Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 400 zł do wydania (na Allegro, w Douglas, Empiku i RTV Euro AGD) za przetestowanie karty MamBonus w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.06.2019

Zyskaj 400 zł do wydania (na Allegro, w Douglas, Empiku i RTV Euro AGD) za przetestowanie karty MamBonus w BNP Paribas

Ruszyła nowa odsłona promocji BNP Paribas z gwarantowanymi nagrodami o wartości aż 400 zł.

Bony na zakupy za kartę kredytową w BNP Paribas
Na osoby, które wyrobią kartę kredytową w promocji do wzięcia czekają 4 bony na zakupy o wartości 100 zł do zrealizowania na Allegro, w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Karta kredytowa BNP Paribas w promocji 


Dla kogo promocja karty kredytowej? Uczestnikiem może osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę w niniejszej promocji bankowej nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas (jak i w tym okresie BGŻ BNP Paribas).

Posiadanie konta osobistego czy jakiegokolwiek innego produktu w BNP Paribas lub BGŻ Optima nie przeszkadza we wzięciu udziału w promocji.

Nagroda od banku. W promocji zgarnąć można 4 bony o wartości 100 zł każdy: Allegro, Douglas, Empik i RTV Euro AGD. Każdy z tych bonów ma być ważny do 31.05.2020 r.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji promocyjnej "Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową" i zgarnąć tytułową nagrodę od banku:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard; 
 • najpóźniej do 31.08.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę; 
 • w każdym z pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł. 

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł.

Wydanie nagród przez bank. By uzyskać nagrody, niezbędna jest rejestracja na stronie mambonus.pl (to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych Mastercard w BNP Paribas). Tam bowiem będą udostępniane nagrody. Informacja o nich ma się pojawiać po zalogowaniu w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym zostały spełnione warunki uzyskania bonu (a odebranie nagrody ma być możliwe w ciągu dwóch miesięcy od jej udostępnienia przez bank).

Ważne wskazówki dla uczestników promocji "Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową"


Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższym:

▶️Do transakcji na potrzeby promocji bank zalicza zarówno płatności karą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Jednak w praktyce tylko płatności kartą warto brać pod uwagę, bo z tego tytułu nie ma dodatkowych prowizji, a jeśli wykorzystaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym, to oddasz dokładnie tyle samo (i ani grosza więcej). Przelewy z karty i wypłaty z bankomatów kartą kredytową nie są opłacalne, bo z tego tytułu bank pobiera prowizję 4,9% (min. 10 zł), więc lepiej tego unikać.

Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, przeczytasz we wpisie: "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać".

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Trzeba jednak mieć na uwadze, że zgodnie z regulaminem nie zaliczą się płatności zwrócone lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz). Nie zaliczą się również transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług" 

Definicja jest dość skomplikowana, ale w skrócie chodzi o to, że nie przejdzie doładowanie elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą. Wszelkie "normalne" płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na Allegro, w aptekach, restauracjach, kinach czy w przychodni będą zaliczone.

▶️ Wspomniałem już, że "MamBonus" to program lojalnościowy, do którego trzeba się zarejestrować, by odebrać bony. Ale przy okazji jest to też szansa na dodatkowe nagrody. Wszystko opiera się na zbieraniu punktów (wydany 1 zł = 2 punkty), które wymieniać można na vouchery lub nagrody rzeczowe z katalogu dostępnego dla uczestników programu. Zatem już za same płatności kartą na potrzeby promocji z bonami uzbiera się co najmniej 8 000 punktów.

Dodatkowo można też zgarnąć 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5000 punktów na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz co najmniej 4 transakcje kartą na kwotę min. 50 zł każda (te płatności kartą zaliczą się również do sumy 1 000 zł, który wydać należy, by otrzymać bon na zakupy). Zatem w prosty sposób zbierzesz co najmniej 13 200 punktów, które wymienisz np. na bilety do Cinema City, Helios lub Multikina (jeden taki bilet w katalogu nagród MamBonus "kosztuje" 6 500 punktów). A w sumie i do innych nagród niewiele zabraknie, bo np. bon Allegro o wartości 50 zł uzyskać można za 15 000 punktów.

Limit uczestników. Akcja ma być dostępna do końca sierpnia, ale może zakończyć się wcześniej, gdyż BNP Paribas przygotował się na 6 000 uczestników. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji informacja ma pojawić się tutaj.

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas? 


Opłata roczna za kartę kredytową Mastercard Standard w BNP Paribas wynosi 72 zł, ale na szczęście za pierwszy rok można jej jednak uniknąć (informują o tym konsultanci banku, a regulamin promocji zwalniającej z opłaty dołączany jest do podpisywanej umowy o kartę).

By za kartę nie zapłacić ani grosza za pierwszy rok jej posiadania, wystarczy w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać transakcje kartą na sumę co najmniej 500 zł. Ta kwota jednocześnie zaliczy się do transakcji spełniających warunki promocji z bonami. BNP Paribas nie pobiera opłat miesięcznych za kartę.

[Aktualizacja: Od 13.08.2019 r nastąpiła zmiana taryfy prowizji i opłat.

Kartę kredytową Mastercard Standard będziesz mieć za 0 zł, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym okresie rozliczeniowym, poprzedzającym naliczenie opłaty, wyniesie min. 1 000 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę w wysokości 9 zł. To opłata miesięczna. BNP Paribas obecnie nie stosuje już opłat rocznych.]

Gdy zdecydujesz się na rezygnację z karty, pamiętaj o "opłacie za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia", wynoszącej 25 zł. Zatem jeśli po otrzymaniu nagród postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż ten okres upłynie.

Czy wiesz, że... nie ma w zasadzie tygodnia, żeby banki nie zaproponowały jakiejś fajnej promocji?


Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najbardziej atrakcyjne skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga ;) Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz).

Przydatne dokumenty:

76 komentarzy:

 1. Te wypłaty z bankomatu czy przelewy są straszliwie drogie ale nie takie najgorsze. Bo dajmy na to że komuś brakuje 200 zł do wydania tysiaka. Nie da rady wydać. Wtedy można wspomóc się wypłatą w bankomacie. Bank pobierze 10 zł ale za to otrzyma się jednak 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Mnie się to przydało jak jeden zakup musiałem zwrócić i sklep się uparł że tylko na kartę którą płaciłem. Wypłaciłem kasę w bankomacie i tego samego dnia wpłaciłem. Koszt kilkanaście złotych w moim przypadku ale ogólnie się opłaciło.

   Usuń
 2. A jak mam kartę kredytową wydaną za czasów Symgy to mnie pewnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sygma już dawno została przejęta przez BNP Paribas, więc jesteś już posiadaczem karty w BNP Paribas pełną parą.

   Usuń
 3. Rozumiem ze te bony będą takie że to my decydujemy w którym sklepie płacimy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze 6miesoecy i wracam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A jak wezmę udział w promocji to moja żona też może brać i wtedy będzie 2 x 400 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie tak

   Usuń
  2. Karta kredytowa jest produktem indywidualnym, więc możecie wziąć udział i zgarnąć 2 x 400 zł :)

   Usuń
  3. Potwierdzam. Można. Z żoną tak zrobiliśmy w przedostatniej promocji z bonami Allegro. Wtedy nie było wyboru.

   Usuń
 6. Jak wygląda płatność Sprytnym Billem? Czy jest traktowana jako płatność kartą z właściwym kodem MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców". To może być to.

   Usuń
 7. A co jak mam konto w BNP Paribas? Mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu Złotówy powyżej: "Posiadanie konta osobistego czy jakiegokolwiek innego produktu w BNP Paribas lub BGŻ Optima nie przeszkadza we wzięciu udziału w promocji."

   Usuń
 8. Proszę o pomoc, czy jeśli posiadam kartę kredytową w Raifissen Wizzair, to mogę wziąć udział w tej promocji, czy już nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak Złotówa napisał: "Uczestnikiem może osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę w niniejszej promocji bankowej nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas (jak i w tym okresie BGŻ BNP Paribas)."

   W listopadzie 2018 BGŻ BNP Paribas przejął m.in. działalność detaliczną Raiffeisen Polbank.

   Usuń
 9. Jakie zgody zaznaczacie (są 4) - ale nie ma nich validacji tak jakby nie były obowiązkowe ?
  Po jakim czasie Bank oddzwania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody raczej dobrowolne, ale zaznaczyłem wszystkie. Telefon miałem jakoś po 4-5 dniach.

   Usuń
  2. Co to jest "validacja"?

   Usuń
  3. @Anonimowy 11 czerwca 2019 09:27
   Jeżeli pytasz poważnie: tu sprawdzenie poprawności wypełnionego wniosku.

   W momencie gdy wysyłasz niepoprawnie wypełniony formularz, następuje sprawdzenie i jeżeli nie zaznaczysz lub nie wypełnisz danego pola, nie możesz przejść do kolejnego kroku.

   Jeżeli tylko chodzi ci o to aby coś "wytknąć", odpuść sobie. To ani nie miejsce na taką "poprawność", ani też nie twoja rola.

   Ps. Nie jestem autorem powyższego pytania.

   Usuń
 10. Czy bony można łączyć? Np. dokonać zakupów za 400 zł i wykorzystać 4 bony na raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Empiku można łączyć. Na Allegro można wykorzystać tylko pojedynczo. Z pozostałymi nie wiem jak jest.

   Usuń
  2. W RTV EURO AGD można połączyć do 15 bonów.

   Usuń
  3. Wykorzystywaliście w RTV EURO AGD kilka bonów przy jednych zakupach? Dzisiaj konsultant powiedział mi, że bonów nie można łączyć i trzeba zrobić cztery razy zakupy po 100zł. Trochę mnie to zmartwiło :(

   Usuń
  4. (Oczywiście mogło się coś zmienić, ale) z miesiąc temu w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD realizowałem 7 bonów łącznie przy zakupie jednego przedmiotu.

   Usuń
 11. Trzeba konto zakładać czy można mieć samą kartę kredytową i do niej dostęp przez system bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto nie jest wymagane. Można mieć samą kartę kredytową i przy niej dostęp do bankowości.

   Usuń
 12. Jakie są wymagane dokumenty do założenia karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj brana je pod uwagę kombinacja wysokości zarobków, obciążeń kredytowych i historii w BIK.

   Usuń
  2. Będzie jakoś sprawdzone kto ile zarabia? Albo jakieś potwierdzenie będzie trzeba pokazać? Już kiedyś się starałam o kartę kredytową, ale jak powiedziałam prawdę, ile zarabiam, to odmówili i czuję, że tu będzie to samo.

   Usuń
 13. Płatność kartą na Allegro (bezpośrednio) widoczna jest na wyciągu jako "PayU*Allegro". To jak z kwalifikacją tych zakupów do "obrotu 1000zł"?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy umowa jest podpisywana tylko przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 15. Założyłem KK w promocji w oddziale, po jakimś czasie przyszła karta. Dziś założyłem dostęp do konta przez www i jest aktywna tylko usługa Karty Kredytowej - czyli wszystko okej. Chciałem zainstalować aplikację na tel. ale wyskoczył mi komunikat o braku umowy ramowej, że mam się zgłosić do placówki podpisać umowę ramową. Czy umowa ramowa jest równoznaczna z posiadaniem konta w banku? Czy aplikacja jest tylko dla użytkowników z kontem, użytkownicy z samą KK mogą się cmoknąć?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czyli rozumiem że żadne zgody marketingowe nie są konieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie są. I to jest ogromny plus tej promocji!

   Usuń
 17. Czy wszystkie formalności związane ze złożeniem wniosku wraz ze skanami niezbędnych dokumentów np: dowodu osobistego, kwitków płacowych niezbędnych do pozytywnego rozpatrzenia wniosku można załatwić na stronie www i gdy wszystko jest w porządku przyjeżdża kurier z dokumentami do podpisu czy mimo wszystko konieczna jest wizyta w siedzibie banku aby podpisać umowę ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek telefonicznie, dokumenty też im dosyłasz. Ale jak karta przyznana to umowę można podpisać tylko w placówce. Kurier nie wchodzi w grę.

   Usuń
 18. Czy cashback i sb wlicza się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cashback z KK to będzie jak transakcja gotówkowa. A SB raczej nie.

   Usuń
 19. W oddziale można złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja tylko przez internet. W oddziale będziesz mieć umowę do podpisania.

   Usuń
 20. Widziałem ulotkę w oddziale. Opis promocji identyczny.

  OdpowiedzUsuń
 21. a co z revolutem? jak przeleja na revoluta to sie transakcja zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
 22. czy ktoś już otrzymał pierwszy bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj wpadł :)

   Usuń
  2. w jaki sposób został udostępniony? ja mimo spełnienia warunków niestety jeszcze nie mam

   Usuń
 23. czy ktoś już otrzymał pierwszy bon?

  OdpowiedzUsuń
 24. Jeszcze nie mimo spełnienia warunków

  OdpowiedzUsuń
 25. 7 dzień roboczy sierpnia to dopiero dzisiaj :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Długo czekaliscie od rozmowy z konsultantem do decyzji o przyznaniu KK? czekam już tydzień i cisza. W ogóle lipa trochę że trzeba na maila wysyłać skan dowodu, czy to bezpieczne to ja nie wiem :/

  OdpowiedzUsuń
 27. W którym "sklepie" można łączyć otrzymane vouchery przy jednej płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Da się w RTV Euro AGD i na Empik.com. Na Allegro każdy bon trzeba realizować odrębnie. Nie wiem jak w Douglas.

   Usuń
 28. W sprawie opłaty za kartę to się trochę zmieniło. Teraz jest 6 zł miesięcznie, chyba że wyda się 1000 zł. Nie ma jednorazowej wpłaty 72 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widzę 9 zł przy kk Standard a nie 6.

   Usuń
  2. A ja jestem po rozmowie z konsultantem

   Usuń
 29. Czy limit odnawialny Allegro wyklucza z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Nic nie wyklucza poza kartą kredytową BNP Paribas.

   Usuń
  2. To ciekawe, bo konsultant stwierdził że nie mogę wziąć udziału w promocji mając limit odnawialny Allegro.

   Usuń
 30. mogę wybrać w którym sklepie chcę zrobić zakupy, czyli zrealizować wszytskie vouchery? Czyli np. chciałabym zrealizować 4 vouchery na allegro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Vouchery są do samodzielnego wyboru. Możesz wybrać 4 x ten sam.

   Usuń
 31. Witam! wczoraj podpisałam umowę o kartę kredytowa i w tabeli opłat mam, że pierwszy rok kosztuje 72zl i nigdzie nie ma informacji jak tej opłaty uniknąć... Jak to w końcu jest, wystarczy w 2 pierwsze miesiące zrobić obrót na 500zl, czy widocznie mnie ta promocja nie dotyczy?

  OdpowiedzUsuń
 32. We wrześniu jest jeszcze promocja: za minimum 5 płatności na min.100 zł każda otrzymasz 1000 dodatkowych punktów. Warto wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 33. Wniosek o kartę wysłałam pod koniec sierpnia ale umowę o kartę podpisałam we wrześniu. czy łapię się na tę promocję?

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy ktoś z Was próbował już zrealizować voucher do Douglasa na 100 zł z tej promocji? I czy dostaliście tylko kod czy kod z PINem? Pytam bo mój w ogóle nie działa, napisałam reklamacje ale na razie cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjaśniło się, wysłali błędny voucher. Po reklamacji wysłali poprawny. Więc radzę kupować online po przy kasie w sklepie stacjonarnym może być zonk :-D

   Usuń
 35. A jak zamknąć kartę?

  OdpowiedzUsuń
 36. Jak podpisałem umowę 24.06, to kiedy mogę złożyć wypowiedzenie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, aby nie pobrali opłaty za rezygnację przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia po 24.11 czy 24.12

  OdpowiedzUsuń
 37. Tylko u mnie nie ma od dłuższego czasu voucherów do RTV EURO AGD? Czy też nie macie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo.

   Usuń
  2. Za to są vouchery do W.KRUK i Allegro po 500 zł za... 150000 pkt.

   Usuń
  3. Są vouchery 50 i 100 zł do Euro.

   Usuń
  4. I znów się skończyły :(

   Usuń
 38. Podróżuj i zyskuj z mamBONUS!

  Płać kartą kredytową (RRSO 12,14%*), za
  bilety kolejowe, lotnicze i autobusowe a otrzymasz 2 x wiecej punktów!

  Taką mają aktualnie promocję.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...