy? InPost?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co pamiętam, to DHL (ale gdybym się mylił, proszę o sprostowanie).

   Usuń
 7. Warto dodać że od 15.06, udział w programie Priceless Specials będzie bezwarunkowo darmowy (nie zaliczamy jako jedna z darmowych korzyści do wyboru).

  OdpowiedzUsuń
 8. czy majac obecnie konto techniczne mozna skorzystac z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu Złotówy: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która po 10.06.2018 r. nie posiadała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku."

   Usuń
  2. Czyli wychodzi na to, że poza wykluczeniem czasowym nie ma wykluczenia tzw. powracających klientów, którzy już kiedys uczestniczyli w promce KJO.

   Usuń
 9. W opcji 'na leniwca' czyli po spełnieniu warunków promki oraz bez późniejszego obrotu kartą wychodzi się i tak do przodu:
  - premia to 150 zł
  - opłaty za kartę (lipiec - grudzień, 6 x 5 zł) to 30 zł
  czyli 120 zł do przodu!

  Pytanie: czy KO @ 3% na 20K maks. jest tylko do grudnia włącznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje jednak co-miesięczny wpływ 1,5K

   Usuń
 10. Czy ktoś wie co to są transakcje quasi cash i czy doładowanie Revoluta kartą się do nich zalicza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ponadto często kończy się blokadą konta w tym ruskim banku!

   Usuń
 11. Dziś zadzwonił do mnie konsultant z banku, chciał tą umowę zrobić telefonicznie, ale nie mógł czegoś zaktualizować (mam konto w kantorze walutowym), opcji kurier mówi że nie ma i zaprasza do oddziału w celu dokończenia umowy. Czy takie coś przejdzie? Pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem posiadanie KO w PLN, KO walutowego, firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior czy ROR w TMUB nie wyklucza udziału w promocji.

   Ja bym próbował ponownie z innym 'konsultantem' - taki klimat :)

   Usuń
 12. Założyłem rachunek w ramach promocji. Chciałem wpisać nr rachunku w MoneyMani lecz okienko jest zablokowane. Okienko odblokują po spełnieniu warunków promocji czy to jakiś błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja numer rachunku w Money Manii wpisałem, lecz edycja w tej chwili jest niemożliwa, gdyż okienka z imieniem, nazwiskiem i wpisanym przeze mnie numerem rachunku jest już zablokowany. Numer rachunku zgodny i założony w promocji Moneymanii18.

   Usuń
 13. Gdzie dostaje się hasło w aliorze?
  Założyłem konto przez konsultanta telefonicznie, numer cif mam w umowie, po czym jak go wpisuje to chce hasło, którego nie mogę znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Bankowość internetowa jest podobno zablokowana, bo kiedyś (15 lat temu) miałam tam konto i widocznie ktoś otworzył mi dostęp do bankowości, o czym nie wiedziałam nawet. W Aliorze jest tak, że brak logowania przez 3 miesiące powoduje blokadę, którą można zdjąć TYLKO W ODDZIALE. Wrrr.

   Usuń
  2. #Mysciak Przy p-wszym logowaniu jak podasz login to wtedy przyjdzie SMS z kodem.

   #Anonimowy. Bo w międzyczasie zmienili starą bankowość na nową. Ja zadzwoniłem na infolinię, z 3 minuty musiałem zaczekać i konsultantka włączyła mi dostęp do nowej bankowości.

   Usuń
  3. Trzeba udać się do oddziału Banku i zresetować stary dostęp do bankowości internetowej. Po resecie wpisując identyfikator i klikając dalej na telefon SMS-em otrzymasz hasło startowe, a potem trzeba zmienić na własne. Ja też tak miałem jak Wy.

   Usuń
  4. Hasło się generuje samemu podczas 1-go logowania.

   Usuń
  5. @Anonimowy 14 czerwca 2019 11:42
   W takiej sytuacji o której tu mowa, hasło samo się nie generuje.
   Po telefonie w tej sprawie do Alior Banku, tylko oddział!

   Usuń
  6. @Anonimowy, 14 czerwca 2019, 08:31

   To rzeczywiście dość zagmatwana historia, zwłaszcza że 15 lat temu Alior nawet jeszcze nie istniał :)

   Usuń
  7. To prawda, Grupa Carlo Tassara założyła Alior w 2008 roku!

   Usuń
 14. jeśli chodzi o zwolnienie z opłaty za kartę, to tabela opłat i prowizji nie zawiera wykluczeń kodów MCC ? czy przejdzie doładowanie revoluta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń. Przejdzie. Sprawdzone w którejś z poprzednich promo.

   Usuń
 15. Gdzie można aktywować owe korzyści?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie w bankowości albo na infolinii.

   Usuń
  2. Na końcu artykułu masz objaśnienie:

   Jak włączyć korzyść w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku?

   Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Wejdź w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

   Usuń
 16. witam, po jakim czasie przyjadzie karta jeśli juz mam aktywne konto przez kuriera ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji to kartę dostałem gdzieś tak dopiero po ponad tygodniu.

   Usuń
 17. Czy płatności wykonywane blikiem (tak aby dostać 1% zwrotu) są liczone też jako płatności kartą(żeby była darmowa)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Blik się nie liczy do obrotu kartą. Ale płatności Google Pay i HCE się liczą. Nie wiem jak z Apple Pay ale pewnie analogicznie też.

   Usuń
 18. Naliczanie 14 dniowego okresu wypowiedzenia (przed którym nie można zrezygnować z karty) rozpoczyna się od dnia podpisania umowy u kuriera?
  Rozumiem, że płatność za zakupy np. w Allegro też wchodzi w grę?
  Wam też tak długo odpisują na wiadomości w Alior Banku (mnie już 6 dni)?
  Rozumiem, że jak podpisałem umowę 10 czerwca, to miesiąc od którego będą naliczane opłaty to 10 lipca (do tego czasu nie pobiorą opłat za pierwszy miesiąc)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w okresie 14 dni od dnia podpisania umowy nastąpi wypowiedzenie, to karta również jest zamykana.

   Umowa jest podpisywana z dniem wydania dokumentów kurierowi.

   Usuń
  2. @Anonimowy24 czerwca 2019 21:41 - Wam też tak długo odpisują na wiadomości w Alior Banku (mnie już 6 dni)?
   -----
   Mnie już 2. m-c zamykają KO z saldem zerowym. Ostatnio po reklamacji odpowiedzieli po tygodniu:

   "Szanowny Panie, przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Uprzejmie informujemy, że Pana dyspozycja została przekazana do realizacji. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje będą dla Pana pomocne. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do ponownego kontaktu" - ta firma to jakiś ponury żart!

   Usuń
 19. Jak kupię na Aliexpress i zapłacę kartą to też zaliczy, albo PayU opłacone kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jaki kod MCC ma Aliexpress, ale raczej powinno się łapać.

   Usuń
 20. Czy przelew na telefon np. Męża również liczy się jako operacja blik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do promocji zaliczają się płatności BLIKiem, a więc z wykorzystaniem kodu BLIK (w terminalu w punkcie handlowo-usługowym lub podczas płatności w Internecie).

   Usuń
 21. Czy ktoś ma też problemy z zawarciem umowy za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku? Ja próbowałem już kilku kont i ciągle wyskakuje komunikat, że bank nie potwierdził moich danych lub nie umożliwia przelewów natychmiastowych typu pay by link. Próbowałem z konta w mBank, Santander, Credit Agricole, ING, BNP, Inteligo i ciągle ten sam błąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kojarzę sytuacje, gdy pierwsza nieudana próba otwarcia konta przelewem sprawia, że kolejne z automatu są odrzucane. Sugerowałbym więc wybór innego sposobu zawarcia umowy.

   Usuń
 22. A czy wspolwlasciciele konta w Alior Banku łapią się czy nie ma promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Współwłaściel = współposiadcz, więc też jest już posiadaczem konta.

   PS. Chyba, że jesteś pełnomocnikiem (to inny rodzaj relacji do takiego konta). Wtedy by można.

   Usuń
 23. Wczoaraj wreszcie udało się zamknąć konto po reklamacji - aż 40 dni to trwało!

  OdpowiedzUsuń
 24. Mam konto mocno oszczędnościowe. Czy teraz wnioskując o konto jakże osobiste, mogę jako korzyść wybrać pozycję 3 czyli wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i posiadać dwa konta oszczędnościowe i na obu mieć środki pieniężne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Możesz tak mieć, ale musisz założyć odrębne konto oszczędnościowe. Na tym "zwykłym" będziesz mieć 3%, a na Mocno Oszczędnościowym 2.5 lub 2.7 (zależy kiedy się załapałaś). Tak też mam 1 KJO + 2 KO (tzn. KO i KMO).

   Usuń
 25. Witam, mam pytanie odnośnie aktywacji aplikacji: czy na potrzeby promocji wystarczy, aby aktywować aplikację, zalogować się do niej i po tym można ją zaraz odinstalować? Te wszystkie bankowe apki spowalniają mi fona...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o aplikację, to w regulaminie znaleźć można tylko i wyłącznie taki zapis: "w terminie sześćdziesięciu (60) dni od daty otwarcia Produktu Alior Banku (nie później niż do 20.10.2019 r.) aktywuje aplikację mobilną Alior Banku". Nie ma więc nic o jej utrzymywaniu :) Aczkolwiek może się przydawać, np. do płatności BLIKiem, za które są zwroty ;)

   Usuń
 26. Wziąłem udział w 3 edycji, konto otwierałem w czerwcu i od razu zarejestrowałem kartę w pricless specials w zeszłym miesiącu to znaczy, że powitalne punty mi nie przysługują, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Juz sprawdzilem na koncie pricless. Jest 3400 pkt powitalnych.

   Usuń
 27. Złotówa zarejestriwakem się na stronie promocji następnie po otrzymaniu linka złożyłem wniosek o konto niestety podczas video weryfikacji były problemy techniczne w efekcie czego dostałem maila twój wniosek został odrzucony i z tego co się dowiedziałem na infolinii już nie mogę brać udziału w promocji czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę za bardzo podstaw. W regulaminie widnieje taka definicja:

   "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która (...) w okresie jednego roku (tj. po dniu 10.06.2018) posiadała: ROR w Alior Banku (Rachunek płatniczy), ROR walutowy lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z Promocji."

   Jeśli te wytyczne spełniasz, to nadal łapiesz się na promocję. Z tym, że pewnie trzeba by skontaktować się z organizatorem (kontakt@zgarnijpremie.pl) z prośbą o ponownie udostępnienie możliwości złożenia wniosku poprzez stronę promocji.

   Usuń
  2. Dzięki za info przetestuje

   Usuń
  3. W systemie Zgarnij Premie Pański wniosek figuruje jako wysłany i nie ma możliwości jego ponownego złożenia dla zarejestrowanego w promocji adresu e-mail. W tej sytuacji może Pan skontaktować się z Alior Bankiem w celu ustalenia dalszej procedury, bądź też zarejestrować się w promocji na stronie [(...) - edyt. Mr. Złotówa] z użyciem innego adresu e-mail.

   Usuń
 28. Dzięki za info spróbuję przetestować :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Mr Złotówa jak to rozumieć czy jak zarejestruje się pod innym mailem to dostanę premie po spełnieniu warunków?

  OdpowiedzUsuń
 30. 3400 punktów już dopisane. Wymieniłem na 4 bilety do kina.

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy w tabeli opłat i prowizji nie ma gdzieś opłaty za Rev tak jak zrobił to Citibank, ba ja nie mogę znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 32. Ciągle nie wiem: czy po wykonaniu 3płatności mogę zastrzec/zamknąć kartę i będę się łapał do promocji,czy jednak muszę zostawić kartę?

  OdpowiedzUsuń
 33. Na stronie promocji zarejestrowałam się w piątek 19.07. Przy składaniu wniosku pojawił sie jednak problem = WNIOSEK O KONTO NIE ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY, system zaproponował zamówienie kontaktu z doradcą lub podpisanie umowy w oddziale lub założenie konta przez bankowść internetową (mam ją, bo posiadam KK w Alior).

  Czy dziś 22.07.2019 mam ostatni dzień na założenie konta przez bankowość czy mogę to zrobić do 21.08.2019?

  A może skoro nie zakończyłam składania wniosku, to czy termin do 22.07.2019 oznacza do 22.07. włącznie czy bez bez dnia 22.07.?

  OdpowiedzUsuń
 34. Po jakim czasie punkty pojawiają się na koncie mastercard special pricelles?

  OdpowiedzUsuń
 35. Konto założone, dostęp do bankowości jest, po zalogowaniu chce wybrać korzyści, ale nie mam ŻADNYCH do wyboru. Jest za to komunikat "W tej chwili nie masz dostępnych benefitów." Czy ktoś się z tym spotkał? I co dalej? Bez korzyści nie spełniam warunków promocji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem to samo. Wysłałem z Bankowości pismo o treści:

   "Dzień dobry,
   do otwartego niedawno KJO próbuję w bankowości internetowej włączyć tzw. Korzyści. Spośród 2 przysługujących bezpłatnych Korzyści wybrałem min. Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.Niestety próba nie powidła się. Otrzymuję komunikat: W tej chwili nie masz dostępnych benefitów. Proszę o wyjaśnienie. Włączenie minimum jednej Korzyści to warunek uzyskania premii w ramach promocji otwartego przeze minie KJO".

   W tym samym dniu dostałem odpwiedź z Banku wraz z ... instrukcją PDF. Instrukcja niczym nie różniła się od tego, co na stronie pisze Mr. Złotówa, ale o dziwo, kolejna próba wlączenia Korzyści powiadla się.

   Napisz krótko w BI, że masz problem. Może Bank musi coś odblokować... U mnie zadziałało.

   Usuń
  2. Korzyść podwyższonego oprocentowania na KO zadziała dopiero na już istniejącym KO, które należy wpierw otworzyć (np. w bankowości) na standardowych warunkach - mam nadzieję, że to pomoże.

   Usuń
 36. I jeszcze pytanie o Priceless Specials: czy punkty powitalne nie naliczą się, jeśli mam w programie zarejestrowaną kartę z innego banku? Czy chodzi tylko o to, że tylko pierwsza zarejestrowana w Alior Banku łapie się na promocję, a kolejne już nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są naliczane. Nie ma znaczenia czy masz karty innych banków w MCPS.

   Usuń
 37. Ile razy można bezpłatnie wypłacić w miesięcu pieniądze z tego konta oszczędnościowego 3%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z KO 3% raz w miesiącu. Z Mocno Oszczędnościowego bez limitu.

   Usuń
 38. Wytłumaczcie mi proszę kwestię płatności za kartę. Konto założyłam w lipcu wiec czas aby dokonać czynności koniecznych do otrzymania bonusu mam do końca września. Nie chcę dokonywać płatności na 300 zl aby mieć darmowe kartę. Ale od kiedy płatność za kartę będzie pobierana. Od sierpnia czy dopiero od października?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata będzie za p-wszy pełny miesiąc.

   Usuń
 39. Jak wygląda w praktyce otrzymanie e-maila od banku o przyznaniu premii? Ktoś już dostał? Czy rzeczywiście trzeba czekać do 30.11?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli warunki spełniłeś nawet wcześniej to nie spodziewaj się maila wcześniej. Będzie w listopadzie. Na 99,99% wszyscy razem dostaną.

   Usuń
 40. Czy wpływ na konto 1000zł oznacza, że musi to być wpływ "w całości" czy można go sobie rozłożyć na kilka przelewów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że ten zapis w regulaminie jest dość nieprecyzyjny, gdyż brzmi "uzyska wpływ na Konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł". Z jednej strony mamy więc liczbę pojedynczą ("wpływ"), ale dalej jest mowa "na łączną sumę", co sugerowałoby, że mogą być mniejsze wpływy, byleby jednak łącznie wyszło 1000 zł. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że wpływ zwalniający z opłaty za konto (1500 zł) musi być jednorazowy. Zatem najlepiej przelać 1500 zł i od razu obydwa warunki (promocji, jak i zwolnienia z opłaty za konto) będą spełnione.

   Usuń
 41. Wytłumaczcie mi proszę - zarejestrowałam kartę w programie Priceless Specials i dziś się pierwszy raz logowałam i nie mam przyznanych punktów powitalnych. Czyżby skończyła się już pula???

  OdpowiedzUsuń
 42. A po aktywacji konta Priceless wykonałaś wymagane płatności kartą? Jeżeli tak, to punkty powitalne powinny się pojawić po kilku dniach od wykonania piątej płatności.

  OdpowiedzUsuń
 43. Jeszcze nie Wielkie dzięki za informacje Idę robić zakupy Mama nadzieje ze nie za późno :-)_

  OdpowiedzUsuń
 44. Kiedy rozliczany jest Moneyback za płatności telefonem? Do tej pory nie dostałam na konto żadnej kwoty zwrotnej z sierpnia. Płacę telefonem za zwykłe zakupy spozywcze stacjonarnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas na wypłatę zwrotu bank ma do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności. W praktyce dzieje się to wcześniej (np. 13.08., 12.07., 13.06., 14.05., 12.04., 15.03.). We wrześniu wypłat (za sierpień) jeszcze nie było.

   Usuń
 45. Czy po spełnieniu warunków do uzyskania premii i wykonania 5-ciu płatności (Priceless Specials) można zamknąć kartę bez utraty obydwóch bonusów (150 zł + pkt)? Czy może pkt należy wykorzystać przed zamknięciem karty?

  OdpowiedzUsuń
 46. Niestety Złotówko niedokładnie czytałeś regulamin promocji. Właśnie dostałem maila od organizatora promocji Money Mani, ze otrzymam 150 zł promocji o ile do 10 września podałem nr konta na stronie Money Mani i taka informacja jest podana w regulaminie promocji par.3, pkt 1, p.pkt c, trzeci iii. Takiej informacji nie podałeś w opisie promocji. I co teraz, reklamacja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższy wpis dotyczy innej promocji ("Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 3 edycja").

   Jeśli chodzi o Money manię (którą prześwietliłem tutaj) pisałem: "do 10.09.2019 r.: (...) na stronie promocji (po zalogowaniu) podaj numer rachunku konta założonego w promocji". Tam uzupełnienie danych niestety nie było uzależnione od otrzymanego maila, ale tak, w tej sytuacji pozostaje złożyć reklamację (wszak zdecydowana większość warunków została spełniona, a tu chodzi już bardziej o formalność, więc miejmy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie sprawy).

   Usuń
 47. Przepraszam wychodzi na to, że to ja pomyliłem promocje. Mea culpa, mam nadzieję, że może uwzględnią reklamację. Jeszcze raz biję się w piersi, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 48. Czy ktoś już dostał maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie przed chwilą dostałam maila

   Usuń
 49. Jak narazie nie ma maila :/ :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Dzisiaj dostałem maila.

  OdpowiedzUsuń
 51. Dostał ktoś kasę? Maila o przyznaniu nagrody dostałem 21 listopada

  OdpowiedzUsuń
 52. Czy jest ktos kto nie dostal maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja nie dostałem. A warunki spełnione na 100 %. Poszła reklamacja. maja 14 dni na ustosunkowanie sie.

   Usuń
 53. Kasy dalej brak

  OdpowiedzUsuń
 54. tez nie dostalem kasy, poczekajmy do poniedzialku, moze bedzie to przelew z innego banku

  OdpowiedzUsuń
 55. ma ktoś kasę? u mnie dalej brak :-(

  OdpowiedzUsuń
 56. kasy nie ma dalej
  zgłosiłem reklamacje

  OdpowiedzUsuń
 57. Spokojnie, przecież nie minęło jeszcze 14 rbd.

  OdpowiedzUsuń
 58. Otrzymałam taka informacje: "Zgodnie z regulaminem promocji premia zostanie przekazana uprawnionym uczestnikom w terminie 14 dni roboczych od daty przekazania informacji o jej przyznaniu "

  OdpowiedzUsuń
 59. Czy dostaliście już kasę?

  OdpowiedzUsuń
 60. 15 dni roboczych wczoraj minęło... czekam do poniedziałku

  OdpowiedzUsuń
 61. Jest kasa! 12-go dnia roboczego od zawiadomienia. Porządna firma.

  OdpowiedzUsuń
 62. Dziś wpadła kasa.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...