Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń Credit Agricole powraca. Do wzięcia znów jest bonus 50 zł na start + do 300 zł w dodatkowej promocji

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

3.06.2019

Program poleceń Credit Agricole powraca. Do wzięcia znów jest bonus 50 zł na start + do 300 zł w dodatkowej promocji

Wystartowała nowa edycja programu poleceń konta w Credit Agricole.

Program poleceń Credit Agricole
A to daje możliwość uzyskania bonusu 50 zł za otwarcie konta (i po 50 zł za jego polecenia). To dobra wiadomość dla tych, którzy myślą o otwarciu konta w Credit Agricole, bo w odrębnej promocji zgarnąć można premię do 300 zł. Teraz więc łącznie uzbierać da się nawet 350 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agricole.]

Szczegóły dotyczące zdobycia 300 zł za otwarcie konta omówiłem już w prześwietleniu promocji "Korzyści dla Ciebie 2019". We wpisie poruszyłem wątek ówcześnie dostępnego programu poleceń, ale teraz właśnie wystartowała jego kolejna odsłona.

Program poleceń Credit Agricole


Zasady programu poleceń są bardzo podobne do poprzedniej edycji, ale poniżej szczegółowo je omawiam.

By uzyskać bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia, należy nie posiadać konta w Credit Agricole w ciągu 265 (słownie: dwieście sześćdziesiąt pięć) dni przed zawarciem umowy o konto w ramach niniejszej promocji. A do spełnienia są poniższe warunki:
 • do 31.03.2020 r. (to data końcowa programu poleceń, ale promocja z premią do 300 zł dostępna ma być krócej) złóż wniosek o konto osobiste w Credit Agricole, podając w nim kod polecenia (jeśli chcesz ode mnie uzyskać wiarygodny kod, wypełnij formularz dostępny tutaj) - pole do wpisania kodu znajdziesz w części wniosku zatytułowanej "POZOSTAŁE OPCJE", gdzie zaznaczyć trzeba "Otwieram konto z polecenia"; 
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych (zgód tych nie należy wycofywać w czasie trwania programu poleceń, ani nie wyrażać sprzeciwu); 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę o konto i dostęp do bankowości elektronicznej; 
 • w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy spełnij jeden z poniższych warunków: 
  • zaksięgowanie płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł lub
  • zapewnienie wpływu na konto na kwotę min. 1000 zł.

Bonus za otwarcie konta z polecenia otrzymasz do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do tej chwili nie zamykaj konta, ani wypowiadaj umowy o konto).

Jeśli już posiadasz (lub dopiero założysz) konto osobiste w Credit Agricole, to możesz też je polecać. Niezbędne jest jednak uprzednie przystąpienie do programu poleceń, co uczynić można tutaj. [uwaga: strona nie działa; alternatywnie do programu poleceń zapisać się można w placówkach banku lub na infolinii]. Pamiętaj jedynie o tym, że:
"Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia" 

By zdobyć premie za polecenia, niezbędne jest również posiadanie dostępu do bankowości internetowej Credit Agricole, wyrażenie zgód marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz niezgłaszanie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Polecający swój bonus (50 zł za polecenie) otrzyma do 25. dnia miesiąca po miesiącu otwarcia konta przez poleconego. Credit Agricole wypłaca bonusy za maksymalnie 10 skutecznych poleceń (do wzięcia jest zatem nie więcej, niż 500 zł). I ten limit liczony jest łącznie w ramach edycji Programu Poleceń II – edycja 2 (zakończonej 31.05.2019 r.) i Programu Poleceń III (obecnie dostępnego). Zgłoszenia do Programu Poleceń - edycja 2 pozostają aktualne.

O tym jak dodatkowo zyskać wspomniane już 300 zł za spełnienie wybranych przez siebie warunków przeczytasz tutaj (w podlinkowanym wpisie znajdziesz również prześwietlenie kont dostępnych w ofercie Credit Agricole).Przydatne dokumenty:

38 komentarzy:

 1. To bardzo milo z ich strony, że znowu mają nową ofertę - problem w tym, że nie wypłacają premii za poprzednie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Nie nie wypłacają, nawet premii za przeniesienie konta z innego banku w ramach promocji. Musiałem składać reklamację. Reklamacja uznana.

   Usuń
  2. Dokladnie tak ja juz 2 razy zlozylen reklamacje i o dziwo brak zastrzezen a premi nie ma

   Usuń
  3. U mnie wypłacone.

   Usuń
  4. Mógłbyś podać trochę konkretów jak np. kiedy powinna nastąpić wypłata premii, czego dotyczyła, tzn. polecenia innej osoby, bycia osoba poleconą, przeniesienia rachunku oraz ile czasu rozpatrywali reklamację?

   Usuń
  5. 3 osoby w rodzinie. Wszystkie premie i w tym premie za polecenia wypłacone.

   Usuń
  6. Ale o innych edycjach piszcie pod tamtymi edycjami. Ostatnio już pod którymś innym wpisem była ta sprawa poruszana. Takie komentarze wprowadzają tylko zamęt bo nie wiadomo czego dotyczą i później są osoby które nawet Inteligo potrafią łączyć z Pekao zamiast z PKO BP.

   Usuń
  7. Mylenie Pekao S.A. z PKO B.P. to efekt zupełnie czegoś innego :)

   Usuń
  8. Jeszcze większe schody są przy zamykaniu konta. Mnie próbowali wmówić obowiązywanie lojalki, a gdy wreszcie wyjaśniliśmy brak lojalki, to zaczęła się kwestia zostawienia na koncie opłaty za kartę, którą chcieli nie wiedzieć czemu zamknąć w trybie natychmiastowym. Ponadto musiałem ich pracownikowi tłumaczyć, że opłata za 'prowadzenie' konta ani opłata za kartę nie są pobierane, jeśli w POPRZEDNIM m-cu jest zapewniony wpływ 1K oraz jest wykonana 1 płatność kartą lub BLIK-iem. Nie wspomnę nawet o tym, że nie rozróżniała pojęć m-ca kalendarzowego i m-ca rozliczeniowego. Dyspozycja zamknięcia wreszcie została przyjęta, ale to była totalna porażka!

   Usuń
 2. Chciałem zdobyć kod polecenia. Ale nie da się zarejestrować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę się gubię. Jestem zarejestrowany w edycji zakończonej 31 maja i mam tamten kod do polecania, a teraz jak chcę polecać dalej od czerwca to muszę wystąpić o nowy kod i się jeszcze raz rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powyższego opisu Złotówy wynika, że edycja-2 programu poleceń zakończyła się w piątek, tj. 31.05.2019 i obecnie obowiązuje nowa edycja-3.

   Usuń
  2. Też bardzo chciałabym to wiedzieć. Z terminów obowiązywania obu programów (obecna i poprzednia edycja ) wynikałoby, że raczej należy wygenerować sobie nowy kod poleceń. Czy dobrze rozumiem?

   Usuń
  3. Przecież Złotówa o tym pisze.
   "Zgłoszenia do Programu Poleceń - edycja 2 pozostają aktualne"

   W regulaminie stoi: "Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II –edycja 2” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji po wejściu w życie Regulaminu."

   Usuń
 4. Nic podobnego Twój pierwszy kod polecenia w Credit Agricole jest cały czas aktualny. Mam taką odpowiedź w bankowości internetowej. Nie trzeba występować po nowy kod.

  OdpowiedzUsuń
 5. A jakbym chciał udostępnić kod poleceń, to gdzie i komu mogę wysłać 🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rodzina, znajomi na uczelni/w pracy, przyjaciele z FB. Możliwości sporo a każdy z nich zarobi do tego 350 zł.

   Usuń
 6. A ja 31.05.2019 wnioskowałem o założenie konta, przeniesienie z innego banku. Wszystko wypełniłem i dalem wyślij. I nuc dalej nie było. Przeniosło na główną strone. Bez komunikatu że wniosek przyjęty, bez żadnego maila potwierdzającego. Tak ma być ? Z banku też nie dzwonią...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej jakiś bug. Musisz wysłać raz jeszcze.

   Usuń
 7. Mr. Złotówa gdzie kod polecenia??? Brak info we wpisie, dodatkowo pytania dlaczego raz podajesz bezpośrednio kod polecenia na stronie, a innym razem każesz wypełniać formularze (nie działające!!!) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z powyższego prześwietlenia programu poleceń: "jeśli chcesz ode mnie uzyskać wiarygodny kod, wypełnij formularz dostępny tutaj". Również na końcu wpisu znaleźć można przycisk "ODBIERZ KOD POLECENIA".

   Publicznie kod polecenia udostępniam właściwie tylko w przypadku Santander Banku (z edycji na edycję jest taki sam). W pozostałych promocjach kody zazwyczaj się zmieniają, więc sprawdza się formularz.

   Nie dostawałem dotąd sygnałów o tym, by formularz nie działał. Ze wszystkich edycji widzę statystyki wysłanych zgłoszeń i odpowiedzi. Jeśli jednak kod z jakiejś przyczyny nie przyszedł, proszę o maila na kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
 8. Niestety wyjadacze, co mieli okazje skorzystać z "przenosin" - definitywnie odpadają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje trzecie "przenosiny" wypadły na ofertę ze stycznia i starczy - do trzech razy sztuka :)

   Usuń
  2. Zabawne, że wpadli na ten pomysł dopiero po trzech promocjach :)

   Usuń
 9. Nie mogę zdobyć swojego kodu polecenia, nigdzie na stronie nie ma formularza. Pomóżcie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś to zgłosiłem. Ciekawe co i kiedy odpowiedzą.

   Usuń
  2. W aplikacji można przystąpić do programu poleceń.

   Usuń
 10. Jeszcze jest 3% na k. oszczędnościowym do 50k PLN!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam KO w GNB @ 3,5% na 5 m-cy.

   Usuń
  2. Anonimowy8 czerwca 2019 20:41

   Już od jakiego czasu:
   https://bankobranie.blogspot.com/2019/05/rachunek-oszczedzam-credit-agricole-promocja-na-start.html

   Anonimowy9 czerwca 2019 12:13
   Fajnie, ale do 10k. A tu masz max. 50k.

   Usuń
  3. Moje KO w GNB to oferta specjalna "Na nowe środki" @ 3,5% na 5 m-cy do 400K - XVI edycja.

   Usuń
  4. Podwyższone oprocentowaniem (3,5%) na KO w Getin za aktywność obowiązuje do 10K przez okres 12 m-cy i łączy się (!) z aktualnymi ofertami KO na nowe środki, które niezmiennie są do 400K maks.

   Usuń
 11. Przeniesie konta z innego banku jest warunkiem uzyskania bonusu 300zł ?
  Wszystko ładnie poszło, konto w CA założone, kod polecenia wpisany, formularz na przelew "wynagrodzenenia" do zakładu pracy zabrany a tu dziś sms z banku że - Informujemy, ze wniosek nr xxxxxxxx nie zostal przyjety do realizacji przez bank przekazujacy. Prosimy o kontakt z bankiem przekazujacym.
  Co moglo być nie tak ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy niezgodność wzoru podpisu. Dlatego przed przenoszeniem konta, najlepiej udać się do oddziału banku z którego ma być przenoszone konto i sprawdzić jaki był wzór podpisu.
   Inne przyczyny to debet/kredyt na koncie lub jakaś niezgodność danych (np. niezaktualizowane dane po wymianie dowodu).

   Usuń
  2. Przeczytaj regulamin, w poprzedniej promocji CA miałem taką samą sytuację jak Ty. Oczywiście premię dostałem gdyż to nie mój problem że CA nie udało się skutecznie przenieść konta do nich z innego banku. Też dostałem informację żebym się skontaktował osobiście z obecnym bankiem IDEA Bank, ale że ich placówka jest w odległości 100km to taki kontakt sobie odpuściłem, mimo to premię dostałem ponieważ upoważniłem bank do przeniesienia konta a że tego nie zrobili, no cóż 😂

   Usuń
  3. No to jestem spokojniejszy teraz.
   Jak to nie jest warunek konieczny by uzyskać premie, to nie wiem czy będe z tym coś robił. A jak już to zamknę to konto które miało być przeniesione.

   Usuń
  4. Sam nie możesz zamknąć tego konta aby spełnić warunek o którym mowa.
   Poza tym nie słuchałbym rad typu "to nie mój problem". To nic innego jak zwykłe kombinowanie i tyle. Bank może w takiej sytuacji przychylić się do wypłacenia premii ale wcale nie musi tego robić.
   Radzę poczytać regulamin tej promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...