Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe w Getin Banku: 3,5% gwarantowane przez 12 miesięcy + bonus 50 zł na start

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.06.2019

Konto oszczędnościowe w Getin Banku: 3,5% gwarantowane przez 12 miesięcy + bonus 50 zł na start

Ruszyła nowa edycja promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Getin Banku.

Konto oszczędnościowe 3,5% na rok w Getin BankuPropozycja ta, na tle ofert konkurencji, wyróżnia się długim okresem przez jaki gwarantowana jest promocyjna stawka oprocentowania na koncie oszczędnościowym. 3,5% zapewnione jest bowiem przez 12 miesięcy. A dodatkowo (oprócz odsetek) można jeszcze zgarnąć dodatkowy bonus 50 zł na start.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Promocyjne oprocentowanie 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku na rok obowiązuje dla kwoty do 10 000 zł. Jeśli dysponujesz większymi środkami, to jednocześnie na tym samym koncie oszczędnościowym możesz też uzyskać 2,8% w skali roku nawet do 200 000 zł.

Promocja "Bonus za aktywność" czyli 3,5% na koncie oszczędnościowym


Dla kogo promocja? Z promocji oprocentowania 3,5% na koncie oszczędnościowym skorzystać może osoba pełnoletnia, która w okresie od 11.05.2017 r. do 31.05.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku.

Zasady promocji. By zagwarantować sobie stawkę 3,5% w skali roku:
 • załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku (to konto osobiste, które w łatwy sposób utrzymać można za 0 zł - więcej o tym piszę na końcu wpisu) wraz z kontem oszczędnościowym, wyrażając przy tym zgody na "użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (...) oraz (...) otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną"; 
 • co miesiąc zapewnij wpływy na Konto Proste Zasady na sumę co najmniej 1 000 zł.

W regulaminie promocji, przy wymogu wpływów na konto pojawia się słowo "wynagrodzenie", ale na całe szczęście jego definicja jest bardzo liberalna, a tym samym korzystna dla nas, gdyż jest to:
"suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady (...) z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank [czyli Getin Bank - przyp. Mr. Złotówa] w łącznej kwocie minimum 1 000 zł" 

Zatem nie ma wymogu, by był to przelew od pracodawcy. Wystarczy nawet przelew z własnego konta w innym banku (co zostało już zweryfikowane w praktyce w poprzednich edycjach promocji). Wpływ środków oznacza pojawienie się ich w historii konta - w każdej chwili część lub całość środków możesz wydać, przelać lub wypłacić.

Pierwszy wpływ musi pojawić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto osobiste w Getin Banku.

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Getin Banku będzie dla Ciebie obowiązywać przez 12 miesięcy, które bank liczy od przystąpienia do oferty (a więc od spełnienia wszystkich warunków, do których należą: otwarcie konta osobistego i oszczędnościowego, wyrażenie wymaganych zgód, a także zapewnienie pierwszych wpływów na sumę min. 1 000 zł na konto osobiste).

Wypłata odsetek realizowana będzie w dwóch transzach. Na koniec każdego miesiąca kalendarzowego otrzymasz odsetki obliczone na podstawie oprocentowania standardowego. Wyrównanie do poziomu 3,5% w skali roku (a więc z tytułu podwyższonego oprocentowania w ramach promocji "Bonus za aktywność") otrzymasz do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku wpływu "wynagrodzenia" na konto osobiste.

Do promocji kwalifikują wyłącznie wnioski o konto indywidualne, a na udział w promocji załapać się można do 31.08.2019 r. (liczy się zawarcie umowy o konto do tego czasu).

Ile kosztuje Konto Proste Zasady i konto oszczędnościowe w Getin Banku?


Główne cechy konta osobistego (Konto Proste Zasady) zakładanego w Getin Banku, to:
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem albo
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydanej do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jeśli zaś chodzi o konto oszczędnościowe, to jest to rachunek, który bank otwiera i prowadzi za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Z konta oszczędnościowego w danym miesiącu kalendarzowym wykonać można jeden darmowy przelew. Za drugi i każdy kolejny przelew (w tym samym miesiącu kalendarzowym) bank pobierze opłatę w wysokości 9 zł. Darmowe (bez limitów) są też wszystkie wypłaty z konta oszczędnościowego, które bezpośrednio zasilają lokatę zakładaną w Getin Banku.

Bonus 50 zł na start za konto osobiste


Otwierając konto oszczędnościowe w Getin Banku wraz z wymaganym do niego kontem osobistym, skorzystać możesz z promocji, w której Getin Bank płaci 50 zł za otwarcie Konta Proste Zasady. By tak się stało, we wniosku o konto podać należy kod polecenia oraz spełnić proste warunki, które w praktyce sprowadzają się jedynie do zapewnienia wpływów na konto, które i tak będziesz realizować, by uzyskać 3,5% na koncie oszczędnościowym. Jest to więc okazja, z której szkoda byłoby nie skorzystać. Sprawdź szczegóły promocji "Polecam Proste Zasady", dzięki której zgarniesz bonus 50 zł (tam również uzyskasz kod polecenia i znajdziesz link do wniosku objętego promocją z bonusem 50 zł oraz promocyjnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym).


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Czy ten 1000 zł co wpływać ma na konto osobiste trzeba później przerzucać na konto oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie.

   PS. Więcej wpisów w temacie tutaj:

   https://bankobranie.blogspot.com/2019/03/bonus-za-aktywnosc-iv-edycja-w-getin-banku.html

   https://bankobranie.blogspot.com/2018/12/konto-oszczednosciowe-w-getin-banku-3-5-procent-na-rok.html

   https://bankobranie.blogspot.com/2018/09/konto-oszczednosciowe-3-5-procent-w-getin-banku.html

   https://bankobranie.blogspot.com/2018/05/konto-oszczednosciowe-w-getin-banku-w-promocji-bonus-za-aktywnosc.html

   Usuń
  2. Na KO możesz wpłacić raz i może to tam leżeć 12 mies. Chodzi tylko o wpływy na ROR (Konto Proste Zasady).

   Usuń
 2. Sporym 'plusem dodatnim' jest fakt, że ta oferta łączy się z cyklicznymi ofertami KO do maks. 400K. Znaczit wówczas jest 3,5% do maks. 10K oraz dla pozostałych 390K oprocentowanie takie jak w aktualnie obowiązujące edycji KO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli się łączy, to oprocentowanie takie jak w aktualnie obowiązujące edycji KO jest dla 'pozostałych' 400K.

   Tak czy owak, to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku, co jednak martwi to brak dobrych ofert na lokaty w GNB.

   Usuń
 3. Czy Getin Bank aktualnie oferuje coś na zatrzymanie dla klientów wypowiadających umowę konta?

  OdpowiedzUsuń
 4. Getin rozdaje bilety do kina za 1 przelew na dowolną kwotę do innego banku na rachunek nienależącydo klienta. Ilość biletów ograniczona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto w tak piękną pogodę chciałby tracić czas w kinie?

   Usuń
 5. kiedy wypłacany jest bonus na start 50 zł ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...